مزایا و مضرات آژانس های استخدام

ساخت وبلاگ

این می تواند زمان ، تلاش و پول زیادی را برای یافتن نامزد کامل به خود اختصاص دهد. آژانس های استخدام ممکن است پاسخی باشد که به دنبال آن هستید!

نحوه استخدام

استخدام می تواند در خانه یا از طریق یک آژانس استخدام خارجی انجام شود. انتخاب در مورد نحوه جذب شما کاملاً به عهده شماست.

با نرخ بیکاری پایین تر از همیشه ، استخدام سخت است. ارسال نقش آزاد بر روی یک هیئت شغلی کافی نیست. برای جذب بهترین نامزدها ، باید یک تجربه نامزد عالی را ایجاد کنید.

  1. یک تبلیغ شغلی ایجاد کنید که برجسته باشد و برای نامزدهای بالقوه جذاب باشد
  2. شغل خود را در تابلوهای شغلی ، رسانه های اجتماعی و سایت شغلی خود ارتقا دهید
  3. برای یافتن نامزدهای واجد شرایط از طریق برنامه ها فیلتر کنید

Advantages and Disadvantages of Recruitment Agencies

استخدام داخلی

جذب استعداد جدید با استفاده از منابع داخلی می تواند بسیار خوب کار کند. اما اگر شما یک استخدام کننده اختصاصی در خانه ندارید ، سایر اعضای تیم باید این کار را انجام دهند. حجم کار اضافی ممکن است برای تجارت شما مناسب نباشد. حتی با داشتن یک تیم استخدام اختصاصی ، ممکن است برای رسیدن به نامزدهای مناسب تلاش کنید. منابع شما ممکن است به اندازه یک آژانس استخدام گسترده نباشد.

استخدام نمایندگی

هدف از آژانس استخدام کمک به یک کارفرما است که استعداد برتر شرکت خود را پیدا و استخدام کند. این مهم است که شما آژانس استخدام مناسب را برای تجارت و نقش های خود پیدا کنید. بسیاری از آژانس های استخدامی در یک صنعت خاص تخصص دارند ، بنابراین ایده خوبی است که می بینند چه چیزی ارائه می دهند. سعی کنید از آژانس های استخدامی زیاد استفاده نکنید. یک آژانس استخدام واقعی باید برای استخدام یک شغل کافی باشد.

مزایای آژانس های استخدام

حمایت کامل

یک آژانس استخدام با کارفرمایان و افراد متقاضی کار ارتباط برقرار می کند. آنها می دانند که چه جای خالی شغلی در دسترس است و چه کسی بهتر است آنها را پر کند. آنها از نامزدها و همچنین مشتری ها نیز پشتیبانی می کنند.

به عنوان نامزد ، در مورد درخواست خود و نحوه بهبود خود بازخورد دریافت خواهید کرد. آژانس استخدام از شما می خواهد که موفق شوید. آنها همیشه در هر سؤالی که ممکن است داشته باشید کمک می کنند. چه در مورد CV یا سوالات مصاحبه شما باشد ، استخدام کننده شما برای راهنمایی شما در آنجا خواهد بود.

اگر کارفرما هستید ، آژانس های استخدامی به کاهش مشکلات استخدامی کمک می کنند. این که آیا شما نیاز به استخدام انبوه دارید یا موقعیت فوری برای پر کردن دارید ، آژانس مطابق نیاز شما خواهد بود. استخدام کنندگان می خواهند فقط بهترین CV را در اختیار شما قرار دهند. اگر آنها نامزدهای بی ربط را برای شما ارسال کنند ، احتمالاً دیگر از آنها استفاده نخواهید کرد.

روند استخدام سریعتر

استفاده از آژانس استخدام می تواند زمان لازم برای یافتن کارمند جدید را تسریع کند. هنگام استفاده از یک آژانس استخدام، جزئیات مربوط به نقش و همچنین زمان استخدام را به آنها ارائه می دهید.

از آنجایی که آژانس استخدام از قبل راه اندازی شده است، نیازی به جذب و فهرست نامزدها نخواهید داشت. آژانس کاریابی کل فرآیند را انجام می دهد که شما را از دردسر زیادی نجات می دهد. هنگامی که شغل خود را به آنها واگذار کردید، آنها چند نامزد برتر را به شما ارائه می دهند. این آژانس ها در حال حاضر پایگاه داده وسیعی از استعدادها دارند، بنابراین شما به این شبکه دسترسی خواهید داشت.

اگر کاندید هستید، خیلی خوب است که شخصی از طرف شما با کارفرما در ارتباط باشد. با استفاده از یک آژانس استخدام، می توانید روی چیزهای مهم تری تمرکز کنید.

کاندیداهای با کیفیت بالاتر

پیدا کردن نامزدها دشوار است، به کاندیداهای با کیفیتی که نیاز دارید اهمیت ندهید. با تجربه حرفه ای یک استخدام کننده، می توانید کیفیت نامزدها را بهبود بخشید. مجموعه عظیمی از استعدادها که با یک آژانس همراه است به این معنی است که به نامزدهای تأیید شده دسترسی خواهید داشت.

استخدام کنندگان آژانس در انتخاب نامزدها متخصص هستند. آنها برای ارزیابی نامزدها آموزش دیده اند و ممکن است تجربه ای را داشته باشند که شما ندارید.

دانش تخصصی

آژانس های کاریابی می توانند به شما بگویند که بازار کار در حال حاضر چگونه است. آنها همچنین به شما اطلاع می دهند که چگونه به بهترین شکل به نیازهای استخدامی خود دست یابید.

اکثر آژانس های استخدام در یک صنعت، نقش یا سطح خاصی تخصص دارند. این آژانس ها شناخت بهتری از بازار کار خود خواهند داشت. اگر به آژانسی با درک عمیق تر نیاز دارید، باید به آژانس های تخصصی مراجعه کنید.

حتی یک آژانس عمومی می تواند بینش ارزشمندی ارائه دهد. آنها در زمینه خود متخصص هستند. در هر آژانس استخدام، آنها متخصصان بسیار واجد شرایطی خواهند داشت. استخدام کنندگان داخلی ممکن است نتوانند مشاوره و راهنمایی حرفه ای برای استخدام نامزدهای بهتر ارائه دهند.

استخدام موقت

اگر به دنبال استخدام فردی دائمی نیستید، اکثر آژانس های کاریابی استخدام موقت را ارائه می دهند. استخدام موقت زمانی است که نامزدها برای مدت زمان نامشخصی کار می کنند. اگر نیاز به استخدام افراد در زمان شلوغ تری از سال دارید، این نقش ها عالی هستند. آژانس های کاریابی معمولاً تعداد زیادی از کاندیداها را برای تأمین منابع دارند.

موقعیت های موقت برای نامزدها عالی است زیرا به آنها اجازه می دهد تا تجربه کسب کنند. برای کار باید تجربه داشته باشید. بنابراین، کار در یک موقعیت موقت می تواند به شما کمک کند تا مهارت های جدیدی را برای رسیدن به شغل رویایی خود بیاموزید.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 30 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:00