مدیریت بین المللی گردشگری / بهداشت و گردشگری پزشکی ، B. A.

ساخت وبلاگ

ما به دانشجویان خود اختصاص داده ایم ، بگذارید از شما نیز الهام بگیریم.

#شمردن٪

از همه فارغ التحصیلان DIT

شغلی پیدا خواهد کرد

ظرف 2 ماه

بررسی اجمالی موضوع.

محل:

پردیس اروپایی Rottal-Inn ،

درجه:

آموزش داده شده در:

تخصص در گردشگری جهانی

این مدرک مهارت های گسترده و روحی را از طریق آموزش عملی مبتنی بر اصول اقتصادی فراهم می کند. مشخصات تجارت و گردشگری ، صلاحیت های کلیدی ، مهارت های اجرای و توانایی نوآورانه تدوین شده است. شما مهارت های اجتماعی و بین المللی را به دست می آورید که به شما امکان می دهد تا کاملاً و با اطمینان با محیط پیچیده و بین فرهنگی گردشگری ، به ویژه گردشگری بهداشت و پزشکی کنار بیایید. در برابر پیشینه جهانی سازی روزافزون صنعت گردشگری ، ما به توسعه مهارت های زبانی شما اهمیت زیادی می دهیم.

پروفسور هرنتری برنامه بین المللی مدیریت گردشگری را در یک وبینار توصیف می کند

پروفسور ولچک نحوه پیشرفت مهارت های خود را در آزمایشگاه گردشگری هوشمند توصیف می کند

ورق حقوقی مدیریت گردشگری بین المللی

درجه: لیسانس هنر (B. A.)

مدت زمان: 7 ترم (3. 5 سال)

شروع: اکتبر (ترم زمستان)

آموزش داده شده در: انگلیسی

شرایط پذیرش :

 • صلاحیت ورود به دانشگاه آلمان ، یا لطفاً در صورت داشتن مهارت های بین المللی سطح بین المللی B2 ، مهارت های خود را در DAAD بررسی کنید)
 • یک آزمون پذیرش با موفقیت تکمیل شده

پیش نیازها :

 • دانش قبلی در مبانی اقتصاد سودمند خواهد بود

روش درخواست:

دوره تحصیلات تکمیلی:

هزینه: بدون شهریه ، فقط 62 یورو هزینه خدمات دانشجویی در هر ترم

بروشور دوره

چگونه درخواست شود

مشاوره و پشتیبانی

چشم انداز شغلی

این مدرک بر روی صلاحیت متنوعی متمرکز است که درجه بندی ها را قادر می سازد تا مشاغل را در بخش های متنوعی از بخش های بهداشت و گردشگری راه اندازی کنند. آنها می توانند به طور موثری تجارت روزانه سطح بالا را مدیریت کنند و با استفاده از دانش تخصصی خود پروژه ها را با صلاحیت اجرا کنند. علاوه بر این ، فارغ التحصیلان باید بتوانند مدیریت شرکت های کوچکتر و همچنین کار در طیف گسترده ای از نقش های رهبری در صنایع بهداشت و گردشگری را به عهده بگیرند.

فارغ التحصیلان با یک رویکرد سیستمیک به روشی علمی تأسیس شده و از نظر اخلاقی منعکس می شوند. این هدف توسط بخش عملی این دوره که شامل کارآموزی در مؤسسات و سازمان های منتخب ملی و بین المللی است که با هماهنگی نزدیک با موسسه فناوری Deggendorf کار می کنند ، کمک می کند.

به منظور دستیابی به اهداف یادگیری بیان شده ، یک رویکرد کاربردی با عمل گرا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کاربرد و انتقال دانش علمی به موضوعات فعلی مشخص در زمینه های بهداشتی و درمانی از طریق تمرکز برنامه در زمینه های متنوع کاربردی تضمین می شود. از طریق مشارکت در پروژه های بین حرفه ای ، مهارت های کار تیمی و شایستگی های بین رشته ای توسعه خواهد یافت. ساختار دوره انعطاف پذیر به دانشجویان این امکان را می دهد تا مهارت های فنی و شغلی را در اوایل تحصیلات خود توسعه دهند.

چشم انداز شغلی در:

 • هتل
 • مدیریت تسهیلات سلامتی
 • کلینیک
 • سازمان های
 • کمک
 • عوامل بهداشت بین المللی
 • آژانس های مسافرتی
 • شرکتهای هواپیمایی
 • پژوهش

پروفایل فارغ التحصیلان

فیز عبدال روازق در مورد مدرک خود در DIT:

فیز عبدالبرق

2019 |توسعه گردشگری بین المللی

فیز عبدال روازق در سال 2019 با مدرک کارشناسی ارشد توسعه بین المللی گردشگری از ECRI فارغ التحصیل شد.

توسعه شغلی

بعد از مدرک کارشناسی ارشد من در DIT ، من به مدت سه ماه به عنوان نماینده دفتر جلو در هتل IBB کار کردم. پس از آن من به عنوان دستیار مدیر پذیرش در یک هتل متفاوت شغل پیدا کردم. به دلیل Corona ، من در حال حاضر دوباره به دنبال کار هستم. من به عنوان مدیر پذیرش یا دستیار مدیر پذیرش ، هر دو در صنعت هتلداری می گردم.

یادآوری مجاز: روزهای دانشجویی خود را به خاطر بسپارید

تحصیلات من در پردیس اروپا Rottal-Inn جالب ، چالش برانگیز و سرگرم کننده بود. من تجربه زیادی کسب کردم ، با دانشجویان بین المللی آشنا شدم و با افراد مختلف از فرهنگ های مختلف آشنا شدم.

چه توصیه ای به دانشجویان امروز می دهید؟

من به دانشجویان توصیه می کنم از این فرصت استفاده کنند تا در طول تحصیلات خود از طریق کارآموزی و شرکت در فعالیت های دانشجویی تجربه کنند.

چرا دانشجویان بین المللی باید ECRI را انتخاب کنند؟

تمام دوره های ECRI به زبان انگلیسی است. این به دانش آموزان اجازه می دهد مهارت های زبان انگلیسی خود را بیشتر بهبود بخشند. ECRI همچنین طیف گسترده ای از برنامه های لیسانس و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد.

مرور کلی

مروری بر دوره ها (از مقررات مطالعه و امتحان ، WS 15/16) ، ساعت ترم هفتگی (SWS) و ECTS (سیستم انتقال اعتبار و تجمع اروپا) برای مدیریت بین المللی گردشگری لیسانس.

SWS

ماژول ها "زبان خارجی I - IV" از برنامه مرکز زبان و انتخابات انتخاب می شوند. برای همه دوره های زبان حضور حداقل 75 ٪ اجباری است.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 40 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 1:12