متداول فارکس

ساخت وبلاگ

تجارت فارکس ، FX و معاملات ارزی به تجارت ارز خارجی از ارز یک کشور به کشور دیگر در بازار فارکس اشاره دارد.

بازار فارکس چیست؟

بازار فارکس بزرگترین بازار مالی جهانی در جهان است که هر روز تریلیون دلار دست تغییر می دهد. این یک بازار جهانی است که روزانه 24 ساعت برای مبادله ارزهای جهانی به دلایل مختلفی که شامل می شود ، اما محدود به تجارت ، مسافرت ، گردشگری و تجارت نیست ، باز است.

چه زمانی بازار فارکس باز است؟

بازار فارکس 24 ساعت شبانه روز از یکشنبه ساعت 5:00 بعد از ظهر EST / 10:00 بعد از ظهر GMT تا جمعه 5:00 PM EST / 10:00 PM GMT باز است.

جلسات اصلی بازار فارکس چیست؟

ساعت بازار فارکس به 4 جلسه معاملاتی تقسیم می شود: جلسه نیویورک ، جلسه لندن ، جلسه توکیو (یا جلسه آسیا) و جلسه سیدنی.

چه چیزی بازار فارکس را هدایت می کند؟

برخی از محرک های کلیدی بازارهای فارکس شامل انتشار اخبار اقتصادی ، نرخ بهره بانک مرکزی ، مداخلات بانک مرکزی ، ترس ، حرص و آز و بازار آینده هستند.

آیا بازار فارکس می تواند سقوط کند؟

نه ، بازار فارکس به طور کلی نمی تواند مانند بازار سهام سقوط کند ، مگر اینکه یک روز ارز متوقف شود. این امر به این دلیل است که هر ارز به طور مستقل در برابر یکدیگر حرکت می کند. یک قیاس خوب این است که جفت های ارزی مانند آسانسور هستند. بیایید بگوییم که ما در حال بررسی یورو در برابر دلار آمریکا هستیم. اگر آسانسور یورو نسبت به آسانسور USD در حال پایین آمدن باشد ، پس از آن USD بالا می رود (در برابر EUR). بنابراین در حالی که یک اروپایی ممکن است فکر کند که یورو آن روز سقوط کرده است ، یک آمریکایی ممکن است فکر کند که این روز در آن روز افزایش یافته است. این همه نسبت به ارز که علیه آنها معامله می کنند است.

8 ارز عمده جهان چیست؟

8 ارز عمده شامل دلار آمریکا (USD) ، پوند بریتانیا (GBP) ، یورو (یورو) ، ین ژاپنی (JPY) ، فرانک سوئیس (CHF) ، دلار کانادا (CAD) ، دلار استرالیا است.(AUD) ، و دلار نیوزیلند (NZD).

جفت اصلی ارز چیست؟

این ارزهای اصلی با دلار آمریکا (USD) همکاری می کنند. این موارد عبارتند از: EUR/USD ، GBP/USD ، USD/CAD ، USD/JPY ، USD/CHF ، AUD/USD و NZD/USD.

جفت ارز جزئی چیست؟

این ارزهای اصلی جفت شده با یکدیگر هستند که شامل دلار آمریکا (USD) نمی شوند. این موارد همچنین جفت های متقاطع نامیده می شوند و شامل موارد زیر هستند: EUR/CAD ، GBP/JPY ، AUD/NZD ، CHF/JPY و غیره.

برخی از مزایای تجارت فارکس در مقابل سهام و تجارت سهام چیست؟

سد پایین تر برای ورود ، پایین آمدن هزینه معاملات ، ساعات کار طولانی تر ، اهرم بالاتر ، نقدینگی بالاتر و حجم بالاتر فقط برخی از مزایای تجارت فارکس نسبت به سهام سنتی/بازار سهام است.

چگونه می توانم یک استراتژی تجاری برنده را تدوین کنم؟

ابتدا باید سبک ها و استراتژی های مختلف تجارت را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی برای شما بهتر است ، سپس Backtest تا زمانی که چیزی را پیدا نکنید که به طور مداوم برای شما مفید باشد. نیازی به کار برای همه افراد جز خودتان نیست ، زیرا همه شخصیت تجاری متفاوتی دارند.

چگونه می توانم استراتژی معاملاتی خود را پشت سر بگذارم؟

شما می توانید با باز کردن یک حساب تجارت نمایشی برای آزمایش استراتژی معاملات خود ، با هدف این که ببینید با استفاده از آن استراتژی خاص می توانید به چه نوع عملکردی دست یابید ، از آن استفاده کنید. همچنین می توانید با نگاهی به داده های قیمت گذشته و تعیین چند بار بر اساس استراتژی تجارت خود و پارامترهایی که تعیین کرده اید ، چند بار برنده شوید و از دست بدهید.

