18 جوانب مثبت و منفی از cryptocurrency برای دانستن

ساخت وبلاگ

پست های ما ممکن است حاوی پیوندهایی از شرکای وابسته ما باشد. این پشتیبانی به پشتیبانی از سایت کمک می کند زیرا ما 10 ٪ از کل سود را به سازمان های پایداری که با ارزش های ما هماهنگ هستند اهدا می کنیم. با این حال ، این بر نظرات یا رتبه بندی های ما تأثیر نمی گذارد. برای اطلاعات بیشتر لطفا قوانین و شرایط ما را مطالعه کنید.

جوانب مثبت و منفی cryptocurrency چیست؟آیا این یک روش ایمن برای معامله آنلاین یا حتی یک افزودنی عالی برای نمونه کارها شما است؟در ادامه بخوانید تا همه مزایا و مضرات این دنیای جدید ارزهای دیجیتال را بدست آورید.

جهان در حال تغییر است و معاملات زیادی به صورت آنلاین انجام می شود. چنین تغییراتی باعث ایجاد فضای جدید مبادله شده است - cryptocurrency.

کارت های نقدی و اعتباری دیگر تنها گزینه های خرید برای کالاها و خدمات نیستند ، زیرا Cryptocurrency حرکت می کند.

با استفاده از این نوع جدید از ارز آنلاین ، شما نه تنها وسیله ای ایمن برای معامله بلکه راهی برای افزایش سبد سرمایه گذاری خود دریافت می کنید.

cryptocurrency به شما امکان می دهد از مزایای نوسانات تجربه شده در بازارهای آنلاین بهره مند شوید.

با این حال ، عاقلانه است که وقت بگذارید و بفهمید رمزنگاری چیست.

سپس ، مسلح به آن دانش ، می توانید از آن استفاده کنید یا در آن سرمایه گذاری کنید.

فهرست مطالب

cryptocurrency چیست؟

قبل از اینکه عمیق تر به cryptocurrency بپردازید ، بهتر است مفهوم blockchain را درک کنید. به این ترتیب ، شما می توانید با اطلاعات کافی برای تصمیم گیری های سرمایه گذاری عاقلانه مسلح شوید.

از آنجا که بسیاری از عملیات بیشتر به صورت آنلاین حرکت می کنند ، یک وسیله مبادله بهتر وجود دارد. متأسفانه ، پول نقد بهترین راه برای معامله در هنگام برخورد با سیستم عامل های بی شماری نیست. این ضرورت شاهد ظهور cryptocurrency بود - شکل جدیدی از ارز دیجیتال ایمن.

هنگامی که این ایده تصور شد ، نیاز به فناوری وجود داشت تا این وسیله مبادله را به واقعیت تبدیل کند. این فناوری همان چیزی است که به عنوان blockchain شناخته می شود.

blockchain در یک مکان اصلی نیست. در عوض ، این غیر متمرکز است و کلیه معاملات انجام شده با استفاده از cryptocurrency را پیگیری می کند.

تمام مفهوم cryptocurrency با دیوید چوم در سال 1983 آغاز شد. او به شکلی از پول الکترونیکی رسید که بعداً در سال 1995 به Digicash ارتقا یافت.

بعداً ، بیت کوین در سال 2009 اولین شکل رمزنگاری غیر متمرکز شد.

از آن زمان ، بیش از 10،000 ارز رمزنگاری شده به صورت آنلاین وجود دارد. همه اینها پس از ارائه سکه اولیه (ICO) به صورت عمومی معامله می شوند. بسیاری از افراد به عنوان نوعی سرمایه گذاری به آن روی می آورند.

چه کسی باید در cryptocurrency سرمایه گذاری کند؟چه کسی نباید؟

بسیاری از افراد به دنبال راه هایی برای متنوع سازی اوراق بهادار سرمایه گذاری خود هستند. به همین دلیل گزینه هایی مانند cryptocurrency بسیار جذاب هستند.

اما ، سودآوری از آن به عنوان نوعی سرمایه گذاری آسان نیست.

فقط اگر شخص دیگری مایل به پرداخت هزینه بیشتری باشد ، می تواند cryptocurrency به عنوان یک سرمایه گذاری سود کسب کند. این ساده نیست و ممکن است شما را در آب گرم قرار دهد. با این حال ، این بدان معنا نیست که این یک گزینه سرمایه گذاری مناسب نیست.

افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری هستند ، ابتدا باید مزایا و مضرات رمزنگاری را درک کنند. مسلح با دانش مناسب ، می توانید آن را به عنوان یک محصول سرمایه گذاری دیگر به نمونه کارها خود اضافه کنید. اما ، مایل به از دست دادن همانطور که امیدوار هستید به دست آورید.

بنابراین ، برای تجزیه و تحلیل امور مالی خود وقت بگذارید.

آیا شما در موقعیتی هستید که می خواهید پولی را که می خواهید در Cryptocurrency سرمایه گذاری کنید از دست بدهید؟اگر بله ، پس به دنبال آن بروید. اگر اینطور نیست ، گزینه امن دیگری را پیدا کنید یا به جای آن یک تجارت تنظیم کنید.

بحث های فزاینده ای در مورد ایمنی ارزهای رمزپایه وجود دارد. بنابراین ، بهتر است قبل از سرمایه گذاری پول زیادی در آن ، این اطلاعات را دست اول بدانید. این یک گزینه کاملاً بی ثبات است.

مخالفان با رمزنگاری

علیرغم اینکه بیش از یک دهه در بازار موجود است ، Cryptocurrency هنوز هم با مخالفت شدیدی از محله های مختلف روبرو است ، از جمله:

دولت ها

قبل از اینکه بیشتر به این دارایی دیجیتالی بپردازیم ، بیایید ببینیم که چرا برخی از دولت ها با آن مخالفت می کنند.

از زمان آغاز به کار ، اقدامات متفاوتی برای مهار استفاده فزاینده از بیت کوین و سایر اشکال رمزنگاری در سراسر جهان انجام شده است.

دلیل رمزنگاری رمزنگاری یک شکل متمرکز مبادله نیست. در عوض ، آن را بر عدم تمرکز ، جایی که دولت ها وارد می شوند ، متمرکز می شود.

به عنوان ابزاری برای مبادله ، از شر کنترل اصلی دولت ها خلاص می شود و واسطه ها را از بین می برد. این امر بسیاری از دولت ها از آینده می ترسد.

مشاغل و مصرف کنندگان

اگرچه برخی از مشاغل روشهای پرداخت cryptocurrency مانند پرداخت بیت کوین را می پذیرند ، اما هنوز هم مردد هستند. عدم اعتماد ناشی از عدم دانش و درک است.

در حالی که اطلاعات زیادی در مورد دارایی های دیجیتال به صورت آنلاین وجود دارد ، اما تعداد بسیار کمی از مشاغل زمان لازم برای یادگیری و درک پویایی فناوری blockchain را گرفته اند.

ناگفته نماند ، اطلاعات نادرست گسترده ای وجود دارد که بسیاری از صاحبان مشاغل ترسناک است. این ترس فقط بسیاری را در تاریکی نگه می دارد.

همچنین ، این در مورد مصرف کننده هایی که درک نمی کنند چگونه رمزنگاری کار می کند و از این رو از استفاده از آن برای پرداخت کالاها و خدمات مردد هستند ، صدق می کند.

پاداش و خطرات رمزنگاری چیست؟

یکی از مهمترین پاداش ها شامل پذیرش مدرنیته است.

هر کشور ، تجارت یا مصرف کننده ای که معاملات رمزنگاری را در بر می گیرد ، مدرن است. این آینده مبادله است و کسانی که وقت خود را برای یادگیری می گیرند ، منجر به تجارت ارزهای رمزنگاری می شوند.

با این حال ، ریسکی که قابل ذکر است نوسانات است.

عدم پاسخگویی به دلیل عدم تمرکز ، پرچم قرمز بزرگی برای بسیاری است. پول یک موضوع حساس است ، بنابراین تغییر ذهن مردم در مورد آنچه می دانند آسان نیست.

بسیاری از افراد از نوسانات پیرامون رمزنگاری آگاه هستند ، بنابراین بسیاری از افراد از آن دوری می کنند. با این حال ، شما هنوز هم ممکن است به عنوان یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری جایگزین به آن شلیک کنید و دانش کسب کنید.

تمام آنچه شما نیاز دارید این است که درک کاملی از مزایای اصلی و اشکالات سرمایه گذاری در cryptocurrency داشته باشید و بر اساس دانش خود تصمیمات تحصیل کرده بگیرید.

