8 بزرگترین خطر سرمایه گذاری با درآمد ثابت

ساخت وبلاگ

ما یک سرویس مقایسه مستقل و پشتیبانی از تبلیغات هستیم. هدف ما این است که با ارائه ابزارهای تعاملی و ماشین حساب های مالی ، انتشار محتوای اصلی و عینی ، به شما کمک کنیم تا تصمیمات مالی هوشمندانه تری بگیرید ، با این امکان را برای شما فراهم می کند که تحقیق را انجام دهید و اطلاعات را به صورت رایگان مقایسه کنید - تا بتوانید با اطمینان تصمیمات مالی بگیرید. Bankrate با صادرکنندگان مشارکت دارد ، از جمله ، اما محدود به آن ، American Express ، Bank of America ، Capital One ، Chase ، Citi و Discover نیست.

چگونه درآمد کسب می کنیم

پیشنهادهایی که در این سایت ظاهر می شود از شرکت هایی است که ما را جبران می کنند. این جبران خسارت ممکن است بر نحوه و مکان ظاهر شدن محصولات در این سایت تأثیر بگذارد ، از جمله ، به عنوان مثال ، نظمی که در آن ممکن است در دسته های لیست ظاهر شود. اما این جبران خسارت بر اطلاعاتی که ما منتشر می کنیم یا بررسی هایی که در این سایت مشاهده می کنید تأثیر نمی گذارد. ما جهان شرکت ها یا پیشنهادات مالی را که ممکن است در دسترس شما باشد ، قرار نمی دهیم.

Risks of fixed-income investing

برایان بیکر ، گزارشگر Bankrate ، سرمایه گذاری و بازنشستگی را پوشش می دهد. وی تجربه قبلی را به عنوان یک تحلیلگر صنعت در یک شرکت سرمایه گذاری دارد. بیکر علاقه مند به کمک به مردم در ایجاد مباحث مالی پیچیده است تا بتواند برای آینده مالی خود برنامه ریزی کند.

برایان بیرز سردبیر تیم ثروت در Bankrate است. وی نظارت بر پوشش تحریریه بانکی ، سرمایه گذاری ، اقتصاد و همه چیز را دارد.

وعده بانکی

در Bankrate ما در تلاش هستیم تا به شما در تصمیم گیری های دقیق تر مالی کمک کنیم. در حالی که ما به یکپارچگی شدید تحریریه رعایت می کنیم ، این پست ممکن است حاوی منابع مربوط به محصولات شرکای ما باشد. در اینجا توضیحی در مورد نحوه کسب درآمد ارائه شده است.

وعده بانکی

Bankrate که در سال 1976 تأسیس شد ، سابقه طولانی در کمک به افراد در انتخابات مالی هوشمندانه دارد. ما این شهرت را بیش از چهار دهه با تغییر شکل دادن به روند تصمیم گیری مالی و اطمینان به مردم در مورد اقدامات بعدی حفظ کرده ایم.

Bankrate از یک سیاست تحریریه دقیق پیروی می کند ، بنابراین می توانید اعتماد کنید که ما در اولویت شما منافع شما را قرار می دهیم. تمام مطالب ما توسط متخصصان بسیار ماهر و متخصص ویرایش شده است و توسط کارشناسان موضوع ویرایش شده است ، که اطمینان حاصل می کنند هر آنچه را که ما منتشر می کنیم عینی ، دقیق و قابل اعتماد است.

خبرنگاران و ویراستاران ما بر روی نقاطی که مصرف کنندگان بیشتر از همه به آنها اهمیت می دهند - چگونگی صرفه جویی در بازنشستگی ، درک انواع حساب ها ، نحوه انتخاب سرمایه گذاری و موارد دیگر - توجه می کنند ، بنابراین می توانید هنگام برنامه ریزی برای آینده خود احساس اطمینان کنید.

صداقت تحریریه

Bankrate از یک سیاست تحریریه دقیق پیروی می کند ، بنابراین می توانید اعتماد کنید که ما در اولویت شما منافع شما را قرار می دهیم. ویراستاران و خبرنگاران برنده جایزه ما محتوای صادقانه و دقیقی را ایجاد می کنند تا به شما در تصمیم گیری های مالی مناسب کمک کنند.

