ما می دانیم که اعتماد مهم است

ساخت وبلاگ

Image

بگذارید سرمایه گذاری های شما را دنبال کنیم ، بنابراین می توانید رویاهای خود را دنبال کنید.

Image

یک ctive p ortfolio s ervice

برای رشد سرمایه گذاری سهام خود نیرو کنید.

  • قبل از انتخاب چند مورد ، 500 سهام برتر را اسکن می کند
  • بودجه شما را درک می کند و مقدار خرید/فروش دقیق را محاسبه می کند
  • سهام خود را نگه می دارد و هشدارهایی برای فروش به موقع می دهد

حرکت بازار سهام می تواند سخت باشد. به AP های ما اجازه دهید با به روزرسانی وضعیت ، ردیابی عملکرد و مدیریت کامل چرخه زندگی سرمایه گذاری سهام خود به شما کمک کنند.

Image

نمونه کارها من

سبد سرمایه گذاری فعلی خود را با ما ثبت کنید و سیستم ما سوابق سود (ضرر) و بسیاری از آمارهای دیگر را به اشتراک می گذارد که احتمالاً کارگزار شما از اشتراک گذاری دریغ می کند (این رایگان است)

سبد آزمایشی

سیستم ما طی 3 ماه بیش از 95 ٪ از بازار زمان را ضرب می کند. آیا برای این چالش ثبت نام کرده اید؟(رایگان است )

سرویس پرتفوی فعال

فقط خدمات موجود که از چرخه زندگی کامل سرمایه گذاری سهام مراقبت می کند. این سرمایه گذاری بهترین سهام را برای سرمایه گذاری ، تعادل قرار گرفتن در معرض بخش و پیگیری زمان فروش را جستجو می کند.

فیلم های

Image

آشنایی با تجارت ایمن

Image

تجارت ایمن: एक परिचय

جوایز و شناخت!

شاه ماهی قرمز 100 آسیا برتر

برنده

بهترین راه اندازی مالی 2015

برای ساده سازی سرمایه گذاری در بورس سهام

ببینید رسانه ها در مورد ما چه می گویند

وادافزودن به لیست ایده های نوآورانه کسب و کار ، یک شرکت تحلیلگر سهامدار هند است که هدف آن حضور در سراسر جهان است.

 
Trail Blazer

وادبزرگترین شرکت تاکسی جهان هیچ وسیله نقلیه ای ندارد ، محبوب ترین صاحب رسانه هیچ محتوا ایجاد نمی کند و با ارزش ترین خرده فروش هیچ موجودی ندارد.

ما معتقدیم تجزیه و تحلیل بازار (www.safetrade. in) تجسم چشم انداز ، درایو و نوآوری است که یک سرمایه گذاری موفق کارآفرینی را تعریف می کند.

بببین که مشتریان چه می گویند!

RaghuKedia

وادتوصیه های موجود در نمونه کارها شفاف ، درک بسیار آسان است (برای مبتدیان یا فراتر از آن) و بازده/سود در طول مدت 6 ماه به علاوه چشمگیر است.

Soni

وادمن اکیداً به هر کسی که علاقه مند به بورس سهام برای امتحان کردن این سایت است ، توصیه می کنم. حتی می توان با استفاده از مفهوم تجارت کاغذ خود ، همین کار را نیز انجام داد.

VaijayanthMK

وادAPS احتمالاً یکی از نوع خود است که از استدلال علمی و منطقی در سرمایه گذاری سهام در برابر حدس و گمان برای توصیه های سهام استفاده می کند. واد

HarvinderB

یک راه حل بسیار خلاقانه و باید برای افرادی که می خواهند سرمایه گذاری های اندازه گیری انجام دهند ، راه حل داشته باشد. این نمونه کارها را با ارائه پیشنهادات دوره ای برای شما مدیریت می کند. مثل یک مدیر صندوق متقابل ، اما بسیار ارزان تر :)

Neelam

واداین همه سناریوهایی را که از طریق آن بیشتر ضررها را به دست آورده ام ، ضبط کرده است. من تحت تأثیر قرار گرفتم اما کمی دلگیر ، دانستن یک چیز و حل مسئله دیگری است. من بسته آزمایشی آنها را به مدت سه ماه مشترک کردم و ارزش آن را پیدا کردم.

