سفارش انواع و اجرای

ساخت وبلاگ

پلت فرم نسل بعدی اجرای خودکار 100 ٪ ، تکمیل شده توسط انواع مختلف سفارش را فراهم می کند ، که انعطاف پذیری در نحوه ورود به معاملات را فراهم می کند و کنترل بیشتری بر مدیریت ریسک خود می دهد. در مورد قیمت گذاری و کیفیت اجرای سیستم عامل ما بیاموزید.

بهترین اعدام تجارت

جوایز جهانی فارکس

بهترین ارائه دهنده فناوری تجارت

جوایز اروپایی Hedgeweek

بهترین اجرای تجارت

جوایز معامله گر حرفه ای

انواع سفارش چندگانه

طیف وسیعی از انواع سفارش ما امکان قرار دادن سفارش انعطاف پذیر را فراهم می کند ، و ابزارهای مدیریت ریسک ما قابل تنظیم و استفاده آسان هستند. برای مدیریت ریسک در هر تجارت می توانید سفارشات پیش فرض-از دست دادن و انتفاعی را تنظیم کنید. با این حال ، تمام انواع مرتبه توقف به جز سفارشات ضمانت ضمانت از دست دادن مستعد ابتلا به لغزش و شکاف در بازار هستند.

سفارشات متوقف شده ضمانت شده

برای حق بیمه ، GSLO ما به شما اطمینان می دهد که بدون در نظر گرفتن نوسانات بازار یا شکاف ، از بین رفتن شما با قیمت دقیق مورد نظر شما اجرا می شود. در صورت عدم ایجاد GSLO ، حق بیمه را بازپرداخت می کنیم.

سفارشات بازار

از سفارشات بازار برای باز یا بسته شدن معاملات با قیمت فعلی بازار استفاده کنید. اجرای خودکار ما به این معنی است که سفارشات بازار با قیمت بعدی موجود پر می شود.

سفارشات ورود را محدود کرده و متوقف کنید

سفارشات محدود و سفارشات توقف ورودی برای شروع اجرای تجارت با قیمت خاص بالاتر یا پایین تر از قیمت فعلی بازار و در یک بازه زمانی مشخص استفاده می شود.

معاملات جزئی نزدیک

می توان فقط بخشی از معاملات موجود را بست. به عنوان مثال ، اگر چهار معاملات CFD 2 واحد در هر کدام در انگلستان 100 دارید ، می توانید یک قسمت (2 واحد) را ببندید و سه معاملات دیگر را در محل خود بگذارید.

سفارشات از دست دادن

سفارشات از دست دادن به شما امکان می دهد قیمتی را تعیین کنید که در صورت حرکت بازار علیه شما ، یک موقعیت توسط سیستم عامل بسته شود.

سفارشات متوقف کردن توقف

یک توقف از بین رفتن قیمت را دنبال می کند زیرا برای شما مطلوب حرکت می کند و در فاصله مشخص شده هنگام قرار دادن سفارش باقی می ماند.

سفارشات انتفاعی

از سفارشات سود استفاده می شود تا سطح هدف از پیش تعیین شده ای را تعیین کنید که در آن دوست دارید این بستر بتواند تجارت را ببندد و سود آن تجارت را تأمین کند.

ویژگی های سفارش پیشرفته

این پلتفرم شامل مجموعه ای از ویژگی های نظم پیشرفته است که امکان کنترل ، انعطاف پذیری و سفارشی حتی بیشتر در هنگام سفارش و اجرای تجارت را فراهم می کند.

تجارت از نمودارها

سفارشات را مستقیماً از نمودارها باز ، بسته و اصلاح کنید و سطح را در برابر عملکرد قیمت تاریخی مشاهده کنید. پس از باز شدن موقعیت ، کافی است روی نماد ورود مثلثی تجارت روی نمودار کلیک کنید و سطح توقف-از دست دادن و انتفاعی را بکشید تا آنها را تغییر دهید."1 کلیک معاملات" به شما امکان می دهد تا با کلیک بر روی هرگونه قیمت خرید یا قیمت فروش ، بلافاصله معاملات را انجام دهید. تنظیمات مدیریت ریسک و سفارش پیش فرض معمول شما به طور خودکار اعمال می شود.

از سفارشات مرزی در بازارهای بی ثبات استفاده کنید

کنترل لغزش در بازارهای بی ثبات با مشخص کردن محدوده قیمت مرزی در بلیط سفارش. اگر قیمت اجرای آن خارج از این محدوده باشد ، سفارش رد می شود. در بازار موجود است و سفارشات ورود را متوقف می کند.

