چگونه می توان بهترین ETF ها را برای نیازهای خود انتخاب کرد

ساخت وبلاگ

سرمایه گذاران در کانادا به بیش از 3،000 صندوق مبدأ مبادله یا ETF دسترسی دارند. این ETF ها در دسته های مختلفی مانند:

ردیابی بخش ETF ها: این ETF ها 11 بخش اقتصادی را نشان می دهند که نمایانگر حوزه های اصلی اقتصاد مانند انرژی ، مراقبت های بهداشتی ، فناوری اطلاعات ، املاک و مستغلات ، صنعتی ، خدمات ، مواد و موارد دیگر هستند.

ETFS INDEX: آنها شاخص های بازار یا آینه مانند S& P 500 را ردیابی می کنند.

ETF های بین المللی: این ETF ها در معرض سهام بین المللی قرار می گیرند. برخی از سهام ردیابی شده توسط شرکت های واقع در بازارهای نوظهور و برخی دیگر همه بازارها را ردیابی می کنند اما ایالات متحده را حذف می کنند.

ETF های توسعه یافته: آنها در معرض گسترده ای از بازارهای توسعه یافته مانند آلمان و استرالیا قرار می گیرند.

ETF های خاص کشور: این ETF ها به شما امکان می دهند تا روی بازار یک کشور واحد تمرکز کنید.

ETF های موضوعی: این ETF ها در اطراف یک موضوع یا ایده اصلی ساخته شده اند. به عنوان مثال ، برخی از ETF های موضوعی تصمیم می گیرند که فقط در شرکت های سازگار با محیط زیست سرمایه گذاری کنند ، در حالی که برخی دیگر سعی می کنند از روند مالی سرمایه گذاری کنند.

کالاهای ETF و ارز: آنها کالاهایی مانند فلزات گرانبها یا ارزهای جهانی مانند ین ژاپن را ردیابی می کنند.

ETF های پیچیده: آنها فراتر از آینه کردن یک شاخص یا سبد اوراق بهادار هستند. پیچیدگی آنها باعث می شود که آنها برای سرمایه گذاران فصلی که خطرات ناشی از آن را درک می کنند ، ایده آل باشد.

این طیف گسترده ای از انواع ETF می تواند انتخاب بهترین ETF را چالش برانگیز به نظر برساند اما این دسته ها در واقع می توانند در ETF های مناسب برای شما به صفر کمک کنند. با مقایسه هزینه ، ساختار و عملکرد ، ممکن است بتوانید ETF هایی را که به بهترین وجه با اهداف سرمایه گذاری شما مطابقت دارند ، شناسایی کنید.

شناسایی بهترین ETF برای شما

بهترین ETF برای شما بسته به اهداف سرمایه گذاری خود در هر مقطع زمانی ممکن است تغییر کند. به عنوان یک مشتری سرمایه گذاری مستقیم TD ، به WebBroker دسترسی پیدا می کنید - پلت فرم تجارت و سرمایه گذاری آنلاین پرچمدار ما که با ابزارها و داده های قوی بسته بندی شده است. Webbroker می تواند به شما در شناسایی سریع ETF هایی که در گذشته عملکرد خوبی داشته اند کمک کند. ابزار Screeners می تواند با تحقیق در مورد دسته بندی هایی که شامل سهام کانادایی ، سهام ایالات متحده و جهانی ، کالاها ، ارزها ، ETF های خاص بخش و موارد دیگر است ، به شما کمک کند تا یک شبکه گسترده تر به شما کمک کند. به علاوه ، شما می توانید مقایسه کنید که ETF های مختلف بر اساس پارامترهایی که برای شما مهم هستند ، جمع می شوند.

با شروع 3 مرحله زیر بهترین ETF را برای شما ارزیابی کنید:

اهداف خود را روشن کنید: ETF ها برای بسیاری از پورتفولیوها (اگر نه بیشتر) مناسب هستند. آیا برای پیش پرداخت پس انداز می کنید؟آیا شما یک تخم لانه می سازید؟ایده خوبی است که ابتدا اهداف سرمایه گذاری خود را مشخص کنید. همچنین تحمل خود را برای ریسک و افق سرمایه گذاری در نظر بگیرید.

