نحوه سرمایه گذاری در صورتحساب خزانه داری

ساخت وبلاگ

یادداشت تحریریه: ما از لینک های شریک در مشاور Forbes یک کمیسیون کسب می کنیم. کمیسیون ها بر نظرات یا ارزیابی های ویراستاران ما تأثیر نمی گذارد.

How To Invest In Treasury Bills

گتی

اگر به دنبال سرمایه گذاری های کم خطر هستید ، اولین انتخاب شما باید همیشه اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده باشد. Treasurys با حمایت کامل و اعتبار دولت ایالات متحده ، امن ترین دارایی سرمایه گذاری روی زمین است.

لوایح خزانه داری ایالات متحده ، که به عنوان T-Bills نیز شناخته می شود ، تعهدات بدهی دولت ایالات متحده با سررسید یک سال یا کمتر است. این چیزی است که شما باید در مورد سرمایه گذاری در لایحه T بدانید.

اوراق بهادار خزانه داری در مقابل یادداشت های خزانه داری در مقابل صورتحساب خزانه داری

اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده در طیف وسیعی از سررسیدهای مختلف قرار می گیرد. در اینجا یک روند سریع در هر نوع وجود دارد:

  • اوراق بهادار خزانه داری. این اوراق بهادار خزانه داری دارای بلوغ 20 تا 30 سال است. مانند هر پیوند ، هرچه بلوغ طولانی تر باشد ، ریسک بیشتر می شود ، کوپن بیشتر می شود - این نرخ بهره پرداخت شده توسط اوراق است. دارندگان اوراق قرضه هر شش ماه یکبار پرداخت بهره را دریافت می کنند و ارزش چهره اوراق را هنگام سررسید پرداخت می کنند.
  • یادداشت های خزانه داری. این اوراق بهادار میانی بلوغ دو تا 10 سال را ارائه می دهند. آنها سالانه دو بار سود می پردازند و ارزش PAR - یا ارزش اسمی را در بلوغ باز می گردانند. یادداشت 10 ساله خزانه داری یک معیار گسترده بازار مالی است. وقتی مردم در مورد "بازده خزانه داری" صحبت می کنند ، معمولاً به معنای عملکرد 10 ساله خزانه داری است.
  • اوراق خزانه. خطوط T دارای سررسید کوتاه چهار ، هشت ، 13 ، 26 و 52 هفته است. از آنجا که آنها چنین سررسیدهای کوتاهی را ارائه می دهند ، کوچه های T کوپن پرداخت بهره را ارائه نمی دهند. درعوض ، آنها "اوراق قرضه صفر" خوانده می شوند ، به این معنی که آنها با تخفیف فروخته می شوند و تفاوت بین قیمت خرید و ارزش PAR در بازخرید نشان دهنده علاقه متعلق است.

T-K-Bills یک سرمایه گذاری ایمن است

اوراق بهادار خزانه داری با ایمان و اعتبار کامل دولت ایالات متحده حمایت می شود. متخصصان سرمایه گذاری از بازده خزانه داری به عنوان نرخ بدون ریسک یا نرخ بازده ارائه شده توسط یک سرمایه گذاری که هیچ ریسکی ندارد ، استفاده می کنند.

دولت فدرال هرگز بر این تعهد پیش فرض نکرده است ، و اعتقاد بر این است که جهانی هرگز چنین نخواهد شد. سرمایه گذارانی که دارای خط T هستند ، می توانند اطمینان داشته باشند که سرمایه گذاری خود را از دست نخواهند داد.

T-Bills به لطف نقدینگی بازار خزانه داری ، یک سرمایه گذاری در معرض صفر محسوب می شود. طبق اعلام انجمن صنعت اوراق بهادار و بازارهای مالی (SIFMA) ، بیش از 11. 2 تریلیون دلار در بدهی دولت ایالات متحده وجود دارد که میانگین حجم معاملات روزانه بیش از 633 میلیارد دلار است.

با وجود بازار این اندازه و حجم معاملات ، سرمایه گذاران که می خواهند بفروشند ، همیشه قادر به یافتن خریدار هستند.

T-He-Hill هنوز خطری دارد

سرمایه گذاری در لایحه T عاری از خطر نیست. در اینجا چند عامل خطر در نظر گرفته شده است.

  • هزینه فرصت. T-Cows بدون ریسک محسوب می شود زیرا می توانید مطمئن باشید که پول خود را پس می گیرید. اما ریسک و بازده به طور مستقیم متناسب هستند ، و خطوط T بازده بسیار کمی در سرمایه گذاری ارائه می دهد. در نتیجه ، اگر در T-Cows سرمایه گذاری می کنید ، این خطر وجود دارد که از این فرصت برای کسب بازده بالاتر در جای دیگر استفاده کنید.
  • تورم. این نرخی است که در آن قیمت کالاها و خدمات در اقتصاد بالا می رود و شاید بیشترین خطر برای سرمایه گذاران T بنزینی باشد. افزایش تورم ارزش پرداخت بهره را از بین می برد. تورم می تواند از بازده سرمایه گذاری فراتر رفته و به ارزش اصلی غذا بخورد. لایحه های T برای سرمایه گذاران در محیط های بسیار تورمی جذاب تر می شوند.
  • نرخ بهرههنگامی که نرخ بهره می تواند درآمد سود بالاتری را در جای دیگر دریافت کند ، بنزین T برای سرمایه گذاران کمتر جذاب می شود.
  • خطر بازارهنگامی که اقتصاد گسترش می یابد ، مزایای عملکرد سهام و سهام کمتری به نظر می رسد. با بازده کم ، خطوط T کمتر جذاب می شوند و تقاضا کاهش می یابد و قیمت اوراق قرضه را پایین می آورد. برعکس ، در یک محیط اقتصادی چالش برانگیزتر ، هرچه سرمایه گذاران به دنبال پناهگاهی هستند ، بنزین T جذاب تر می شود.