معاملات نردبان قیمت برای سفارشات بزرگ

نردبان قیمت ما قیمت هایی را برای معاملات بزرگتر از آنچه در اولین پیشنهاد موجود است و قیمت ارائه می دهد ، نشان می دهد. این امکان را به شما می دهد تا معاملات را وارد کنید که در غیر این صورت قادر به وارد کردن آن نخواهید بود ، فقط با یک سفارش ، اما با گسترش گسترده تری. اجرای خودکار تجارت ما تضمین می کند که موقعیت های حداکثر اندازه تجارت ما همیشه از طریق معاملات نردبان قیمت اجرا می شود.

به طور همزمان طولانی و کوتاه بروید

با توجه به غیرفعال کردن حساب (از طریق "تنظیمات حساب") ، می توان معاملات طولانی و کوتاه را در همان زمان قرار داد.

تجارت با استفاده از سود غیر واقعی

اگر تجارت سودمند است ، می توانید از این سود غیر واقعی برای باز کردن معاملات جدید استفاده کنید ، بنابراین از فرصت های دیگر بدون نیاز به بستن معاملات سودآور استفاده می کنید.

تنظیمات برگزیده از پیش تنظیم شده

تنظیمات پیش فرض سفارش را برای کلیه محصولات یا محصولات خاص تنظیم کنید. می توانید تأییدهای پیش سفارش را خاموش کرده و آخرین اندازه تجارت را تعیین کنید ، ضرر را متوقف کنید و به عنوان پیش فرض سود کسب کنید.

تخفیف رول در جلو

هنگامی که به صورت دستی به قرارداد بعدی می روید ، با قیمت متوسط وارد تجارت جدید می شوید و 50 ٪ از هزینه گسترش را ذخیره می کنید. شما همچنین می توانید رفتار تسویه حساب را به "رول خودکار" تنظیم کنید تا این قانون برای همه موقعیت های رو به جلو خود اعمال شود.

هشدارهای اعدام

سیستم هشدارهای ما را تنظیم کنید تا هنگام نقض سطح مهم قیمت یا هنگام ایجاد سفارشات در انتظار شما ، به شما اطلاع دهد. پاپ آپ های پلتفرم را دریافت کرده و هشدارهایی را برای شما ارسال کرده اید که توسط پیام کوتاه برای شما ارسال شده یا به دستگاه تلفن همراه خود فشار می آورند.

از طریق ایمیل ، پیام کوتاه یا فشار

دریافت هشدارهای اعدام تجارت ، از جمله اعلان های فشار موبایل ، در هنگام انتظار سفارشات (مانند ورود توقف ، محدودیت ، توقف از دست دادن یا سفارشات انتفاعی) در حساب شما اجرا می شوند. برای تکمیل هشدارهای اعدام ، هشدارهای قیمت را نیز ارائه می دهیم. اینها به شما این امکان را می دهد تا هنگامی که قیمت محصولی که به آن علاقه مند هستید ، اعلان ها را دریافت کنید ، به سطح قابل توجهی که توسط شما مشخص شده است ، مانند یک سطح پشتیبانی یا مقاومت اصلی.

حساب نزدیک

اگر مبلغ ارزیابی مجدد حساب شما ** زیر سطح نزدیک شما قرار دارد ، می توانید روش نزدیک به حساب* استفاده شده توسط این پلتفرم را انتخاب کنید تا به طور خودکار معاملات خود را ببندید. روش نزدیک را در "تنظیمات حساب" روی سیستم عامل تغییر دهید. نمونه ای از یک حساب نزدیک را ببینید.

نزدیک نزدیک

این تنظیم پیش فرض است که به موجب آن تمام معاملات موجود در حساب شما بسته شده است.

آخرین تجارت ، اول

این گزینه با بسته شدن جدیدترین تجارت شما یا بخشی از آن آغاز می شود. سپس تجارت اخیر بعدی در صورت لزوم کاهش یا بسته می شود و غیره.

بزرگترین ضرر موقعیت اول

این گزینه با بستن موقعیتی که نشان می دهد بزرگترین ضرر غیر واقعی یا بخش هایی از آن ، به صورت اول ، ابتدا به صورت اول شروع می شود.

