چرا نباید از بازار خرس ترسیده باشید

ساخت وبلاگ

Why you shouldn’t be scared of a Bear Market

چه اتفاقی می افتد که ارزهای رمزنگاری خود را برای سود در قیمت بالاهای مربوطه خود در طول بازار گاو نر می فروشید؟شما در نتیجه این واقعیت که سودهای سنگین کسب کرده اید ، شاد و جشن می گیرید. با این حال ، برعکس ، آنچه شما فکر نمی کنید خریدار در انتهای دیگر تجارت شماست که تمام وقت را خریداری کرده است. در حالی که شما جشن می گیرید ، خریدار چه کاری باید انجام دهد؟آیا او باید از خرید بالا وحشت کند؟این به سختی اتفاق می افتد

شاید در یک لحظه ، هنگام خرید موقعیت خود در همان ایستاده خریدار قرار داشته باشید. شما ممکن است بدون اطلاع خود ، برتر 2017 را خریداری کرده باشید ، اما شما موفق شده اید آن را برای سودآوری در طی گاو نر که در پی آن بود ، بفروشید. آنچه ما می توانیم از این سناریو استنباط کنیم این است که در حالی که شرایط فعلی ممکن است خشن باشد ، اگر به اندازه کافی صبور و نظم و انضباط داشته باشید ، مطمئناً آن را درست خواهید کرد.

نکته جالب توجه این است که چند نفر از از دست دادن پول در cryptocurrency در هفته های اخیر شکایت دارند. اگر تصمیمات خطرناک اتخاذ کرده اید یا به FOMO تسلیم شده اید و خانه را روی آن قرار داده اید ، باید مسئولیت را بپذیرید. بازارهای خرس پدیده جدیدی نیستند. بیت کوین در گذشته چندین بار فرو ریخته است ، همانطور که به خوبی شناخته شده است. ادعای قدیمی "این مربوط به زمان بندی بازار نیست ، این مربوط به چقدر زمان شما در بازار است" به همان اندازه برای cryptocurrency اعمال می شود.

بنابراین ، با نگاهی به چند روز گذشته ، ممکن است یک تصادف باشد. اما اگر به اندازه کافی به عقب برگردید ، ارزهای رمزپایه هنوز در حال افزایش هستند.

این اولین و بدترین بازار خرس نیست

بازارهای خرس یک عنصر غیرقابل اجتناب از هر چرخه اقتصادی است. هر دوره از اوج های مکرر به ناچار با یک دوره پاییز دنبال می شود ، مهم نیست که چقدر کوتاه یا طولانی باشد.

99 ٪ در ژوئن 2011

بیت کوین از 2 دلار به بیش از 32 دلار در سال 2011 افزایش یافت و با یک اونس نقره به برابری رسید. سپس پایین افتاد. کوهستان Gox ، بزرگترین مبادله بیت کوین در جهان ، در 19 ژوئن اعتراف کرد که هکرها به چندین حساب دسترسی پیدا کرده اند و میلیون ها دلار در بیت کوین به سرقت رفته اند. فقط در یک روز ، ارزش یک بیت کوین به یک درصد کاهش یافت.

56 ٪ در آگوست 2012

در آگوست 2012 ، جامعه فهمید که یک کلاهبرداری سنتی پونزی که برای عصر دیجیتال اصلاح شده بود ، ماه هاست که سرمایه گذاران رمزنگاری را فریب داده است. مرتکب - در نهایت متهم ، محکوم ، جریمه و زندانی - 700،000 بیت کوین را با کلاهبرداری گرفته بود و نوید سود شگفت انگیز 7 درصد علاقه ماهانه را می داد.

83 ٪ در آوریل 2013

بیت کوین در سال 2013 قربانی موفقیت خود شد ، زیرا سرمایه گذاران به سمت چشم انداز جدید هیجان انگیز که در رسانه های اصلی پخش می شد ، حرکت کردند. ترافیک تجارت به حدی بود که کوهستان Gox نتوانست ادامه دهد و وقتی خراب شد ، هکرها از آسیب پذیری استفاده کردند. این کشور کوه را به یک بسته کامل بی سابقه سوق داد و قیمت ها تقریباً از 260 دلار به 50 دلار کاهش یافت.

50 ٪ در دسامبر 2013

به گفته گاردین ، هنگامی که چین بیت کوین را در پایان سال 2013 ممنوع اعلام کرد ، ارزش آن به نصف شبانه کاهش یافته است. رابطه چین با ارزهای رمزپایه ناپایدار است و مقامات به طور منظم محدودیت های جدیدی را اجرا می کنند.

