پیش بینی قیمت matic 2023: تجزیه و تحلیل بازار و نظرات

ساخت وبلاگ

Matic Cryptocurrency است که توسط شبکه چند ضلعی (که قبلاً به عنوان شبکه Matic شناخته می شد) راه اندازی می شود. در سال 2017 توسط سه مهندس نرم افزار هندی تأسیس شد: Sandeep Nailwal ، Jaynti Kanani و Anurag Arjun.

شبکه چند ضلعی سعی در غلبه بر مشکلات مرتبط با blockchain Ethereum ، مانند هزینه های بالای معامله و احتقان شبکه ، بدون به خطر انداختن امنیت دارد. این پروژه قصد دارد با مقابله با چالش های مقیاس پذیری که توسط blockchains مختلف روبرو شده است ، پذیرش گسترده ای از ارزهای رمزپایه را تقویت کند.

علاوه بر این ، شبکه چند ضلعی یک راه حل سطح دوم را ارائه می دهد: به جای اجرای معاملات به طور مستقیم در شبکه اتریوم ، چند ضلعی ابتدا آنها را در شبکه خود پردازش می کند. این مکمل دومین cryptocurrency cryptocurrency (با توجه به اندازه بازار) است و به کاربران امکان می دهد بدون نگرانی در مورد قیمت بیش از حد گاز یا کاهش سرعت معاملات با Blockchain ETH تعامل داشته باشند.

blockchain چند ضلعی می تواند حداکثر 7،200 معاملات در ثانیه (TPS) را انجام دهد. در مقایسه ، این شاخص برای اتریوم حدود 15 است. Matic ، Token بومی چند ضلعی ، یک نشانه ERC-20 مبتنی بر اتریوم است که می تواند در هر کیف پول اتریوم ، از جمله Metamask و Eidoo ذخیره شود. همچنین از توکن ها برای خدمات پرداخت در چند ضلعی و همچنین تسویه حساب بین کاربران در بستر معاملاتی چند ضلعی استفاده می شود.

پیش بینی قیمت Matic |معرفی

در دنیای راه حل های Ethereum Layer 2 ، چند ضلعی بیشترین اکوسیستم را دارد. اقدام قیمت آن به دنبال چندین اعلامیه صعودی در تابستان امسال ، از جمله مشارکت با شرکت های عظیم در داخل و خارج از Web3 ، پیشرفت در فناوری اساسی و پتانسیل استفاده از تلفن همراه ، سریعاً به سمت بالا حرکت کرد.

معامله گران کوتاه مدت ممکن است در برابر ریسک آسیب پذیرتر باشند و احتمال بیشتری برای از دست دادن پول دارند. با این حال ، چند ضلعی یک دارایی رمزنگاری است که می تواند فرصت هایی را برای سرمایه گذاران رمزنگاری ایجاد کند تا بازده قابل توجهی برای سرمایه گذاران بلند مدت کسب کند. پیش بینی قیمت چند ضلعی (matic) توسط کارشناسان نشان می دهد که عملکرد این دارایی رمزنگاری در دراز مدت بهبود می یابد.

این اصل قابلیت همکاری این پروژه مبتنی بر اتریوم مدتهاست که چند ضلعی را به عنوان یک مدعی قدرتمند در فناوری blockchain تبدیل کرده است. موفقیت این شبکه مطمئناً ارزش کل ماتیک را افزایش می دهد.

پیش بینی قیمت matic: تجزیه و تحلیل فنی

Cryptocurrency Matic دو سال پس از تأسیس چند ضلعی از طریق ارائه مبادله اولیه خود (IEO) در بستر معاملاتی Cryptocurrency Binance آغاز شد. پس از اولین پیشنهاد عمومی خود در سال 2019 ، این توکن تلاش کرد تا کشش ، معامله در یک طرف و بین 0. 01 تا 0. 04 دلار در سال 2019 و 2020 داشته باشد.

خوشبختانه ، cryptocurrency چند ضلعی در اوایل فوریه 2021 شروع به افزایش کشش کرد و تا ماه مه به میزان قیمت جدید رسید. بین 22 آوریل 2021 و 18 مه 2021 ، قیمت matic 602 ٪ افزایش یافته است ، از 0. 35 دلار به رکورد بالا 2. 45 دلار از زمان راه اندازی آن افزایش یافته است. با وجود این موفقیت اولیه ، توکن ماتیک قبل از بازگشت دوباره به 2. 21 دلار تا 26 مه 2021 به 1. 09 دلار سقوط کرد.

پس از اوج های حاصل از ماه مه ، قیمت سکه چند ضلعی یک سوار بی ثبات را تجربه کرد. به دنبال خبری مبنی بر اینکه Uniswap ، برنامه شماره یک اتریوم ، سکه را روی سکوی خود راه اندازی کرده بود ، به رکورد جدیدی از 2. 92 دلار در 27 دسامبر 2021 رسید.

