چه نوع حسابهای CFD انرژی در دسترس است؟

ساخت وبلاگ

مشخصات مشتریان فقط برای معامله گران با تجربه واجد شرایط هستند.

هشدار ریسک: CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم ، خطر از دست دادن سریع پول را دارند. 87. 51 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی هنگام تجارت CFD با ALB محدود ، پول خود را از دست می دهند. باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD ها چگونه کار می کنند و آیا می توانید از دست دادن پول خود در معرض خطر بالایی قرار بگیرید.

CFD های ما محصولات اهرمی هستند که می توانند ریسک بالایی برای سرمایه شما داشته باشند و سرمایه گذاری در آنها می تواند منجر به خسارات ناشی از سپرده اولیه شما شود. سرمایه گذاران دارایی های اساسی را در اختیار ندارند یا حق ندارند. این محصولات ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. لطفاً اطمینان حاصل کنید که خطرات درگیر را کاملاً درک کرده و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مستقل هستید.

حفاظت از تراز منفی: این ارائه دهنده از مشتریان خرده فروشی محافظت می کند تا اطمینان حاصل شود که حداکثر ضررهای آنها در برابر تجارت CFD ها ، از جمله کلیه هزینه های مرتبط محدود به وجوه مربوط به CFD های معاملاتی است که در حساب تجارت CFD مشتری خرده فروشی هستند. این شامل هرگونه وجوهی است که هنوز به دلیل سود خالص ناشی از بسته شدن CFD های باز متصل به حساب ، به حساب پرداخت نمی شود. مشتریان خرده فروشی هیچ گونه مسئولیت اضافی مرتبط با تجارت CFDS خود را متحمل نمی شوند. هدف از حمایت از تعادل منفی این است که از مشتریان خرده فروشی در شرایط استثنایی محافظت شود که در آن تغییر قیمت در زیربنایی وجود داشته باشد که به اندازه کافی بزرگ و ناگهانی باشد ، به طوری که این ارائه دهنده ملزم به بستن موقعیت مشتری خرده فروشی مطابق آنچه مورد نیاز نیستحفاظت از نزدیکی حاشیه ، به گونه ای که مشتری خرده فروشی با یک ارزش حساب منفی به پایان برسد. این امر به این دلیل است که رویدادهای بزرگ بازار ممکن است مانع از مؤثر بودن حفاظت از حاشیه اتوماتیک شود. در جایی که حساب مشتری خرده فروشی نیز شامل سایر ابزارهای مالی است ، فقط وجوه صریح به تجارت CFD اختصاص داده شده است و نه کسانی که به سایر ابزارهای مالی اختصاص داده شده اند ، در معرض خطر هستند.

لینک های مفید
مخاطب

English

 

  • آدرس 48 ، خیابان آگوستوس بارتولو خیابان Casa Roma ، Ta 'Xbiex XBX 1099 ، Malta
  • تلفن +356 2371 6000
  • ایمیل [email protected]

 

Google Play Kimura

App Store Kimura

سلب مسئولیت حقوقی

ALB LIMITED ("ALB")، معتقد است که مشتریانش ("مشتری"، "مشتری"، "شما" یا "شما") باید از خطرات مربوط به عقد قراردادهای خارج از بورس برای ارز خارجی آگاه باشند. فلزات گرانبها، و قراردادهای مابه التفاوت (CFD) و قراردادهای ارز خارجی ("Spot FX") (در مجموع، "قراردادهای OTC"). در زیر خلاصه ای کوتاه و غیر جامع از برخی عوامل مهم و خطرات ویژه ای است که باید هنگام تصمیم گیری در مورد معامله قراردادهای فرابورس در نظر بگیرید. برای جلوگیری از تردید، این بیانیه شکلی از مشاوره سرمایه گذاری نیست و ماهیت مشاوره سرمایه گذاری نیز ندارد.

تجارت کیمورا یک علامت تجاری اتحادیه اروپا است که در EUIPO (دفتر اتحادیه اروپا برای مالکیت فکری، شماره ثبت: 017891345) مطابق با مقررات شورای (EC) شماره 207/2009 در تاریخ 26 فوریه 2009 در مورد علامت تجاری جامعه به عنوان متعاقباً ثبت شده است. اصلاح شد. بازرگانی کیمورا یک علامت تجاری متعلق به ELP Finance LTD است، با دفتر ثبت شده در 34، خیابان Wied Ghomor، St. Julians STJ 2043 – مالت (شماره ثبت: C 78090) که طبق قوانین جامعه در مورد مبارزه با آن، کلیه حقوق مالکیت صنعتی مرتبط را محفوظ می دارد. جعل و حقوق مالکیت صنعتی. ELP Finance LTD مجوز استفاده از مالکیت معنوی را به ALB Limited، با دفتر ثبت شده در 48، Sir Augustus Bartolo Street Casa Roma، Ta' Xbiex Xbx 1099، مالت، اعطا کرده است، و توسط اداره خدمات مالی مالت (MFSA) مجاز و تنظیم می شود.، شماره مجوز: IS/79767) و مطابق با قانون خدمات سرمایه گذاری 1994 از طرف مشتریان خود از طریق فعالیت های دلالی خود دستورات را انجام دهد و به حساب خود معامله کند. ALB Limited همچنین مجاز به ارائه خدمات فرامرزی در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) تحت حقوق پاسپورت اروپا مطابق با قانون حقوق پاسپورت اروپا است. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سایر محصولات و/یا خدمات ارائه شده توسط ALB Limited هستید، از جمله خطرات و مزایای مرتبط در مذاکره و انجام معاملات آنها، لطفاً از وب سایت بازدید کنید: https://www.alb.com که به زبان انگلیسی موجود است..

قبل از تصمیم گیری در مورد انجام معامله در قراردادهای OTC ، شما موظف هستید بررسی کنید که آیا نتیجه گیری چنین معاملات مربوط به اهداف سرمایه گذاری شما و با توجه به تجربه ، دانش و تمایل شما برای ریسک است. اگر در مورد ذات عملکرد ابزارهای مالی و حس اقتصادی آنها شک دارید ، موظف هستید از ALB توضیح دهید.

این بیانیه ، که علاوه بر توافق مشتری و شرایط تجارت ALB را تشکیل می دهد ، تمام خطرات و سایر جنبه های مهم در تجارت قراردادهای OTC را فاش یا توضیح نمی دهد. شرکت در معاملات ارائه شده توسط ALB می تواند ریسک بالایی را برای سرمایه شما داشته باشد ، جایی که این پتانسیل وجود دارد که کاملاً از بین برود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد خطرات درگیر ، با ALB تماس بگیرید.

ALB Limited توسط سازمان خدمات مالی مالت مجاز و تنظیم شده است ، مجوز شماره: 79767 است. با توجه به تجربه ، دانش و تمایل به ریسک پذیری. اگر در مورد ذات عملکرد ابزارهای مالی و حس اقتصادی آنها شک دارید ، موظف هستید از ALB توضیح دهید.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 31 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 1:09