18 روش برای با خیال راحت Cryptocurrency

ساخت وبلاگ

بیایید با آن روبرو شویم - همه می خواهند مقداری رمزنگاری کسب کنند. ما نمی خواهیم سنبله دیگری را در قیمت سکه های رمزنگاری از دست بدهیم. و همانطور که زمینه 2022 به ما نشان می دهد ، گرفتن برخی از رمزنگاری ها می تواند یک احتیاط کارآمد در برابر تورم و عدم موفقیت سیستم بانکی باشد.

با این وجود ، بازار رمزنگاری نامشخص است و بیشتر آنها نمی خواهند خطر از دست دادن پول سخت خود را از دست بدهند.

بنابراین ، اگر تعجب می کنید که چگونه می توانید Cryptocurrency را با حداقل ریسک (و گاهی تلاش) کسب کنید ، با ما بچسبید و بهترین گزینه را برای شما پیدا کنید.

1. با خرید cryptocurrency کسب کنید

ساده ترین راه برای به دست آوردن سکه های رمزنگاری مانند بیشتر چیزهای زندگی است - آنها را بخرید.

خرید cryptocurrency اکنون آسانتر از گذشته است.

از آنجا که این صنعت در چند سال گذشته محبوبیت چشمگیری پیدا کرد ، تقاضای آن افزایش یافت. بسیاری از شرکت ها شروع به ارائه خدماتی کردند که هر کسی را قادر به ورود سریع و با خیال راحت به بازار می کند.

اما چگونه می توانید cryptocurrency بخرید؟

به عنوان مثال ، خرید بیت کوین می تواند به سادگی رفتن به دستگاه خودپرداز بیت کوین و دریافت آن با پول نقد یا اعتبار باشد. با این حال ، سایر سکه های رمزنگاری چندان در دسترس نیستند ، بنابراین شما فقط می توانید آنها را از طریق مبادلات رمزنگاری خریداری کنید.

اما یک چیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید - هزینه معاملات.

در بیشتر مبادلات آنلاین ، هزینه های معامله بر اساس نوسانات بازار در زمان واقعی به روز می شود. و خود هزینه ها بسیار کم است.

با این حال ، دستگاههای خودپرداز بیت کوین تمایل به معامله بالایی دارند. بنابراین ، معمولاً توصیه می شود از طریق مبادله هایی مانند Coinbase ، Gate. io یا Kraken ، بیت کوین (یا سایر ارزهای رمزنگاری شده) بخرید. و بیشتر اوقات ، این روند ساده است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای یک حساب ثبت نام کنید ، آن را تأیید کنید ، و شما خوب است که بروید.

با این حال ، برخی از مبادلات نیاز به تأیید از بانک شما دارند که می تواند تا چند هفته طول بکشد.

اگر عجله دارید ، ممکن است بخواهید روند ثبت نام و تأیید را بررسی کنید یا مستقیماً با پول نقد خریداری کنید.

همچنین ، می توانید سعی کنید یک مبادله غیرمتمرکز (DEX) مانند Uniswap یا پنکیکس را در نظر بگیرید. الزامات انطباق معمولاً پایین تر است و ممکن است حساب شما را سریعتر تأیید کند. علاوه بر این ، شما به نشانه هایی که آن را در مبادلات متمرکز ساخته اند یا به تازگی راه اندازی شده اند ، دسترسی خواهید داشت.

با این حال ، در نظر داشته باشید که نشانه های تجاری بر روی DEX حتی از یک مبادله متمرکز خطرناک تر است.

2. از طریق معدن رمزنگاری کسب کنید

استخراج معدن یک راه عالی برای به دست آوردن برخی از سکه های رمزنگاری است. اما این برای همه ارزها کار نمی کند.

بیشتر مردم بر این باورند که استخراج معادن به معنای بدست آوردن هرچه بیشتر سکه برای خودتان است. اما کل فرایند کمی پیچیده تر است.