اصول اساسی

ما برای اعتماد شما ارزش قائل هستیم. مأموریت ما این است که اطلاعات دقیق و بی طرفانه خوانندگان را در اختیار خوانندگان قرار دهیم و ما استانداردهای سرمقاله ای را برای اطمینان از این اتفاق در اختیار داریم. ویراستاران و خبرنگاران ما برای اطمینان از دقیق بودن اطلاعاتی که می خوانید ، محتوای ویراستاری را کاملاً بررسی می کنند. ما فایروال را بین تبلیغ کنندگان و تیم تحریریه خود حفظ می کنیم. تیم تحریریه ما جبران مستقیم تبلیغ کنندگان ما را دریافت نمی کند.

استقلال تحریریه

تیم تحریریه Bankrate به نمایندگی از شما - خواننده می نویسد. هدف ما این است که بهترین توصیه را برای کمک به شما در تصمیم گیری های مالی شخصی هوشمندانه ارائه دهیم. ما از دستورالعمل های دقیق پیروی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که محتوای سرمقاله ما تحت تأثیر تبلیغ کنندگان قرار نمی گیرد. تیم تحریریه ما هیچ جبران مستقیم از تبلیغ کنندگان دریافت نمی کند ، و محتوای ما برای اطمینان از صحت کاملاً بررسی شده است. بنابراین ، چه در حال خواندن مقاله یا یک بررسی باشید ، می توانید به این که اطلاعات معتبر و قابل اعتماد دریافت می کنید ، اعتماد کنید.

چگونه درآمد کسب می کنیم

شما سوالات پول داریدBankrate پاسخ دارد. کارشناسان ما بیش از چهار دهه به شما در تسلط بر پول خود کمک می کنند. ما به طور مداوم در تلاش هستیم تا توصیه ها و ابزارهای تخصصی لازم برای موفقیت در طول سفر مالی زندگی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم.

Bankrate از یک سیاست تحریریه دقیق پیروی می کند ، بنابراین می توانید اعتماد کنید که محتوای ما صادقانه و دقیق است. ویراستاران و خبرنگاران برنده جایزه ما محتوای صادقانه و دقیقی را ایجاد می کنند تا به شما در تصمیم گیری های مالی مناسب کمک کنند. محتوای ایجاد شده توسط کارمندان تحریریه ما عینی ، واقعی و تحت تأثیر تبلیغ کنندگان ما نیست.

ما در مورد چگونگی ارائه محتوای با کیفیت ، نرخ رقابتی و ابزارهای مفید برای شما با توضیح نحوه کسب درآمد ، شفاف هستیم.

BankRate.com یک ناشر مستقل و با پشتیبانی از تبلیغات و سرویس مقایسه است. ما در ازای قرار دادن محصولات حامی مالی و خدمات ، یا با کلیک بر روی برخی از پیوندهای ارسال شده در سایت ما ، جبران می شویم. بنابراین ، این جبران خسارت ممکن است بر چگونگی ، کجا و در چه سفارش محصولات در دسته بندی های لیست ظاهر شود. عوامل دیگر ، مانند قوانین وب سایت اختصاصی خود ما و اینکه آیا محصولی در منطقه شما ارائه می شود یا در محدوده نمره اعتباری خود انتخاب شده نیز می تواند بر نحوه و مکان ظاهر شدن محصولات در این سایت تأثیر بگذارد. در حالی که ما در تلاش هستیم تا پیشنهادات گسترده ای را ارائه دهیم ، Bankrate اطلاعات مربوط به هر محصول یا خدمات مالی یا اعتبار را شامل نمی شود.

اوراق بهادار با درآمد ثابت برای چندین دهه بخشی از اوراق بهادار سرمایه گذاران بوده است و به بازنشستگان و پس اندازان کمک می کند تا به طور یکسان درآمد ایجاد کنند تا به اهداف مالی خود کمک کنند. سرمایه گذاری با درآمد ثابت به طور کلی نسبت به سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار کمتر خطرناک است زیرا این امر شامل نوسانات کمتری است. اما خطر کمتری به معنای عاری از ریسک نیست.

وارن بافت سرمایه گذار افسانه ای در نامه سالانه خود در سال 2021 به سهامداران نوشت: "سرمایه گذاران با درآمد ثابت در سراسر جهان-چه صندوق های بازنشستگی ، شرکت های بیمه یا بازنشستگان-با آینده ای تاریک روبرو هستند."وی گفت: "این روزها اوراق قرضه جایی نیست."

