چشم انداز قیمت کوتاه مدت بیت کوین کمی بهبود یافته است ، اما بیشتر معامله گران به دور از خوش بینانه هستند

ساخت وبلاگ

معیارهای مشتقات بیت کوین نشان دهنده پیشرفت های جزئی از 17،600 دلار پایین است ، اما نهنگ ها و سازندگان بازار همچنان ریسک بیشتری از شکست دیگری دارند.

Bitcoin’s short-term price prospects slightly improved, but most traders are far from optimistic

احساس خفیف امید در بین سرمایه گذاران بیت کوین (BTC) پس از افت 18 ژوئن به 17،600 دلار دورتر می شود و الگوی صعودی اولیه به 21000 دلار در کوتاه مدت نشان می دهد.

قیمت 12 ساعته بیت کوین در FTX. منبع: TradingView

اظهارات منفی اخیر قانونگذاران همچنان به مهار خوش بینی سرمایه گذار ادامه داد. در مصاحبه ای با Cointelegraph ، رئیس توماس موسر ، معاون بانک ملی سوئیس (SNB) گفت: در صورت اجرای مقررات مالی فعلی در صنعت رمزنگاری ، اکوسیستم غیرمتمرکز مالی (DEFI) متوقف می شود.

مقاله ای که در تاریخ 26 ژوئن در روزنامه مردم منتشر شده است ، به Terra (Luna) اشاره کرد ، که اکنون با نام Terra Classic (Lunc) ، سقوط شبکه و کارشناس محلی blockchain Yifan که وی به Crypto به عنوان یک طرح پونزی اشاره می کند ، اشاره کرد. وی وقتی از Cointelegraph خواسته شد تا بیانیه را در تاریخ 27 ژوئن روشن کند ، Yifan اظهار داشت که "همه ارزهای رمزپایه کنترل نشده از جمله بیت کوین طرح های پونزی مبتنی بر درک من هستند."

در 24 ژوئن ، Sopnendu Mohanty رئیس ارشد Fintech مرجع پولی سنگاپور (MAS) متعهد شد که "وحشیانه و بی امان سخت" بر هر "رفتار بد" از صنعت رمزنگاری شود.

در نهایت ، سرمایه گذاران بیت کوین با احساسات مختلط روبرو می شوند زیرا برخی فکر می کنند پایین در آن قرار دارد و 20،000 دلار پشتیبانی است. در همین حال ، برخی دیگر از تأثیر رکود جهانی می توانند بر دارایی های ریسک داشته باشند. به همین دلیل ، معامله گران باید داده های بازارهای مشتقات را تجزیه و تحلیل کنند تا درک کنند که آیا معامله گران قیمت های بالاتر رکود را قیمت گذاری می کنند.

آینده بیت کوین یک نیروی متعادل بین خریداران و فروشندگان را نشان می دهد

معامله گران خرده فروشی معمولاً از آتی ماهانه خودداری می کنند زیرا قیمت آنها با بازارهای نقطه معمولی در Coinbase ، Bitstamp و Kraken متفاوت است. با این وجود ، این ابزارهای ارجح بازرگانان حرفه ای هستند زیرا از نوسانات نرخ بودجه قراردادهای همیشگی جلوگیری می کنند.

این قراردادهای ماه ثابت معمولاً با حق بیمه جزئی تجارت می کنند تا بازارها را مورد توجه قرار دهند زیرا سرمایه گذاران برای جلوگیری از تسویه حساب پول بیشتری می خواهند. در نتیجه ، معاملات آتی باید با حق بیمه سالانه 5 ٪ تا 10 ٪ در بازارهای سالم تجارت کند. باید توجه داشت که این ویژگی منحصر به بازارهای رمزنگاری نیست.

حق بیمه سالانه 3 ماهه بیت کوین. منبع: Laevitas

هر زمان که این نشانگر محو یا منفی شود ، این یک پرچم قرمز هشدار دهنده و هشدار دهنده است که وضعیتی را که به عنوان عقب ماندگی شناخته می شود ، نشان می دهد. این واقعیت که میانگین حق بیمه به سختی منطقه منفی را لمس می کند در حالی که بیت کوین به 17،600 دلار معامله شد ، قابل توجه است.

علیرغم اینکه در حال حاضر حق بیمه آتی بسیار کم (نرخ پایه) را در اختیار دارد ، بازار تقاضای متعادل بین خریداران اهرم و فروشندگان را حفظ کرده است.

برای حذف خارجی های خاص برای ابزار آینده ، معامله گران باید بازارهای گزینه های بیت کوین را نیز تجزیه و تحلیل کنند. به عنوان مثال ، وقتی که نهنگ های بیت کوین و میزهای داوری برای محافظت از نزولی یا وارونه بیش از حد شارژ می شوند ، 25 ٪ Delta Skew نشان می دهد.

در بازارهای نزولی ، سرمایه گذاران گزینه هایی برای سقوط قیمت شانس بیشتری دارند و باعث می شود که شاخص SKEW از 12 ٪ افزایش یابد. از طرف دیگر ، FOMO عمومی یک بازار باعث افزایش 12 ٪ منفی می شود.

گزینه های 30 روزه بیت کوین 25 ٪ Delta Skew: منبع: Laevitas

پس از اوج گرفتن 36 ٪ در 18 ژوئن ، بالاترین رکورد ، این شاخص به 15 ٪ فعلی رسید. بازارهای گزینه ها تا 25 ژوئن ، هنگامی که 25 ٪ Delta Skew در نهایت زیر 18 ٪ شکسته شد ، یک ریسک شدید را نشان می دهد.

نشانگر 25 ٪ فعلی SKEW همچنان خطرات بیشتری را در مورد روند نزولی از معامله گران حرفه ای نشان می دهد اما دیگر در سطحی قرار نمی گیرد که بازگرداندن ریسک شدید را نشان می دهد.

پایین می تواند مطابق با داده های زنجیره ای باشد

برخی از معیارها نشان می دهد که بیت کوین ممکن است در تاریخ 18 ژوئن پس از فروش مقادیر قابل توجهی از BTC ، پایین بیاید. به گفته Cointelegraph ، این نشان می دهد که کاپیتولاسیون قبلاً رخ داده است و Glassnode ، یک شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای ، نشان داد که چند بار بیت کوین مایر زیر 0. 5 سقوط کرده است ، که بسیار نادر است و از سال 2015 اتفاق نیفتاده است.

نهنگ ها و میزهای داوری ممکن است بعد از اینکه بازیکنان کلیدی مانند سه فلش به دلیل کمبود نقدینگی یا اهرم بیش از حد ، با خطرات جدی و انحلال روبرو شوند ، مدتی طول بکشد. تا زمانی که شواهد کافی وجود نداشته باشد مبنی بر کاهش خطر آلودگی ، احتمالاً قیمت بیت کوین به تجارت زیر 22000 دلار ادامه خواهد داد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا فقط نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجارت شامل ریسک است. شما باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 57 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 1:18