هنگام ورود به بازار جدید و چالش های اصلی چه چیزی را باید در نظر بگیرید

ساخت وبلاگ

آیا شما یک صاحب مشاغل جدید هستید یا یک شرکت موجود را اداره می کنید که به بازارها و مناطق مختلف نگاه می کند؟مهم است که بدانید هنگام ورود به بازار جدید و چالش های کلیدی که با آن روبرو خواهید شد ، چه چیزی را در نظر بگیرید. ما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات پیشرو در پرداخت با پیشینه مشاوره پرداخت قوی ، ما به مشاغل بی شماری کمک کرده ایم تا بر چالش های حرکت به بازار جدید غلبه کنند. ما می خواهیم برخی از بینش های خود را به اشتراک بگذاریم تا به دیگران کمک کنیم تا در همان سفر شروع کنند.

فهرست مطالب

هنگام ورود به بازار جدید چه چیزی را باید در نظر بگیرید

ورود به بازار جدید می تواند یک حرکت تجاری هوشمند باشد ، اما با سهم چالش های آن همراه است. برای بهره گیری از این فرصت به طور مؤثر ، باید جنبه های خاصی از استراتژی تجاری خود را اصلاح کرده و "استراتژی ورود به بازار" را توسعه دهید. درک این چالش ها ، به اندازه فرصت ها ، قبل از ورود به بازار جدید بسیار مهم است. مواردی مانند:

 • رفتارهای مشتریان هدف جدید شما
 • کانال های ارتباطی (و استفاده از آنها)
 • تفاوت های فرهنگی در بازارها و مناطق خاص
 • زبانها و ارزها
 • روشهای پرداخت رایج
 • مقررات منطقه ای

دموگرافیک ها را کاوش کرده و با ظرافت ها آشنا شوید. از منظر پرداخت ، با توجه به نیازهای منحصر به فرد ، به این فکر کنید که چگونه نیاز به تطبیق تجربه پرداخت خود برای این بازار جدید (یا بازارها) دارید.

تحقیقات گسترده ای را انجام دهید تا بتوانید به مخاطبان بازار جدید خود متوسل شوید ، نیازهای آنها را برآورده کرده و اهداف تجاری خود را انجام دهید. برای کمک به شما ، ما چالش های کلیدی را که هنگام ورود به بازار جدید با آن روبرو خواهید شد ، همراه با مشاوره متخصص در مورد نحوه غلبه بر آنها ، بیان کردیم.

چالش های اصلی ورود به بازار جدید

کانال های ارتباطی متفاوت

چالش

مهم است که هنگام ورود به بازار جدید ، کانال های ارتباطی و اجتماعی را که بیشتر مخاطبان جدید خود را استفاده می کنند ، بدانید. چرا کلید استفاده از کانال اجتماعی برای بازرگانان است؟خوب ، یک مطالعه گروه ODM نشان داد که 74 ٪ از مصرف کنندگان برای کمک به تصمیمات خرید خود به شبکه های اجتماعی متکی هستند.

در اروپا ، ما به طور معمول امثال Google ، Facebook ، Instagram ، YouTube ، Twitter و WhatsApp را به عنوان شبکه های اجتماعی پیشرو و کانال های ارتباطی که مصرف کنندگان معمولاً برای تعامل و تعامل با مارک ها استفاده می کنند ، می دانیم. اما این یک چشم انداز دیجیتالی در حال تغییر است-فقط به ظهور تیکتوک و تأثیر آن در سال گذشته ، به ویژه در زمان بیماری همه گیر نگاه کنید. و این منظره همچنین می تواند در مناطق مختلف متفاوت باشد ، با کانال ها و شبکه های خاصی که در مناطق مختلف جهان طرفداری می کنند.

نمودار آماری را در زیر نشان می دهد که استفاده از شبکه اجتماعی جهان را نشان می دهد:

راه حل

هنگام ورود به یک بازار جدید ، باید از کانال های ارتباطی و شبکه های اجتماعی که بیشترین محبوبیت در این مشتریان را دارند و رفتارهایی که بر درگیر شدن مشتری ، رضایت و وفاداری تأثیر می گذارد ، آگاه باشید.