"پیپ" چیست؟

"پیپ" به معنای درصد درصد است و واحد اندازه گیری است که توسط معامله گران فارکس برای تعریف کمترین تغییر در ارزش بین دو ارز استفاده می شود. این با یک حرکت رقمی واحد در مکان اعشاری چهارم در یک نقل قول معمولی فارکس (به جز جفت های JPY) نشان داده شده است. به عنوان مثال ، اگر قیمت EUR/USD از 1. 1402 به 1. 1403 منتقل شود ، این یک تغییر پیپ خواهد بود. اگر قیمت یک جفت JPY مانند USD/JPY از 113. 31 به 113. 30 حرکت کند ، این یک پیپ نیز خواهد بود. برای درک ارزش پیپ ، ابتدا باید درک کنید که "تعداد زیادی" چیست.

اندازه لوط / قطعه چیست؟

تعداد زیادی به واحدهای خاص معامله شده با جفت ارز مراجعه می کنند ، که در اصل به معنای تعداد واحدهای ارزی است که مایل به خرید یا فروش آن هستید. 3 نوع تعداد زیادی وجود دارد:

  • اندازه میکرو قطعه = 0. 01 = کنترل 1000 واحد ارز
  • اندازه قطعه کوچک = 0. 10 = کنترل 10،000 واحد ارز
  • اندازه قطعه استاندارد = 1. 00 قطعه = کنترل 100000 واحد ارز

  مقدار پیپ چقدر است؟

  اگر حساب شما به دلار آمریکا است ، و شما یک جفت با USD را به عنوان ارز پایه (مثال EUR/USD) معامله می کنید ، پس موارد زیر صحیح است:

  • 1 معاملات PIP با 0. 01 (میکرو قطعه) معادل 0. 10 دلار دلار است
  • 1 معاملات PIP با 0. 10 (مینی قطعه) معادل 1. 00 دلار است
  • 1 معاملات PIP با 1. 00 (قطعه استاندارد) معادل 10. 00 دلار دلار است

  شمعدان ژاپنی چیست؟

  شمعدان (یا شمعدان های ژاپنی) سبکی از نمودار است که برای ارائه حرکات قیمت یک ارز استفاده می شود. هر شمعدان بسته به بازه زمانی ، مقدار مشخصی از زمان را نشان می دهد. اگر در بازه زمانی 15 دقیقه ای هستید ، هر شمع معادل 15 دقیقه (M15) است. اگر در بازه زمانی روزانه (D1) هستید ، هر شمع 24 ساعت را نشان می دهد.

  فتیله چیست؟

  یک فتیله (یا سایه) ، خطوط عمودی در بالا و زیر بدن شمع است.

  شمعدان ها به شما چه اطلاعاتی می دهند؟

  شمعدان اطلاعات زیر را به شما می دهد: قیمت باز ، قیمت نزدیک و بالا و پایین شمع (بالا و پایین ویک).

  صعودی به چه معنی است؟

  طولانی رفتن یا خرید ، یک اقدام صعودی برای معامله گر است. به عبارت ساده ، بودن یک گاو یا داشتن احساسات صعودی به این معنی است که شما معتقدید که یک جفت ارز در ارزش افزایش می یابد یا بالا می رود. به عنوان مثال ، "او در USD/JPY صعودی است" ، به این معنی است که او معتقد است که قیمت دلار آمریکا در برابر ین ژاپن افزایش می یابد.

  نریس معنی چیست؟

  کوتاه رفتن (کوتاه بودن) یا فروش ، یک اقدام نزولی برای معامله گر است. به عبارت ساده ، خرس بودن یا داشتن احساسات نزولی به این معنی است که شما معتقدید که یک جفت ارز در ارزش کاهش می یابد یا پایین می آیید. به عنوان مثال ، گفتن "او به یورو/دلار" نزولی است ، به این معنی است که او معتقد است که قیمت یورو در برابر دلار آمریکا کاهش می یابد.

  "کوتاه رفتن" یا "کوتاه کردن" چیست؟

  معامله گران می توانند از "کوتاه" به عنوان کلمه دیگری برای "فروش" فکر کنند. اگر "کوتاه می روید" یا "کوتاه کردن" ، این بدان معنی است که شما آن را می فروشید. هنگامی که معامله گران یک جفت ارز را می فروشند (یا کوتاه می روند) ، این بدان معنی است که آنها معتقدند که ارزش آن کاهش می یابد.

  "طولانی شدن" یا "اشتیاق" به چه معنی است؟

  معامله گران می توانند از "طولانی" به عنوان کلمه دیگری برای "خرید" فکر کنند. هنگامی که معامله گران یک جفت ارز را خریداری می کنند (یا طولانی می روند) ، این بدان معنی است که آنها معتقدند ارزش آن افزایش می یابد.

  گسترش چیست؟

  گسترش بخشی از هزینه ای است که شما به کارگزار پرداخت می کنید تا یک موقعیت را باز کنید. این تفاوت بین پیشنهاد و قیمت است. قیمت پیشنهاد بهترین قیمتی است که یک خریدار مایل به پرداخت آن است و قیمت درخواست بهترین قیمتی است که یک فروشنده مایل به پذیرش آن است.

