ارائه سکه اولیه (ICO): معنی آن چیست؟

ساخت وبلاگ

تیم Gocardless ContentR گروهی از متخصصان موضوع را در زمینه های مختلف از سراسر Gocardless تشکیل می دهد. نویسندگان و داوران در بخش های فروش ، بازاریابی ، حقوقی و امور مالی کار می کنند. همه دانش و تجربه عمیق در جنبه های مختلف فناوری طرح پرداخت و قوانین عملیاتی برای هر یک دارند. این تیم در برنامه های پرداخت خوب تثبیت شده مانند Dext Debit UK ، طرح SEPA اروپا و طرح ACH ایالات متحده و همچنین در طرح هایی که در اسکاندیناوی ، استرالیا و نیوزیلند فعالیت می کنند ، تخصص دارد. بیوگرافی کامل را ببینید

آخرین ویرایش سپتامبر 2021 - 3 دقیقه بخوانید

اگر در جستجوی فرصت های جدید سرمایه گذاری هستید ، ممکن است تجارت Cryptocurrency را در نظر بگیرید. یکی از راه های ورود به طبقه همکف ، ارائه سکه اولیه یا IPO است. چگونه ارائه سکه اولیه کار می کند و آیا واقعاً پتانسیل سود وجود دارد؟توضیح داده شده در راهنمای ما برای ارائه سکه اولیه ، ادامه مطلب را ادامه دهید.

ارائه سکه اولیه به چه معنی است؟

ICO شبیه به IPO یا پیشنهاد عمومی اولیه است ، اما در مورد خرید سکه ها در یک رمزنگاری جدید به جای خرید سهام در یک شرکت صدق می کند. مانند IPO ، برخی از ریسک ها در آن وجود دارد. همه سرمایه گذاری ها به یک بیت کوین تبدیل نمی شوند - در حالی که برخی از ارزهای رمزنگاری شده پس از ICO خود پرواز می کنند ، برخی دیگر با ارزش مخزن.

هنگامی که با یک پیشنهاد سکه اولیه درگیر می شوید ، سکه یا نشانه های blockchain را خریداری می کنید. این دارایی های نامشهود است که دارای حق دارنده سکه به حقوق خاص است. مانند IPO ، توکن ها برای اولین بار در ICO به عموم آزاد می شوند. هدف از این نسخه تولید بودجه برای رمزنگاری است. پس از خرید سکه یا نشانه در طی این فروش اولیه ، پس از آن می توانید آنها را در مبادلات cryptocurrency تجارت کنید.

ارائه سکه اولیه توضیح داده شده است

یکی از عواملی که باعث می شود پیشنهادات اولیه سکه از IPO ها جدا شود این است که آنها در کشورهای مختلف متفاوت تنظیم می شوند. به عنوان مثال ، یک شرکت ممکن است نشانه هایی را صادر کند که فقط از یک منطقه خاص در دسترس خریداران باشد. در استرالیا ، ICO ها می توانند به عنوان پیشنهادات سهم یا برنامه های سرمایه گذاری مدیریت شده طبقه بندی شوند. این قوانین به این طبقه بندی بستگی دارد ، بنابراین مهم است که قبل از خرید ، آخرین مقررات مالی را بخوانید.

ارائه سکه اولیه چگونه کار می کند؟

در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا یک شرکت شروع به فروش سکه های رمزنگاری جدید به عموم می کند:

برای قرار دادن سکه های جدید در گردش

برای اطمینان از داشتن سکه های جدید ، پایه گسترده ای از معامله گران دارند

پس از فروش دسته اولیه سکه ها ، معامله گران رایگان می توانند نشانه های مبادلات امنیتی عمومی را خریداری و بفروشند ، که باعث افزایش گردش خون و (از نظر ایده آل) می شود.

در استرالیا ، اولین ICO با نشانه های POWR خود Ledger بود. هنگامی که برای اولین بار به فروش برسد ، ICO 34 میلیون دلار AU را از ترکیبی از بیت کوین ، اتر ، Litecoin و Fiat ارز جمع آوری کرد.

هیچ محدودیتی در مورد اینکه چه کسی می تواند از یک سکه اولیه برای جمع آوری بودجه استفاده کند ، وجود ندارد. مشارکت ، فردی یا شرکت می تواند از فناوری blockchain استفاده کند تا نشانه های جدید خود را صادر کند.

نحوه خرید سکه اولیه

اگر علاقه مند به درگیر شدن هستید ، قبل از اولین خرید خود ، چند عامل وجود دارد که باید در نظر بگیرید. در اینجا چند نکته را باید در خاطر داشته باشید که چگونه می توانید نحوه خرید سکه اولیه را خریداری کنید:

در مورد تیم پشت سکه تحقیق کنید: هرکسی می تواند سکه را صادر کند ، بنابراین باید مطمئن باشید که این یک سرمایه گذاری قانونی با پشتوانه محکم از یک تیم با تجربه است. به طور کلی باید از ICO های ناشناس جلوگیری شود.

تحقیقات پشت سکه را بررسی کنید: هر ICO قانونی باید همان سطح شواهد مورد حمایت تحقیق را ارائه دهد که از IPO انتظار دارید. این شامل یک کاغذ سفید است که تمام فناوری ها و عملکرد در نظر گرفته شده سکه جدید را پوشش می دهد. دید طولانی مدت برای این سرمایه گذاری چیست؟

شرایط و ضوابط را با دقت بخوانید: کلیه ICO ها همچنین باید شامل قراردادهای هوشمند حاوی شرایط و ضوابط دقیق برای سرمایه گذاران باشند. حقوق شما در مورد بازپرداخت ، مالکیت نشانه و سهام با هر سود چه خواهد بود؟

عرضه و تقاضا را در نظر بگیرید: در این پیشنهاد سکه اولیه چند نشانه یا سکه صادر می شود؟در مقایسه با تقاضا برای آنها چقدر محدود است؟وزن گیری و تقاضا در برابر شرایط اقتصادی فعلی ، ایده ای را در مورد اینکه آیا قیمت مناسب به نظر می رسد ، به شما می دهد.

هنگامی که این تحقیق اولیه را انجام دادید و راضی هستید که پیشنهاد اولیه سکه به نظر می رسد یک سرمایه گذاری محکم است ، وقت آن است که خرید خود را انجام دهید. تعدادی سیستم عامل ارائه سکه اولیه برای انتخاب وجود دارد. اینها برای اتصال شرکت ها با خریداران عمومی طراحی شده و فروش را با استفاده از blockchain تسهیل می کند. اتر ، که با استفاده از شبکه Ethereum کار می کند ، یک پلتفرم محبوب ارائه دهنده سکه اولیه است.

بهترین ارزهای رمزپایه دارای سالها تحقیق و توسعه به همراه تیمی با تجربه است که قبل از اینکه آن را به مرحله ICO برساند ، از آنها حمایت می کند. قبل از سرمایه گذاری خود حتماً تاریخ ، قیمت و الزامات کیف پول را بررسی کنید.

ما می توانیم کمک کنیم

Gocardless به شما کمک می کند تا جمع آوری پرداخت را به صورت خودکار انجام دهید ، میزان مدیر تیم خود را در هنگام تعقیب فاکتورها باید با آن مقابله کنید. دریابید که چگونه Gocardless می تواند به شما در پرداخت های موقت یا پرداخت های مکرر کمک کند.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 30 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 1:05