از طریق معدن ، شخص از رایانه خود برای حل معادلات پیچیده ریاضی که اعتبار بلوک های معاملات را تأیید می کند ، استفاده می کند. تمام ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر در یک پروتکل ایجاد شده اند. آنها فقط باید اعتبارسنجی شوند تا در بازار در دسترس قرار بگیرند.

به عنوان پاداش ، اولین کسی که آن را تأیید می کند ، بخشی از نشانه مجازی را که آنها تأیید کرده اند دریافت می کند.

اما برای شروع استخراج چه چیزی نیاز دارید؟

اول از همه ، این بستگی به آنچه می خواهید مال من باشد بستگی دارد. در حالی که استخراج بیت کوین به تجهیزات رده بالا مانند ASIC (مدار یکپارچه خاص برنامه) نیاز دارد ، دیگران را می توان فقط با یک رایانه معمولی استخراج کرد.

اما اگر می خواهید شانس خود را با معدن بیت کوین امتحان کنید ، برای شروع لازم نیست هزاران دلار سرمایه گذاری کنید. همیشه می توانید به یک شبکه معدن بپیوندید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که هزینه پیوستن را بپردازید ، و سپس می توانید با سایر اعضای خود با هم همکاری کنید. تنها نکته منفی این است که شما نیز باید پاداش ها را تقسیم کنید.

برخی از بهترین ارزهای رمزپایه (علاوه بر بیت کوین) که اکنون می توانید معدن آن را انجام دهید:

 • مونرو (XMR)
 • داش (داش)
 • Litecoin (LTC)

شما همیشه می توانید از Coingecko برای به روز ماندن در قیمت های رمزنگاری استفاده کنید و تصمیم بگیرید که آیا یک سکه ارزش استخراج یا به دست آوردن دارد.

3. با استیک رمزنگاری کسب کنید

اگر چشم خود را به برخی از سکه ها که نمی توانید از آن استفاده کنید ، نگران نباشید ، نگران نباشید. هنوز راهی برای به دست آوردن آنها وجود دارد.

دو روش اصلی برای اعتبار سنجی بلوک وجود دارد - اثبات کار و اثبات سهام.

در حالی که POW به کاربران نیاز دارد تا بلوک ها را استخراج کنند و معاملات را از طریق قدرت محاسباتی خالص تأیید کنند ، POS کاملاً متفاوت است.

در اثبات سیستم Stake ، شخص برای تأیید ایجاد یک بلوک جدید بر اساس تعداد سکه هایی که قبلاً در اختیار دارند ، به روش قطعی انتخاب می شود.

Staking بسیار شبیه به یک بازی قرعه کشی است. هرچه سکه های بیشتری را نگه دارید و در آن قرار می دهید ، شانس بیشتری برای انتخاب اعتبار معامله دارید.

با این حال ، cryptocurrency مبتنی بر استیک جدید با سیستم های POS پیچیده تری روبرو شد. آنها همچنین شامل سیستم های نمایندگی ، سیستم های شهرت و سازوکارهایی هستند که از اعتبار سنجی در یک جاده جلوگیری می کنند تا شرکت کنندگان بیشتری بتوانند برخی از هزینه ها را بدست آورند.

4- حداکثر 100 ٪ APR را با مزرعه بازده Defi کسب کنید

این نوع پروژه های مالی غیر متمرکز که به عنوان تولید كشاورزی یا نقدینگی معروف است ، دارای سیستم پاداش است كه به نوعی شبیه به بازار اوراق قرضه است.

در ساده ترین درک این فرآیند ، تولید کشاورزی روشی برای تولید پاداش از قفل کردن ارزهای رمزنگاری شده است. همانطور که در وجوه خود قفل می شوید و نقدینگی را به یک نشانه Defi اعطا می کنید ، پاداش و علاقه دریافت خواهید کرد. بسته به پروژه ، می توانید علاوه بر عملکرد ، توکن های اضافی نیز دریافت کنید.