84 ٪ بین دسامبر 2017 و دسامبر 2018

در سال 2017 ، بیت کوین یک سال تاریخی داشت و تمام سوابق خاص خود را خرد کرد و به 20،000 دلار رسید. سپس ، در تاریخ 27 دسامبر ، همه چیز از هم پاشید ، زیرا دلالان آنچه را که به وضوح یک حباب بود ، وارد کردند و قیمت زیر 12000 دلار را به دست آورد. Cryptocurrency در طول سال 2018 به سقوط ادامه خواهد یافت ، زیرا هک های اصلی کره و ژاپن و همچنین شایعاتی مبنی بر آماده سازی هر دو کشور برای بیت کوین ، باعث شد تا سرمایه گذاران متاهل در حال فرار باشند.

50 ٪ در مارس 2020

بیت کوین از اپیدمی نجات پیدا نکرد و وقتی بازارها در مارس 2020 کاهش یافت ، بازار بیت کوین حتی بیشتر سقوط کرد. ارزش بیت کوین فقط در 2 روز 50 ٪ کاهش یافت. در طی یک ماه ، در ماه مارس از بالای 10،000 دلار در ماه مارس به زیر 4000 دلار کاهش یافت.

53 ٪ در ماه مه 2021

در ماه آوریل ، یک بیت کوین تقریباً 64000 دلار ارزش داشت. سپس در یک هفته ، 1 تریلیون دلار از بازار رمزنگاری پاک شد. هک های عمده در کره و ژاپن ، و همچنین گمانه زنی هایی مبنی بر اینکه هر دو دولت در حال آماده سازی برای بیت کوین بودند ، باعث شد تا سرمایه گذاران از این کار خارج شوند. اول ، الون مسک تعهد خود را برای پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت وسایل نقلیه تسلا رها کرد. سپس چین سرکوب رمزنگاری دیگری را اعلام کرد. سرانجام ، عموم مردم از تأثیر زیست محیطی استخراج بیت کوین آگاه شدند و سرمایه گذاران رمزنگاری را در یک وضعیت آشنا قرار دادند - به رحمت عوامل فراتر از کنترل آنها.

در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران جدید از یک بازار بالقوه خرس می ترسند ، کسانی که چرخه های مختلف بازار را دیده اند و تخصص هایی در زیر کمربند خود دارند ، برای یک دیوانگی خرید در حال مهار هستند. و برخلاف تصور عامه ، بازارهای خرس به طور معمول برخی از بهترین فرصت های خرید را ارائه می دهند.

بازارهای cryptocurrency به طور معمول بی ثبات هستند ، که هم برای سرمایه گذاران و هم در برابر سرمایه گذاران کار می کنند. آنها همچنین تحت تأثیر امواج FUD و FOMO قرار دارند که می تواند باعث نوسانات قیمت غیرقابل پیش بینی ، زمان از دست دادن آبشار و لحظه های رشد استراتوسفر شود.

این امکان را برای معامله گران زرنگ و دانا ایجاد می کند که می توانند روند ساختار بازار را بشناسند و از آنها سوء استفاده کنند ، و همچنین از نوسانات بازار اغلب قابل پیش بینی ناشی از تغییر در عرضه و تقاضا بهره مند شوند.

با این حال ، بازارهای خرس می توانند برای معامله گران تازه کار وحشتناک باشند. از این گذشته ، هیچ کس از چشم انداز ضررهای قابل توجهی در سرمایه گذاری برخوردار نیست ، حتی اگر این ضررها در صورت زنده ماندن از دوره نزولی ، موقتاً موقت باشد.

دلایل صعودی در اوقات نزولی

به نظر می رسد بازار cryptocurrency پس از چند ماه چالش برانگیز در حال بازگشت است. پس از اتمام بدترین ، دلایل بی شماری برای خوش بین بودن در مورد رمزنگاری وجود دارد.

چشم انداز رشد چشمگیر

در حالی که ارزهای رمزنگاری شده اغلب در رسانه های اصلی مورد بحث قرار می گیرند ، واقعیت این است که بیشتر ارزهای رمزنگاری بیش از پول دیجیتالی هستند که با فیات رقابت می کنند.

بر خلاف پول سنتی ، آنها نه تنها نمایانگر گسترش اکوسیستم blockchain است که از آنها پشتیبانی می کند ، بلکه کنترل آنها را به روشی قابل مقایسه با سهام و همچنین تعدادی از ویژگی ها ، امنیت و ارزهایی که فیات به سادگی نمی تواند ارائه دهد ، ارائه می دهند.

شبکه های اصلی به روزرسانی های اصلی را دریافت می کنند

برخی از مهمترین پروژه های صنعت ، از جمله Cardano ، Polkadot و Solana ، در آینده نزدیک برای به روزرسانی تنظیم شده اند. این پیشرفت ها ، که قرار است امسال منتشر شود ، برای تقویت پذیرش در نظر گرفته شده است.

Ethereum ، دومین شبکه بزرگ blockchain ، در حال حاضر در حال کار بر روی Ethereum 2. 0 ، یک به روزرسانی اصلی شبکه است.