با این حال ، این توکن از آن زمان به بعد روند منفی داشته است و قیمت آن به بیش از نیمی از ارزش آن از رکورد بالا رسیده است. در میان تنش های سیاسی جهانی و حمله روسیه به اوکراین ، تا 15 مارس 2022 به 1. 3802 دلار رسید. به دنبال دستاوردهای اندک در اواخر ماه مارس و آغاز آوریل 2022 ، رمزنگاری بار دیگر از اوج 1. 6888 دلار در 3 آوریل 2022 ، به پایین 0. 6015 دلار در 12 مه 2022 ، کاهش 64. 3 ٪ کاهش یافت.

افت ماتیک در درجه اول تحت تأثیر احساسات بازار رمزنگاری منفی گسترده تر ، که بیت کوین (BTC) ، مهمترین نشانه توسط سرمایه در بازار ، تحت تأثیر سقوط Terra Luna و زیر 16000 دلار قرار گرفت و از سقوط FTX اطمینان حاصل کرد.

در زیر خلاصه ای از عملکرد قیمت Matic در شش ماه گذشته آورده شده است.

 

ماهقیمت بازقیمت بسته شدنماه بالا
ماه نوامبر0. 900. 941. 29
اکتبر0. 770. 900. 96
سپتامبر0. 830. 770. 94
اوت0. 930. 831. 05
جولای0. 480. 931. 00
ژوئن0. 660. 470. 67

منبع داده های تاریخی را می توان در اینجا یافت.

پیش بینی قیمت Matic: نظرات بازار

به گفته Tekedia.com ، پروژه های Defi که به دنبال مقیاس سریعتر در Blockchain Ethereum هستند ، احتمالاً به چند ضلعی مهاجرت می کنند ، که احتمالاً پروژه ها را جمع می کند. در نتیجه ، انتظار می رود که قیمت Matic در سال 2023 از 2. 67 دلار شروع شود. پیش بینی می شود این سکه حداکثر قیمت 5. 26 دلار و ارزش 4. 40 دلار در پایان سال باشد. برآوردهای کوتاه مدت وب سایت حداقل 2. 58 دلار و میانگین سالانه 3. 79 دلار را پیش بینی می کند.

طبق گفته Cryptopolitan.com ، پیش آگهی قیمت رمزنگاری matic برای باقیمانده سال نشان می دهد که احتمالاً در پایان سال 2022 حداکثر ارزش 1. 36 دلار خواهد بود. همچنین پیش بینی می شود که قیمت متوسط حدود 1. 32 دلار باشد ، با حداقل 1. 26 دلار. بر این اساس ، پیش بینی قیمت برای سال 2023 از نزدیک با دایره 2022 ، با حداکثر ارزش 1. 91 دلار ، قیمت متوسط 1. 80 دلار و 1. 70 دلار پایین دنبال می شود.

پیش بینی قیمت matic برای دسامبر - ژانویه

WalletInvestor پیش بینی می کند که قیمت Matic برای ژانویه 2023 به حداقل قیمت 0. 36 دلار ، حداکثر هزینه 1. 36 دلار و قیمت متوسط 0. 85 دلار برسد. سپس در پایان سال ، براساس پیش بینی آنها ، چیزها خیلی خوب به نظر نمی رسند ، زیرا آنها انتظار دارند ارزش کم 0. 027 دلار ، ارزش بالای 0. 081 دلار ، با ارزش متوسط 0. 054 دلار باشد.

به نظر می رسد Ambcrypto.com پیش بینی جاه طلبانه تری دارد که می گوید طبق تجزیه و تحلیل آنها ، قیمت Matic باید در ژانویه 2023 بین 4. 26 تا 4. 90 دلار باشد ، با متوسط قیمت تقریبی 4. 58 دلار. آنها تخمین می زنند که این سکه در پایان سال باید بین 5. 59 تا 6. 43 دلار تجارت کند و قیمت متوسط آن حدود 6. 01 دلار باشد.

پیش بینی قیمت matic برای 2023

طبق گفته Changelly.com ، پس از بررسی قیمت چند ضلعی در سالهای گذشته ، پیش بینی می شود که در سال 2023 ، حداقل قیمت چند ضلعی تقریباً 1. 40 دلار باشد. حداکثر قیمت تخمین زده شده ممکن است تقریباً 1. 65 دلار باشد. به طور متوسط ، قیمت تجارت ممکن است در سال 2023 1. 44 دلار باشد.

اگر بازار شروع به بهبودی کند ، بیت. سیستم CO پیش بینی می کند که در سال 2023 ، بالاترین قیمت چند ضلعی 2. 61 دلار خواهد بود که میانگین قیمت آن 2. 33 دلار باقی مانده است. اگر بازار خرس رخ دهد ، حداقل قیمت ماتیک در سال 2023 2. 05 دلار خواهد بود.

کارشناسان و تأثیرگذار cryptocurrency

به گفته Benzinga.com ، داریا مورگن ، یک وبلاگ نویس مشهور ، از تجزیه و تحلیل فنی چند ضلعی برای پیش بینی قیمت توکن در یک دهه آینده استفاده کرد. این متخصص پیش بینی می کند که میانگین قیمت تجارت در سال 2023 1. 46 دلار خواهد بود. به همین ترتیب ، PricePrediction. net نشان می دهد که توکن ماتیک سال آینده افزایش می یابد. آنها معتقدند که قیمت این دارایی رمزنگاری متفاوت خواهد بود. با یک روند صعودی کلی ، پیش بینی می شود قیمت ماتیک از سطح متوسط قیمت 1. 37 دلار عبور کند.