برخی از برجسته ترین مدفوع که اکنون می توانید از آن استفاده کنید عبارتند از:

 • ترکیب (COMP)
 • شبکه Kyber (KNC)
 • 0x (ZRX)
 • رن (رن)

Defi عملکرد کشاورزی چگونه کار می کند؟

اگر تعجب می کنید که چگونه یک فرآیند کشاورزی بازدهی عملکردی کار می کند ، بیایید آن را قدم به قدم برداریم:

 • سکویی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و به دنبال بخشی باشید که استخرها در آن ذکر شده اند.
 • کیف پول Crypto خود را وصل کنید و تعداد سکه هایی را که تصمیم به واریز روی سکو دارید اضافه کنید.
 • پس از تأیید معامله ، می توانید نقدینگی را به استخر مورد نظر خود اضافه کرده و معامله را روی سیستم عامل تأیید کنید.

در نظر داشته باشید که فرآیند کشاورزی عملکرد کلی با یک سکو به دیگری متفاوت است ، اما این اقدامات اساسی است که شما باید برای شروع کسب درآمد از این طریق انجام دهید.

5- از AirDrops بیش از 50 دلار در Crypto کسب کنید

AirDrops روشی جالب برای استفاده از پروژه های نوظهور است و فقط تصور کنید که آنها می توانند دستاوردهای خود را مانند 50 دلار در XLM یا 4300 دلار در BCH به ارمغان بیاورند.

بیشتر پروژه ها از کمپین های AirDrop برای به دست آوردن شهرت اولیه و ایجاد جامعه ای در اطراف پروژه خود استفاده می کنند. این یک تاکتیک عالی است زیرا به علاقه مندان به رمزنگاری کمک می کند تا پروژه های آینده را کشف کنند و در عین حال چیزی را نیز با ارزش فراهم کنند - نشانه ها.

کاربران در ازای انجام مجموعه خاصی از وظایف ، برخی از نشانه های پروژه را دریافت می کنند. هنگامی که این پروژه به بازار رسید ، می توان آن نشانه ها را برای سایر سکه ها معامله کرد یا به صورت نقدی فروخته شد. برخی از متداول ترین کارها عبارتند از:

 • به دنبال کانال های رسانه های اجتماعی آنها ؛
 • به اشتراک گذاری پست ها
 • ثبت نام در سکوی آنها ؛
 • تکمیل فرم در مورد پروژه ؛
 • بارگیری برنامه آنها

چگونه می توانید در یک هوایی رمزنگاری شرکت کنید؟

 • در مورد هوایی که می خواهید بخشی از آن باشید تصمیم بگیرید. برای انجام این کار ، می توانید از وب سایت هایی مانند AirDrops. io یا Airdrop Alert استفاده کنید. پس از انتخاب هوایی که می خواهید در آن شرکت کنید ، می توانید داشبورد آن را بررسی کرده و به وب سایت رسمی آن بروید.

Ea Crypto from Airops.io

 • در وب سایت AirDrop یک حساب کاربری ایجاد کنید و وظایفی را که برای دریافت توکن رایگان دریافت می کنید ، انجام دهید.

Airdrop

Permission.io

 • پس از یک دوره انتظار که توسط این پروژه اعلام شده است ، شما می توانید با انجام کارهای ساده ، نشانه هایی را که به دست آورده اید پس بگیرید.

6. با ارتقاء پروژه ها از طریق ریزگردها ، رمزنگاری کسب کنید

Microtasks بسیار شبیه به airdrops هستند.

آنها که معمولاً به عنوان جایزه شناخته می شوند، ممکن است همراه با ایردراپ، ساده ترین راه برای به دست آوردن یک سکه رمزنگاری باشند.

بسیاری از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها سکه‌های کریپتو را به عنوان پاداشی برای انجام وظایف مختلف ارائه می‌کنند. با این حال، در مقایسه با Airdrops، ریزکارها کمی پیچیده تر هستند.