نگرانی در مورد محیط زیست مورد توجه قرار می گیرد

نگرانی در مورد تأثیر محیطی معدن ، در سالهای اخیر منبع بزرگی از درد برای بخش رمزنگاری بوده است. با حرکت Ethereum به یک اجماع اثبات سهام و سازمان هایی مانند تشکیل شورای معدن بیت کوین ، به نظر می رسد که معدن پایدار رمزنگاری در افق است.

محبوبیت NFT در حال افزایش است

در سالهای اخیر نشانه های غیرقانونی مؤلفه مهمی از فرهنگ پاپ بوده است ، زیرا افراد مشهور و سازمان ها شروع به پیوستن به اکوسیستم کرده اند. مجله Marvel Comics and Fortune یکی از جدیدترین مجموعه های NFT بود که خانه حراج انگلیس نیز به این فناوری ابراز علاقه کرد.

Crypto از تنظیم کننده ها پشتیبانی می کند

علیرغم تلاش آخرین لحظه برای اصلاح لایحه زیرساخت های ارائه شده به سنا ایالات متحده ، صنعت رمزنگاری از سیاستمداران در ایالات متحده حمایت گسترده ای دریافت کرد. در هند ، تنظیم کننده ها برای اجرای یک اسلب مالیاتی برای ارزهای رمزپایه پیش رفتند ، و منابع ادعا می کردند که لایحه ای که هدف از آن تنظیم ارزهای رمزنگاری شده است ، در حال انجام است. همه اینها نشان می دهد که چگونه تنظیم کننده ها در سراسر جهان موضع خود را در مورد ارزهای رمزنگاری شده نرم کرده اند.

حمایت نهادی در حال افزایش است

با وجود نگرانی ها ، بخش رمزنگاری و blockchain در حال گسترش است. معماری مالی بسیار مورد نیاز در حال توسعه است ، و خدمات حضانت درجه یک نهادی در دسترس سرمایه گذاران قرار می گیرد. سرمایه گذاران حرفه ای و فردی به تدریج به ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت و محافظت از منابع رمزنگاری خود دسترسی پیدا می کنند.

بازارهای آینده Crypto در حال ظهور است و بسیاری از موسسات در معرض بازار Cryptocurrency قرار می گیرند. Block و PayPal خرید و تجارت ارزهای رمزپایه را در سیستم عامل های محبوب خود ساده تر می کنند. بنگاه های دیگر ، از جمله بلوک ، میلیاردها دلار در بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند. در اوایل سال 2021 ، تسلا 1. 5 میلیارد دلار بیت کوین به دست آورد. تا فوریه 2022 ، تولید کننده اتومبیل برقی ادعا کرد که حدود 2 میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارد. از سال 2020 ، MicroStrategy ، یک شرکت نرم افزاری اطلاعات تجاری ، بیت کوین را بدست آورده است. در اواخر سال 2021 ، 5. 7 میلیارد دلار ارز رمزنگاری داشت و اظهار داشت که قصد دارد با درآمد اضافی که از عملیات به دست می آید بیشتر بخرد. این روند امسال نیز ادامه داشته است.

اگرچه پارامترهای متعدد همچنان بر نوسانات ارزهای رمزپایه تأثیر می گذارند ، اما میزان رشد فرزندخواندگی نشانه بلوغ صنعت است. هم سرمایه گذاران و هم شرکت ها به دنبال قرار گرفتن مستقیم در برابر ارزهای رمزپایه هستند و معتقدند که به اندازه کافی ایمن است تا بتواند مقادیر زیادی از بودجه را سرمایه گذاری کند.

این زمان را برای استراتژیک کردن انجام دهید

در حال حاضر ، شما باید این ایده را بدست آورده اید که بازارهای خرس بخشی از چرخه بازار هستند و سرانجام به پایان می رسد. از این رو ، چنین دوره های بی ثبات زمان مناسبی برای تأمل در استراتژی های معاملاتی شما و آماده سازی برای اجرای گاو نر آینده است.

بررسی کنید که چرا بازار در حال کاهش است

باید بدانید که چرا قیمت ها در صورت تأثیر بر استراتژی سرمایه گذاری شما کاهش می یابد. اگر دلیل منطقی شما برای سرمایه گذاری معتبر است ، خوب است. اما اگر چیزی تغییر کرده است ، مانند یک حادثه امنیتی ، و شما دیگر به یک پروژه خاص اعتماد ندارید ، مسئله دیگری است.

فرض کنید شما یک cryptocurrency خریداری کرده اید زیرا معتقدید که فناوری اساسی blockchain یک بخش خاص را تغییر می دهد. شایعات مبنی بر پیشرفت های محاسبات کوانتومی باعث شده است که فناوری منسوخ شود باعث کاهش قیمت می شود. اگر چنین گزارش هایی صحیح باشد ، ممکن است زمان تجدید نظر در سرمایه گذاری خود باشد. دلیل شما ممکن است دیگر معتبر نباشد.