  Metatrader 4 (MT4) چیست؟

  Metatrader 4 علی رغم انتشار Metatrader 5 ، متداول ترین پلت فرم تجاری برای معامله گران فارکس است.

  سفارش بازار چیست؟

  سفارش بازار یک ورود مستقیم در بازارها با گزینه خرید یا فروش با قیمت فعلی بازار است.

  سفارش محدود چیست؟

  سفارشات محدودی در شرایطی قرار می گیرند که فقط مایل به ورود به موقعیت جدید با قیمت خاص هستید. این سفارش فقط در صورتی پر می شود که بازار با آن قیمت معامله شود. سفارش محدودیت خرید یک دستورالعمل برای خرید جفت ارز با قیمت بازار پس از رسیدن بازار به قیمت مشخص شده یا پایین تر شما است. این قیمت باید پایین تر از قیمت فعلی بازار باشد. سفارش محدود فروش یک دستورالعمل برای فروش جفت ارز با قیمت بازار پس از رسیدن بازار به قیمت مشخص شده یا بالاتر شما است. این قیمت باید بالاتر از قیمت فعلی بازار باشد.

  سفارش توقف چیست؟

  یک سفارش توقف فقط پس از دستیابی به قیمت مشخص ، به یک سفارش بازار تبدیل می شود. سفارش خرید یک دستورالعمل برای خرید یک جفت ارز با قیمت بازار پس از رسیدن بازار به قیمت مشخص شده یا بالاتر شما است. این قیمت خرید باید بالاتر از قیمت فعلی بازار باشد. سفارش توقف فروش یک دستورالعمل برای فروش جفت ارز با قیمت بازار پس از رسیدن بازار به قیمت مشخص شده یا پایین تر شما است. این قیمت فروش باید پایین تر از قیمت فعلی بازار باشد.

  اهرم چیست؟

  اهرم به شما امکان می دهد مبلغ بیشتری را با استفاده از مقدار محدودی از خود کنترل کنید. به عنوان مثال ، با معامله حساب 1000 دلاری در اهرم 100: 1 ، شما قادر خواهید بود موقعیت 100000 دلاری را کنترل کنید.

  مزایای اهرم چیست؟

  امکان سودآوری از حرکات کوچک در قیمت ، و به شما امکان می دهد موقعیت های برنده خود را تقویت کنید ، گویی که در حال تجارت اندازه حساب بسیار بزرگتر هستید. اما ، فراموش نکنید که این یک شمشیر دو لبه است. ضررهای شما نیز به اندازه سود تقویت می شود. تجارت با اهرم نیاز به اجرای اصول خوب مدیریت ریسک دارد.

  حاشیه چیست؟

  حاشیه مبلغ پولی است که شما باید به عنوان یک واریز حسن نیت برای باز کردن تجارت با حساب خود داشته باشید. با استفاده از مثال فوق ، حاشیه شما 1000 دلار است که با اهرم 100: 1 معامله می شود.

  سطح حاشیه چیست؟

  این آستانه ای است که کارگزار شما قبل از نقدینگی موقعیت شما یا بستن تجارت (های) شما ، به شما اعلان می کند.

  تماس حاشیه چیست؟

  شما هرگز نمی خواهید این را ببینید. این بدان معناست که شما بیش از حد در حساب خود قرار دارید یا حاشیه کافی ندارید و کارگزار شما به اجبار موقعیت شما را به زور انحلال می دهد ، از این طریق تجارت (های) خود را با قیمت بازار بسته می کند.

  خطر پاداش (نسبت R/R) چیست؟

  این اندازه گیری می کند که شما در رابطه با سود بالقوه چه میزان ریسک می کنید. این خطر معمولاً با از دست دادن توقف از نقطه ورود تجارت تعریف می شود. در حالی که قیمت سود از نقطه ورود سود بالقوه را مشخص می کند.

  خطر پاداش فرمول چگونه است؟

  نسبت ریسک-پاداش = ارزش مطلق (ارزش ورود قیمت-ارزش ضرر توقف) تقسیم بر ارزش مطلق (ارزش ورود قیمت-ارزش قیمت هدف)

  جریان و جریان چیست؟

  Ebb و جریان به چیزی که به طور مکرر در حال افزایش و در حال کاهش است ، یا افزایش و در حال سقوط مانند جزر و مد اقیانوس است. این نمایش بصری از نحوه پاسخگویی بازارها به وقایع روزانه است.

  شمع Doji چیست؟

  یک Doji شمعدانی است که دارای بدن بسیار کوچکی (یا بدن) شمع ، با یک فتیله فوقانی و/یا پایین است ، و اغلب نشانگر نوسان بالا یا کم نوسان در عملکرد قیمت است.