وظایف عمدتاً تبلیغاتی هستند و می توانند به شکل زیر باشند:

 • ایجاد یک بررسی ویدیویی؛
 • نوشتن گواهینامه؛
 • نوشتن بیانیه مطبوعاتی؛
 • پخش فیلم تبلیغاتی

چگونه می توانید یک Crypto Bounty را وارد کنید؟

مراحلی که برای وارد کردن جایزه کریپتو باید دنبال کنید بسیار شبیه به مواردی است که در مورد airdrop وجود دارد. با این حال، وظایفی که باید انجام دهید ممکن است از پروژه ای به پروژه دیگر متفاوت باشد، زیرا ممکن است الزامات رسانه های اجتماعی نیز وجود داشته باشد.

7. شروع به دریافت پول در کریپتو کنید

با این حال، می‌توانید کارهای کوچک را یک قدم به جلو بردارید و انتخاب کنید که برای کار کردن، از بیت کوین یا ارز دیجیتال دیگری پول دریافت کنید.

پلتفرم های بی شماری کار آزاد را از طریق فناوری بلاک چین تسهیل می کنند. اکثر آنها هیچ هزینه یا کارمزد معامله ای ندارند، بنابراین کارکنان دقیقا همان چیزی را که کارفرما می پردازد دریافت می کنند.

فریلنسینگ یک راه عالی برای شروع حرفه حرفه ای و کسب اولین سکه های رمزنگاری شده است. و در حالی که ممکن است پذیرش پرداخت های بیت کوین به دلیل نوسانات کمی خطرناک باشد، همیشه می توانید ارز دیجیتال با ثبات تری را انتخاب کنید.

اگر به دنبال ورود به مشاغل آزاد هستید، در اینجا چند مکان برای شروع وجود دارد:

قبل از فریلنسینگ کریپتو چه چیزی را باید در نظر بگیرید؟

معمولاً وقتی می خواهید برای کار خود به صورت رمزنگاری پول دریافت کنید، ممکن است مجبور شوید یک کیف پول رمزنگاری را به پلتفرمی که برای یافتن شغل استفاده می کنید متصل کنید. پس از آن، می توانید برای شغل مورد نظر درخواست دهید و منتظر پاسخ کارفرما باشید.

8. با پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده، ارز دیجیتال به دست آورید

آیا شما یک وب سایت تجارت الکترونیک را مدیریت می کنید؟

سپس وقت شماست که بدرخشید.

پلتفرم هایی مانند Shopify یا WooCommerce به بازرگانان این امکان را می دهند که ارزهای دیجیتال را به عنوان پرداخت از طریق وب سایت های خود بپذیرند.

و این فقط در مورد بیت کوین نیست.

WooCommerce به کاربران خود اجازه می دهد تا حدود 50 نوع سکه رمزنگاری را بپذیرند، در حالی که Shopify با بیش از 300 سکه حتی بالاتر می رود.

چگونه می توانید پرداخت های رمزنگاری شده را بپذیرید؟

معرفی یک روش پرداخت رمزنگاری در وب سایت شما آنقدرها هم پیچیده نیست.

برای Shopify، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک روش پرداخت جایگزین را از حساب Shopify خود فعال کنید.

برای WooCommerce، باید افزونه های اضافی مانند BitPay، Coinbase Commerce یا CoinGate را نصب کنید. پس از نصب، فقط آن را فعال کنید، پیکربندی کنید و آماده هستید.

9. با پیوستن به شبکه ای از ناشران ، cryptocurrency کسب کنید

آیا وب سایت دارید ، اما این برای تجارت الکترونیکی نیست؟سپس هنوز هم می توانید برخی از سکه ها را بدست آورید.

از آنجا که گوگل مشاغل مربوط به رمزنگاری را از تبلیغات از طریق شبکه خود ممنوع کرده یا محدود کرده است ، صنعت تبلیغات مجبور به سازگاری بود.

