گروهها و کانال ها

ساخت وبلاگ

USDCHF: Variety N-Tuple Moving Averages w/ Variety Stepping [Loxx]

Variety N-Tuple Moving Anainages W/ Variety Stepping یک شاخص متوسط ​​در حال حرکت است که به شما امکان می دهد انواع متوسط ​​حرکت 1- 30 Tuple را ایجاد کنید ؛ یعنی Double-MA ، Triple-MA ، Quadruple-MA ، Quintuple-MA ،. N-Tupl e-ma. این نسخه حاوی 2 نوع متوسط ​​در حال حرکت است. به عنوان مثال ، با استفاده از "50" به عنوان عمق به شما می دهد quinquagintuple میانگین متحرک است. اگر می خواهید.

000001: ATR stoploss bands ATR止损通道线

روش محاسبه قیمت افتتاحیه است که در ابتدا برای موقعیت از دست دادن توقف این خط k مناسب است. با استفاده از 21 و 1. 618 به عنوان یک پارامتر ، اغلب می بینید که تقریباً به این دست از دست دادن در BTC شکسته شده است. من نمی دانم که آیا این توهم من است. نحوه استفاده: پس از ظاهر شدن سیگنال ، از دست دادن توقف در نقطه از دست دادن توقف K-Line فعلی تنظیم می شود. شما همچنین می توانید از نقطه از دست دادن توقف قبلی یا ATR از خط k با قیمت بالا در خط k-line قبلی استفاده کنید. برای متوقف کردن ضرر

BTCUSDT: Bollinger Band with Moving Average & Pin Bars

این شاخص به طور خاص ساخته شده است تا برای تجارت سیستم معاملاتی Pscalpius که توسط ScottphillipStrading ترویج شده است استفاده شود. علاوه بر این ، من به اوج های روزانه و هفتگی ، کمترین و خطوط محوری اضافه کرده ام که شاخص های اصلی مورد استفاده در سیستم معاملاتی اسکالپیوس که در اینجا گنجانده شده اند عبارتند از: Bollinger Band ، نمودار نقشه های پین (چکش و ستاره های تیراندازی) و.

BTCUSDT: Bollinger Bands Squeeze

s3raphic333

S3Raphic333 Premium به روز شده است

گروههای بولینجر فقط در هنگام وقوع فشار ، نمایش داده می شوند. Squeeeze برجسته خواهد شد.

BTCUSD: Accumulation/Distribution Bands & Signals (BTC, 1D, BITSTAMP)

این یک شاخص تجمع/توزیع برای BTC/USD (D) بر اساس تغییرات میانگین های متحرک 1400D و 120D و رگرسیون لگاریتمی است. سیگنال های طرح زرد رنگ تجمع بلند مدت ، که بر اساس 1400d (200W) ALMA ، سیگنال های طرح نارنجی در اواسط تجمع ترمینال است. و پایه در 120d آلما است ، و در نهایت نقشه های قرمز توزیع طولانی مدت را نشان می دهد.

SOLUSDT: Ichimoku Cloud and Bollinger Bands (by Coinrule)

Ichimoku Cloud مجموعه ای از شاخص های فنی است که سطح پشتیبانی و مقاومت را نشان می دهد ، و همچنین حرکت و جهت گرایش را نشان می دهد. این کار را با استفاده از چندین میانگین و ترسیم آنها در یک نمودار انجام می دهد. همچنین از این ارقام برای محاسبه "ابر" استفاده می کند. تلاش برای پیش بینی جایی که قیمت ممکن است در آینده پشتیبانی یا رزرو را پیدا کند. Ichimoku.

EURUSD: Double Bollinger Binary Options

این اسکریپت از 2 باند بولینجر و RSI Oversold و منطقه Overbought برای دادن سیگنال استفاده می کند. اساساً ، شرایطی را تشخیص می دهد که بازار از یک جهت به صورت تهاجمی (بیشتر در حین اخبار) می شود (بیشتر در حین اخبار) و سپس به عقب باز می گردد ، اگرچه سیگنال ها کمتر اتفاق می افتد ، این استراتژی است کلمه تلاش. بازه زمانی را به مدت 5 دقیقه نگه دارید و 5 شمع یعنی یعنی تجارت کنید.

ALICEUSDTPERP: Buy/Sell on the levels

این اسکریپت به طور کلی توصیف من است: سطوح زیادی وجود دارد که می خواهیم مقداری رمزنگاری بخریم. وقتی قیمت از خط سطح عبور کرده است - ما خریداری می کنیم ، اما فقط در صورت داشتن مجوز در آرایه (2) در هنگام داشتن Crypto را خریداری کرده ای م-اکنون مجوز خرید را از دست می دهیم (تا زمانی که ما مقداری رمزنگاری را می فروشیم ، آن را در سطح بالاتر بعدی می فروشیم).

BTCUSDT: Bandas de Bollinger + 3 Medias Moviles Simples

این امر به روشی غیرقانونی نشان می دهد ، هنگامی که قیمت به گروههای بولینجر می رسد ، و در عین حال به جوراب های تلفن همراه 200. 100 و 50 اجازه می دهد تا نسبت به صلیب خود هوشیار باشد ، با این حال ، این شاخص باید به همراه سایر شاخص های موجود در آن پشتیبانی شود. بازارهای مالی که به سمت بالا یا پایین هستند. مسئولیت: این.