این که آیا شما به دنبال سرمایه گذاری در اوراق قرضه صادر شده توسط دولت ها یا شرکت ها هستید ، یا اگر سرمایه گذاری های با درآمد ثابت دیگری مانند گواهی سپرده را ترجیح می دهید ، با هر یک ریسک را بر عهده خواهید گرفت.

بیایید نگاهی به برخی از بزرگترین خطرات مربوط به اوراق بهادار با درآمد ثابت بیندازیم.

1. ریسک اعتباری

به عنوان یک سرمایه گذار اوراق قرضه ، بازده شما از پرداخت کوپن و اصلی در زمان های مشخص ، سرمایه گذاری مجدد آن کوپن ها و هر گونه سود یا ضرر در صورت فروش اوراق به تاریخ بلوغ آن حاصل می شود.

ریسک اعتباری خطر ضرر به دلیل صادرکننده اوراق بهادار نیست که مبلغ اصلی یا پرداخت بهره را به موقع یا اصلاً پرداخت نکند. هنگامی که یک صادرکننده پرداخت را از دست می دهد ، به طور پیش فرض در نظر گرفته می شود. موفقیت مالی یا حتی بدهی برای مشاغل یا دولت ها تضمین نمی شود ، و گاهی اوقات پول کافی برای تحقق تعهدات بدهی آنها وجود ندارد. به طور معمول ، دارندگان اوراق قرضه در صورت پیش فرض کاملاً از بین نمی روند ، اما تأثیر نهایی به نرخ بازیابی سرمایه گذاران بستگی دارد.

ریسک اعتباری یک ریسک عمده برای سرمایه گذاران اوراق بهادار است ، اما خطرات اضافی مربوط به اعتبار وجود دارد که سرمایه گذاران باید از آن نیز آگاه باشند ، از جمله موارد زیر.

2. خطر گسترش

اوراق قرضه صادر شده توسط شرکت ها یا اشخاص دیگر که ریسک اعتباری دارند ، معمولاً با حق بیمه بازده اوراق قرضه که عاری از خطر پیش فرض هستند ، مانند اوراق خزانه داری ایالات متحده ، تجارت می کنند. این حق بیمه بازده یا گسترش می تواند به دلیل کاهش اعتبار صادرکننده یا کاهش نقدینگی اوراق قرضه گسترش یابد و باعث کاهش قیمت آن شود.

3. ریسک را کاهش دهید

این به این خطر اشاره دارد که اعتبار یک صادرکننده اوراق بهادار کاهش می یابد و باعث می شود بازده آن بالاتر برود و قیمت اوراق بهادار کاهش یابد. این خطر ریسک نامیده می شود زیرا بدتر شدن اعتبار اعتبار احتمالاً باعث می شود آژانس های مهم رتبه بندی ، مانند مودی ، استاندارد و پور و فیچ ، رتبه خود را پایین بیاورند یا اوراق را پایین بیاورند.

4. خطر نقدینگی

این خطر زمانی رخ می دهد که قیمتی که در واقع می توانید اوراق قرضه را خریداری یا بفروشید با قیمت مندرج در بازار متفاوت است. سرمایه گذاران ممکن است نتوانند اوراق قرضه را به مبلغ مورد نظر خود خریداری یا بفروشند ، بنابراین اوراق قرضه با ریسک نقدینگی معمولاً با بازده بالاتر از اوراق قرضه قابل مقایسه تجارت می کنند.

صادرکنندگان با مقدار زیادی بدهی معوقه به طور معمول ریسک نقدینگی کمتری دارند و صادرکنندگان با کیفیت پایین اعتبار اغلب با ریسک نقدینگی بالاتر همراه هستند. ریسک نقدینگی همچنین می تواند در مواقع بحران یا وحشت بازار افزایش یابد ، زیرا سرمایه گذاران کمتر مایل به شرکت در بازار هستند.

5- خطر تورم

سرمایه گذاران با درآمد ثابت توجه ویژه ای به تورم دارند زیرا می تواند در بازدهی که در نهایت کسب می کنند ، بخورند. اگر تورم 3 درصد یا بالاتر باشد ، اوراق قرضه 2 درصد سرمایه گذاران را بدتر می کند. انتظارات تورم به طور کلی در سطح نرخ بهره پخته می شود ، اما ادراک می تواند به سرعت تغییر کند و نرخ ها را بالاتر یا پایین تر بفرستد.