  شمع چکش چیست؟

  یک چکش شمعدانی است که دارای بدنه کوتاه شمع ، یک فتیله فوقانی بسیار کوتاه و یک فتیله پایین بلند است که به طور معمول به دنبال یک حرکت پایین رخ می دهد. یک چکش معکوس برعکس است.

  الگوی نوار داخلی چیست؟

  الگوی نوار داخلی یک الگوی ادامه عمل قیمت است. با دو شمع مشخص می شود ، که در آن شمع دوم کوچکتر و در سطح بالا و پایین شمع اول است.

  الگوی سر و شانه (H& S) چیست؟

  یک الگوی سر و شانه یک الگوی عمل معکوس عمل است که در یک صعود یافت می شود. این الگوی با داشتن 3 قله مشخص می شود که وسط (سر) بالاترین است و دو قله کوچکتر از هر طرف (اینها شانه های چپ و راست هستند). سپس یک خط مستقیم برای اتصال پایه 3 قله کشیده می شود و به آن گردنبند گفته می شود. شکستن گردنبند نشان دهنده معکوس به نزولی خواهد بود. یک الگوی سر و شانه معکوس یکسان است ، اما به صورت افقی می چرخد و وقتی قیمت در حال پایین آمدن است ، پیدا می شود.

  پشتیبانی و مقاومت (S& R) چیست؟

  پشتیبانی به سطوح قابل توجهی زیر قیمت فعلی بازار و مقاومت به سطح قابل توجهی بالاتر از قیمت بازار اشاره دارد. این سطوح مناطقی قابل توجه هستند که قیمت در گذشته واکنش نشان داده است و ممکن است در آینده دوباره این کار را انجام دهد.

  ابزار فیبر یا فیبوناچی چیست؟

  Fibonacci یک ابزار تجاری فنی است که برای اندازه گیری دو نقطه نوسان در قیمت (بالا و پایین) استفاده می شود و دامنه عمودی را به درصد تقسیم می کند. این شامل اصلاح و گسترش فیبوناچی است.

  اصلاح فیبوناچی چیست؟

  این به اندازه گیری اصلاحات به عنوان درصدهای محدوده قیمت اشاره دارد. معامله گران تمایل دارند به دنبال تلاقی در سطوح 50٪، 61. 8٪ و 78. 6٪ باشند. در معامله گران پول هوشمند، ما دوست داریم به اصلاح 70. 5% به عنوان یک "نقطه شیرین" برای ورودی ها نگاه کنیم.

  پسوند فیبوناچی چیست؟

  این به ادامه مقیاس اصلاحی فیبوناچی، فراتر از سطح اصلاحی 100٪ اشاره دارد. سطوح مورد علاقه عبارتند از 127. 2٪، 161. 8٪، 200٪، و غیره. این سطوح برای شناسایی اهداف بالقوه برای قیمت استفاده می شود.

  فراکتال ها چیست؟

  فراکتال ها یک الگوی هندسی تکرارشونده هستند که در بازارها در میان تغییرات قیمتی بزرگتر رخ می دهد و در تمام بازه های زمانی تکرار می شود. ممکن است عبارت "قیمت فراکتال است" را شنیده باشید ... این بدان معناست که الگوهای تکراری در قیمت وجود دارد.

  معاملات سوئینگ چیست؟

  معاملات نوسان برای کسانی است که صبر و حوصله منتظر معامله را دارند. معامله گران سوئینگ صبر زیادی دارند و مایلند روزها یا حتی هفته ها معامله انجام دهند. معاملات نوسانی به استاپ ضرر بیشتری نسبت به معاملات روزانه نیاز دارد تا به معامله اجازه تنفس بدهد. معامله‌گران سوئینگ می‌توانند با افت‌های بالا کنار بیایند و ذهنی آرام داشته باشند زمانی که معامله در روند کاهشی شناور است.

  معاملات روزانه چیست؟

  این یک سبک معاملاتی است که در آن معاملات در همان روز انجام و تکمیل می شوند، به همین دلیل است که گاهی اوقات به آن "معاملات روز" می گویند. این نوع معامله گران به دنبال الگوهای تکراری هستند که به صورت روزانه رخ می دهند. آن‌ها هیچ معامله طولانی‌مدت یا موقعیت‌های نوسانی را انجام نمی‌دهند، زیرا ممکن است از برگزاری معاملات باز یک شبه ناراحت باشند.

  اسکالپینگ چیست؟

  اسکالپینگ یک سبک معاملاتی بسیار سریع است. به این نوع معامله گران اسکالپر می گویند و دوست دارند سریع وارد بازار شوند و از آن خارج شوند. اسکالپینگ برای معامله گرانی مناسب است که می توانند سریع تصمیم بگیرند و بدون تردید اقدام کنند. اینها اغلب معامله گرانی هستند که حوصله برگزاری معاملات برای دوره های طولانی را ندارند. در عوض، آن‌ها انتظار دارند معاملاتشان فوراً سودآور شوند و معمولاً اگر معامله‌ای بر خلاف آنها انجام شود، به سرعت از معاملات خارج می‌شوند.