وحشت نکنید

هنگامی که ارزش سرمایه گذاری های رمزنگاری شما کاهش می یابد ، طبیعی است که بخواهید ضرر و زیان خود را کاهش داده و منابع خود را بفروشید. با این حال ، این اغلب به این معنی است که شما با کمترین فروش می فروشید و در مورد هرگونه بازگشت مجدد بعدی از دست می دهید.

فرض کنید متوجه شده اید که قیمت بیت کوین 20 ٪ کاهش یافته و تصمیم به فروش منابع خود دارید. اگر ناگهان قیمت به سطح سابق خود بازگردد ، چه می شود؟شما 20 ٪ از دست داده اید و ممکن است در خرید آن تردید داشته باشید.

در کوتاه مدت ، شما هرگز نمی دانید که قیمت ها چه کاری انجام می دهند. آنها ممکن است به کاهش خود ادامه دهند ، اما ممکن است به سرعت افزایش یابد. بنابراین به مفهوم اصلی تحقیق و سرمایه گذاری خود اعتقاد داشته باشید. اگر به پتانسیل بلند مدت سرمایه گذاری cryptocurrency خود اعتقاد دارید ، باید خوش بین باشید که قیمت دوباره به وجود خواهد آمد.

خرید Dip را در نظر بگیرید

مردم در مورد خرید در پایین و فروش در اوج بسیار زیاد صحبت می کنند ، اما زمان بازار از این طریق تقریباً غیرممکن است. این یکی از دلایلی است که بسیاری از آنها برای یک استراتژی سرمایه گذاری بلند مدت انتخاب می کنند: اگر فقط دارایی هایی را بدست آورید که فکر می کنید در پنج تا ده سال آینده به خوبی انجام می شود ، تغییرات قیمت کوتاه مدت کمتر مورد توجه قرار نمی گیرد.

از طرف دیگر ، غوطه وری قابل توجه ممکن است فرصتی برای به دست آوردن تعداد بیشتری از نشانه های مورد نظر شما با قیمت پایین باشد. به عنوان مثال ، شما ممکن است مدتی در لیست تماشای خود در لیست های خود قرار داشته باشید و منتظر زمان مناسب برای خرید آنها بودید. همچنین اگر فکر می کنید که آنها از پتانسیل بلند مدت قابل توجهی برخوردار هستند ، می توانید بیشتر از نشانه های خاصی را که قبلاً در اختیار دارید به دست آورید.

با این حال ، در دام خرید وحشت قرار نگیرید. خرید چیزی که شما تحقیق نکرده اید بی معنی است و فقط به دلیل فروش آن نمی خواهید. همچنین این ایده هوشمندانه نیست که پول مورد نیاز خود را برای تحقق سایر اهداف مالی (یا بدتر از آن وام بگیرید) برای خرید DIP خرج کنید. سرمایه گذاری های رمزنگاری غیرقابل پیش بینی هستند ، و بسیاری از ناشناخته ها وجود دارد ، به ویژه که امکان تنظیم بیشتر وجود دارد. ممکن است سعی کنید فقط برای دیدن قیمت ها حتی بیشتر از بین برود.

یادداشت بسته شدن

به خاطر داشته باشید که بازارهای cryptocurrency به طور معمول وجوه را از بی تاب به بیمار منتقل می کنند. کسانی که مواضع خود را زودتر یا در یک شکار رها می کنند ، به طور متوسط در برابر کسانی که از یک رویکرد تجاری خوب فکر و طولانی مدت استفاده می کنند ، از دست می دهند. بازارهای خرس این نابرابری را بزرگ می کنند و از کسانی که یک استراتژی دارند ضمن مجازات کسانی که نمی کنند ، سود می برند. بنابراین داستان کوتاه ، اگر به خوبی آماده باشید و وحشت نکنید ، بازارهای خرس باید بیشتر از یک فرصت باشد نه یک مشکل.

سلب مسئولیت: cryptocurrency یک مناقصه قانونی نیست و در حال حاضر تنظیم نشده است. لطفاً اطمینان حاصل کنید که هنگام تجارت ارزهای رمزنگاری شده ، ارزیابی ریسک کافی را انجام می دهید زیرا اغلب در معرض نوسانات قیمت بالا قرار می گیرند. اطلاعات ارائه شده در این بخش هیچ گونه مشاوره سرمایه گذاری یا موقعیت رسمی Wazirx را نشان نمی دهد. Wazirx حق خود را در اختیار خود قرار می دهد تا در هر زمان و به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی ، این پست وبلاگ را اصلاح یا تغییر دهد.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 32 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:47