قیمت زنجیره ای (لینک)

ساخت وبلاگ

0x514910771. 264ECF986CA

سرمایه گذاری در بازار یک cryptocurrency قیمت فعلی آن است که با عرضه در گردش آن ضرب شده است (تعداد کل سکه های استخراج شده).

کلاه بازار = قیمت فعلی عرضه گردش در گردش.

جلد 24H به مقدار کل یک رمزنگاری ارز معامله شده در 24 ساعت گذشته اشاره دارد.

عرضه یا عرضه در دسترس بهترین تقریب سکه ها یا نشانه های موجود در گردش و در دسترس عموم است.

عرضه کل یک رمزنگاری به مقدار کل سکه های موجود در گردش یا منهای قفل شده از آن اشاره دارد.

عرضه کل = عرضه onchain - سکه ها از گردش خارج می شوند

ارزش بازار کاملاً رقیق شده به کلاه بازار Cryptocurrency هنگام صادر شده در کل آن اشاره دارد.

نمودار قیمت Chainlink (USD)

به روزرسانی قیمت ChainLink

قیمت Chainlink 5. 65 دلار است که در 24 ساعت گذشته 1. 96 ٪ کاهش یافته و کلاه بازار زنده 2. 8B دلار است. این حجم عرضه در گردش 491،599،971 سکه پیوند و حداکثر دارد. حجم تأمین 1،000،000،000 پیوند در کنار حجم معاملات 2. 8B 24H. وب سایت ChainLink https://smartcontract.com/ است.

LINK

درباره زنجیره ای

ChainLink چیست

ChainLink (Link) یک رمزنگاری است که یک شبکه جهانی رایانه ها را در وظیفه ارائه داده های دنیای واقعی به قراردادهای هوشمند که در بالای blockchain های خاص اجرا می شوند ، تحریک می کند.

این قراردادها در اصل این توافق نامه هایی هستند که برای اجرای شرایط خاص برای اجرای آن برنامه ریزی شده اند و برای طیف گسترده ای از موارد استفاده شده اند. همه آنها برای اجرای صحیح شرایط خود به منابع داده های خارجی متکی هستند ، و در اینجا جایی است که ChainLink به منظور ورود به تصویر با ایجاد انگیزه ارائه دهندگان داده های معروف به Oracles طراحی شده است تا به عنوان پلی بین قرارداد هوشمند blockchain و منابع داده عمل کنند.

Cryptocurrency پیوند ، اجرای موفقیت آمیز یک قرارداد هوشمند را که به شبکه آن بستگی دارد ، تضمین می کند.

پیوند به شبکه ساخته شده است و تنها ارز است که می تواند برای عملیات شبکه استفاده شود. به عبارت دیگر ، از Link برای پرداخت اپراتورهای گره که داده ها را بازیابی می کنند ، استفاده می شود. توجه داشته باشید که این یک شبکه کاملاً غیر متمرکز برای داده های زنجیره ای است.

بنیانگذاران ChainLink

وقتی صحبت از بنیانگذاران ChainLink (Link) می شود ، توسط سرگئی نظاروف ، که در حال حاضر نقش مدیرعامل را در آزمایشگاه های Chainlink پر می کند ، تأسیس شد. داستان او کاملاً جالب است به این معنا که او با مدرک مدیریت تجارت از دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل شده است. کار وی از زمانی که در سال 2009 آغاز شد ، او با همکاری Enefinlocal ، که یک بازار همتا به همسالان برای تجربیات معتبر محلی بود ، تأسیس کرد.

در ادامه در سال 2014 ، او Cryptamail را تأسیس کرد ، که یک سرویس ایمیل غیرمتمرکز و مبتنی بر blockchain بود و در سال 2014 در کنار استیو الیس ، SmartContract را ایجاد کرد ، این بستری است که با اتصال آنها به داده های خارجی ، قراردادهای هوشمند را به هم می رساند و پذیرفته و پذیرفته است. پرداخت های بانکی

از طرف دیگر استیو الیس با مدرک علوم کامپیوتر از دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل شد و در آزمایشگاه های Pivotal مهندس نرم افزار شد. در سال 2014 او مبادله دارایی ایمن را تأسیس کرد.

چگونه پیوند کار می کند

ChainLink اساساً اولین شبکه ای است که امکان ادغام داده های خارج از زنجیره در یک قرارداد هوشمند را فراهم می کند.