چقدر نیاز به سرمایه گذاری در cryptocurrency دارید؟

types of cryptocurrency

برای مبتدیان مقدار کمتری توصیه می شود. به عنوان مثال ، به برنامه ریزی مالی و در دسترس بودن سرمایه خود نگاهی بیندازید.

همانطور که سعی می کنید نمونه کارها خود را متنوع کنید ، اختصاص 5 ٪ به ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین ایمن تر است. این مبلغ زیادی را برای صرف هزینه برای سایر محصولات سرمایه گذاری به شما می دهد.

از طرف دیگر ، می توانید 30 ٪ از سرمایه خود را پس از وزن گیری جوانب مثبت و منفی سرمایه گذاری cryptocurrency سرمایه گذاری کنید. خطرناک تر است ، اما اگر همه چیز خوب پیش برود ، بازده بهتر است.

فقط متخصصانی که درک می کنند چگونه ارز دیجیتال کار می کند باید بیش از 50 ٪ سرمایه گذاری کند.

یک زمینه برای شروع یادگیری در مورد ارز دیجیتال ، مطالعه سکه ها و نشانه های مختلف است. پس از آن ، می توانید مواردی را برای خرید با استفاده از مبلغی که از سرمایه خود اختصاص می دهید ، انتخاب کنید.

برای شروع تجارت بیت کوین ، سرمایه گذاری و/یا ایجاد رمزنگاری خود ، از مبادلات قابل اعتماد و قابل اعتماد Cryptocurrency مانند Coinbase و Crypto.com استفاده کنید. هر دوی این برنامه ها سرمایه گذاری درست از دستگاه تلفن همراه خود را آسان می کند.

چند سکه رمزنگاری وجود دارد؟

بیش از 10،000 ارز رمزنگاری در دسترس است. با این حال ، فقط تعداد معدودی برای تجارت بین سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی در دسترس است.

بیت کوین این بسته را به عنوان محبوب ترین cryptocurrency از آنجا که اولین بار رمزنگاری شده به صورت آنلاین بود ، هدایت می کند.

مهمترین تمایز بین ارزهای رمزپایه ارزش آنهاست. ارزش یک ارز با توجه به اینکه چند نفر آن را خریداری و می فروشند تعیین می شود.

به عنوان مثال ، بسیاری از افراد در ده ارز برتر رمزنگاری می کنند. همچنین مزایا و معایب مختلفی از هر ارز دیجیتال وجود دارد.

این 10 نفر برتر شامل:

قبل از سرمایه گذاری در هر یک از آنها ، باید جوانب مثبت و منفی را کاملاً درک کنید.

جوانب مثبت و منفی cryptocurrency

اکنون که کمی دانش در مورد آنچه وجود دارد و چگونه کار می کند ، اجازه می دهد تا به آنچه خوب یا بد می شود برسیم.

جوانب مثبت cryptocurrency

محافظت از کاربر و حریم خصوصی

کل مفهوم ارزهای رمزپایه محافظت از کاربر و حفظ اطلاعات آنها خصوصی است. اگر نمی خواهید آنها را بدانید ، هیچ کس نمی تواند بداند شما کی هستید.

چنین امنیتی بخشی اساسی از ارزهای رمزنگاری شده است ، به علاوه ناشناس بودن حاصل.

همچنین به همین دلیل است که دولت ها از جمله موارد دیگر با رشد دارایی های دیجیتال مبارزه می کنند. اطلاعات معامله در دسترس مقاماتی نیست که به دنبال دسترسی به آن هستند.

اطلاعات معاملات cryptocurrency در دسترس است ، اما هیچ کس نمی تواند افراد درگیر را بشناسد.

تحت تأثیر تورم قرار نگرفته است

هر ارز دیگر در جهان به دلیل افزایش تورم با از دست دادن ارزش روبرو شده است. این تنها بازار cryptocurrency است که از این واقعیت مصون است. ارز دیجیتال با تعیین قیمت مشخص برای هر سکه ای که منتشر می شود ، به این امر دست می یابد.

قیمت ثابت تضمین می کند که فقط می تواند در ارزش افزایش یابد و کاهش نکند. از آنجا که برای هر رمزنگاری آزاد شده محدودیت مشخصی وجود دارد ، افزایش تقاضا منجر به افزایش ارزش می شود. به نوبه خود ، تورم نمی تواند روی آن تأثیر بگذارد.

به همین دلیل بسیاری از افراد در مورد ارزهای دیجیتال بیشتر می آموزند. این وسیله بهتر برای محصولات مبادله و سرمایه گذاری است.