گروه های سنی مختلف روش های مختلفی برای جستجوی یا تعامل با مارک ها دارند. نسل های جوان بیشتر به احتمال زیاد قبل از رفتن به وب سایت های برند در مقایسه با نسل های قدیمی ، که تمایل به مرور ، خرید و تماس با مشاغل به طور مستقیم از طریق وب سایت دارند ، اینستاگرام را مرور می کنند. این مصرف کنندگان جوان نیز نسبت به همتایان قدیمی خود جستجوهای صوتی بیشتری انجام می دهند. و هنگامی که آنها به پشتیبانی مشتری احتیاج دارند ، ژنرال Zers و Millennials به جای انتخاب تلفن یا ارسال ایمیل ، بیشتر به دنبال تعامل Chatbot هستند.

درک مخاطبان جدید و تأمین نیازها و ترجیحات آنها از اهمیت حیاتی برخوردار است. هرچه بیشتر در مورد عادات آنها بدانید ، موفقیت بهتری به آنها می فروشید و تجارت آنها را حفظ خواهید کرد.

پشتیبانی خوب مشتری این روزها برای وفاداری مشتری بسیار مهم است و شما باید ناامیدی مصرف کننده را به حداقل برسانید. بنابراین ، کانالهایی که برای برقراری ارتباط و پشتیبانی از مشتریان انتخاب می کنید ، باید در بازار جدیدی که وارد آن می شوید ، برای مخاطبان خود مناسب باشد. بسیاری از مشاغل جدید در دام تفکر قرار می گیرند که باید از کانال های اجتماعی و ارتباطی استفاده کنند. کانال هایی را که مناسب ترین هستند در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که می توانید آنها را به طور مؤثر مدیریت کنید.

داشتن ارتباطات مناسب به شما کمک می کند تا:

 • به مخاطبان جدید خود متوسل شوید
 • به ارتباط سریعتر ، نرم تر و معنادارتر کمک می کند
 • بلافاصله مسائل را حل کنید
 • وفاداری مشتری را تشویق کنید
 • با مشتریان تغذیه و دوباره تقویت کنید
 • تجارت را تکرار کنید

تفاوت های فرهنگی

cultural differences

چالش

یکی دیگر از چالش های ورود به بازار جدید ، جذابیت برای فرهنگ های جدید است. مناطق مختلف دارای ارزش های فرهنگی ، نگرش و هنجارها هستند. ممکن است ویژگی های فرهنگ منطقه را کشف کنید که شما را ملزم به تطبیق تاکتیک های بازاریابی و رویکردهای فروش خود می کند.

زبانهای مختلف نیز عاملی هستند. اگر وب سایت و ارتباطات شما به زبانها در مناطق کلیدی شما خدمت نکنند یا به شدت ترجمه شده اند یا به لهجه های محلی حساب نمی شوند ، مشارکت مشتری می تواند دشوار باشد. این می تواند به دفع و از دست دادن درآمد منجر شود.

همین مورد در مورد پرداخت و مسیر خرید نیز انجام می شود. آنچه برای یک بازار معنی دارد ، لزوماً با انتظار در بازار دیگر هماهنگ نیست.

راه حل

تحقیقات مهم است ، اما ما توصیه می کنیم شخصی را در این بازارها تجربه کنید و تفاوت های فرهنگی آنها را برای مشاوره در مورد DOS و NOT و نحوه تنظیم پیام های خود برای بازاریابی ، فروش و تعامل با مشتری توصیه کنید. به عنوان مثال ، برخی از فرهنگ ها اشکال مستقیم و صریح تر ارتباطات بازاریابی و فروش را نسبت به سایرین می پذیرند. این همچنین در مورد مواردی مانند نگرش به پول ، طبیعت ، بهزیستی شخصی و غیره صدق می کند.

اطمینان حاصل کنید که پیام رسانی ، بازاریابی و ارتباطات برند شما قبل از ورود به بازار جدید ، به فرهنگ مخاطبان جدید شما تنظیم شده است. در عصری که بررسی های بد و واکنش های منفی در رسانه های اجتماعی واقعاً می تواند باعث مشکلات شرکت ها شود ، شما می خواهید از آسیب های شهرت خودداری کنید.

