پرداخت DWP و تغییرات پول به دلیل این هفته بر PIP و اعتبار جهانی تأثیر خواهد گذاشت

ساخت وبلاگ

Those on Universal Credit, Personal Independence Payment and Attendance Allowance will be impacted

تعدادی از تغییرات از این هفته پیرامون مزایا و نحوه پرداخت آنها به وجود آمده است.

تغییراتی که مردم می توانند انتظار داشته باشند از جمله آستانه درآمد دولت و هزینه پرداخت های زندگی تأثیرگذار بر پرداخت استقلال شخصی (PIP) ، اعتبار جهانی و کمک هزینه حضور در آن باشند. در همین حال مهلت ها نیز برای استفاده از صندوق پشتیبانی خانوار و مقاله 20 پوند و 50 پوند به دست می آیند.

در ماه های اخیر ، دولت انگلیس چندین بسته پشتیبانی چند میلیارد پوندی را برای کمک به میلیون ها خانواده در حال تلاش در هزینه های بحران زندگی در میان افزایش تورم ، هزینه های غذایی و قبض های انرژی اعلام کرده است. این شامل یک بسته پشتیبانی 37 میلیارد پوندی در ماه ژوئن برای کمک به آسیب پذیرترین خانوارها بود.

این شامل حدود هشت میلیون نفر در سال جاری برای کمک به هزینه زندگی - و کلیه مشتریان برق داخلی که حداقل 400 پوند دریافت می کنند ، در کل امسال 1200 پوند از پشتیبانی یک طرفه دریافت کرده اند. همانطور که توسط Kentlive گزارش شده است ، در اینجا مجموعه ای از تغییرات ، پرداخت ها و مهلت هایی که انتظار دارید این هفته را ببینید.

هزینه پرداخت معلولیت زندگی

قرار بود شش میلیون نفر از معلولین 150 پوند هزینه زندگی خود را از سه شنبه ، 20 سپتامبر دریافت کنند. بشر

سخنگوی DWP گفت: با شروع ماه اکتبر به مردم پرداخت می شود. آنها افزودند: "اگر شما واجد شرایط دریافت 150 پوند هزینه معلولیت در پرداخت زندگی باشید ، نیازی به تماس با ما نیست زیرا پرداخت ها به صورت خودکار انجام می شود. اکثریت قریب به اتفاق پرداخت ها تا اوایل ماه اکتبر انجام می شود."

افراد در پرداخت استقلال شخصی (PIP) و کمک هزینه حضور در میان کسانی هستند که واجد شرایط هستند - اما کمک هزینه اشتغال و پشتیبانی (ESA) گنجانده نشده است. افراد در ESA مربوط به درآمد قرار بود در ماه ژوئیه 324 پوند جداگانه دریافت کنند. شما باید تا 25 مه 2022 ، یکی از این مزایای واجد شرایط را دریافت کرده اید - یا بعداً پرداختی دریافت کنید تا هزینه زندگی پول نقد را بدست آورید.

افرادی که هر یک از مزایای ناتوانی زیر را دریافت می کنند، یکبار پرداخت 150 پوندی دریافت خواهند کرد: کمک هزینه حضور و غیاب، کمک هزینه حضور دائم، کمک هزینه زندگی معلولان برای بزرگسالان، کمک هزینه زندگی معلولان برای کودکان، پرداخت استقلال شخصی (PIP)، پرداخت ناتوانی بزرگسالان (دراسکاتلند)، پرداخت ناتوانی کودک (در اسکاتلند)، پرداخت استقلال نیروهای مسلح، یا مکمل تحرک بازنشستگی جنگ. این پرداخت‌ها از 20 سپتامبر ارسال می‌شوند و اکثر مردم این پرداخت را در ابتدای اکتبر دریافت می‌کنند.

آستانه درآمد اداری

از روز دوشنبه 26 شهریور به بعد حدود 114000 نفر در اعتبار جهانی از گروه کاری «لمس سبک» به «جستجوی فشرده کار» منتقل خواهند شد. این به دلیل افزایش برنامه ریزی شده در آستانه درآمد اداری (AET) است. AET تعیین می‌کند که شما در کدام «گروه کاری» قرار می‌گیرید - این در صورتی که از شما خواسته شود به دنبال کار بیشتری باشید، تأثیر می‌گذارد. این نرخ از 26 سپتامبر از 355 پوند در ماه به 494 پوند در ماه، یا از 567 پوند در ماه به 782 پوند در ماه برای مطالبات مشترک، از 26 سپتامبر افزایش یافته است. در این مورد بیشتر بخوانید.

جمعه 9 شهریور - مهلت صندوق حمایت از خانوار

همچنین، شوراها تا روز جمعه، 30 سپتامبر، فرصت دارند تا باقیمانده 500 میلیون پوند اضافی را که به صندوق حمایت از خانواده گذاشته شده است، خرج کنند یا "متعهد" کنند. حمایت موجود توسط هر شورا و همچنین معیارهای واجد شرایط بودن تعیین می شود. برخی از کمک‌هایی که از طریق صندوق حمایت از خانواده ارائه می‌شود، شامل پول نقد یا اعتبار به قبوض و کوپن‌های سوپرمارکت شما می‌شود.

جمعه همچنین آخرین روزی است که مردم می توانند پیش از افزایش قیمت، میزان مصرف انرژی خود را به درستی دریافت کنند.

جمعه، 30 سپتامبر - آخرین روز برای خرج کردن کاغذ 20 پوندی و 50 پوندی

این جمعه همچنین شاهد خواهیم بود که بانک انگلستان وضعیت ارز قانونی اسکناس‌های قدیمی 20 پوندی و 50 پوندی را پس از 30 سپتامبر 2022 پس می‌گیرد. همچنان می‌توانید این اسکناس‌ها را قبل از این تاریخ در فروشگاه‌ها خرج کنید، یا می‌توانید آن‌ها را در بانک یا سپرده‌گذاری کنید. اداره پست

اگر در حال معامله آنها هستید، اسکناس های کاغذی قدیمی شما با نسخه های پلیمری پلاستیکی جدید جایگزین می شوند. اگر ضرب الاجل 30 سپتامبر را از دست دادید، همچنان می توانید اسکناس های قدیمی خود را با نسخه های پلیمری جدید در بانک انگلستان تعویض کنید. برخی بانک ها نیز پس از سپتامبر همچنان به پذیرش اسکناس های قدیمی ادامه می دهند.

اکتبر - پرداخت دوم هزینه زندگی

قسط دوم 650 پوند پرداخت هزینه زندگی به هر کسی که اعتبار جهانی، کمک هزینه جویای کار مبتنی بر درآمد (JSA)، کمک هزینه اشتغال و پشتیبانی مرتبط با درآمد (ESA) و حمایت درآمد و اعتبار بازنشستگی دریافت می کند، در ماه اکتبر خواهد رسید. DWP هنوز تاریخ دقیقی را منتشر نکرده است، اما قول داده است که 324 پوند قبل از 31 اکتبر وارد بازار خواهد شد.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 34 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 23:25