سرمایه گذاری هوشمندانه در بازار رمزنگاری

ساخت وبلاگ

چگونه می توان با هوشمندی در رونق cryptocurrency سرمایه گذاری کرد

بیت کوین از نقطه عطف 15000 دلاری پیشی گرفته است ، که بیش از 1000 دلار در هفته در طول دم سال 2017 رشد می کند. با توجه به این پدیده ، Capital.com به چهار راه برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری نگاه می کند

Cryptocurrency boom: how to invest more wisely

چهار راه برای بهره مندی از ارزهای رمزپایه وجود دارد: معدن ، ICO ، تجارت در بازارهای cryptocurrency و تجارت با CFDS & NBSP

5 تای اول

ارزهای رمزپایه مبتنی بر blockchain ، یک فناوری پرداخت های غیر متمرکز ، توزیع شده و عمومی است. اگر blockchain ثابت کند که به همان اندازه که طرفداران آن ادعا می کنند ، به همان اندازه کارآمد ، مقیاس پذیر و ایمن است ، می تواند سیستم های پرداخت میراثی را که در حال حاضر توسط بانک ها اداره می شود ، به طور جدی مختل کند ، به همان روشی که اینترنت رسانه ها ، ارتباطات و تبلیغات سنتی را مختل می کند.

ایده اصلی blockchain این است که واسطه های قبلاً قدرتمند در انجام معاملات و معاملات زائد می شوند. در نتیجه ، دیگر نیازی به استفاده از بانک یا ارائه دهنده خدمات پرداخت دیگر برای انتقال وجوه نیست. درعوض ، هر دو شرکت و افراد می توانند با ارزهای رمزپایه تجارت کنند و مسیر سنتی را به طور کلی برای سیستمی که کارآمدتر باشد ، دور می زند و به طور قابل ملاحظه ای نیز ایمن تر است.

امروز چهار راه اصلی برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری وجود دارد که با هر سه ماهه در حال محبوبیت هستند. در اینجا ، ما به هر گزینه نگاهی می اندازیم:

1. استخراج بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده بر روی اصل "اثبات کار" کار می کنند. این بدان معناست که آنها به معدنچیانی احتیاج دارند که بتوانند معاملات رمزنگاری را در شبکه های رمزنگاری خود تأیید کنند.

دستیابی به تجربه و دانش لازم می تواند معدنچیان را در بیت کوین کسب کنند - یا در واقع ، هر رمزنگاری دیگری

برای شروع استخراج ، شما باید سخت افزار را با پردازنده های با کارایی بالا به دست آورید که بتوانند محاسبات لازم را انجام دهند. هنگام انتخاب سخت افزار ، به مواردی مانند عملکرد ، قیمت و مصرف برق توجه کنید. همچنین می توان با استفاده از استخرهای معدن ابری معدن را انجام داد.

شروع به کار استخراج از ابتدا کار ساده ای نیست ، اما دستیابی به تجربه و دانش لازم می تواند ببیند که معدنچیان درآمد منظم در بیت کوین کسب می کنند - یا در واقع ، هر رمزنگاری دیگری.

2. پیشنهادات اولیه سکه های سکه اولیه (ICO) شبیه به پیشنهادات عمومی اولیه (IPO) سهام شرکت است ، اما آنها به طور قابل توجهی متفاوت هستند. بر خلاف IPO ، یک ICO حق قانونی یا ادعای دارایی های اساسی را ارائه نمی دهد.

با داشتن IPO ، یک سرمایه گذار یا از طریق سهام شرکت ها مالکیت بخشی در یک شرکت را دارد یا می تواند سکه هایی را خریداری کند ، که در صورت موفقیت موفقیت آمیز تجارت می تواند از ارزش آن قدردانی کند.

با این حال ، با توجه به این واقعیت که پروژه های تأمین شده از طریق ICO به طور معمول راه اندازی های اولیه هستند ، بسیاری از آنها حداقل محصول قابل دوام ندارند. این بدان معناست که همیشه ریسک بالایی وجود دارد که شرکت شکست بخورد و سرمایه گذاران پول خود را از دست بدهند. علاوه بر این ، همانطور که ICO ها تنظیم نمی شوند ، اگر پول ناخواسته به یک تجارت کلاهبرداری قرض داده شود ، هیچ گونه جبران خسارتی وجود ندارد.

با این وجود ، ICO ها به گفته Coinschedule.com تا به امروز پول زیادی (بیش از 3 میلیارد دلار) تا 234 شماره در سال 2017 جذب کرده اند.

3. تجارت در بازارهای cryptocurrency برای شروع تجارت ، باید یک بازار رمزنگاری را انتخاب کنید ، که در سراسر جهان بسیاری از آنها وجود دارد. مجهز به کیف پول رمزنگاری ، شرکت کنندگان می توانند ارزهای رمزنگاری واقعی را خریداری و بفروشند.