در نظر بگیرید که وب سایت خود را برای زبانهای صحبت شده ، با پیوندهایی به صفحات ترجمه شده یا محتوای پویا که هنگام تشخیص برخی مکان ها تغییر می کند ، در نظر بگیرید. گزینه دیگر استفاده از چت های چند زبانه است. آنها می توانند به طور خودکار زبانی را که مشتریان شما از آن استفاده می کنند تعیین کرده و به این زبان پاسخ دهند. آنها همچنین می توانند مشتریان را برای هر زبان به نماینده خدمات مناسب مشتری هدایت کنند.

وقتی صحبت از تجربه پرداخت می شود ، برای برآورده کردن ترجیحات فرهنگی باید آن را تطبیق دهید ، زیرا مصرف کنندگان در بازارهای مختلف انتظارات مختلفی از روند پرداخت و روند معامله مانند تعداد مراحل و اطلاعات مورد نیاز و از یک نظارتی دارند. چشم انداز. ارائه دهنده خدمات پرداخت شما می تواند در مورد رویکرد شما به شما توصیه کند.

روش ها و رفتارهای مختلف پرداخت

چالش

این روزها ، مصرف کنندگان انتظار دارند که یک تجربه پرداخت و پرداخت صاف و پرداختی انجام شود تا با استفاده از روش پرداخت مناسب آنها ، خرید و خرید سریع و سریع کالاها را آسان کنید. اگر اینگونه نباشد ، وفاداری آنها به طور جدی مورد آزمایش قرار می گیرد و طولی نمی کشد تا آنها در جای دیگر محصولات را تهیه کنند.

کانال های ارتباطی که شما استفاده می کنید ، ظرافت های فرهنگی و ترجیحات و زبانهای مورد استفاده در مناطق مختلف می توانند بر تجربه پرداخت شما تأثیر بگذارند. اما جنبه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید هنگام ورود به بازار جدید ، مانند روش های پرداختی که در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهید ، با پرداخت ها در نظر بگیرید.

راه حل

برای پشتیبانی از ورود به بازار جدید به یک ارائه دهنده خدمات پرداخت مناسب نیاز دارید. آنها می توانند به شما در درک پایگاه مصرف کننده جدید خود در مورد روش های پرداخت و خرید رفتارهای کمک کنند ، اطلاعات اطلاعات را در مورد ترجیحات مشتری ، الگوهای خرید و روش های پرداخت ترجیحی در منطقه مورد علاقه خود فراهم می کنند.

این گرافیک نشان می دهد که چگونه روش ها و تنظیمات پرداخت می تواند بین مناطق متفاوت باشد:

قیمت گذاری همچنین هنگام ورود به بازار جدید یک عامل اصلی است. ما توصیه می کنیم با موسسات مالی محلی کار کنید تا سیستم پرداخت خود را برای مطابقت با استانداردهای محلی تنظیم کنید. تنظیم قیمت های شما مطابق با قدرت خرید مشتریان محلی ، حسن نیت برای برند شما ایجاد می کند ، که برای اجرای موفقیت آمیز تجارت شما در مناطق جدید ضروری است.

اگر فکر می کنید برای پشتیبانی از سرمایه گذاری خود به بازارهای دیگر ، باید یک دروازه پرداخت جدید را تهیه کنید ، ما یک لیست چک دروازه پرداخت مفید برای کمک به روند انتخاب شما داریم.

ملاحظات نظارتی و موانع

چالش

از منظر پرداخت ، شما باید اطمینان حاصل کنید که جریان پرداخت شما برای رفتارهای این مخاطب جدید معنی دارد. به چه تضمینی نیاز دارند؟تفاوت ها و الزامات نظارتی چیست؟انطباق مهم است. آنچه برای یک بازار قابل قبول است می تواند در دیگری متفاوت باشد. به عنوان مثال ، شما ممکن است برای برآورده کردن الزامات دستورالعمل های پرداخت اتحادیه اروپا و مقررات غربی مانند PSD2 و SCA استفاده کنید. اما در مناطق دیگر چه می شود؟

همچنین ارزش این را دارد که مواردی مانند محدودیت پرداخت های بدون تماس در مناطق مختلف را در نظر بگیرید (اگر قصد دارید در بازار جدید خود آجر و ملات داشته باشید) ، به علاوه اطلاعات پرداخت مورد نیاز برای اعتبار سنجی ، برای کمک به پردازش مستقیم (STP) واز خرابی پرداخت خودداری کنید.

