Shiba Inu vs Dogecoin: کدام یک سرمایه گذاری بهتر است؟

ساخت وبلاگ

Shiba Inu vs Dogecoin: Which Is a Better Investment?

Shiba Inu و Dogecoin هر دو به عنوان میم سکه و به ویژه برای سرگرمی راه اندازی شدند. Dogecoin به ویژه به عنوان یک نشانه سرگرم کننده و برای دسترسی انبوه به ارز دیجیتال راه اندازی شد. بیت کوین به دلیل قیمت بالایش برای اکثر علاقه مندان به ارزهای دیجیتال غیرقابل دسترسی بود، بنابراین، Dogecoin برای پر کردن این خلاء راه اندازی شد.

با گذشت زمان و با سرمایه گذاری بیشتر مردم در ارزهای رمزنگاری شده، دو میم کوین به توکن هایی از اهمیت بالایی تبدیل شدند. هر دوی این توکن‌ها توسط شخصیت‌های بزرگی از جمله ایلان ماسک که از همان ابتدا حامی Dogecoin بوده، پشتیبانی شده‌اند.

قبل از بحث در مورد اینکه کدام یک از این دو بهتر است، اجازه دهید دریابیم که چه کاربردها و موارد استفاده این رمزارزها چیست.

فهرست مطالب

Shiba Inu vs Dogecoin: Use Cases

شیبا اینو

Shiba Inu در زمان راه‌اندازی خود صرفاً یک توکن میم بود، زیرا برای مقابله با Dogecoin راه‌اندازی شد که در بین علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال در حال افزایش بود. با این حال، با یک تیم کاملاً با استعداد، توسعه‌دهندگان Shiba Inu تلاش کرده‌اند تا از شر برچسب MemeCoin خلاص شوند. همانطور که می دانیم با پیشرفت فناوری بلاک چین برای مرتبط بودن یک رمزنگاری نیاز به موارد استفاده عمیق دارد. شیبا اینو یکی از بلاک چین هایی است که موارد استفاده خوبی دارد و به طور مداوم در حال گسترش است. در اینجا چند مورد استفاده و موارد استفاده از Shiba Inu آورده شده است:

Shibverse – Shib به شدت به سمت ساخت Metaverse حرکت کرده است زیرا اکثر ارزهای رمزپایه در آن فضا دارای ارزش بازار کمتری نسبت به Shiba Inu هستند. Metaverse به کاربران امکان می دهد با استفاده از $SHIB تجارت انجام دهند. این امیدوار کننده به نظر می رسد، اما اکنون در روزهای اولیه اعدام است. این شرکت اجرا را با حراج Metaverse Land آغاز کرده است

Shibaswap (پلتفرم DeFi)

Shibswap: اکوسیستم Shiba Inu شامل سه سکه مختلف Shib، Bone و Leash است. این سه توکن برای ایجاد Shibswap گرد هم می آیند.

Shibarium: Shiba Inu قرار است سیستم تراکنش‌های مشابه بلاک چین خود را Shibarium معرفی کند. اخیراً آزمایشی از Shibarium انجام شد که منجر به افزایش شدید قیمت توکن‌های Shib شد. پس از عمومی شدن Shibarium، Shiba Inu دیگر برای تکمیل تراکنش خود به پلتفرم اتریوم وابسته نخواهد بود. این کارمزد گازی را که ETH از سایر توکن‌ها برای اجرا و کار بر روی پلتفرم‌هایشان دریافت می‌کند، کاهش می‌دهد.

موارد استفاده و پذیرش شیبا اینو

 • پرداخت ها - مشارکت ها (گوچی، تگ هویر، AMC، سائوپولو FC tec)
 • شیبا ابدیت: بازی
 • جوایز (بند بند)
 • استخوان (ژتون حکومتی)
 • Doggy Dao: سازندگان Shiba Inu اخیراً مرحله اول Doggy Dao را آغاز کرده اند.

سگکین

Dogecoin اولین سکه یادبود بود که بازار رمزنگاری را با طوفان به دست آورد. Dogecoin پس از اینکه بسیاری از افراد مشهور برای حمایت از آن به وجود آمدند ، محبوبیت خود را به دست آورد. برخی از افراد مشهور مشهور که از Dogecoin حمایت می کنند:

 • الون ماسک
 • مارک کوبایی
 • دگگ
 • ژن سیمونز

با این حال ، در بین همه افراد مشهور ، مدیرعامل تسلا ، الون مسک ، کاتالیزور اصلی در افزایش قیمت Dogecoin بوده است. اما با افزایش رقابت ، عقب نشینی در قیمت Dogecoin رخ داده است. در اینجا چند مورد استفاده و استفاده از Dogecoin وجود دارد:

بنیاد Dogecoin ، که هدف آن حمایت از توسعه سکه Meme است ، اخیراً "نقشه دنباله" Dogecoin را اعلام کرده است که شامل هشت پروژه از جمله راه اندازی LibDogecoin و Gigawallet است. LibDogecoin یک کتابخانه C تمیز از بلوک های ساختمانی Dogecoin است در حالی که Gigawallet یک سرویس Dogecoin آماده سازمانی است.

جدا از این پروژه ها ، مدیرعامل تسلا اعلام کرد که خریداران می توانند از Dogecoin برای خرید برخی کالاها استفاده کنند. جدا از بیت کوین ، Dogecoin تنها رمزنگاری شد که توسط تسلا پذیرفته شد.

YouTube video

Shiba Inu vs Dogecoin: کدام سرمایه گذاری بهتر است؟

 • Dogecoin سابقه طولانی در ارائه بازده دارد
 • Doge امسال با حاشیه گسترده ای از Shib بهتر عمل کرده است
 • Doge توسط Elon Musk پشتیبانی می شود ، با توجه به کسب توییتر ماسک ، عامل بزرگی است
 • Shib موارد بیشتری از Doge دارد و تیم توسعه همچنان به کار خود ادامه می دهد
 • Shib جامعه ای قوی تر از Doge دارد

با توجه به همه این عوامل ، در سطح عملی ، Doge یک سرمایه گذاری برتر است. با این حال ، از دیدگاه بالقوه ، شیب وعده های زیادی را حفظ می کند. این حس عملی است که هر دو را با تعصب نسبت به Dogecoin داشته باشید

زیرک

Subhash ، بنیانگذار CrowdWisdom360 یک MBA و یک مشاور مالی آموزش دیده با پیشینه گسترده در پیش بینی در خدمات مالی و سیاست است. وی بارها در تلویزیون ملی ظاهر شده است و برای انواع مجلات در مورد مدیریت ثروت و استراتژی انتخابات نوشته است.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 31 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 23:19