معیارهای خود را مشخص کنید: دو راه برای فهرست کوتاه ETF وجود دارد - از صفحه های از پیش تنظیم شده انتخاب کنید یا صفحه خود را ایجاد کنید. ابزار Screeners به شما امکان می دهد از بین انواع صفحه نمایش های از پیش تعریف شده انتخاب کنید. این یک راه آسان برای یافتن بهترین عملکردها بر اساس مضامین سرمایه‌گذاری محبوب و دسته‌های ETF از جمله داخلی، جهانی، بخش خاص و موارد دیگر است. از طرف دیگر، می توانید صفحه نمایش های سفارشی خود را با استفاده از فیلترها ایجاد و ذخیره کنید. اینها می توانند به همان اندازه که دوست دارید ساده یا جزئی باشند.

مقایسه ETF: هنگامی که وجوه خود را در فهرست نهایی قرار دادید، می توانید حداکثر 5 ETF را مقایسه کنید. این ابزار برای بررسی و مقایسه ETF ها بر اساس اهداف صندوق، عملکرد و تخصیص کلاس دارایی عالی است.

ارزیابی ETF ها با WebBroker

با WebBroker، می‌توانید پارامترها یا فیلترهایی را تنظیم کنید که به شما کمک می‌کنند ETF‌های خاص مورد نظر خود را انتخاب کنید. توضیحات تفصیلی فیلترها در WebBroker موجود است. ما برخی از آنها را در اینجا فهرست کرده ایم تا به شما ایده بدهیم که چه انتظاری دارید. درک این پارامترها ممکن است به شما کمک کند در هنگام انتخاب بهترین ETF به چه مواردی توجه کنید.

بررسی اجمالی صندوق: صندوق های قابل معامله در بورس را می توان برای تقلید از عملکرد شاخص های بازار سهام یا اوراق قرضه ایجاد کرد. از آنجایی که نمی توان مستقیماً در یک شاخص سرمایه گذاری کرد، ETF ها ممکن است گزینه ای برای سرمایه گذاری در بخش های وسیع بازار یا کل بازارها باشند. WebBroker به شما این امکان را می دهد که پارامترهای خود را سفارشی کنید. به عنوان مثال، می توانید کشوری را که اکثر دارایی های یک صندوق در آن سرمایه گذاری شده است، خانواده صندوق (شرکتی که صندوق را ایجاد کرده است)، دسته بندی صندوق که شامل استراتژی گسترده برای ETF، نسبت هزینه مدیریت (MER)، شاخص وبیشتر.

پورتفولیو: این به شما امکان می دهد لیست خود را بر اساس پارامترهایی مانند شروع صندوق، کل دارایی خالص و گردش سالانه پرتفوی فیلتر کنید. مدت زمانی که یک صندوق عملیاتی شده است و همچنین اندازه صندوق نیز فاکتورهای مهمی هستند که باید در نظر بگیرید زیرا شاخص های تاریخی برای ارزیابی عملکرد به شما ارائه می دهند. گردش سالانه پرتفوی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به این دلیل که صندوقی با نرخ گردش مالی بالا هزینه های تراکنش بیشتری را متحمل می شود. این هزینه های اضافی می تواند بازده خالص سرمایه گذار را بیشتر کاهش دهد.

رتبه بندی و ریسک: بنگاه هایی مانند بلومبرگ ، MarketWatch ، تامسون رویترز ، و نرخ صبح Moingstar و رتبه ETF. این رتبه بندی ها می تواند به راهنمایی سرمایه گذاران به سمت تصمیمات آگاهانه سرمایه گذاری کمک کند. به عنوان مثال ، شرکت تحقیقاتی Moingstar برای تحقیقات سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است. سیستم رتبه بندی ستاره آنها می تواند برای سرمایه گذاران تازه کار مفید باشد. سرمایه گذاران با تجربه تر همچنین می توانند ETF ها را بر اساس اقدامات ریسک و همبستگی مانند آلفا ، بتا ، انحراف استاندارد ، نسبت شارپ ، مربع R و میانگین فیلتر کنند.

قیمت و حجم معاملات: اغلب اوقات ، سرمایه گذاران برای درک روند بازار در مورد حرکت قیمت (تغییر) تحقیق می کنند.