DevAnshul

وادAPS ابزاری به اندازه کافی ساده برای درک و استفاده است ، اما با این وجود عملکرد بهینه سازی نمونه کارها آن از یک استراتژی خرید و نگه داشتن ساده توسط یک آلفا اضافی قابل توجه فراتر می رود.

N +91 789 313 7233

m support@safetrade. in

v برای ما بنویسید ، اکنون

سلب مسئولیت: اطلاعات ارائه شده در این وب سایت یا خدمات مرتبط نه جایگزین "مشاور سرمایه گذاری" حرفه ای است و نه ادعا می کند جایگزین "برنامه ریزی مالی" است. دامنه "مشاور سرمایه گذاری" و "برنامه ریزی مالی" گسترده است و این وب سایت آن را به طور کامل پوشش نمی دهد. ما به شما توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری در مورد درصد دارایی شما در معرض بازار سهام ، از "مشاور سرمایه گذاری" شناخته شده SEBI استفاده کنید. مشاوره دریافت شده از طریق این وب سایت یا خدمات ما نباید برای تصمیمات شخصی ، پزشکی ، حقوقی یا مالی به آنها اعتماد شود. چنین تصمیماتی نیاز به مشاوره متناسب با متخصصانی دارد که می توانند هدف و وضعیت فعلی شما را در طی یک تا یک جلسه با شما بهتر ارزیابی کنند. Safetrade. in یا Safe Analytics Pvt. Ltd هیچ گونه نمایشی در مورد مناسب بودن ، قابلیت اطمینان ، به موقع و صحت اطلاعات ، نرم افزار ، محصولات ، خدمات و گرافیک های مرتبط موجود در این وب سایت برای هر منظور ارائه نمی دهد. کلیه این اطلاعات ، نرم افزارها ، محصولات ، خدمات و گرافیک های مرتبط "همانطور که هست" بدون ضمانت از هر نوع ارائه می شود. Safetrade. in یا Safe Analytics Pvt. Ltd. بدین ترتیب کلیه ضمانت ها و شرایط را با توجه به این اطلاعات ، نرم افزار ، محصولات ، خدمات و گرافیک های مرتبط ، از جمله کلیه ضمانت نامه های ضمنی و شرایط تجاری بودن ، تناسب اندام برای یک هدف ، عنوان و عدم نقض خاص ، رد می کند. به هیچ وجه نباید Safetrade. in یا Analytics Safe Analytics Pvt. آموزشی ویبولیتین مسئولیت هرگونه خسارت مستقیم ، غیرمستقیم ، تنبیهی ، حادثه ای ، خاص ، عواقب و یا هرگونه خسارت از جمله بدون محدودیت ، خسارت برای از دست دادن استفاده ، داده یا سود ، ناشی از یا به هر طریقی مرتبط با استفاده یا عملکرداین وب سایت ، با تأخیر یا عدم توانایی در استفاده از این وب سایت ، ارائه خدمات یا عدم ارائه خدمات یا هرگونه اطلاعات ، نرم افزار ، محصولات ، خدمات و گرافیک های مرتبط به دست آمده از طریق این وب سایت ، یا در غیر این صورت ناشی از استفاده از این وب سایت است.، چه براساس قرارداد ، شکنجه ، مسئولیت سختگیرانه و یا در غیر این صورت ، حتی اگر Safetrade. in یا Safe Analytics Pvt. Ltd. از احتمال خسارت توصیه شده است. اگر از هر بخشی از این وب سایت یا هر یک از این شرایط استفاده ناراضی هستید ، تنها و منحصر به فرد شما برای قطع استفاده از این وب سایت و خدمات مرتبط است. بازار سهام منوط به ریسک بازار است. لطفاً سند مرتبط را با دقت بخوانید یا از متخصصان شناخته شده SEBI برای درک نکات و جزئیات دقیق تر محصولات مختلف مالی کمک بگیرید.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 29 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 22:50