هنگامی که آن را به درستی دریافت کردید ، می توانید ضمن کسب سود خوب ، ارزش نمونه کارها خود را افزایش دهید.

تجارت بین المللی را کاهش می دهد

فقط چند کشور مانند کشورهایی که در اتحادیه اروپا هستند ، ارز مشترک دارند. تجارت در مرزها آسانتر می شود.

با این حال ، هنگامی که هر کشور وسیله ای متفاوت برای مبادله داشته باشد ، تجارت بین المللی بسیار سخت تر است.

در بعضی مواقع ارزش پایین یک ارز می تواند کالا یا خدمات را گران کند. با این حال ، ارزش رمزنگاری در مرزها ثابت است و برخلاف ارزهای سنتی است.

این برنامه به صورت آنلاین وجود دارد و بنابراین مشمول ارتفاعات فارکس و پایین نیست که غالباً توسط بانکهای مرکزی و بازارهای مالی حاکم بر سیستم های سنتی بانکی تعیین می شود.

این بدان معناست که شما می توانید مبلغ خاصی را برای یک محصول پرداخت کنید ، مهم نیست که از چه کشوری ناشی می شود.

Cryptocurrency تجارت بین المللی را کاهش می دهد زیرا هیچ نوسان در ارز وجود ندارد و یک سیستم بانکی شفاف تر را فراهم می کند.

تو مسئولی

این را تصور کنید: وقتی وجوه را در یک حساب بانکی واریز می کنید ، دیگر کنترل نمی کنید. اگر بانک فردا بسته شود ، شانس زیاد است ، شما پول را از دست خواهید داد.

چنین نمایندگی به این معنی است که شما کنترل مطلق بر وجوه خود را از دست می دهید که بسیاری از افراد نگران برخورد با بانک ها هستند.

به همین دلیل است که ارز دیجیتال برای بسیاری بسیار جذاب است. شما مباشر کیف پول خود هستید.

تنها راهی که شخص دیگر می تواند آن را هدایت کند این است که اگر به آنها اجازه دهید این کار را انجام دهند. شما همچنین نیازی به نگرانی در مورد سرقت هویت با کیف پول خود ندارید زیرا اطلاعات شخصی محدودی که به آن گره خورده است وجود دارد.

در غیر این صورت ، روزی وجود ندارد که شخص دیگری به یک دلیل یا دلیل دیگر حساب شما را ببندد. این حریم خصوصی به علاوه معاملات یک مزیت برای مصرف کنندگان آنلاین است.

معدن و استیک رمزنگاری می تواند درآمد منفعل ایجاد کند

جدا از تجارت cryptocurrency ، می توانید آن را معدن یا سکه های خود را برای پاداش در ارز فرقه ای جمع کنید. به طور خلاصه ، این شامل ایمن نگه داشتن blockchain است.

به نوبه خود ، این معاملات تأیید می شوند.

اگر به رایانه و اینترنت قابل اعتماد دسترسی دارید ، می توانید این کار را انجام دهید. اما الزامات خاصی وجود دارد که شما باید آن را برآورده کنید.

همچنین ، قبل از اینکه به معدن رمزنگاری بپردازید ، فکر کنید زیرا برخی از خطرات را به همراه دارد.

با این حال ، شما می توانید از این طریق پول خوبی کسب کنید و حتی سود خود را بدست آورید. کل حد رمزنگاری که به آنها ارزش می دهد همان چیزی است که باعث می شود Crypto Mining سودآور باشد.

به عنوان مثال ، بسیاری از افراد از آنجا که این رمزنگاری پیشرو در گردش است ، درگیر استخراج بیت کوین هستند. با این حال ، این باعث می شود که چندین مزیت و مضرات خود را در مقابل معدن در نظر بگیرید.

بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات لازم را دارید. Crypto.com را برای برخی از بهترین گزینه های Staking در آنجا برای Crypto بررسی کنید.

ایده های خلاقانه

هنگامی که افراد دیگر مفاهیمی مانند ارزهای رمزپایه را موفق می کنند ، نوآوری ها امکان پذیر است. انقلاب مالی بالقوه بر ما است ، جایی که مردم در سراسر جهان نیازی به تکیه بر بانک مرکزی یا مرجع مرکزی برای معامله ندارند.