به نظر می رسد که شبکه های تبلیغاتی بی شماری Crypto برای پر کردن نیازهای تبلیغاتی بازار به نظر می رسد. سیستم عامل های آنها شبکه های گسترده ای از ناشران رمزنگاری ایجاد کرده است ، جایی که تبلیغ کنندگان می توانند آگهی های خود را قرار دهند.

در ازای نمایش تبلیغات ، ناشر پرداخت می شود. و در حالی که بیشتر شبکه ها کاربران خود را تنها با یک ارز فیات (مانند یورو یا دلار) پرداخت می کنند ، بسیاری نیز در cryptocurrency پرداخت می کنند.

چگونه می توانید به شبکه ای از ناشران بپیوندید؟

معمولاً ، هنگامی که می خواهید تبلیغات رمزنگاری شده را در وب سایت خود از طریق شبکه ای مانند موارد ذکر شده در بالا نشان دهید ، باید حساب ناشر را در بستر خاصی که انتخاب می کنید ایجاد کنید. پس از آن ، شبکه وب سایت شما را بررسی می کند و سپس بر اساس آگهی هایی که از وب سایت شما پشتیبانی می کند ، تبلیغات را در مورد آن شروع می کند.

10. از سیستم عامل های cryptocurrency و پرداخت استفاده کنید

چگونه پرداخت های خود را مدیریت می کنید؟

بانکداری دیجیتال پیش می رود و نیازهای بیشتر و بیشتر کاربران رمزنگاری را تأمین می کند. بنابراین ، سیستم عامل های cryptocurrency و پرداخت مانند Crypto.com اکنون برنامه های مدیریت مالی ارائه می دهند که می تواند با استفاده از وجوهی که قبلاً دارید ، به شما کمک کند تا رمزنگاری بیشتری کسب کنید.

علاوه بر کسب ارزهای رمزنگاری شده از واریز و جمع آوری بهره ، می توانید از عملکردهای بازپرداخت سود کسب کنید.

همه ما هزینه های روزانه ، هفتگی یا ماهانه داریم. بنابراین ، اگر هنوز مجبور به پرداخت همه چیز هستید ، از یک کارت از چنین شرکت FinTech استفاده کنید تا مقداری از پول خود را پس بگیرید. در مورد Crypto.com ، می توانید با استفاده از کارت ویزای فلزی ، 5 ٪ درآمد کسب کنید.

سایر برنامه های تخصصی که می توانید از آنها استفاده کنید عبارتند از: Gemini ، Wirex ، Verso یا CoinRebates.

11. با قمار با پاداش رمزنگاری سکه کسب کنید

قمار خطرناک است و می تواند شما را از دست دادن بیشتر از برنده شدن در اختیار شما قرار دهد.

با این حال ، بسیاری از سیستم عامل های قابل اعتماد در صنعت قمار Crypto وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ، مانند 1xbit یا Wolf. bet. و واقعیت تعجب آور این است که برخی از آنها حتی یک جایزه ورود به سیستم ارائه می دهند.

شما می توانید با استفاده از آن پاداش ، برخی از بیت کوین ها را کسب کنید تا وجوه درون بازی خود را تا نقطه عقب نشینی ضرب کنید. به خاطر داشته باشید که سیستم عامل های قمار Crypto که یک جایزه ورود به سیستم را ارائه می دهند ، معمولاً از شما می خواهند حداقل مبلغی را برای پس گرفتن رمزنگاری خود واریز کنید ، حتی اگر به حداقل حد برداشت برسید.

به همین دلیل ، شما باید در انتخاب سکوی قمار رمزنگاری خود به خصوص محتاط باشید.

قمار رمزنگاری: قدم به قدم

 • کازینوهای رمزنگاری را به خوبی تحقیق کنید و موردی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.
 • در صورت لزوم ، فیات را به رمزنگاری تغییر داده و آن را به کیف پول خود اضافه کنید.
 • بازی هایی را که می خواهید بازی کنید انتخاب کنید و قمار را با دقت شروع کنید.