  حقوق و دستمزد غیر کشاورزی (NFP) چیست؟

  حقوق و دستمزد غیرکشاورزی یک شاخص اقتصادی کلیدی برای اقتصاد ایالات متحده است که نشان دهنده تعداد مشاغل اضافه یا از دست رفته است. نسخه‌های NFP عموماً تحرکات زیادی در بازار ایجاد می‌کنند و در اولین جمعه هر ماه در ساعت 8:30 صبح به وقت شرقی منتشر می‌شوند.

  FOMC چیست؟

  FOMC کمیته بازار آزاد فدرال است که 8 بار در سال ملاقات می کند تا به طور عمده در مورد 2 مورد بحث کند: اطلاعات مالی فعلی را مرور کنید و تصمیم بگیرید که چه نوع مداخله ای لازم خواهد بود. اگر FOMC تصمیم به افزایش نرخ بهره بگیرد ، امکان افزایش تقاضا برای ارزش دلار آمریکا وجود دارد ، بنابراین معامله گران می توانند در مورد افزایش قیمت دلار حدس بزنند.

  تجزیه و تحلیل فنی چیست؟

  تجزیه و تحلیل فنی به مطالعه عملکرد قیمت تاریخی به منظور شناسایی الگوهای موجود در بازار برای تعیین عملکرد قیمت آینده اشاره دارد. این کار می تواند با استفاده از شاخص های فنی و ترکیبی از ابزارهای تجزیه و تحلیل دیگر انجام شود. تحلیلگران فنی اغلب به دنبال پشتیبانی و مقاومت خواهند بود و روند و تغییرات روند را شناسایی می کنند.

  تجزیه و تحلیل اساسی چیست؟

  تجزیه و تحلیل اساسی به تحقیقات انجام شده در مورد عوامل سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی و تأثیر آنها بر ارز یک کشور اشاره دارد. اصول به نیروهای عرضه و تقاضای ارز ، کالاها و سهام که می تواند تحت تأثیر انتشار اقتصادی ، تنش های ژئوپلیتیکی ، فصلی ، تغییر نرخ بهره ، اخبار منتشر شده توسط بانک های مرکزی و غیره باشد ، نگاه می کنند.

  روانشناسی تجارت چیست؟

  روانشناسی تجارت به مطالعه و آموزش طرز فکر یک معامله گر و نحوه رفتار آن در هنگام تجارت فعال اشاره دارد. این تمایلات اصلی بشر از معامله گران را نشان می دهد ، زیرا تجارت به نوع دیگری از طرز فکر نسبت به آنچه مغز بدوی ما برای موفقیت برنامه ریزی شده است ، نیاز دارد.

  مدیریت ریسک چیست؟

  این به مدیریت خطرات در حساب تجارت شما اشاره دارد. قاعده کلی انگشت شست هرگز بیش از 2 ٪ در هر تجارت خطر ندارد.

  مدیریت تجارت چیست؟

  این به مدیریت موقعیت های باز اشاره دارد. این شامل کاهش ریسک در حالی است که تجارت با انتقال ضرر توقف به قیمت بازار یا کاهش ضرر در از دست دادن معاملات سود می برد.

  سیگنال های فارکس چیست؟

  سیگنال های فارکس یا هشدارها ایده های تجاری و تنظیماتی با قیمت ورود خاص هستند ، سود (TP) و ضرر متوقف شده (SL) را برای ارائه سطح توجه به معامله گران ارائه می دهند. اینها مبتنی بر تجزیه و تحلیل و نظر در مورد آنچه معامله گران ما در بازار می بینند است. به عنوان مثال ، وقتی آنها تجارت می کنند ، اعلان را ارسال می کنیم. یادآوری این نکته حائز اهمیت است که ایده های تجاری فقط برای اهداف آموزشی است و هرگز نباید به عنوان مشاوره مالی اشتباه شود.

  منظور از TP و SL چیست؟

  TP به معنای "سود گرفتن" است ، و SL به معنای "ضرر متوقف" است. سود این است که قیمت هدف شما برای خارج شدن از تجارت خود پس از رسیدن به قیمت تعیین شده است. متوقف کردن ضرر ، شبکه ایمنی است که در صورت رسیدن به نقطه ای از اعتبار خود برای محدود کردن ضرر و زیان خود ، برای خارج شدن از تجارت خود را تنظیم کرده اید.

  ما روی چه جفت ارز تمرکز می کنیم؟

  تمرکز اصلی ما روی جفت های اصلی و جزئی ارز است. اینها هر یک از 8 ارز اصلی است که با یکدیگر جفت شده اند.

  چند جفت باید معامله کنم؟

  تصمیم گیری کاملاً بر عهده شماست و به استراتژی معاملاتی که شما تدوین می کنید بستگی دارد. در حالی که هر معامله گر ترجیحات خاص خود را دارد ، بسیاری از معامله گران موفق این امر را تنها 1-2 جفت می دانند. این برای معامله گران مبتدی بسیار توصیه می شود.