ابزار Screeners in Webbroker به شما امکان می دهد پارامترهای اضافی مانند:

نزدیک قبلی ، که قیمت معاملات روز گذشته است

تغییر قیمت از روز گذشته

میانگین تعداد سهام که به طور روزانه طی 2 هفته گذشته معامله می شود (حجم معاملات)

اگر در تجارت خود فعال تر هستید ، این بخش می تواند به شما در تعیین نقاط ورود و خروج کمک کند.

به عنوان مثال ، سرمایه گذاران غالباً 52 هفته بالا و 52 هفته پایین را به عنوان یک سیگنال مهم مشاهده می کنند.

معاملات بالاتر از 52 هفته با ارزش بالا: این می تواند یک امنیت بیش از حد ارزشمند یا به سادگی ارزش ارزش بازار را نشان دهد. این ممکن است نقطه شروع خوبی برای سرمایه گذاران باشد که بر اساس سیگنال های قیمت به دنبال تجارت هستند.

معاملات زیر 52 هفته ارزش کم: این می تواند یک امنیت کم ارزش را نشان دهد ، اما بسیاری از سرمایه گذاران محتاط از این فقط به عنوان نقطه شروع برای تجزیه و تحلیل بیشتر استفاده می کنند.

عملکرد: در حالی که عملکرد گذشته ETF هیچ تضمینی برای رشد ندارد ، می تواند ایده ای را در مورد چگونگی عملکرد آن در شرایط خاص بازار به شما ارائه دهد. اگر این شرایط بازار دوباره رخ دهد ، ETF ممکن است به روشی مشابه عمل کند. شما می توانید ETF ها را بر اساس درصد تغییر قیمت در دوره های مشخص شده از 1 هفته تا 1 ماه تا 3 ماه ، YTD ، تا 10 سال فیلتر کنید.

سود سهام ETFS: ETF های سود سهام می توانند یک سرمایه گذار را با درآمد فراهم کنند ، بنابراین به فیلتر کردن بر اساس بازده توزیع (میزان تخمینی پرداخت سود سهام که می توانید به عنوان بازده از سرمایه گذاری سهام خود انتظار داشته باشید) کمک می کند (تخمین میزان اغلب می توانید انتظار داشته باشید. انتظار می رود پرداخت سود سهام را از طریق صندوق دریافت کنید).

نگه داشتن تخصیص: سرمایه گذاران که به دنبال تنوع بخشیدن به نمونه کارها خود هستند ، می توانند از این بخش برای یافتن ETF های مناسب بر اساس طیف وسیعی از فیلترهای مفید مانند بخش ، منطقه استفاده کنند و حتی اگر یک سهام خاص "10 هلدینگ برتر" باشد. اهداف سرمایه گذاری خود را در ذهن خود قرار دهید زیرا شما در معرض دید وجوه می توانید به شما در ایجاد لیست خود از بهترین ETF کمک کنید. در حالی که هیچ ترفندی برای انتخاب ETF های مناسب وجود ندارد ، Webbroker ابزارهایی را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند به شما در نمایش ETF در عوامل مهم برای شما کمک کند.

نحوه خرید ETF

سرمایه گذاری در ETF را با TD Direct Investing شروع کنید

یک حساب کاربری را باز کنید ، حساب سرمایه گذاری مستقیم TD را که می خواهید به صورت آنلاین باز کنید یا قرار ملاقات را رزرو کنید ، انتخاب کنید.

صندوق های انتقال حساب خود را با پرداخت صورتحساب آنلاین یا ویژگی انتقال وجوه به حساب خود وارد کنید - یا سپرده های مکرر را تنظیم کنید. در حال انتقال سرمایه گذاری از کارگزاری دیگر؟در مورد چگونگی پرداخت هزینه های انتقال تا 150 دلار 2 بپرسید.

ETF های خود را انتخاب کرده و سرمایه گذاری را به سمت اهداف خود شروع کنید که می توانید نمونه کارها خود را با استفاده از ETF ، سهام ، گزینه ها ، صندوق های متقابل ، GIC و موارد دیگر بسازید.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 28 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 1:01