حرفه تجارت باینری خود را بسازید: بررسی دانشگاه صعودی

ساخت وبلاگ

دانشگاه صخره ای چهره تجارت باینری را تغییر می دهد. این برنامه جذاب و نوآورانه با استفاده از آموزش در زمان واقعی برای نشان دادن چگونگی موفقیت در بازار ، به معامله گران کمک می کند تا با هر کلیک موفقیت بیشتری پیدا کنند.

این یک معامله گر اتوماتیک نیست و بیشتر از لیست نکات است. دانشگاه صخره ای یک سیستم آموزشی تعاملی در زمان واقعی و واقعی است که فقط معاملات بهتری ایجاد نمی کند ، بلکه معامله گران بهتری را ایجاد می کند.

Bullish University review

چه چیزی دانشگاه صعودی را منحصر به فرد می کند؟

دانشگاه صخره ای یک منبع آموزش بی پایان برای هر کسی است که می خواهد در تجارت گزینه های باینری موفق شود. با داشتن یک سیستم آموزشی جامع ، کاربران همه چیز مورد نیاز خود را برای تجارت باینری به یک حرفه واقعی می گیرند ، نه یک بازی شانس. دانشگاه صخره ای معتقد است که دانش لازم را برای کسب سود در دنیای امیدوار کننده تجارت باینری به دانشجویان می دهد.

بدون آموزش مناسب ، تجارت باینری می تواند یک تلاش بسیار دشوار باشد. بدون راهنمایی ، پشتیبانی و بازخورد ، موفقیت در بازار تجارت باینری تقریباً غیرممکن است. با این حال ، با سیستم آموزش دانشگاه صعودی ، که وبینارهای روزانه ، کتابخانه گسترده ای از فیلم ها و مقاله ها را ارائه می دهد و فرصتی برای تعامل با برخی از موفق ترین متخصصان صنعت ، دانشجویان مجهز هستند تا تجارت باینری را به طور کامل انجام دهندحرفه زمان

این یک معامله گر اتومبیل یا ربات بازرگانی نیست. آنها همه چیز در مورد آموزش مشتری برای تجارت صحیح از همان ابتدا است و به آنها کمک می کند تا از بسیاری از اشتباهات پرهزینه ای که بازرگانان شروع می شوند اغلب از آنها جلوگیری کنند. آنها فقط نشان نمی دهند که چه کاری باید انجام دهند ، آنها توضیح می دهند که چرا.

Bullish University

صفحه اصلی دانشگاه صعودی

دانشگاه صخره ای در صنعت گزینه های باینری موج می زند و این اتفاق به طور اتفاقی اتفاق نمی افتد. این اتفاق می افتد زیرا آنها چیزی بسیار منحصر به فرد در بازار ارائه می دهند. در حالی که بیشتر شرکت های بخش معاملاتی باینری روبات ها یا معامله گران اتومبیل را ارائه می دهند ، دانشگاه صعودی آموزش های واقعی را برای کمک به هر کسی ارائه می دهد.

این همان چیزی است که آنها را در صنعت تجارت باینری رهبر می کند.

منطقه

هرکسی که در دانشگاه صعودی ثبت نام کند ، دسترسی انحصاری به یک منطقه اعضا دارد. این قلب آموزش آنهاست ، جایی که کاربران گزینه هایی مانند نمونه های تجارت زنده ، وبینارهای گذشته ، کلاس های مبتدی و کتابخانه صعودی را پیدا می کنند. همه کاربران باید انجام دهند این است که برای ثبت نام برای رویدادهای آینده یا دسترسی به مواد موجود ، روی پیوندهای ارائه شده کلیک کنید.

ویانا

برای شروع مشتری در مسیر درست ، دانشگاه صعودی پنج روز در هفته دو وبینار زنده ارائه می دهد. کارشناس بازرگانی آنها ، بن نیومن ، مشتری ها را پیاده روی می کند ، هرچند که از تجارت و تجارت باینری ، نشان دادن دانش آموز ، در زمان واقعی ، نحوه قضاوت در مورد گزینه های باینری و تصمیم گیری های هوشمندانه و سودآور.