12. بیت کوین را از شیرجه های رمزنگاری بدست آورید

راه دیگر برای کسب cryptocurrency بدون سرمایه گذاری پول از طریق شیر آب است. ممکن است مدتی و عزم لازم باشد ، اما در دراز مدت درآمد مناسبی ایجاد می کند.

شیرهای cryptocurrency بسیاری وجود دارد که می توانید به آنها بپیوندید و بیشتر آنها در بیت کوین یا اتریوم پرداخت می کنند. آنهایی که بیت کوین را پرداخت می کنند ، به کاربران خود با Satoshis برای هر کار میکرو پاداش می دهند و مواردی که Ethereum را پرداخت می کنند ، WEI را پاداش می دهند.

درک سیستم شیر آب بسیار ساده است. شما باید تبلیغات ، نظرسنجی های کامل را تماشا کنید و بازی هایی را انجام دهید تا با بخش کوچکی از cryptocurrency پاداش داده شود. سپس می توانید پس از رسیدن به حداقل حد برداشت ، cryptocurrency خود را از آن خارج کنید.

اگرچه می تواند نسبتاً کند باشد ، اما یک شیر آب رمزنگاری می تواند در صورت تعیین کافی ، اولین بیت کوین خود را بدست آورید.

چگونه می توانید در شیرجه های رمزنگاری شرکت کنید؟

روند شرکت در شیر آب های رمزنگاری چندان پیچیده نیست. در مرحله اول ، شما باید سکویی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. برخی از شیرهای رمزنگاری گسترده عبارتند از: بیت کوینکر ، FreebitCoin یا Cointiply.

بعد از ثبت نام ، زمان آن رسیده است که کارهای خرد را تکمیل کنید و منتظر تحویل پاداش باشید!

13. از دوره های آموزشی نشانه هایی کسب کنید

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توان درآمد واقعی را از گذراندن دوره ها کسب کرد؟در دنیای رمزنگاری ، خوشبختانه ، ممکن است. با گذراندن دوره های آموزشی می توانید رمزنگاری رایگان کسب کنید. و درآمد منفعل کاملاً قابل توجه است.

به عنوان مثال ، Coinbase درآمد تقریباً 20 نشانه را برای انجام کارهای مختلف بر روی پلتفرم خود ارائه می دهد ، مانند تماشای برخی از فیلم های آموزشی و تکمیل برخی از آزمونها پس از آن.

Coinbase Ea برنامه ای است که با هدف تحریک کاربران با ارائه پاداش برای گذراندن برخی از دوره های آموزشی ، به آنها کمک می کند. مورسو ، دوره ها اصول اولیه رمزنگاری را پوشش می دهد. بنابراین ، آنها برای کاربرانی که به تازگی وارد صنعت رمزنگاری شده اند بسیار مفید هستند.

Coinbase چگونه به

 • ثبت نام در Coinbase ؛

Coinbase Sign-Up

 • KYC را تکمیل کنید (یک سند شخصی را بارگذاری کنید ، ایمیل و آدرس خانه خود را تأیید کنید و در مورد دلایل استفاده از Coinbase صحبت کنید).

Coinbase KYC

 • اولین معامله خود را انجام دهید

Coinbase Transaction

 • شروع به یادگیری و درآمد کسب کنید.

Lea and ea free crypto

14. برای کسب 20 دلار ارزش رمزنگاری از Revolut استفاده کنید

Revolut یک برنامه بانکی است که خدمات مختلفی را برای کاربران خود ارائه می دهد ، و در درجه اول مخاطبان جوان و با فن آوری را هدف قرار می دهد.

به تازگی ، این شرکت مستقر در انگلستان ابزاری آموزشی به نام Crypto Lea and Ea را راه اندازی کرده است که از طریق آن کاربران می توانند با اتمام درسهای کوچک ، اطلاعات بیشتری در مورد صنعت رمزنگاری کسب کنند. این دروس معمولاً شامل فیلم های آموزشی است که به دنبال آن برخی از سؤالات است و پس از اتمام ، کاربر ممکن است مقدار کمی از رمزنگاری را به عنوان پاداش دریافت کند.