  ایده های تجارت چه ساعتی ارسال می شود؟

  ایده های تجاری در یک زمان از پیش تنظیم نشده ارسال نمی شوند. درعوض ، آنها هنگامی ارسال می شوند که یک فرصت تجاری خود را در بازارها ارائه می دهد و معیارهای خود را از معامله گر فردی ملاقات می کند.

  آیا می توانم از هر کارگزاری فارکس برای تجارت استفاده کنم؟

  بله ، شما می توانید از هر کارگزار فارکس مورد نظر خود استفاده کنید تا زمانی که بتوانید ابزارهایی را که می خواهید تجارت کنید تجارت کنید ، با اهرمی که می خواهید با آن تجارت کنید. ما عمدتاً روی جفت های اصلی و جزئی ارز تمرکز می کنیم ، که همه کارگزاران باید ارائه دهند.

  از چه کارگزار باید استفاده کنم؟

  شما باید تحقیقات خود را انجام دهید تا یک کارگزار معتمد را پیدا کنید که در کشور محل زندگی شما موجود باشد و همچنین نیازهای تجاری شما را برآورده کند. ما یک ویدیو داریم که به توضیح این موضوع با جزئیات کمک می کند - می توانید آن را در کتابخانه آموزش پیدا کنید.

  چقدر باید با آن تجارت کنم؟

  ما همیشه توصیه می کنیم که معامله گران فقط با آنچه می توانند از دست بدهند تجارت کنند. با این حال ، اگر شما یک مبتدی هستید ، ما اکیداً توصیه می کنیم تا زمانی که بتوانید صندوق های زنده را راحت کنید ، با یک حساب تجارت نمایشی شروع کنید.

  چقدر باید حساب زنده خود را تأمین کنم؟

  این سوالی نیست که می توانیم برای شما پاسخ دهیم. شما باید برای خودتان بفهمید که مبلغ مناسب بر اساس اشتهای ریسک و اهداف تجاری خود چیست. شما هرگز نباید بیش از آنچه که توانایی از دست دادن را دارید ریسک کنید ، و ما همیشه توصیه می کنیم وقتی مبتدی هستید ، در یک حساب نسخه ی نمایشی تجارت کنید.

  آیا می توانم از خدمات شما استفاده کنم اگر تازه وارد تجارت فارکس شوم؟

  بله ، خدمات ما برای هر دو مبتدی که به دنبال شروع کار هستند ، و همچنین معامله گران پیشرفته ای که سالهاست تجارت می کنند ، طراحی شده است. اگر یک مبتدی کامل هستید ، توصیه می کنیم ابتدا با یک حساب نسخه ی نمایشی شروع کنید و یادگیری را در آنجا ادامه دهید تا اینکه راحت شروع به تجارت با صندوق های زنده نکنید.

  چقدر باید از اهرم استفاده کنم؟

  این یکی دیگر از مواردی است که شما باید به تنهایی تصمیم بگیرید ، زیرا واقعاً به سطح راحتی شما بستگی دارد. تجربه ، سبک تجارت و تحمل ریسک کلی خود را در نظر بگیرید. اگر مبتدی هستید ، توصیه می کنیم کمترین اهرم ممکن را انتخاب کنید.

  چرا باید یک حساب نسخه ی نمایشی تجارت کنم؟

  تجارت یک حساب زنده بدون هیچ تجربه ای مانند شرط بندی در بازی جدیدی است که قبلاً در کازینو بازی نکرده اید. شما در اصل پول خود را در برابر خانه قمار می کنید. یک حساب نسخه ی نمایشی به شما امکان می دهد قبل از اینکه پول واقعی را به خطر بیاندازید با محیط راحت شوید.

  متوسط از دست دادن توقف چیست؟

  ضرر توقف ما بسته به راه اندازی تجارت متفاوت خواهد بود. با این حال ، این مهم نیست زیرا 20 از دست دادن PIP Stop یا 100 از دست دادن PIP باید 1-2 ٪ از مانده حساب شما باشد. توصیه می کنیم همیشه با استفاده از ماشین حساب اندازه ریسک/موقعیت ، اندازه موقعیت را محاسبه کنید.

  آیا دچار افتادگی شده است؟

  همیشه در تجارت وجود خواهد داشت. حتی بهترین معامله گران جهان قادر به فراخوانی دقیق یا پایین یک روند نیستند. در تجارت کاملاً ضروری است و در صورت استفاده از مدیریت ریسک 1-2 ٪ باید نگران آن باشید.