کاهش نرخ بهره ، ده ها سال است که به قیمت اوراق قرضه می دهد. در سال 1981 ، سرمایه گذاران در یک اوراق خزانه 10 ساله ایالات متحده عملکردی تقریباً 16 درصد دریافت کردند. چهل سال بعد ، این بازده فقط بخش کوچکی از آنچه بوده است است و برخی از تماشاگران بازار هشدار می دهند که روزهای طلایی برای سرمایه گذاران اوراق بهادار پشت سر ما هستند.

6. خطر نرخ بهره

یکی دیگر از ریسک های مهم مرتبط با سرمایه گذاری با درآمد ثابت ، خطر تغییر نرخ بهره است. سرمایه گذاران اوراق قرضه تحت تأثیر نوسانات نرخ قرار می گیرند زیرا نرخ پرداخت کوپن را می توان در آن سرمایه گذاری کرد و همچنین در صورت تمایل به فروش قبل از تاریخ سررسید اوراق ، قیمت بازار اوراق را تغییر می دهد.

با افزایش نرخ بهره ، قیمت اوراق قرضه کاهش می یابد ، اما نرخ بهره برای چندین دهه کاهش یافته است ، که می تواند برخی از سرمایه گذاران را فراموش کند یا خطرات مرتبط با تغییر نرخ بهره را فراموش کرده یا نادیده بگیرد.

7. خطر سرمایه گذاری مجدد

این خطر به این احتمال اشاره دارد که شما نمی توانید پرداخت کوپن اوراق قرضه را با نرخ مشابه بازده فعلی سرمایه گذاری کنید. این خطر را می توان تا حدودی کاهش داد ، زیرا کاهش نرخ بهره باعث افزایش قیمت بازار اوراق می شود. ریسک سرمایه گذاری مجدد با نرخ کوپن بالا و دوره های سرمایه گذاری مجدد طولانی ترین است.

CDS همچنین با ریسک سرمایه گذاری مجدد همراه است زیرا وقتی CD بالغ می شود ، ممکن است شما نتوانید پول را با همان نرخ سرمایه گذاری کنید. در عین حال ، اگر نرخ پس از خرید CD افزایش یابد ، به دلیل این واقعیت که بیشتر سی دی ها به شما نیاز دارند تا پول خود را تنها بگذارید تا پایان یابد یا ضربه بزنید ، از بازده بالاتر استفاده کنید. با مجازات عقب نشینی زودهنگام.

8. ریسک قیمت

ریسک قیمت مربوط به تأثیر تغییر نرخ بهره بر قیمت بازار اوراق است. دارندگان اوراق قرضه با افق زمانی کوتاه تر ، مانند معامله گران کوتاه مدت ، بیشترین میزان قرار گرفتن در معرض ریسک قیمت را دارند زیرا ممکن است قبل از دریافت کوپن ، اوراق قرضه بفروشند.

خط پایین

سرمایه گذاری با درآمد ثابت ممکن است با سرمایه گذاری کمتری نسبت به سرمایه گذاری در بورس سهام همراه باشد ، اما این بدان معنی نیست که این امر با بازده تضمین شده یا خطری همراه نیست.

مطمئناً ، دارایی های با درآمد ثابت می توانند برخی از مزایای تنوع را برای سرمایه گذاران فراهم کنند. اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده اغلب توسط سرمایه گذاران دفاعی محسوب می شود ، به این معنی که قیمت آنها در زمان استرس بازار افزایش می یابد که ممکن است سهام به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

اطمینان حاصل کنید که کیفیت اعتبار اوراق قرضه یا صندوق های متقابل اوراق قرضه را که در آن سرمایه گذاری می کنید درک کرده اید و فکر می کنید که چگونه تغییرات در نرخ بهره می تواند روی سبد شما تأثیر بگذارد.

سلب مسئولیت تحریریه: به کلیه سرمایه گذاران توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، تحقیقات مستقل خود را در مورد استراتژی های سرمایه گذاری انجام دهند. علاوه بر این ، به سرمایه گذاران توصیه می شود که عملکرد محصول سرمایه گذاری گذشته هیچ تضمینی برای افزایش قیمت آینده ندارد.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 26 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:06