تجزیه و تحلیل هفتگی: تجزیه و تحلیل خارج از سهام بلژیک در Delhaize

ساخت وبلاگ

در طول بحران COVID-19 ، ما همچنان به تجزیه و تحلیل اوضاع در کشورهای مختلف و اندازه گیری تأثیر آن در بازار جهانی تجارت الکترونیکی مواد غذایی پرداختیم.

در اینجا مجموعه ای از تجزیه و تحلیل سریع تجارت الکترونیکی خارج از سهام و محصول ارائه شده است که ما هفتگی را در صفحه LinkedIn خود ارسال می کنیم.

در اینجا یک تحلیل تجارت الکترونیکی در یک دسته از آبجو و یک تولید کننده آبجو خاص در Delhaize بلژیک ارائه شده است. خارج از سهام در هفته 14 دو برابر شد و تا هفته شانزدهم رشد خود را ادامه داد.

Belgium analysis out of stock evolution Delhaize data impact beer category

چیزی را از دست ندهید!

CPG ecommerce newsletter

مشترک شدن در خبرنامه ما

آخرین بینش ها

هر آنچه شما باید در مورد ما تجارت سریع بدانید

ضبط وبینار: در عصر افزایش پیچیدگی تجارت الکترونیکی ایستادگی کنید

پیمایش جستجو در آمازون

آدرس های ایمیل

حریم خصوصی

  • سیاست حفظ حریم خصوصی
  • شرایط استفاده از خدمات

مشترک شدن در خبرنامه ما

کپی رایت © 2022 - تأثیر داده توسط Nielseniq 200 بلوار جکسون وست جکسون شیکاگو ، ایلینویز 60606 ایالات متحده کلیه حقوق محفوظ است

سیاست حفظ حریم خصوصی

جمع آوری داده ها - استفاده از کوکی ها - رضایت

DataImpact متعهد می شود تا اطمینان حاصل شود که جمع آوری و پردازش داده های شما ، که از سایت www. dataimpact. io انجام شده است ، مطابق با قانون حفاظت از داده ها و RGPD است. این پردازش برای اجرای خدمات ما و عملکرد داخلی شرکت ما ضروری است. برای هرگونه اطلاعات در مورد حمایت از داده های شخصی ، می توانید با سایت کمیسیون اطلاعاتی و Liberté www. cnil. fr. مشورت کنید.

هویت صاحب داده:

داده های شخصی توسط: Société Par Actions Simplifiée DataImpact که دفتر ثبت شده در 39 Rue Lucien Sampaix ، 75010 Paris ، RCS Paris 799 367 222 T: +33 (0) 1 42 51 87 08 جمع آوری شده است.

هدف - استفاده از داده های خود:

DataImpact احتمالاً داده های شخصی را در مورد شما برای اهداف لازم برای فعالیت آن ، خواه از نظر استخدام ، پاسخ دادن به درخواست های شما برای اطلاعات ، اجرای و نظارت بر قراردادهای خدماتی جمع آوری کند. انواع داده های جمع آوری شده: DataImpact فقط داده هایی را جمع آوری می کند که برای اهداف فعالیت آن کاملاً ضروری است. داده های شخصی جمع آوری شده می تواند به شرح زیر باشد:

در زمینه درخواست اطلاعات (نام ، نام ، ایمیل ، تلفن ، نام شرکت).

-در بخشی از یک فرآیند استخدام: (نام خانوادگی ، نام ، ایمیل ، تلفن ، نام شرکت) ، اطلاعات مربوط به برنامه درسی (وضعیت تأهل ، نام خانوادگی ، نام ، نام ، تاریخ و محل تولد ، ملیت ، زمینه حرفه ای ، پیشینه آکادمیک ،سرگرمی)

در صورت لزوم ، داده های اتصال از جمله آدرس IP شما ممکن است برای اهداف صرفاً آماری جمع آوری شود.

منشأ داده ها:

داده های شخصی جمع آوری شده توسط DataImpact مواردی است که به طور مستقیم توسط شخص مورد نظر هنگام استفاده از فرم تماس یا گشت و گذار در سایت www. dataimpact. io داده می شود.

انتقال داده های شخصی به یک کشور عضو غیر اتحادیه اروپا در نظر گرفته شده است:

تا به امروز ، DataImpact انتقال نمی یابد و هیچ گونه انتقال داده های شخصی شما را به یک کشور عضو اتحادیه غیر اروپایی پیش بینی نمی کند.