  اگر قیمت قبلاً حرکت کرده باشد و من ورودی را از دست داده ام چه می شود؟

  اگر قیمت در مقابل جهت شما حرکت کرده است ، هنوز هم می توانید تجارت را انجام دهید. این امر به این دلیل است که شما قیمت ورودی بهتری در بازار دریافت خواهید کرد. اگر قیمت به سمت جهت تجارت حرکت کرده باشد ، خطر شما کمی بیشتر خواهد بود. سپس می توانید منتظر بمانید و ببینید که آیا قیمت به سطح ورودی باز می گردد ، یا می توانید خطر خود را برای پاداش ارزیابی کنید و تصمیم بگیرید که آیا تجارت هنوز ارزش آن را دارد یا خیر. اگر اینطور نیست ، به تجارت بعدی بروید. همیشه بیشتر خواهد بود.

  چگونه می توانم خطر پاداش یک سیگنال را محاسبه کنم؟

  بهترین راه برای محاسبه ریسک خود برای پاداش در فارکس ، استفاده از PIPS به عنوان معیاری از نقطه ورود برای متوقف کردن ضرر و گرفتن هدف سود است. اگر نسبت خطر پاداش 1: 3 باشد ، این بدان معنی است که برای هر 1 دلار که مایل به ریسک کردن هستید ، 3 دلار پاداش کسب خواهید کرد.

  نسبت ریسک-پاداش = ارزش مطلق (ارزش ورود قیمت-ارزش ضرر توقف) تقسیم بر ارزش مطلق (ارزش ورود قیمت-ارزش قیمت هدف)

  چقدر باید در هر تجارت ریسک کنم؟

  قاعده کلی 1-2 ٪ در هر تجارت است. اگر مبتدی هستید ، توصیه می کنیم فقط 1 ٪ چسبیده باشید. این امر باعث ایجاد نظم و انضباط می شود و خود را آموزش می دهد تا حریص نباشید. اگر یک عادت بد ایجاد کنید ، باید در نهایت آن عادت ها را بشکنید ... و همه ما می دانیم که شکستن عادت های بد چقدر سخت است.

  از چه اندازه زیادی باید استفاده کنم؟

  ما پیشنهاد می کنیم از یک ماشین حساب اندازه ریسک/موقعیت استفاده کنید تا به شما در تعیین اندازه قطعه مناسب برای حساب خود بر اساس ریسکی که می خواهید استفاده کنید و جفت ارز که می خواهید تجارت کنید ، کمک کنید.

  چگونه خطر خود را محاسبه کنم؟

  برای محاسبه دستی ریسک خود ، می توانید ریسک خود را ٪ ، ضرب شده با مانده حساب خود ، سپس ضرر توقف برابر با آن مقدار را تعیین کنید. به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که می خواهید از 1 ٪ ریسک در حساب 5000 دلار خود استفاده کنید. شما 0. 01*5000 = 50 دلار مصرف می کنید. سپس می فهمید که چند قطعه از قیمت ورودی خود برای متوقف کردن قیمت ضرر و زیان ، و آن مبلغ را در ماشین حساب اندازه ریسک/موقعیت وارد کنید.

  چگونه می توانم خطر خود را برای پاداش (RR) محاسبه کنم؟

  نسبت ریسک-پاداش = ارزش مطلق (ارزش ورود قیمت-ارزش ضرر توقف) تقسیم بر ارزش مطلق (ارزش ورود قیمت-ارزش قیمت هدف)

  سؤالات متداول در معاملات قیمت

  معاملات اقدام قیمت چیست؟

  معاملات اقدام قیمت مبتنی بر این مفهوم است که قیمت فراکتال است و الگوهای اغلب در بازار تکرار می شوند. معامله گران اقدام قیمت حرکات قیمت گذشته تاریخی را برای پیش بینی گرایش های قیمت آینده تجزیه و تحلیل می کنند. این سبک تجارت به رفتار قیمت و تجزیه و تحلیل شمعدان متکی است ، با استفاده محدود یا بدون استفاده از شاخص های فنی.

  بهترین بازه زمانی برای معاملات اقدام قیمت چیست؟

  عملکرد قیمت را می توان در هر بازه زمانی استفاده کرد. این می تواند در یک بازه زمانی بزرگ مانند ماهانه و همچنین یک بازه زمانی کوچکتر مانند نمودارهای 15 دقیقه ای استفاده شود. به طور کلی ، فریم های زمانی بالاتر دقیق تر هستند زیرا آنها چشم انداز گسترده تری به شما ارائه می دهند.

  آیا می توانم تجارت اقدام قیمت را با سایر استراتژی ها ترکیب کنم؟

  بله ، شما می توانید معاملات اقدام قیمت را با هر نوع تجارت دیگر ترکیب کنید. از آنجا که معاملات اقدام قیمت یک روش مینیمالیستی برای تجارت است ، به راحتی اشکال دیگر تجزیه و تحلیل فنی را تکمیل می کند.

  تجزیه و تحلیل p-down چیست؟

  تجزیه و تحلیل از بالا به پایین به کاربرد تجزیه و تحلیل فنی اشاره دارد که از بازه های زمانی بالاتر شروع می شود و به بازه های زمانی پایین می رسد.