BTCUSDT: DEMA Supertrend Bands [Misu]

¯ نشانگر مبتنی بر DEM (انتقام مضاعف در حال حرکت) و Superrend برای نشان دادن گروهها. سو سعی در ایجاد تاخیر ذاتی مرتبط با میانگین حرکت با آبکاری وزن بیشتر بر روی مقادیر اخیر دارد. Superrend با هدف تشخیص روند قیمت ، از آن برای تنظیم توقف های محافظ نیز استفاده می شود. استفاده از Ague: ترکیب تقاضا برای محاسبه نتایج فوق العاده در پایین پایین.

NIFTY1!: Bollinger Bands + VWAP + 5 Moving Averages

DefunctShiva

defunctshiva به روز شد

1 - Bollinger Band 2 - VWAP 3 - 5 SMA (نزدیک) 4 - 9 SMA (HIGH) 5 - 50 SMA (نزدیک) 6 - 100 SMA (نزدیک) 7 - 150 SMA (نزدیک) 8 - 200 SMA (نزدیک) بررسی صلیب را بیش از 9SMA و 5 SMA برای معاملات نوسان بررسی کنید ..

ETHUSDT: RSI_OTT - TP/SL

در حین ایجاد این استراتژی ، من از "OTT (توسط Anıl Ozekşi)" و "RSI + Bollinger Double Strategy (توسط Chartart)" الهام گرفتم. در اصل ، این استراتژی از موسسه گروههای Bollinger باند OTT در "استراتژی مضاعف RSI+Bollinger" استفاده می کند. کاربر می تواند سود ، ضرر متوقف ، جهت موقعیت (هر دو سنگ معدن کوتاه) و سایر پارامترهای OTT را از طریق رابط انتخاب کند.

USDCHF: Garman & Klass Estimator Historical Volatility Bands [Loxx]

loxx

Loxx Premium به روز شده است

گروههای نوسانات تاریخی Garman & KLASS با استفاده از: میانگین خط میانی ساخته می شوند. گروههای فوقانی و تحتانی با استفاده از نوسانات تاریخی برآوردگر Garman & Klass (به طور منظم "تاریخی) برای محاسبه باند. نوسانات تاریخی Garman و Klaus چیست؟Garman Klass یک برآوردگر نوسانات است که در آن گنجانیده شده است.

BTCUSD: Trendy Bollinger Bands

گروههای بولینگر با 4 stddev. گروههای آموزشی فرزندخوانده. بر اساس استراتژی خود می توانید منبع پایه را از 7 گزینه MA (EMA ، SMA ، SMMA ، LSMA ، WMA ، VWMA) انتخاب کنید. از باند پایه برای تأیید روند و ادامه استفاده می شود. تغییر در رنگ نوار روند زیر را کاهش می دهد و گروههای انحراف به شما امکان پذیر و احتمال حرکت قیمت را بر اساس تاریخی به شما می دهد.

SPX: Moving Average Band Width ((((20/04/2022))))

اسکریپت Allys از 5 میانگین متحرک با عملکرد جدید در V5 به نام Fill استفاده می کند ، اکنون می توانیم بین میانگین های متحرک پر شود. 9AMA 20AMA 50EM 100MA 200A 100-200MA که در REDIS برچسب گذاری شده است که در آن حرکات بزرگ ضربه در فشار قرار می گیرد و در مقابل روند آنقدر قوی است. 50-100ma که به رنگ آبی برچسب خورده است ، جایی است که قیمت می تواند به آن منجر شود.

BTCUSDT: MTF EMA Ribbon & Bands + BB

Yatagarasu_

yatagarasu_ به روز شده

چند بازه زمانی نمایی میانگین روبان و باند + باند Boillinger من از اسکریپت "EMA Ribbon - Clutter Low ، قابل تنظیم" توسط Adam24x استفاده کردم ، من چند تغییر رنگ ایجاد کردم و چند شاخص اضافه کردم (Boillinger Bands ، EMA در چندین زمان و نوارهای EMA از"34 باند EMA" توسط Vishvap). این اسکریپت می تواند EMA مختلفی را از بازه زمانی نمودار نشان دهد اما.

USDCAD: Money Maykah -- DC-ATR , Stochastic RSI signals v.1-89 --

این شاخص RSI تصادفی (SSRI) را برای بیش از حد نشان می دهد که کانال Donchian (DC) در منطقه فوقانی (بین پایه و بالا) قرار دارد و SSRI برای Oversold هنگام DC در منطقه پایین است. DC فوقانی و پایین درصدی از ATR اضافه شده است که من این DC-ATR را می نامم. براساس این امر می توان روشهای بی شماری برای تشکیل یک استراتژی وجود داشت. برای یک روند گاو ، ABCD.

EURUSD: Keltner Channel Volatility Filter

بررسی اجمالی نشانگر فیلتر نوسانات کانال Keltner یک شاخص فنی است که میزان نوسانات موجود در بازار را ارزیابی می کند. هدف از این شاخص فیلتر کردن سیگنال های با روند در طی شرایط مختلف/غیر ارسالی/تثبیت است. مفاهیم این شاخص به بازرگانان کمک می کند تا از این فرض که روندها هستند سرمایه گذاری کنند.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 28 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 23:51