بعلاوه ، مزایای و استفاده زیادی از موارد مربوط به معاملات دیجیتالی در صنایع مختلف از جمله تجارت انرژی ، داده های دیجیتال ، محاسبات ابری و محاسبات پیشرفته وجود دارد.

بنابراین ، در نظر بگیرید که این ایده چقدر عالی است زیرا شما جوانب مثبت و منفی رمزنگاری را وزن می کنید.

به عنوان مثال ، بسیاری از افراد به لطف ظهور Blockchain و فناوری نوظهور ، سکه ها و مفاهیم مختلفی را ارائه داده اند.

داده کاوی شما را از هزینه معاملات نجات می دهد

هر بار که از کارت بدهی یا کارت اعتباری خود استفاده می کنید ، بانک یا ارائه دهنده خدمات برخی از هزینه های معامله را می گیرند. بعد از یک سال ، این مقدار می تواند بسیار زیاد باشد.

اما آیا راهی برای جلوگیری از هزینه های معامله و پس انداز پول خود وجود دارد؟

بله ، با استفاده از پول دیجیتال برای معامله.

ماینرهای داده ای که از معاملات شما محافظت می کنند ، کار خود را جبران می کنند. به نوبه خود ، هنگام خرید یک محصول یا پرداخت هزینه خدمات ، هیچ هزینه معامله ای متحمل نمی شوید.

تنها زمانی که هزینه اضافی پرداخت می کنید این است که شخص ثالث درگیر است. اغلب اینها افرادی هستند که برای مدیریت به کیف پول خود دسترسی پیدا می کنند.

پرداختهای فوری

در بعضی مواقع ، پرداخت پرداخت می تواند یک کابوس باشد. برای مبادله دستها خیلی طولانی طول می کشد ، به ویژه هنگامی که اضطراری است.

با این حال ، از آنجا که پول نقد دیجیتال فوری است ، شما ممکن است خریدها را خیلی سریعتر انجام دهید. شما در حال فرماندهی کیف پول خود هستید ، بنابراین می توانید فوراً انتقال را تأیید کنید. این وجوه پس از خرید چیزی یا ارائه خدمات ، برای روزها به گیرنده ارسال نمی شود.

بعلاوه ، معاملات بین المللی با Crypto به طور کلی در مقایسه با هزینه های بانکی که به موسسات مالی با ارزهای سنتی پرداخت می کنید ، هزینه معاملات کمتری دارند.

چنین کارآیی بسیاری از افراد مایل به معامله با دارایی های رمزنگاری شده است. اکنون مشاغل آن را به عنوان نوعی پرداخت همراه با دیگران دارند.

برای مشتریان جذاب است

مشتریان بیشتری به سمت معاملات آنلاین گرایش می یابند و به روشهای کارآمدتری برای پرداخت نیاز دارند.

به عنوان مثال ، هنگامی که پرداخت از کیف پول های رمزنگاری را می پذیرید ، می توانید مشتریان جدیدی را جذب کنید. کسب و کار شما مدرن تر و گزینه بهتری برای مشتریانی است که نمی خواهند زمان زیادی را صرف معامله کنند.

در عین حال ، cryptocurrency سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب می کند زیرا این سودآور است. وقتی می فهمید که چگونه کار می کند می توانید پول خوبی کسب کنید.

منفی های رمزنگاری

crypto mining farm

قانونی بودن

به همان اندازه که بسیاری از افراد در حال حاضر از ارزهای رمزنگاری مانند بیت کوین و بیت کوین پول نقد استفاده می کنند ، هنوز هم تماس های گسترده ای برای غیرقانونی بودن آن وجود دارد.

دولت ها صدای پیشرو هستند زیرا آنها آن را وسیله ای کمتر ایمن برای معامله می دانند.

بله ، برخی از افراد هنوز از سکه ها استفاده می کنند اما با هوای احتیاط.

ارزهای رمزپایه جدید و ابتکاری هستند ، اما عدم مقررات آنها را خطرناک می کند. بسیاری به دلیل تجارت رمزنگاری سوداگرانه ، کل پس انداز زندگی را از دست داده اند و باعث می شود بسیاری از کشورها با احتیاط به آن نزدیک شوند.

پول نقد هنوز بهترین وسیله معامله برای اکثریت جمعیت جهانی است.

معاملات غیرقانونی افزایش یافته است

امنیت و حریم خصوصی در هنگام مقایسه جوانب مثبت و منفی cryptocurrency ، با هم برخورد می کنید. از یک طرف ، این یک عصر جدید است که افراد می توانند با ناشناس بودن مطلق معامله کنند.