نحوه خرید خطوط T

سرمایه گذاران در مورد خرید Treasurys گزینه هایی دارند. یکی از راه های خرید بنزین T ، رفتن مستقیم به عمو سام و باز کردن یک حساب TreasuryDirect. gov است. این بستر آنلاین پورتال اصلی دولت فدرال است که از طریق آن می تواند اوراق قرضه را بفروشد. برای باز کردن یک حساب ، فقط به یک آدرس ایالات متحده ، شماره تأمین اجتماعی و یک حساب بانکی نیاز دارید.

خرید خط T از طریق TreasuryDirect

با استفاده از TreasuryDirect ، سرمایه گذاران در هزینه ها و کمیسیون ها پس انداز می کنند.

برای شروع سرمایه گذاری فقط 100 دلار طول می کشد و خریدار دو انتخاب دارد.

T-K-Bills از طریق حراج فروخته می شود ، بنابراین سرمایه گذاران باید پیشنهاد خود را ارائه دهند. یک پیشنهاد دهنده رقابتی نرخ یا بازده مورد نظر را مشخص می کند ، در حالی که یک پیشنهاد دهنده غیر رقابتی نرخ روند تعیین شده در حراج را می پذیرد.

با بسته شدن حراج ، داوطلبان غیر رقابتی ابتدا سفارشات خود را پر می کنند. هنگامی که همه داوطلبان غیر رقابتی راضی شدند ، به داوطلبان رقابتی اوراق بهادار صادر می شود که با کمترین پیشنهادات شروع می شوند و به سمت بالا می روند.

خزانه داری ایالات متحده برنامه های حراج را منتشر می کند ، که تاریخ اعلامیه ، تاریخ حراج و تاریخ حل و فصل را لیست می کند. خریداران باید سفارش خود را بین بعد از ظهر و شب قبل از تاریخ حراج قرار دهند. هرگونه سر و صدا T با سررسید کمتر از 52 هفته به حراج گذاشته می شود ، در حالی که 52 هفته مسائل ماهانه به حراج گذاشته می شود.

یک حساب TreasuryDirect درست مانند یک حساب کارگزاری عمل می کند. هنگامی که پیشنهاد شما پذیرفته شد ، حساب بانکی شما به مبلغ قیمت فروش بدهکار می شود و T-K-Bills به حساب TreasuryDirect شما وارد می شود. هنگامی که T-Bill بالغ می شود ، مقدار PAR به طور خودکار به حساب بانکی شما اعتبار می یابد.

خرید خط T از طریق کارگزار

برای مشتری های شرکت های بزرگی مانند Fidelity ، Vanguard و Charles Schwab ، قرار دادن سفارش از طریق کارگزار شما ممکن است آسانتر از باز کردن یک حساب TreasuryDirect جداگانه باشد. این بنگاهها هیچ هزینه ای برای لایحه T پرداخت نمی کنند.

سرمایه گذارانی که مایل به خرید خطوط T برای حساب های بازنشستگی فردی (IRA) هستند ، باید از طریق کارگزار خود عبور کنند ، زیرا تأمین اعتبار IRA از طریق TreasuryDirect امکان پذیر نیست.

سرمایه گذاران همچنین می توانند در بازار ثانویه ، خطوط T را خریداری کنند ، اگرچه خرید موضوعات جدید به طور کلی گزینه عاقلانه تری است. اگر اوراق قرضه را در بازار ثانویه خریداری می کنید ، باید پیشنهاد را بپردازید/سؤال کنید ، هزینه غیر ضروری از آنجا که حراج ها به طور مکرر برگزار می شود.

نحوه ساخت نردبان باند

نردبان اوراق بهادار با اوراق بهادار خزانه داری می تواند یک استراتژی جالب برای سرمایه گذاران باشد که می خواهند ریسک نرخ بهره را مدیریت کنند و یک جریان درآمد قابل اعتماد ایجاد کنند.

ایجاد نردبان اوراق قرضه شامل خرید اوراق بهادار با سررسید های مختلف و نگه داشتن آنها تا زمانی که بالغ شود ، با پرداخت بهره یک جریان درآمد قابل پیش بینی در طول دوره برگزاری ارائه می دهد. در زمان بلوغ ، ارزش چهره اوراق قرضه دوباره سرمایه گذاری می شود.

شما می توانید برای هر دوره زمانی یک نردبان باند بسازید ، و سرمایه گذاری مجدد مبهم به این معنی است که در نحوه پاسخ به محیط های مختلف نرخ بهره انعطاف پذیری خواهید داشت.

از آنجا که نردبان برای تولید یک جریان درآمد قابل پیش بینی در نظر گرفته شده است ، فقط سرمایه گذاری در اوراق با کیفیت بالا منطقی است. در حالی که خزانه ها ممکن است علاقه زیادی به آن نداشته باشند ، امنیت جامد سنگ آنها پیش بینی را تضمین می کند.

غذای آماده

در حالی که هیچ کس از سرمایه گذاری در لایحه T غنی نمی شود ، آنها از خطر پیش فرض و بسیار مایع عاری هستند. آنها می توانند نقش مهمی در یک سبد سرمایه گذاری متنوع داشته باشند ، اما مهم است که آنها در استراتژی کلی سرمایه گذاری شما متناسب باشند. همیشه عاقلانه است که با یک مشاور مالی همکاری کنید تا سرمایه گذاری های مناسب را برای دستیابی به اهداف مالی بلند مدت خود انتخاب کنید.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 28 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 23:15