چگونه می توان نماینده املاک و مستغلات مناسب را برای فروش ملک خود انتخاب کرد

ساخت وبلاگ

فروش یک ملک یک لحظه بزرگ زندگی است و داشتن یک عامل مناسب در کنار شما می تواند تجربه و نتایج شما را ایجاد یا از بین ببرد.

این که آیا شما قصد دارید یک واحد سرمایه گذاری را بفروشید یا نیاز به بارگیری یک خانه خانوادگی محبوب داشته باشید ، از انتخاب خوب آن چیزهای زیادی برای کسب وجود دارد - عوامل بزرگی بر کل روند فروش ملک تأثیر می گذارد.

این تصمیم مهم را تا آخرین لحظه نگذارید. در اینجا چهار نکته اساسی برای درگیر کردن نماینده مناسب املاک و مستغلات برای شما و ملک شما آورده شده است.

1. تحقیق و نتایج پادشاه است

شروع به تحقیق در مورد عوامل بالقوه مانند شما در جستجوی لیست های املاک. به Domain.com. au/real-estate-agents/ مراجعه کنید تا لیستی از آژانس ها را با سوابق مربوط به تعداد خواصی که در منطقه شما فروخته اند ، ببینید.

این به شما این امکان را می دهد تا ببینید چه کسی بیشترین سهم بازار را در حومه شهر شما دارد. سپس می توانید با یک احتیاط ، به دنبال این باشید که چه کسی در یک آژانس فعال ترین است:

"آیا نماینده ای که به آن نگاه می کنید لیست های زیادی دارد که می خواهید یکی از آنها بگویید ، 35 ، یا ترجیح می دهید یکی از گروه های کوچکتر باشید ، بنابراین توجه و تمرکز عامل را دارید؟"سرهنگ برناسکونی از McGrath Long Jetty را توضیح می دهد.

"نتیجه شما به معنای بیشتر برای نماینده با لیست قابل کنترل خواهد بود ، و همچنین نشت کمتری از خریداران بالقوه وجود خواهد داشت".

لیست املاک

یکی دیگر از عناصر تحقیق ، در حال بررسی فروش قابل مقایسه اخیر برای کشف اینکه کدام یک از عوامل در حال نتایج عالی برای فروشندگان خود هستند ، است.

در حالت ایده آل ، شما می خواهید در لیست های کوتاه با سوابق اثبات شده از نتایج عالی در منطقه خود برای ویژگی های قابل مقایسه قرار بگیرید. اگر اطلاعات به راحتی در دسترس نیست ، از درخواست دقیقاً آنچه می خواهید ، مانند قیمت فروش و زمان در بازار خجالتی نباشید.

در نهایت ، اثبات در پودینگ است: مأمورین به دلیل جذابیت جذابیت بدنام هستند ، اما شما پس از نتایج هستید. برای دیدن لیست های فروخته شده ، اینجا را کلیک کنید.

2. دانش محلی اهمیت دارد

نمایندگان محلی در منطقه شما می توانند بینش ارزشمندی در مورد محله خود به شما ارائه دهند. آنها معمولاً از آنچه اخیراً در منطقه شما فروخته می شود ، آنچه را که برای فروش پیش می آید و رقابت هایی که پس از لیست شما در مقابل خواهید بود ، به دست می آورند.

این دانش خاص منطقه همچنین به آنها کمک می کند تا از نظر جمعیتی هدف خود را تحت تأثیر قرار دهند ، که می تواند همه چیز را از مواد بازاریابی و مکالمات در خانه های باز تا نحوه ارزیابی و پاسخگویی به موقعیت هایی که ممکن است ایجاد کند ، بر روی موقعیت هایی که ممکن است برآورده کند ، تأثیر بگذارد.

3. با یک عامل و نحوه عملکرد آنها راحت باشید

هنگامی که یک زن و شوهر از عوامل را در لیست کوتاه قرار دادید ، وقت آن است که تعامل داشته باشید.

دو روش خوب برای یادگیری بیشتر در مورد شخصیت و روش کار یک عامل وجود دارد: شماره 1 به صورت آنلاین سؤال کنید یا در مورد خواص مشابه خود تماس بگیرید ، که به شما کمک می کند تا ببینید که چگونه یک عامل پاسخ می دهد و پیگیری می کند. و شماره 2 روش "خریدار رمز و راز" ، جایی که شما به یک زن و شوهر از خانه های باز آنها می روید تا احساس خدمات خود را بدست آورید و آنها را در عمل ببینید.

