شیمی بین AI و بازارهای سرمایه

ساخت وبلاگ

هوش مصنوعی مفهوم newfangled در بازارهای مالی و پذیرش آن توسط شرکت های بازار سرمایه است-با سرعت سریع رویکرد مسئولیت پذیر خود را برای استقرار ایمن ، کارآمد ، مؤثر و شفاف مدل ها نشان می دهد.

بازارهای جهانی اوراق بهادار با کمک هوش مصنوعی (AI) هنر تجارت را به یک علم تبدیل می کنند. هوش مصنوعی با استفاده از استراتژی های جهانی و بینش های داده محور ، به شرکت های مالی کمک می کند تا در مورد مدل های تجاری خود تجدید نظر کنند ، خطرات را کاهش و مدیریت کنند ، کارایی عملیاتی را تقویت کنند ، دوباره استراتژی های محل کار خود را اصلاح کنند و غیره.

بازارهای سرمایه با تجزیه و تحلیل داده ها غریبه نیستند ، حتی اگر بازارهای سرمایه سهام هنوز به روشهای سنتی تکیه بر روابط با سرمایه گذاران و شناسایی مشتریان آینده نگر برای جمع آوری سرمایه برای پیشنهادات عمومی اولیه (IPO) بستگی دارند. به تازگی ، بانک مرکزی آمریکا هوش مصنوعی را به بازارهای سرمایه سهام آورد که در آن هوش مصنوعی و یادگیری ماشین به بانکداران در شناسایی دقیق سرمایه گذاران برای IPO کمک می کنند.

نقش هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در بازارهای سرمایه

بخش مالی به طور روزانه حجم زیادی از داده ها را تولید می کند. یادگیری ماشین به تجزیه و تحلیل بینش های عمیق پنهان در این داده ها کمک می کند. این کشور به طور کامل با فرآیندهای معاملاتی ادغام می شود و الگوریتم های پیچیده ای را برای تصمیم گیری در تجارت بسیار سریع در سیستم های تجاری خودکار یا تجارت با فرکانس بالا اعمال می کند.

اتوماسیون فرآیند رباتیک (رمان)

توانایی indubity intary به بازارهای سرمایه فرصتی برای از بین بردن افزونگی و فرآیندهای ساده می دهد. بسیاری از بنگاه های بازار سرمایه در سیلوها کار می کنند و تعدادی سیستم میراث دارند که نیاز به سرمایه گذاری های عظیم و زمان برای سرمایه گذاری در فناوری دارند. حزب جمهوریخواه با اتوماسیون عملیات میانی و پشتی ، بازارهای سرمایه را توانمند می کند. این یک مسیر حسابرسی از هر مرحله از یک فرآیند را حفظ می کند که می تواند برای حسابرسی و الزامات نظارتی مفید باشد. حزب قاطع مقرون به صرفه است ، خطاهای معاملات را کاهش می دهد ، دقت بالایی را هدایت می کند و ضمن برخورد با مشتری ، آشتی ، گزارش دهی ، سرویس دهی به مشتری ، مستندات مشتق ، بازگرداندن نمونه کارها و غیره ، انطباق و کنترل را افزایش می دهد.

تجزیه و تحلیل احساسات

تجزیه و تحلیل احساسات یک روش مهم برای استخراج متن برای پردازش محتوای متنی و استخراج اطلاعات مرتبط و معنی دار از محتوا است. ظهور سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، تلفن های هوشمند ، WiFi و غیره فضای کافی را برای مردم ابراز کرده است. میزان چنین داده هایی می تواند تأثیرات مثبت و منفی بر قیمت سهام داشته باشد. تجزیه و تحلیل احساسات بر نوسانات قیمت کوتاه مدت سهام تأثیر می گذارد.