وقتی این وبینارها می روند ، دانشجویان با تماشای تجارت بن یاد می گیرند ، همه در حالی که او از طریق تصمیمات خود صحبت می کند. او توضیح می دهد که چه کاری انجام می دهد و چرا او این انتخاب ها را انجام می دهد. برای تقویت بیشتر تجربه یادگیری ، کاربران می توانند با پرسیدن سؤالات در زمان واقعی با BEN تعامل داشته باشند. این بازخورد شخصی از یک متخصص گزینه های باینری ، ستون فقرات موفقیت برای دانشجویان دانشگاه صعودی است.

کتابخانه ویدیویی و مقاله گسترده

هنگامی که مشتریان در دانشگاه صعودی ثبت نام می کنند ، آنها نه تنها وبینارهای زنده را از بن نیومن دریافت می کنند ، بلکه به یک کتابخانه گسترده از فیلم ها و مقالات نیز دسترسی دارند. این محتوا ، که در هر زمان برای دانشجویان در دسترس است ، به معامله گران کمک می کند تا اطلاعات خاصی را در مورد طیف گسترده ای از موضوعات دریافت کنند.

این کتابخانه فیلم ها و مقالات برای موفقیت مشتریان دانشگاه صعودی بسیار مهم است و به آنها کمک می کند تا در نتیجه تجارت باینری باقی بمانند.

تعامل با معامله گران موفق

تجارت گزینه های باینری می تواند یک حرفه تنها باشد ، بنابراین آنها یک انجمن اعضای خصوصی ایجاد کرده اند که به مشتریان امکان تعامل و ارتباط با سایر معامله گران را می دهد. این مجمع اعضای اختصاصی ، که در فیس بوک میزبانی می شود ، به دانشجویان این امکان را می دهد تا در مورد فرصت های مختلف در بازار صحبت کنند و آنچه را که در مشاغل تجاری خود برای آنها کار کرده است ، کشف کنند.

این یک منطقه فعال و پر جنب و جوش اعضای است که بازخورد مثبتی از بسیاری از دانشجویان به همراه داشته است. بسیاری از دانش آموزان اظهار داشته اند که این تعامل به آنها اجازه داده است تا در مشاغل تجاری باینری خود رشد کنند.

سطح قیمت گذاری برای دانشگاه صعودی

دانشگاه صخره ای در حال حاضر سه سطح قیمت گذاری دارد. اولین مورد صعودی پلاس است که هر ماه به دو جلسه معاملاتی زنده ، گروه های خصوصی فیس بوک ، دسترسی به تجزیه و تحلیل هفتگی ، کتابخانه ویدیویی آموزش آموزش ، تکرارهای وبینار و تجزیه و تحلیل هفتگی بازار توسط دیوید فرانک دسترسی می یابد.

دوم PRO صعودی است. که همراه با همه چیز به علاوه اما شامل 40 وبینار زنده در هر ماه است که به دانشجویان این امکان را می دهد تا هر روز در دو وبینار آموزش زنده شرکت کنند!

سطح سوم به عنوان حق بیمه صعودی نامیده می شود. این جلسه به دانشجویان هر آنچه را که با صعودی Pro دارند ، و همچنین جلسات آموزشی یک به یک با مربی هر ماه می دهد.

با کارشناسان دانشگاه صعودی ملاقات کنید

بن نیومن: رئیس مربی

Ben Newman

با بیش از پنج سال تجربه تجارت باینری ، بن نیومن رهبر این صنعت است. وی کلاسهای آموزشی و آموزشی متعددی را انجام داده است ، از جمله بیش از 500 وبینار در موضوعات گسترده. بن نیومن به عنوان رهبر تیم مربیگری دانشگاه صعودی ، یک منبع ارزشمند برای دانشجویان است. بن با ارائه ترکیبی عالی از تجربه و اشتیاق برای به اشتراک گذاشتن دانش خود ، بن آماده است تا به هر سؤالی به روشی واضح و قابل اعتماد پاسخ دهد.

دیوید فرانک: تحلیلگر فنی

David Frank

دیوید فرانک به عنوان تحلیلگر فنی دانشگاه صعودی ، ترکیبی منحصر به فرد از تجربه اقتصاد کلان را با یک ذهنیت با تصویر بزرگ به ارمغان می آورد. او با فارکس تجربه کرده و دارای دکترای کارشناسی ارشد عابد در اقتصاد است. دیوید با بیش از یک دهه تجربه کار در بازارهای ارز و بدهی ، درک عمیق مالی را برای تیم دانشگاه صعودی به ارمغان می آورد.< SPAN> بن نیومن: رئیس مربی

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 29 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:16