تعداد ارزهای رمزپایه مورد استفاده برای پاداش کاربران بسیار مهم است. با این وجود ، برخی از محبوب ترین آنها بیت کوین (BTC) ، Dogecoin (Doge) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) و Bitcoin Cash (BCH) هستند.

Revolut Crypto یادآوری و کسب گام به گام

 • اگر این کار را نکردید ، برنامه Revolut را بارگیری کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید.
 • برنامه را باز کنید و به بخش رمزنگاری بروید ، سپس برای یادگیری به پایین بروید.

Revolut Crypto Lea

 • دوره ای را که می خواهید طی کنید انتخاب کنید.

Revolut Courses

 • شروع به تماشای فیلم ها کنید. پس از اتمام تماشای ویدیو ، فیلم بعدی قفل می شود.

Revolut Crypto Basics

 • کل دوره آموزشی را کامل کنید و پاداش را دریافت خواهید کرد.

Revolut Free Crypto

15. بازده 10 ٪ وجوه خود را با وام Defi کسب کنید

اگر تصمیم دارید برخی از سکه های رمزنگاری را بخرید که ممکن است با گذشت زمان ارزش آن را افزایش دهند ، در حالی که منتظر این اتفاق هستند ، می توانید دارایی های خود را به کسانی که به دنبال آن هستند وام دهید.

این فرایند وام Defi نامیده می شود و به کاربران این امکان را می دهد تا از طریق یک پروتکل Defi ، رمزنگاری را از دیگران وام بگیرند. کاربرانی که به دنبال برخی از رمزنگاری ها برای وام گرفتن هستند ، می توانند این کار را در سیستم عامل های غیرمتمرکز انجام دهند ، همچنین سیستم عامل های وام دهنده P2P نیز نامیده می شوند.

در آن طرف جاده وام رمزنگاری ، برخی سکه های خود را در آنجا قرار دادند تا وام گرفته شوند. این کاربران با به دست آوردن بازده به بیش از 10 ٪ سالانه می توانند از وام های کمتری بهره مند شوند. این بدان معناست که اگر 1000 سکه را بر روی یک سکوی وام دهی به شما وام دهید ، در پایان سال حداقل 100 سکه دیگر خواهید داشت. فقط لحظه ای را تصور کنید که این سکه ها ارزش خود را افزایش می دهند. و می توانید فقط با لیست رمزنگاری خود بر روی یک سکو و منتظر رسیدن علاقه به شما باشید.

وام دهی گام به گام

برای لیست سکه های خود برای وام ، باید در مورد یک پلتفرم وام دهی استفاده کنید که استفاده خواهید کرد. پس از آن ، کیف پول خود را به سیستم عامل پیوند داده و قرارداد هوشمند Defi را تصویب کنید. مرحله بعدی تهیه دارایی سکه پایدار شما برای شروع بهره در زمان واقعی است. هنگامی که می خواهید وام را متوقف کنید ، وجوه خود را پس بگیرید و همه شما تنظیم شده اید.

16. از طریق حساب های پس انداز رمزنگاری رمزنگاری کنید

اگر قبلاً برخی از سکه ها را خریداری کرده اید و می خواهید یک روش آسان برای کسب رمزنگاری اضافی پیدا کنید ، می توانید سکه های خود را در یک حساب پس انداز رمزنگاری واریز کنید. مزیت اصلی حساب های پس انداز رمزنگاری این است که شما هنوز هم می توانید ضمن کسب علاقه به منابع خود ، از افزایش احتمالی سکه ها لذت ببرید.