بزرگترین حاشیه موقعیت اول

این گزینه ابتدا موقعیت را با بزرگترین حاشیه موقعیت یا بخش هایی از آن به صورت اول ، که در مرحله اول قرار دارد ، بسته می کند.

تجارت قدرتمند هر کجا که هستید

سفارش محدود چیست؟

یک سفارش محدود یک دستور تجارت برای "خرید" یا "فروش" دارایی با قیمت خاص است. یک سفارش محدودیت خرید فقط می تواند در قیمت بازار یا پایین تر قرار گیرد ، در حالی که یک سفارش محدودیت فروش فقط می تواند در ارزش بازار یا بالاتر قرار گیرد. یک سفارش محدود به یک معامله گر کمک می کند تا در مورد چه قیمتی برای یک دارایی بپردازد و با تاریخ انقضا قرار می گیرد. یک راه خوب برای درک سفارشات محدود ، قرار دادن معاملات عملی با 10،000 پوند صندوق های مجازی بدون ریسک در حساب نسخه ی نمایشی ما است.

دستور توقف ضرر چیست؟

یک سفارش از دست دادن یک سفارش بازار است که می تواند با بستن تجارت با قیمت از پیش تعیین شده ، به مدیریت ریسک شما کمک کند. این یک ابزار اساسی برای مدیریت ریسک است و می تواند برای جلوگیری از از دست دادن بیش از حد سرمایه استفاده شود. علاوه بر یک دستور کلاسیک از دست دادن ، سفارشات متوقف کردن از دست دادن و سفارشات ضمانت شده ضرر برای استفاده در دسترس است. اطلاعات بیشتری در مورد سفارشات متوقف کردن از دست دادن کسب کنید.

سفارش بازار چیست؟

سفارش‌های بازار ساده‌ترین نوع سفارش‌های تجاری هستند، معاملات باز و بسته با قیمت فعلی بازار. اجرای خودکار ما به این معنی است که سفارشات بازار با قیمت موجود بعدی تکمیل می شوند. در مورد سفارشات بازار بیشتر بخوانید.

سفارشات تجاری چیست؟

سفارش‌های تجاری انواع مختلفی از سفارش‌ها هستند که برای گشایش معامله انجام می‌شوند. این سفارشات شامل خرید یا فروش یک دارایی به قیمت معین است. رایج ترین سفارشات تجاری شامل سفارشات بازار، سفارشات محدود و سفارشات توقف ضرر است. در اینجا درباره سفارشات استاپ ضرر بیشتر بدانید.

*اگر در زمان بسته شدن حساب، موقعیت باز در محصولی داشته باشید که از حداکثر اندازه معامله حاشیه CFD در آن محصول بیشتر است، بسته شدن حساب بدون توجه به "آخرین ورود، اولین خروج" انجام می شود. که روش بسته شدن حساب انتخاب شده است.

**نقد + سود یا زیان خالص تحقق نیافته.

^هر یک از روش‌های بسته شدن حساب برای محصولات CMC که در ساعات معاملاتی قابل اعمال خود هستند و در مواردی که تجارت در آنها به حالت تعلیق در نمی‌آید، اعمال می‌شود. پس از بسته شدن اولیه حساب، زمانی که ساعات معاملاتی برای موقعیت‌های باقی‌مانده در حساب شما دوباره شروع می‌شود و/یا موقعیت‌های باقی‌مانده در حساب شما به حالت تعلیق در می‌آیند، ممکن است یک یا چند بسته بعدی حساب انجام شود.

معاملات مربوط به یک محصول CMC ممکن است توسط پلتفرم ما در طول بسته شدن حساب جمع آوری شود، در این صورت هر معامله مربوطه با قیمت فروش یا قیمت خرید مربوطه در نردبان قیمت بسته می شود، که برای سفارش بازار برای انباشته اعمال می شود. تعداد واحدها

هر بسته اولیه جایگزین یا بسته شدن جایگزین بعدی، تلاش می‌کند تا مبلغ تجدید ارزیابی حساب شما را بالاتر از سطح بازنشانی افزایش دهد.(سطح بازنشانی درصدی از کل مارجین است که در هر زمان معین در پلتفرم نمایش داده می شود.) اگر پس از اتمام هر بسته اولیه جایگزین یا بسته شدن جایگزین بعدی، مبلغ تجدید ارزیابی حساب شما بالاتر از سطح بسته شدن افزایش می یابد،سپس بسته شدن حساب جایگزین متوقف خواهد شد

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 32 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 1:02