هیچ کس نمی تواند ببیند چه کسی معامله را انجام داده است ، بنابراین از حریم خصوصی و امنیت خود محافظت می کند.

با این حال ، ممکن است یک عارضه جانبی منفی باشد. اقتصاد غیرقانونی در سراسر جهان رو به افزایش است. مجرمان برای تمیز کردن پول کثیف از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند. مقامات نگران این عدم پاسخگویی و شفافیت هستند.

کاملاً غیر متمرکز نیست

سازندگان و شرکت های ارز دیجیتال نوعی کنترل را حفظ می کنند. این بدان معناست که چنین سکه هایی به همان اندازه که به طور گسترده شناخته شده غیر متمرکز نیستند. بیت کوین ، به طور خاص ، به طور کلی غیر متمرکز ترین شکل ارز دیجیتال است زیرا هیچ کنترل حاکمیتی وجود ندارد.

این نهادها هنوز هم کنترل می کنند که تعداد سکه ها در گردش به علاوه بسیاری از جنبه های دیگر رمزنگاری هستند.

این یک حفره بزرگ ایجاد می کند که یک خالق یا یک شرکت کلاهبردار می تواند مردم را از بین ببرد یا سکه ها را دستکاری کند. حتی محبوب ترین سکه ها موارد دستکاری را نیز داشته اند. به همین دلیل است که سرمایه گذاران باید با احتیاط به سرمایه گذاری بیت کوین و سرمایه گذاری cryptocurrency نزدیک شوند.

هک کردن امکان پذیر است

یکی از مزیت های cryptocurrency این واقعیت است که شما مسئول کیف پول خود هستید. شخص ثالث نمی تواند حساب شما را دستکاری کند. اما این کاملاً درست نیست.

کیف پول cryptocurrency مستعد هک کردن است. هنگامی که یک هکر به حساب شما دسترسی پیدا می کند ، می تواند تمام سکه ها را که شما را با هیچ چیز ترک نمی کند تخلیه کند.

گرچه بسیاری از سازندگان برای جلوگیری از نقض امنیت ، امنیت را در حال خون آشامیدن هستند ، اما هنوز امکان دسترسی هکرها به کیف پول وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که هنگام معامله ، یک تبادل رمزنگاری قابل اعتماد و ایمن را انتخاب کرده اید.

به طور گسترده ای پذیرفته نشده است

عاقلانه نیست که تمام پول خود را به ارز دیجیتال وارد کنید زیرا همه فروشندگان آن را به عنوان نوعی پرداخت نمی پذیرند. این مجبور بود با اشخاصی که فناوری blockchain را پذیرفته اند ، معامله کنند.

بنابراین در صورت نیاز به محصولات یا خدماتی خاص که فقط پول نقد را به عنوان نوعی ارز می پذیرند ، مقداری ارز فیات مانند (سکه دلار آمریکا) ، ارز سخت (پول نقد) یا سایر روشهای پرداخت در اطراف خود داشته باشید.

اگر اینطور نیست ، ممکن است مجبور شوید از خرید خودداری کنید. برای کاهش این شرکت ، شرکت هایی مانند Coinbase و Crypto.com راهی را برای انجام پرداخت های موبایل به ارز دیجیتال که با حساب های بانکی شما پیوند دارد ، پذیرفته اند.

Coinbase در ابتدا به عنوان یک بستر تجاری آغاز شد و اکنون به عنوان یکی از قابل اطمینان ترین NFT ، Trading Crypto و ارائه دهندگان کیف پول بیت کوین در بازار شناخته می شود.

معدن cryptocurrency سازگار با محیط زیست نیست

جهان با تغییرات در حال رشد آب و هوا روبرو است که بر زندگی بسیاری تأثیر می گذارد. در نتیجه ، یک فراخوان گسترده برای فعالیت های سازگار با محیط زیست مانند کاهش مصرف انرژی وجود دارد.

اما ، این با معدن رمزنگاری کار نمی کند. این انرژی به انرژی زیادی برای رایانه های برق مورد استفاده در سکه های رمزنگاری نیاز دارد. چنین استفاده مداوم در نهایت بر محیط زیست تأثیر می گذارد.

در کشورهایی که تولید برق منجر به انتشار کربن زیادی می شود ، این یک مشکل رو به رشد است.

