چرا شما باید در مورد الگوهای شمعدان ژاپنی در تجارت بدانید

ساخت وبلاگ

معاملات سهام سرگرم کننده ، فریبنده و ارزش پول در هنگام انجام این کار درست است. بنابراین ، شما باید پیچیدگی های فنی در تجارت را درک کنید. این ترجمه به دانستن چگونگی بازیابی قدرت و پتانسیل سهام در بورس قبل از خرید یا فروش است. در حالت ایده آل ، شما باید قبل از حرکت خود ، باز شدن ، بالاترین ، پایین ترین و حتی قیمت بسته شدن یک سهم را درک کنید.

تلفیقی از الگوهای مختلف شمعدان ، نمودار شمعدان خود را مزارع می کند. کلیسا همان چیزی است که تصمیم شما را قبل از تجارت آگاه می کند. الگوی شمعدان به طور خاص قیمت افتتاح را به همراه بالاترین ، کمترین و حتی بسته شدن سهام برای آن دوره خاص برجسته می کند.

شما باید به طور صحیح الگوهای نمودار سهام را بخوانید زیرا می توانید قیمت های صعودی و نزولی را با دقت تفسیر کنید. سهولت در تفسیر ویژگی های فوق افزایش عمده ای از روش نمودار سنتی در تفسیر سهام است. نگاهی به رنگهای Candlesticks به شما اطلاعات به موقع در مورد اینکه آیا بازار عمدتاً صعودی یا نزولی است ، می دهد. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید به سرعت بعد Candlesticks را که قیمت سهام موجود در بازار را نشان می دهد ، شناسایی کنید.

صعودی

با استفاده از الگوی شمعدان ژاپنی ، می توانید قیمت های صعودی را که به قیمت های بالا و قوی بازار ترجمه می شود ، شناسایی کنید.

دهانه معمولاً در پایین است که به تدریج به سمت بالا حرکت می کند تا در قسمت فوقانی بسته شود. هنگامی که این واژگونی خود را نشان می دهد ، نحوه تجارت الگوی مشروبات الکلی صعودی را با حرکات هوشمند مشخص کنید. در آن زمان خریداران مسئولیت بازار را بر عهده می گیرند.

به عنوان یک معامله گر ، اگر متوجه شدید شمع دارای رنگ سفید یا سبز است ، این نشان دهنده قیمت صعودی با روند صعودی است.

نزولی

نقاط نزولی در الگوهای نمودار سهام حاکی از قیمت پایین در بازار است. بنابراین ، سیگنال ها روند نزولی را نشان می دهند ، که ممکن است در طول های مختلف رخ دهد. بنابراین ، با افزایش طول بدن الگوی شمعدان ، افت قیمت قابل توجهی را نشان می دهد. رنگ سیاه یا قرمز قیمت های نزولی را نشان می دهد.

آناتومی

آناتومی الگوی شمعدان رابطه مستقیمی با شمع معمولی که استفاده می کنید نشان می دهد. یک شمع دارای بدن خود است که از موم ساخته شده است ، و ویک که به سایه ترجمه می شود. بنابراین ، هنگامی که هفته طولانی تر از حد متوسط است ، کشش و فشار قابل توجهی بین خریداران و فروشندگان نشان می دهد که این امر بر موقعیت روند تأثیر می گذارد. ممکن است متوقف شود یا در نهایت به یک مورد جدید معکوس شود. هنگامی که یک فتیله کوتاه را نشان می دهد ، نشان می دهد که روند فعلی ممکن است ادامه یابد.

بدن آن نشان دهنده فاصله بین باز و بسته شدن است. شمعدان ها دارای دو رنگ مجزا هستند که بر تجارت شما تأثیر می گذارد.

درک مطلب

هنگامی که کار یک الگوی شمعدان ژاپنی را درک می کنید ، اطلاعات مربوط به سهام مورد علاقه خود را به تجارت خواهید فهمید. علاوه بر این ، تفسیر سریع است و می توانید به سرعت تصمیم بگیرید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا وقتی اطلاعات مورد نیاز خود را پس از گذراندن آن دارید ، تجارت کنید.

برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق ، باید قیمت های فعلی سهام موجود در بازار را به درستی شناسایی کنید. با استفاده از این گپ ، می توانید به راحتی تشخیص دهید که آیا بازار قبل از حرکت قوی تر یا ضعیف تر می شود.

روندها را شناسایی کنید

این یکی از مؤثرترین استراتژی هایی است که شما برای اجرای آن نیاز دارید. هنگام تجارت ، باید روند بازار را با دقت درک کنید. درک این روند به شما کمک می کند تا نکته ای را که باید وارد کنید یا از تجارت خارج شوید ، شناسایی کنید. روندها در برجسته کردن تاریخ ، فعلی و حتی پتانسیل قیمت سهام در آینده ضروری است.

علاوه بر این ، الگوی شمعدان ژاپنی به شما امکان می دهد تمام قیمت های نزولی و صعودی را مشاهده کنید ، که در نمودارهای دیگر قابل دسترسی نیستند. به علاوه ، اگر استراتژی معکوس را یک اصل اساسی در نحوه تجارت سهام خود در نظر بگیرید ، این نمودار برای شما ایده آل است.

عرضه و تقاضا

یکی از باورنکردنی ترین جنبه های اداره یک تجارت موفق ، ارزیابی صحیح رابطه عرضه و تقاضای محصول خود با قیمت های بازار تأثیرگذار بر تصمیم است. حتی در تجارت فارکس نیز از این قاعده مستثنی نیست. خوشبختانه ، الگوهای شمعدانی به شما کمک می کند تا ویژگی های فوق را به راحتی تفسیر کنید و به شما در تصمیم گیری های آگاهانه هنگام تجارت کمک می کند.

تمام اطلاعات را دریافت کنید

به راحتی در دریافت اطلاعات دقیق و به موقع در اثر انگشت خود در مورد اطلاعات مورد نیاز خود هنگام انجام تجارت ، با الگوی شمعدان متوقف شوید ، همچنین می توانید تعامل تجاری بین خریداران ، فروشندگان و حتی کارگزاران را برای مدت معینی مشخص کنید که این کار را انجام می دهدبر تصمیم خود در تجارت تأثیر بگذارد.

علاوه بر این ، نمودار شمعدان ژاپنی به شما امکان می دهد فوراً جهت بازار سهام را درک کنید. هنگامی که درک صحیحی در درک الگوی شمعدان ژاپنی دارید ، موقعیت های تجاری شما بهتر می شود و می توانید سود بیشتری کسب کنید.

در گزینه استراتژی های خودی ، ما دوست داریم دیدگاه های دیگران را در مورد تجارت و سرمایه گذاری گزینه ها بشنویم. اگر فکر می کنید موضوعی دارید که مناسب برای وبلاگ ما باشد ، لطفاً جزئیات را به اشتراک بگذارید.

آیا می خواهید نرخ پیروزی خود را افزایش دهید؟

سلام ، من کریس دوتیت هستم. من می خواهم یک ترفند آسان را به شما نشان دهم که هرکسی می تواند برای بهبود موفقیت نمونه کارها انجام دهد.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 30 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:42