آخرین اخبار در مورد Matic

طبق گفته Capital.com ، ماتیک پس از برخورد 0. 32 دلار در 18 ژوئن 2022 ، دوباره به دست آورد. چند ضلعی در ماه آگوست موج می زد که بزرگترین بازار NFT ، OpenSea ، فاش کرد که این blockchain را در پروتکل بندر جدید خود ادغام می کند. پیش بینی می شود این حرکت هر سال 460 میلیون دلار پس انداز کند.

در سپتامبر سال 2022 ، Robinhood ، یک کارگزاری محبوب ، از همکاری منحصر به فرد با Matic خبر داد و چند ضلعی را به عنوان اولین blockchain که توسط کیف پول Web3 خود پشتیبانی می شود ، ساخت. این پس از اعلامیه در اوایل ماه سپتامبر مبنی بر اینکه سرمایه گذاران می توانند ماتیک را از طریق سکوی Robinhood ارسال و دریافت کنند.

در اکتبر سال 2022 ، Polygon توافق دیگری با تجارت مالی مالی برزیل برای تهیه نشانه Nucoin خود اعلام کرد. Nubank ، با حمایت Softbank و Warren Buffett ، Berkshire Hathaway ، قصد دارد تا از طریق اقتصاد توکن به مشتریان پاداش دهد. برای انجام این کار ، از سرویس Supeet Polygon استفاده کرد ، که سازمان خدمات Blockchain به عنوان یک سرویس است که به شرکت ها در ورود به بازار کمک می کند. سایر مشتریان Supeet شامل Starbucks و Robinhood هستند.

پس از این بیانیه ، ماتیک در 26 اکتبر 2022 به 0. 96 دلار رسید. با این حال ، در هفته های بعد همچنان افزایش یافت. این آخرین سنبله همزمان با خبرهای خوب مبنی بر اینکه غول رسانه های اجتماعی متا با چند ضلعی همکاری می کند تا سفر خود را به Web3 و NFTS ارائه دهد.

به گفته استفان کاسریل ، رئیس تجارت و فناوری مالی متا ، شرکت های اینستاگرام به زودی قادر به تولید و فروش NFT های خود خواهند بود. این سرویس قبل از پخش در دیگران ، از جمله Solana ، در blockchain چند ضلعی در دسترس خواهد بود. ماتیک در این اعلامیه صعود کرد. در 4 نوامبر با 1. 11 دلار معامله می شد ، در هفت روز گذشته 23 درصد و در طی ماه گذشته 35 ٪ افزایش یافته است.

متداول

ماتیک چیست؟

چند ضلعی (MATIC) یک بستر cryptocurrency و فناوری است که برای پیوند و ساخت برنامه های سازگار با اتریوم و blockchains ایجاد شده است. نشانه های Matic ممکن است در صرافی هایی مانند Coinbase یا Kraken خریداری شود.

چگونه ماتیک بخریم؟

Matic ممکن است مانند بسیاری از ارزهای رمزپایه محبوب دیگر در مبادلات Cryptocurrency مانند جمینی یا Coinbase خریداری شود. اگر قبلاً حساب کاربری ندارید ، قبل از شروع کار ، باید به پیوستن و تأیید هویت خود بپیوندید.

پس از ایجاد حساب ، ممکن است بتوانید با استفاده از انتقال بانکی ، انتقال سیم ، کارت اعتباری یا کارت بدهی ، Matic را خریداری کنید. Matic همچنین ممکن است با استفاده از USD یا سایر ارزهای FIAT در مبادلات Cryptocurrency مانند Kraken ، Coinbase و Crypto.com خریداری شود.

برخی از صرافی های cryptocurrency همچنین خدمات استینگ را ارائه می دهند ، که به شما امکان می دهد ضمن ترک نشانه های خود در مبادله ، علاقه خود را به ماتیک خود بدست آورید. Matic همچنین می تواند در صرافی های غیرمتمرکز مانند UNISWAP خریداری شود.

ماتیک برای چه چیزی استفاده می شود؟

Matic یک نشانه ERC-20 است ، به این معنی که با سایر ارزهای دیجیتالی مبتنی بر اتریوم قابل تعویض است. Matic برای مدیریت و محافظت از شبکه چند ضلعی و همچنین برای جمع آوری هزینه های معاملات شبکه استفاده می شود.< SPAN> پس از ایجاد یک حساب ، ممکن است بتوانید با استفاده از انتقال بانکی ، انتقال سیم ، کارت اعتباری یا کارت بدهی ، Matic را خریداری کنید. Matic همچنین ممکن است با استفاده از USD یا سایر ارزهای FIAT در مبادلات Cryptocurrency مانند Kraken ، Coinbase و Crypto.com خریداری شود.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 30 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 23:13