برناسکونی می گوید: "اگر در مورد یک ملک سؤال می کنید و نماینده شما را به عقب نمی اندازد ، آنها سه روز بعد به شما زنگ می زنند یا دستیار آنها به شما زنگ می زند ، این یک نشانه بسیار بد است."

"برای اینکه یک نماینده خانه شما را نمایندگی کند ، می خواهید که آنها در دسترس باشند تا سریع با خریداران صحبت کنند ، به سؤالات پاسخ دهند و هرگونه نگرانی را که ممکن است داشته باشند ، کاهش دهند."

برناسکونی هنگام بازرسی ، می گوید که چگونه نماینده با خریداران بالقوه درگیر می شود. آیا شما طرفدار سبک ارتباطی آنها هستید و آنها را آگاه می دانید؟

او همچنین توصیه می کند به نحوه فروش ملک به شما به عنوان یک خریدار بالقوه توجه کند. آیا آنها استقبال می کردند؟آیا آنها ویژگی های این ملک را توضیح دادند؟آیا آنها با مثبت منطقه صحبت کردند؟همچنین توجه داشته باشید که آیا و چگونه آنها پس از بازپرداخت پیگیری می کنند.

ارتباط با یک عامل مهم است ، زیرا می خواهید در اطراف آنها احساس راحتی کنید. این به ایجاد اعتماد کمک می کند ، که وقتی زمان فروش خانه خود است ، یک رابطه کاری عالی ایجاد می کند.

برناسکونی می گوید: "شما کسی را می خواهید که شخصی ، واقعی و دانش باشد.""اما شما همچنین می خواهید کسی که صادق و علاقه مند به ایجاد یک ذهنیت تیمی غیر سمی بر اساس تخصص خود و بازار باشد ، نه وعده های غیرواقعی."

4- درخواست ارزیابی و بحث در مورد کمیسیون

این به نفع شماست که درخواست ارزیابی از دو یا سه عامل را که در نظر دارید با آنها کار کنید ، ارزیابی کنید. این به شما کمک می کند تا ارزش بازار ملک خود را از دیدگاه آنها درک کنید. صلیب این را با تحقیقات قبلی خود در مورد آنچه که فروش قابل مقایسه اخیر در منطقه شما وجود دارد ، ارجاع دهید.

هنگامی که به نامزدهای برتر خود توجه کردید ، می توانید از طریق گزارش بازرسی و توافق نامه آژانس ، از نمایندگان درخواست فروش خود را برای شما در نظر بگیرند. این به شما امکان می دهد تا ببینید که چگونه آنها قصد فروش و بازاریابی ملک خاص خود را دارند.

این سند معمولاً شامل یک ارزیابی ملک ، قیمت لیستی است که آنها پیشنهاد می کنند و چرا ، چه ترکیب بازاریابی توصیه می شود ، شفافیت در مورد هزینه ها و اینکه آیا آنها حراج یا پیمان خصوصی را پیشنهاد می کنند یا خیر.

شما همچنین می خواهید در مورد نرخ کمیسیون آنها بحث و مذاکره کنید. بگذارید آنها برای تجارت شما کار کنند و ببینند چه چیزی می توانند به شما پیشنهاد دهند.

با این حال ، یک کمیسیون پایین همیشه به طور خودکار بهتر نیست - مأمورین ارزان تر ممکن است فقط بر روی فروش خانه متمرکز شوند ، برخلاف اینکه بهترین قیمت را به شما بدست آورند. سعی کنید به تصویر کاملی از کارهایی که می توانند برای شما انجام دهند نگاه کنید. برای کسب اطلاعات در مورد هزینه فروش خانه ، از جمله نرخ کمیسیون نماینده ، اینجا را کلیک کنید.

با این چهار نکته در زرادخانه یافتن نماینده خود ، خود را برای نتیجه عالی تنظیم می کنید. بهترین شانس.

اخبار املاک: زمین بازی آفتابی که در آن رشد تازه آغاز شده است - Domain.com. au

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 38 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 1:24