نمی توان درخواست بازپرداخت یا لغو معامله

بسیاری از ارائه دهندگان معاملات آنلاین دارای سیاست لغو و بازپرداخت هستند. در صورت بروز هرگونه اختلاف ، فرستنده می تواند بودجه خود را پس بگیرد. این امر از مشاغل و خریداران در برابر معاملات کلاهبرداری که به صورت آنلاین گسترده است ، محافظت می کند.

با این حال ، هنگامی که شما می توانید از کیف پول خود پرداخت کنید ، بازپرداخت وجود ندارد. همین امر در هنگام ارسال پول به شخص اشتباه نیز صدق می کند.

به هیچ وجه نمی توانید معامله را لغو کنید یا شکایت خود را در هنگام امتناع از بازپرداخت آن اعلام کنید.

کمبود ارزش تورمی چیز خوبی نیست

عتیقه ارزشمندی را که مدتها پیش برای چند دلار خریداری کرده اید ، تصویر کنید. تنها راهی که ارزش آن را به دست آورد ، تورم و عرضه محدود است. قوانین عرضه و تقاضا برای یک محصول یا خدمات از طریق تورم ارزش ایجاد می کند.

بنابراین ، در حالی که ارزش cryptocurrency تحت تأثیر تورم نیست ، این همیشه چیز خوبی نیست. این بدان معناست که موارد خاص همانطور که انتظار داشتید در آینده ارزش قابل توجهی ندارند.

خطرناک است

ارزهای رمزپایه شکست ناپذیر نیستند. هنوز هم خطرات زیادی در ارتباط با آنها به عنوان وسیله ای برای مبادله و محصول سرمایه گذاری وجود دارد ، که توضیح می دهد که چرا نوسانات روزانه بازار پرهزینه است.

هیچ راهی برای پاسخگویی سازندگان و شرکت های رمزنگاری وجود ندارد. ناگفته نماند که این یک نوع سرمایه گذاری پرخطر است ، به خصوص برای مبتدیان.

بنابراین ، بهتر است آن را با یک دانه نمک مصرف کنید. نمونه کارها خود را متنوع کنید و فقط درصد خاصی از بودجه را به ارزهای رمزنگاری کنید.

به این ترتیب ، می توانید یاد بگیرید و ببینید که آیا برای شما مفید است یا نه.

آیا سرمایه گذاری در cryptocurrency خوب است؟

به طور گسترده مورد بحث قرار می گیرد که آیا سرمایه گذاری در cryptocurrency خوب است یا خیر. Cryptocurrency یک شکل نسبتاً جدید از ارز است که نوسانات قابل توجهی در قیمت دارد و تاریخ طولانی مدت برای نشان دادن چگونگی تأثیر آن بر اقتصاد وجود ندارد. ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات هستند ، به این معنی که قیمت می تواند طی یک روز به طور قابل توجهی بالا یا پایین برود ، به این معنی که اگر در جهت اشتباه پیش برود می توانید تمام پول خود را از دست دهید. شما فقط باید آنچه را که می توانید از دست بدهید سرمایه گذاری کنید. عدم درک فناوری اساسی در پشت cryptocurrency یکی دیگر از مشکلات رایج برای سرمایه گذاران به همراه کلاهبرداری است.

جوانب مثبت استفاده از cryptocurrency چیست؟

جوانب مثبت استفاده از cryptocurrency به سه امتیاز کاهش می یابد: 1) کنترل ، 2) سادگی و 3) امنیت. به عنوان مثال ، هنگامی که از ارز مجازی استفاده می کنید ، بیت کوین ، هیچ مقررات دولتی برای مقابله با آن وجود ندارد.

این باعث می شود رمزنگاری آزادتر از هر نوع معامله مالی دیگری باشد که امروزه هنوز هم از طریق وسایل سنتی انجام می شود. این همچنین آسانتر از آن است که در غیر این صورت به دلیل اینکه این روند خودکار است و به تعامل انسان یا سیستم احراز هویت شخص ثالث نیاز ندارد که به اشتباه می تواند معاملات یا درخواست ها را رد کند.

سرانجام ، معاملات cryptocurrency راهی امن تر برای جابجایی پول شما است زیرا پرداخت پایان به پایان معاملات رکورد شما رمزگذاری می شود و مداخله در یک معامله نسبت به ارزهای سنتی سخت تر می شود.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 31 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 23:28