برخی از بهترین حساب های پس انداز رمزنگاری Crypto.com ، Binance ، Coinbase یا AQRU هستند و بسته به دوره ای که تصمیم می گیرید سکه های خود را بر روی سکو قفل کنید ، هر کدام APY های مختلفی را برای سکه های شما ارائه می دهند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید Tether را در Crypto.com به صورت انعطاف پذیر ذخیره کنید ، می توانید یک APY 6 ٪ کسب کنید. از طرف دیگر ، اگر آنها را در یک دوره قفل 3 ماهه نگه دارید ، 14 ٪ APY دریافت خواهید کرد.

چگونه رمزنگاری را در حساب های پس انداز ذخیره کنیم؟

روند نگه داشتن دارایی های دیجیتالی شما در یک حساب پس انداز رمزنگاری کاملاً شبیه به وام های Defi است. در مرحله اول ، شما یک سکوی را انتخاب می کنید و کیف پول خود را وصل می کنید ، سپس سکه های خود را ذخیره کرده و منتظر تحویل علاقه هستید.

17. ماهانه 40 خفاش در مرورگر شجاع کسب کنید

مرورگر شجاع به کاربرانی که هنگام استفاده از آن تماشا می کنند ، به تماشای تبلیغات می پردازند. و پاداش ها به سرعت و به راحتی می آیند.

Brave Browser مرورگر است که توسط نرم افزار Brave راه اندازی شده است و به کاربران امکان می دهد ضمن داشتن یک خط مشی تبلیغات ، از وب سایت ها بازدید کنند. Brave که در بالای کروم ساخته شده است ، با دیگران به نام تبلیغات خصوصی شجاع ، تبلیغات را جایگزین می کند. کاربرانی که تصمیم می گیرند این نوع تبلیغات را تحویل دهند ، با نشانه های اصلی توجه (BAT) پاداش می گیرند.

مورسو ، تنها با بارگیری مرورگر و استفاده از آن به مدت 30 روز ، می توان 5 دلار خفاش دریافت کرد و تصمیم به دیدن تبلیغات شجاع خصوصی معمولاً بین 25 تا 40 خفاش پاداش می گیرد.

چگونه می توان رمزنگاری را در مرورگر شجاع کسب کرد؟

روند کسب نشانه در مرورگر شجاع بسیار ساده است. قرار است کاربر مرورگر رایگان را بارگیری کند و برای دیدن تبلیغات تحویل شده توسط شرکت انتخاب کند. فرکانس تبلیغات را می توان تنظیم کرد و فرکانس پیش فرض پنج تبلیغ در ساعت است.

18. 30 ٪ Crypto Cashback با Lolli کسب کنید

Lolli یک برنامه افزودنی مرورگر Chrome و Firefox است که هر زمان که از بازرگانان شریک خریداری می کند ، به کاربران پاداش می دهد.

هنگامی که یک کاربر خرید را در یک وب سایت Lolli Partner انجام می دهد ، می تواند بر روی پسوند کلیک کرده و در آن خرید خاص تا 30 ٪ Crypto Cashback را بدست آورد. حتی اگر بازپرداخت از بازرگان به بازرگان متفاوت باشد ، وب سایت های زیادی وجود دارد که مشتریان می توانند در بیت کوین پاداش کسب کنند. برخی از محبوب ترین وب سایت های شریک زندگی Nike ، Sephora ، Ebay ، Microsoft ، Groupon ، Adidas ، Udemy و Booking.com هستند. با این وجود ، بسیاری موارد دیگر نیز وجود دارد که کاربران می توانند موارد مختلفی را برای پاداش در BTC خریداری کنند.

افکار نهایی

صنعت رمزنگاری بسیار زیاد است.

از طریق این پست ، ما سعی کردیم برخی از ایمن ترین روش های کسب درآمد را بپوشانیم و امیدواریم که بسیاری از آنها مناسب شما باشند. هنگام کسب رمزنگاری ، این کار را با دقت انجام دهید و به یاد داشته باشید که کسب سکه آسان است اما از دست دادن آنها آسان تر است.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 32 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:29