دوره حفظ دسته های داده پردازش شده:

داده های اتصال حداکثر ظرف یک سال پس از اتصال به وب سایت www. dataimpact. io نگه داشته می شوند. داده های مربوط به متقاضیان برای یک پست در آخرین 5 سال پس از آخرین تماس ، با هدف استخدام احتمالی ، در آخرین 5 سال پس از آخرین تماس نگهداری می شوند.

داده های چشم انداز حداکثر سه سال پس از آخرین تماس نگه داشته می شود.

داده های مشتری برای مدت زمان قرارداد سرویس نگهداری می شوند.

محافظت از داده های شما:

DataImpact تضمین می کند که کارمندان و ارائه دهندگان خدمات ، پیمانکاران فرعی یا میزبان ، همچنین به محرمانه بودن مطلق اطلاعات ارائه شده به آنها احترام می گذارند.

ما اقدامات امنیتی الکترونیکی و سازمانی داخلی را در رابطه با جمع آوری ، ذخیره و ارتباط داده ها حفظ می کنیم.

حقوق شما تحت قانون حمایت از داده ها:

DataImpact تمام اقدامات مناسب را به منظور تسهیل اعمال حقوق مشتریان خود در مورد داده های شخصی خود (حق دسترسی ، اصلاح ، حذف ، محدودیت پردازش ، قابلیت حمل ، برای تعریف سرنوشت داده های آن پس از مرگ) انجام می دهد.

اطلاعات ارائه شده در رابطه با اعمال این حقوق به صورت کتبی یا الکترونیکی ارائه می شود. در صورت درخواست ، اطلاعات ممکن است به صورت شفاهی ارائه شود. کلیه درخواست ها باید از طریق پست به 739 Rue Lucien Sampaix ، 75010 Paris یا به [ایمیل محافظت شده] ارسال شود.

مطابق با آیین نامه های لازم ، درخواست شما باید با یک فتوکپی یک سند هویت که دارای امضای شما است ، امضا و همراه باشد و آدرس را که باید به آن ارسال شود مشخص کنید. پاسخ در اسرع وقت و در هر صورت در طی یک ماه از زمان دریافت درخواست برای شما ارسال می شود.

پس از مرگ شما از داده های شما خارج می شود:

ماده جدید 40-1 قانون حفاظت از داده های فرانسه به افراد اجازه می دهد تا در مورد ذخیره ، حذف و ارتباط داده های خود پس از مرگ ، دستورالعمل هایی را ارائه دهند.

شما می توانید روش مربوط به این دستورالعمل ها را با پیروی از لینک زیر بخوانید: "https://www. cnil. fr/fr/ce-que-change-lai-pour-une-republique-pourique-pour-la-Protection-Des-Donneespersonnelles#Mortnumerique ".

بیسکویت ها:

به شما اطلاع داده شده است که ، در طی بازدیدهای خود به وب سایت www. dataimpact. io ، یک کوکی در صورت لزوم ممکن است به طور خودکار روی نرم افزار مرورگر خود نصب شود. کوکی یک فایل کوچک است که در رایانه شما ذخیره می شود. به همین ترتیب ، این یک مجموعه از داده ها است که به کاربران امکان شناسایی نمی شود اما برای ضبط اطلاعات مربوط به مرور آنها در سایت استفاده می شود. از یک طرف از کوکی ها برای تسهیل پیمایش در سایت و از طرف دیگر برای اهداف آماری استفاده می شود. به منظور دانستن بهتر مکرر سایت ، ما (به طور عمده) تعداد صفحات مشاهده شده ، بازدید کنندگان ، بازدیدها و همچنین فعالیت بازدید کنندگان در سایت خود و فرکانس بازگشت آنها را اندازه گیری می کنیم.

پارامترهای نرم افزار مرورگر امکان اطلاع رسانی در مورد وجود کوکی ها و احتمالاً امتناع آنها به روشی که در آدرس زیر "http://www. cnil. fr/vos-libertes/vos-traces/les-بیسکویت ها/".

شما حق دسترسی ، برداشت و اصلاح داده های شخصی را که از طریق کوکی ها تحت شرایط ذکر شده در بالا ارتباط برقرار می کنید ، دارید.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 29 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 23:53