این شرکای قابل اعتماد بسیاری دارد و در مورد پردازش داده ها یکی از بازیکنان اصلی است. با توجه به این واقعیت که ادغام داده های خارج از زنجیره اجرا شده است ، آنها موفق شده اند توجه بسیاری از ارائه دهندگان داده های قابل اعتماد مانند Coin New Brave ، Alpha Vantage و حتی Huobi را به خود جلب کنند. ارائه دهندگان داده ها ، به نوبه خود ، می توانند دسترسی مستقیم به داده ها را به طور مستقیم به ChainLink بفروشند و از هرگونه اطلاعاتی که در اختیار دارند ، کسب کنند.

ChainLink حتی به کاربران اجازه می دهد تا به اپراتورهای گره تبدیل شوند ، جایی که می توانند از طریق اجرای زیرساخت داده های مهم که برای موفقیت blockchains لازم است ، درآمد کسب کنند.

ChainLink از مجموعه ای از اپراتورهای گره استفاده می کند تا به طور جمعی از شبکه های اوراکل فید غیر متمرکز متفاوت در تولید زندگی کند و این باعث می شود میلیارد ها دلار برای برنامه های مختلف DEFI مانند AAVE ، Synthetix و موارد دیگر تأمین شود.

به منظور تسهیل ارتباط بین کاربران و همچنین کلیه منابع داده خارجی ، ChainLink روند اجرای را به سه مرحله تقسیم می کند.

ابتدا یک مرحله انتخاب اوراکل دارید ، جایی که کاربران ChainLink می توانند یک توافقنامه در سطح سرویس یا SLA را تهیه کنند که مجموعه ای از نیازهای داده مورد نظر را مشخص می کند ، و سپس می تواند از آنها برای مطابقت با کاربران با اوراکل هایی که مایل به ارائه این داده ها هستند استفاده کند. هنگامی که همه پارامترها در جای خود قرار گرفتند ، کاربر می تواند SLA را ارسال کرده و Cryptocurrency پیوند خود را در آنچه به عنوان یک قرارداد هماهنگ اوراکل شناخته می شود ، واریز کند و پیشنهادات را از اوراکل می پذیرد. سپس گزارش داده ای دارید که در آن اوراکل ها می توانند با منابع خارجی ارتباط برقرار کنند تا درخواست های داده های دنیای واقعی را در SLA بدست آورند ، جایی که داده ها توسط اوراکل پردازش می شوند و به قراردادهایی که در blockchain زنجیره ای اجرا می شوند ، ارسال می شود. مرحله سوم ، جمع شدن نتیجه است که شامل روند دستیابی به نتایج بخش اوراکل داده ها برای جمع آوری و بازگرداندن آنها به یک قرارداد جمع آوری است. سپس قرارداد پاسخ ها را می گیرد و اعتبار آنها را هنگام بازگرداندن نمره ، با استفاده از مجموع تمام داده های دریافت شده ارزیابی می کند. یک قرارداد جمع نیز وجود دارد.

وقتی صحبت از معماری می شود ، از سه قرارداد هوشمند ، از جمله قراردادهای جمع آوری شده که داده ها را از اوراکل جمع می کنند و با دقیق ترین نتایج با قرارداد هوشمند که به آنها احتیاج دارد مطابقت دارد ، یک قرارداد مطابق با سفارش که مطابق با توافق سطح خدمات قرارداد هوشمند است ، مطابقت دارد. با بهترین اوراکل های مناقصه و یک قرارداد شهرت که از طریق بررسی سوابق تراکت ، یکپارچگی اوراکل را تأیید می کند و شامل عواملی مانند تعداد کل درخواست تکمیل شده ، زمان پاسخ و میزان پیوندی است که اوراکل خواسته است. شما قراردادهای هوشمند پیچیده و اپراتورهای گره زنجیره ای دارید که در شبکه Oracle غیرمتمرکز کار می کنند.

از کجا می توانید لینک بخرید

ChainLink دارای کل 1،000،000،000 سکه است.

اکوسیستم ChainLink که از قالب زنجیره ای استفاده می کند ، دارای یک منبع گردش جامد است.

هیچ بخشی از محتوایی که ما ارائه می دهیم مشاوره مالی در مورد قیمت سکه ، مشاوره حقوقی یا هر نوع مشاوره دیگری برای شما نیست که بتوانید به هر منظور متکی باشید. هرگونه استفاده یا اتکا به محتوای ما صرفاً در معرض خطر و اختیار شماست. شما باید قبل از تکیه بر آن ، تحقیقات ، بررسی ، تجزیه و تحلیل و تأیید محتوای ما را انجام دهید. تجارت یک فعالیت بسیار پرخطر است که می تواند منجر به خسارات عمده شود. لطفاً قبل از تصمیم گیری ، با مشاور مالی خود مشورت کنید. هیچ محتوا در سایت ما به معنای درخواست یا پیشنهاد نیست.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 31 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 22:57