محاسبات شناختی

محاسبات شناختی با ارائه نمایندگان مجازی که می توانند معاملات معنادار را در مناطق پیچیده مانند کارگزاری و غیره مشاهده کنند ، می توانند به طور مؤثر و کارآمد به کلاهبرداری و مدیریت ریسک با تجزیه و تحلیل پیش بینی پیشرفته بپردازند و بر پیشگیری پیشگیری از پیشگیری از پیشگیری از پیشگیری از پیشگیری از پیشگیری از پیشگیری از پیشگیری از پیشگیری از پیشگیری های پیش بینی شده ، به شرکتهای بازار سرمایه یک رقابت رقابتی را ارائه دهند و بر پیشگیری پیش بینی پیشرفته برطرف شوند و به طور مؤثر و کارآمد به کلاهبرداری و مدیریت ریسک بپردازند. یکسان. همچنین هزینه ها را کاهش می دهد و گزینه های بهینه سازی استثنایی را با اتوماسیون و ابزار شناختی خود ارائه می دهد.

یادگیری عمیق

مدل های یادگیری عمیق در بازارهای سرمایه برای تدوین استراتژی های معاملاتی خودکار ، شناسایی الگوهای بازار ، انجام پیش بینی ها ، تصمیم گیری مبتنی بر تجارت و غیره اعمال می شود. تجزیه و تحلیل ارتباطات پس از تجارت ، بهینه سازی فروش ، انطباق و مدیریت ریسک و غیره

تأثیر هوش مصنوعی در بازارهای سرمایه

براساس گزارش Greenwich Associates ، بیش از نیمی از شرکت های بازار سرمایه در حال حاضر در فرآیندهای معاملات اوراق بهادار از هوش مصنوعی استفاده می کنند.

  1. هوش مصنوعی با ساده کردن فرآیندهای معامله ، باعث افزایش بازده ، ایمنی و عملکرد در بازارهای سرمایه می شود ، بازده سبد سرمایه گذاری ، شناسایی و گزارش ناهنجاری ها ، استقرار راه حل های مدیریت ریسک و غیره را بهبود می بخشد.
  2. هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل و استخراج بینش های پنهان که اغلب از طریق روش های تحقیق معمولی تشخیص داده نمی شوند ، به داده ها عمیق می شوند. این تلاش مورد نیاز برای ساخت مدل ها را با سرعت بخشیدن به تجزیه و تحلیل با استفاده از یادگیری ماشین کاهش می دهد و اجازه می دهد تا تست ها را به روشی خودکار تر همبستگی کند.
  3. هوش مصنوعی بسیاری از وظایف را برای کارآیی ، دقت و عملکرد بهتر خودکار می کند. کارهایی مانند گزارش های سرمایه گذار خودکار می توانند با استفاده از تشخیص اسناد ، روند ارزیابی را در مقیاس منطقی و بهینه سازی کنند.
  4. تجزیه و تحلیل ریسک قبل از دوره بینش در مورد موقعیت های کل نمونه کارها و هزینه سرمایه ریسک در محاسبات سودآوری ارائه می دهد. هوش مصنوعی با دقت بیشتری قرار گرفتن در معرض ریسک شرکتها را تجزیه و تحلیل می کند و ذخایر سرمایه در زمان واقعی را بهینه می کند.
  5. پیش بینی نوسانات در بازارهای اوراق بهادار دشوار است. یادگیری ماشین داده های تاریخی را تجزیه و تحلیل می کند ، بینش های عملی را از داده های آموزش دیده به دست می آورد و پیچیدگی های مربوط به سهام را برای ترسیم پیش بینی در بازارهای اوراق بهادار با دقت قابل توجهی بدست می آورد.

هوش مصنوعی تأثیر زیادی در سرمایه گذاران می گذارد تا فقط روی تصمیم گیری تمرکز کنند. این سرمایه گذاران را در کاهش خطرات ، به حداکثر رساندن ROI خود ، کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت کمک می کند. هوش مصنوعی به دلیل توانایی در بررسی داده ها و الگوهای همراه با مدیریت یکپارچه تجارت ، سایر فرآیندهای تجاری با ارزش کار و کم ارزش ، مطابقت صحیح با بازارهای سرمایه دارد.< Pan> پیش بینی نوسانات در بازارهای اوراق بهادار دشوار است. یادگیری ماشین داده های تاریخی را تجزیه و تحلیل می کند ، بینش های عملی را از داده های آموزش دیده به دست می آورد و پیچیدگی های مربوط به سهام را برای ترسیم پیش بینی در بازارهای اوراق بهادار با دقت قابل توجهی بدست می آورد.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 32 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 1:21