Khan Academy از این مرورگر پشتیبانی نمی کند.[بستن]

ساخت وبلاگ

برای استفاده از Khan Academy باید به مرورگر وب دیگری ارتقا دهید. برای شروع ارتقا کافیست یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید.

اگر این پیام را می‌بینید، به این معنی است که ما در بارگیری منابع خارجی در وب‌سایت خود با مشکل مواجه هستیم.

اگر پشت فیلتر وب هستید، لطفاً مطمئن شوید که دامنه های *. kastatic. org و *. kasandbox. org رفع انسداد هستند.

کلاس ششم

واحد 11: درس 3

ایجاد هیستوگرام

هیستوگرام نمایش گرافیکی داده ها با استفاده از میله هایی با ارتفاع های مختلف است. در یک هیستوگرام، هر نوار اعداد را به محدوده گروه بندی می کند. نوارهای بلندتر نشان می دهد که داده های بیشتری در آن محدوده قرار می گیرند. یک هیستوگرام شکل و گسترش داده های نمونه پیوسته را نشان می دهد.

میخواهی وارد گفتگو شوی؟

در ذهن من، هیستوگرام و نمودار میله ای بسیار شبیه به هم هستند. هیستوگرام ها در چه موقعیت هایی بهتر از نمودارهای میله ای کار می کنند؟من احساس می‌کنم که می‌توانید دسته‌ها را در سطل‌ها سازماندهی کنید و سپس فقط از یک نمودار میله‌ای استفاده کنید. چرا هیستوگرام را انتخاب کنید؟

خوب هیستوگرام ها اعداد را گروه بندی می کنند و نمودارهای میله ای چیزهای طبقه بندی شده ای مانند گربه ها یا سگ ها را گروه بندی می کنند نه سن گربه ها یا سگ ها.

برای پاسخ به سوال اول شما، هیستوگرام با هیستوگراف یکسان نیست. همچنین، هیستوگراف در وهله اول یک چیز واقعی نیست.

بنابراین لطفاً تفاوت بین نمودار میله ای و هیستوگرام را به من بگویید زیرا من فکر می کردم که هیستوگرام ها دارای چگالی فرکانسی به عنوان محور y با فاصله روی محور x هستند.

آیا فواصل سطل باید مقدار یکسانی داشته باشند؟به عنوان مثال، آیا همه آنها باید به یک عدد بروند یا می توانند محدوده های متفاوتی داشته باشند؟

شما می توانید اندازه سطل را هر طور که دوست دارید تنظیم کنید، اما با سطل هایی با اندازه مساوی وضوح بسیار بهتری خواهید داشت. به یاد داشته باشید که هدف از ساختن یک هیستوگرام (یا نمودار پراکنده یا نمودار نقطه ای) بیان یک داستان با استفاده از داده ها برای نشان دادن نظر شما است. استفاده از سطل های هم اندازه باعث می شود که هیستوگرام شما به راحتی خوانده شود و آن را مفیدتر کند.

فاصله را پیدا کنید؟من آن را نمی فهمم. اگر منظور شما دامنه است، از کمترین عدد تا بالاترین عدد است.

بنابراین، اگر من یک هیستوگرام انجام دهم، می‌توانم سن افراد مدرسه و ابتدایی را ثبت کنم؟P. s- اگر فکر می‌کنید راه خوبی برای آموزش بچه‌ها است، به این سؤال رأی مثبت دهید. ممکنه انجامش بدم

اگر در مجموعه ای از داده ها اعدادی دارید که اعشاری هستند، باید آنها را گرد کنید. به عنوان مثال، بگویید حداقل 1. 1 و حداکثر 138 است. آیا می توانید حداقل را به 1 گرد کنید و 138 را 138 بگذارید.

3:39

کمک کنید من در حال ربوده شدن هستم تا بنویسم این را باید بر اساس نمودار 546 حرفهای بیهوده بزنم؟

متن تصویری

- [VoiceOver] بنابراین بیایید بگوییم که شما به یک رستوران می رفتید و فقط از کنجکاوی می خواهید ببینید که آرایش سنین موجود در رستوران چیست. بنابراین شما به اطراف رستوران می روید و سن همه را می نویسید. و به همین ترتیب این سنین همه در رستوران در آن لحظه است. و بنابراین شما علاقه مند هستید که به نوعی این موضوع را ارائه دهید ، به نوعی توزیع سنین را تجسم کنید ، زیرا می خواهید فقط بگویید ، خوب ، آیا جوانان بیشتری وجود دارد؟آیا نوجوانان بیشتری وجود دارند؟آیا افراد میانسال بیشتری وجود دارند؟آیا در اینجا سالمندان بیشتری وجود دارد؟و بنابراین وقتی فقط به این اعداد نگاه می کنید ، واقعاً حس خوبی از آن به شما نمی دهد. این فقط یک دسته از اعداد است. و بنابراین چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟خوب یک راه برای فکر کردن در مورد آن ، این است که این سنین را در سطل های مختلف قرار دهید ، و سپس فکر کنید که در هر یک از این سطل ها چند نفر وجود دارند؟یا گاهی اوقات ممکن است کسی بگوید چند نفر در هر یک از آن سطل ها؟پس بیایید این کار را انجام دهیم. بنابراین بیایید سطل یا دسته را انجام دهیم. بنابراین ، من دوست دارم ، گاهی اوقات آن را سطل می نامند. بنابراین سطل ، دوست دارم بیشتر به عنوان یک سطل ، سطل و سپس شماره موجود در سطل فکر کنم. شماره در سطل. شماره ، من فقط شماره را می نویسم. این ، اوه است. این شماره است (می خندد) ، شماره در سطل است. بسيار خوب. بنابراین بیایید فقط سطل درست کنیم. بیایید آنها را 10 سال بسازیم. بنابراین بیایید بگوییم که اولی در سنین صفر به نه سالگی است. بنابراین چند نفرچرا ما فقط همه سطل ها را در اینجا تعریف نمی کنیم؟بنابراین مورد بعدی در سنین 10 تا 19 سال ، سپس 20 تا 29 ، سپس 30 تا 39 و 40 تا 49 ، 50 تا 59 است ، به من اجازه دهید اطمینان حاصل کنم که می توانید آن را به درستی بخوانید ، سپس 60 تا 69 دارید. همه را پوشش می دهد. من کسی را در اینجا 70 ساله یا بالاتر نمی بینم. بنابراین چند نفر در سطل صفر تا نه ساله قرار می گیرند؟خوب ، این یک ، دو ، سه ، چهار ، پنج ، شش نفر در آن سطل قرار می گیرند. چند نفر در این کشور قرار می گیرند. چند نفر در سطل 10 تا 19 ساله قرار می گیرند؟خوب بگذار ببینیم. یک دو سه. سه نفر. و من فکر می کنم شما می بینید که این کجا می رود. حدود 20 تا 29؟بنابراین این یک ، دو ، سه ، چهار ، پنج نفر است. پنج نفر در آن سطل قرار می گیرند. خوب ، حدود 30 تا 39 چیست؟ما یکی داریم و همین است. فقط یک نفر در آن 30 تا 39 سطل یا سطل یا دسته. خوب ، حدود 40 تا 49 چیست؟ما یک ، دو نفر داریم. دو نفر در آن سطل هستند. و سپس 50 تا 59. بیایید ببینیم ، شما یک ، دو نفر دارید. دو نفر. و سپس سرانجام ، سرانجام ، 60-69 ساله. بگذارید این کار را با رنگ دیگری انجام دهم. 60 تا 69. یک نفر وجود دارد ،

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 30 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:59