خرید ، نگهداری و سپس فروش برای تبلور سود یک اصل مشابه برای سرمایه گذاری در سهام یا کالاها است. با این حال ، تجارت ارزهای رمزپایه شامل خطراتی است که همیشه با کلاسهای دارایی سنتی همراه نیست. بسیاری از بازارهای رمزنگاری در حوزه های قضایی خطرناک قرار دارند و هیچ تنظیم کننده ای برای کنترل آنها و تضمین حقوق معامله گر وجود ندارد. در نهایت ، این درست است که تجارت پول را از دست بدهیم ، همانطور که سود کسب می کند.

در حالی که هیچ کس نمی تواند حرکات قیمت بازار را پیش بینی کند ، بسیاری از افراد ادعا می کنند که پتانسیل عظیمی برای هر بیت کوین به ارزش 100000 دلار یا حتی بیشتر وجود دارد. به گفته آنها ، یكی از دلایل ، عرضه محدود است ، هرچند كه "چنگال" اخیر بیت کوین برای ایجاد پول نقد بیت کوین اندکی اطمینان را تضعیف می کند ، این همچنان باقی خواهد ماند.

اگر این قوانین اعتقاد داشته باشند ، فقط 21 میلیون بیت کوین واقعی وجود دارد که از این تعداد تقریباً 20 درصد بیت کوین مرده هستند - یا به عبارت دیگر ، آنها در کیف پول های رمزپایه گمشده به دام می افتند.

برخی دیگر می گویند بیت کوین تمام علائم حباب کلاسیک را دارد و آن را با نقره در دهه 1980 ، سهام Dotcom در اواخر دهه 1990 یا شیدایی لاله در هلند در دهه 1630 مقایسه می کند. در طول قرن ها ، سرمایه گذاران شاهد سقوط دیدنی بازارها به عنوان یک حباب سوداگرانه بودند.

بسیاری ادعا می کنند که پتانسیل عظیمی برای هر بیت کوین 100000 دلار یا حتی بیشتر است

در مقایسه با کلاسهای دارایی سنتی تر شکی نیست که ارزهای رمزنگاری شده به طور غیرمعمول خطرناک هستند. از یک چیز ، آنها همیشه مستعد هک هستند. به عنوان مثال ، هنگامی که مبادله MT Gox در حال حاضر در سال 2014 هک شد ، به عنوان مثال ، حدود 850،000 بیت کوین از دست رفت.

بنابراین ماهیت غیر متمرکز رمزنگاری می تواند یک نفرین و همچنین یک نعمت باشد.

4- تجارت ارزهای رمزنگاری شده با استفاده از CFD در هنگام معاملات قراردادها برای تفاوت (CFD) ، شما خود رمزنگاری را ندارید ، اما هنوز هم می توانید با تغییر قیمت ها ، آن را تجارت کنید و کوتاه یا طولانی بروید.

طولانی رفتن به معنای خرید اول با یک قیمت و بعداً فروش با قیمت بالاتر است و از افزایش قیمت سود می برد. از طرف دیگر ، سرمایه گذاران را قادر می سازد از کاهش قیمت ها بهره مند شوند. ابتدا با فروش با یک قیمت ، سپس بستن دایره معامله و در نهایت با خرید بعداً با قیمت پایین تر ، سود کسب می کنید - این می تواند با استفاده از CFDS انجام شود.

بسیاری از کارگزاران این فرصت را برای تجارت CFD در ارزهای رمزنگاری فراهم می کنند ، اما مهم است که سرمایه گذاران یک کارگزار تنظیم شده را انتخاب کنند. به عنوان مثال ، Capital.com ، یک کارگزار تنظیم شده CYSEC ، تجارت در بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum و Ripple را ارائه می دهد.

Capital. تمام آنچه برای پیوستن به دنیای cryptocurrency لازم است ، یک تلفن هوشمند است.

سرمایه. این بدان معنی است که خرید CFD برای یک بیت کوین به شما امکان می دهد پنج بیت کوین را تجارت کنید. علاوه بر این ، شما می توانید موقعیتی را در بیت کوین با حداقل 20 دلار باز کنید ، با این کار از BTC 0. 01 شروع می شود. گسترش تنگ و عدم وجود کمیسیون های تجاری نیز یک امتیاز بزرگ است.

با این حال ، باید به یاد داشته باشید که با ریسک خود تجارت می کنید ، زیرا می توانید پس از شروع تجارت ، تمام سرمایه های سرمایه گذاری شده خود را از دست دهید. بنابراین ما با یک نکته نهایی که به همان اندازه برای cryptocurrency قابل اجرا است ، به پایان خواهیم رسید: تحت هیچ شرایطی ، با پولی که نمی توانید از دست بدهید ، تجارت نکنید.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 32 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:15