راه حل

الزامات نظارتی خود را برای ورود به بازارهای جدید بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده خدمات پرداخت شما برای پشتیبانی از این موارد از فناوری ، حفاظت از داده ها و ابزارها و پروتکل های امنیتی برخوردار است. این امر اطمینان حاصل می کند که می توانید از رعایت مقررات مختلف پرداخت اطمینان داشته باشید.

برای هدایت نرخ بالا STP ، شما باید از عواملی که منجر به خطاهای پرداخت و تأخیرها می شود ، مانند متفاوت بودن الزامات اطلاعات اطلاعات بانکی در برخی کشورها و حوزه های قضایی و تعطیلات عمومی/بانکی در مناطق مختلف آگاه باشید. جمع آوری این Intel می تواند به شما در جلوگیری از خرابی/تأخیر در پرداخت و نارضایتی مشتری/شریک کمک کند.

چگونه ارائه دهندگان خدمات پرداخت می توانند کمک کنند

payment service providers

ارائه دهندگان خدمات پرداخت می توانند از شما در برنامه ریزی برای ورود به بازار جدید و پرداختن به چالش های کلیدی پشتیبانی کنند. یک ارائه دهنده خوب از تجربه ، تخصص و فناوری برخوردار خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که شما تجربه پرداخت خود را به بازارهای جدید متناسب می کنید. ممکن است شما نیاز به سرمایه گذاری در یک دروازه پرداخت جدید ، راه حل fintech یا ادغام داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که می توانید به اندازه کافی نیازهای مخاطبان جدید خود را برطرف کنید.

در مرحله اول ، شما باید یک استراتژی ورود به بازار روشن را ایجاد کنید و ارائه دهنده خدمات پرداخت شما می تواند به شما کمک کند تا این موضوع را از بین ببرید.

یک استراتژی ورود به بازار تهیه کنید

با ارائه دهنده خدمات پرداخت خود کار کنید تا کلیه عوامل و الزامات اصلی مشتریان جدید هدف خود را تعیین کرده و این را با اهداف تجاری خود هماهنگ کنید. آنها می توانند به شما توصیه کنند که چگونه می توانید جریان پرداخت خود را برای تأمین نیازهای بازار جدید خود تطبیق دهید و یک استراتژی ورود به بازار را تهیه کنید که تمام مشکلات و چالش های احتمالی را به خود اختصاص دهد.

یک استراتژی ورود به بازار زمان ورود به بازار ، خطرات ، الزامات شخص ثالث و روش های توزیع و تحویل کالا و خدمات را در نظر می گیرد. یک استراتژی به خوبی برنامه ریزی شده اطمینان حاصل می کند که شما کاملاً آماده شده اید و اقدامات پیشگیرانه ای را برای رسیدگی و حل هرگونه چالش که ممکن است از ورود به بازار جدید ایجاد شود ، انجام داده اید.

به دنبال ارائه دهنده خدمات پرداخت مناسب هستید؟سؤالات کلیدی را که باید قبل از نزدیک شدن به ارائه دهندگان بپرسید ، بیاموزید.

خلاصه: هنگام ورود به بازار جدید ، رویکرد خود را تطبیق دهید

ورود به بازار جدید یک استراتژی رشد اثبات شده است ، به خصوص اگر شما در یک طاقچه صنعت با رقابت محلی کمی فعالیت می کنید. با این حال ، تأمین نیازهای بازار جدید و پرداختن به چالش ها و خطرات احتمالی بسیار مهم است. توانایی شما در رسیدگی به این چالش ها ظرفیت رشد شما را تعیین می کند و استراتژی ورود به بازار شما پایه و اساس موفقیت شما خواهد بود.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا هنگام ورود به یک بازار جدید و چگونگی رسیدگی و حل چالش هایی که ممکن است با آن روبرو شوید ، آگاه شوید. سوالی دارید؟به ما در h[email protected] دسترسی پیدا کنید یا به صفحه تماس با ما بروید.

اگر یک تجارت جدید هستید که به دنبال یک دروازه پرداخت مناسب هستید ، لیست چک دستی ما را برای انتخاب بهترین دروازه پرداخت برای تجارت خود بارگیری کنید.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 38 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 1:16