  منطقه پشتیبانی چیست؟

  این منطقه ای از قیمت است که مانع از پایین آمدن یک جفت ارز با "پشتیبانی" می شود. همانطور که یک منطقه است ، به جای یک قیمت خاص ، یک قیمت کوچک از قیمت را پوشش می دهد.

  منطقه مقاومت چیست؟

  این منطقه ای از قیمت است که مانع از بالاتر رفتن یک جفت ارز می شود. همانطور که یک منطقه است ، به جای یک قیمت خاص ، یک قیمت کوچک از قیمت را پوشش می دهد.

  چرا بیشتر سفارشات بازار معاملات ما است؟

  در استراتژی معاملاتی اقدام به قیمت ما ، بسته شدن شمع از اهمیت بالایی برخوردار است ، بنابراین ، ما به ندرت از سفارشات در انتظار استفاده می کنیم. توصیه می کنیم هشدارهایی را برای ورود قیمت به نقطه علاقه خود تنظیم کنید ، سپس به دنبال تأیید در عملکرد قیمت باشید (به عنوان مثال: برای بسته شدن قیمت بالاتر از یک سطح) ، قبل از ورود به یک سفارش بازار.

  سؤالات متداول پول هوشمند

  پول هوشمند چه و چه کسی است؟

  پول هوشمند که معامله گر ما به آن اشاره می کند ، هر نهاد ، فردی یا سازمان یا نیروی جمعی است که ظرفیت مالی برای جابجایی قیمت در بازار دارد.

  چه کسی در "پول گنگ" ، "پول خیابانی" یا "خرده فروشی" گنجانده شده است؟

  اینها شرکت کنندگان در بازار غیر از پول هوشمند هستند. پول هوشمند دسترسی بیشتری به اطلاعات ، سریعتر و آسان تر از پول خیابانی دارد.

  بانک مرکزی چیست؟

  یک بانک مرکزی نهادی است که مسئولیت نظارت بر ارز و سیستم پولی یک کشور را بر عهده دارد. بانک مرکزی ایالات متحده سیستم ذخیره فدرال رزرو است که معمولاً با عنوان فدرال رزرو شناخته می شود.

  شبکه بین بانکی کیست؟

  این به گروهی از بانکهای برتر اشاره دارد که به صورت الکترونیکی از طریق EBS یا رویترز برای تجارت FX در بین خود و سایر مشتریان اصلی مرتبط هستند.

  تجزیه و تحلیل بین بازار چیست؟

  این به تجزیه و تحلیل همبستگی بین نرخ بهره ، سهام ، کالاها و ارزهای جهانی در شرایط تورم یا تورم اشاره دارد

  گزارش تعهد معامله گران (COT) چیست؟

  این یک گزارش هفتگی است که توسط CFTC ایالات متحده (کمیسیون معاملات آتی کالاها) در مورد دارایی های کل شرکت کنندگان در بازار در بازار آینده از جمله شرکت کنندگان پول هوشمند و خرده فروشی منتشر شده است.

  سطح نهادی چیست؟

  این به یک سطح قیمت اشاره دارد که در 20 ، 50 یا 80 به پایان می رسد (مثال 1. 1220 ، 1. 1250 یا 1. 1280). این سطوح جایی است که بسیاری از موسسات تجارت خود را انجام می دهند.

  تعادل چیست؟

  برخی از این به عنوان ارزش منصفانه یاد می کنند. این قیمت متوسط از محدوده قبلی از آن بالا و پایین است.

  مشخصات بازار چیست؟

  مشخصات بازار به یکی از 4 محیط بازار اشاره دارد که ویژگی های مختلفی دارد. این پروفایل ها عبارتند از:

  • دامنه تثبیت
  • انبساط یا شکست
  • ترمیم
  • واژگونی

  تجمع چیست؟

  هنگامی که پول هوشمند در حال خرید است ، برای ورود به موقعیت های طولانی یا پوشش موقعیت های کوتاه ، به این تجمع گفته می شود.

  دستکاری چیست؟

  این زمانی است که Smart Money از یک حرکت قیمت کاذب استفاده می کند تا معامله گران خرده فروشی را قبل از اینکه قیمت را به سمت مخالف منتقل کنند به سمت اشتباه بازار بکشاند. همچنین می تواند حرکتی برای متوقف کردن معامله گران و موقعیت آنها در یک سطح خاص باشد.

  توزیع چیست؟

  وقتی پول هوشمند در حال فروش است، برای وارد کردن موقعیت های فروش یا نقد کردن موقعیت های خرید با نوسان نزدیک به بالا یا پایین.

  Stop-Run یا Stop-Hunt چیست؟

  اینها به یک حرکت قیمت کاذب مهندسی شده توسط اسمارت مانی، با هدف ایجاد توقف ضرر در بالاتر یا پایین تر از سطح قیمت اشاره دارد. به آن دستکاری نیز می گویند.

  بالا و پایین های مساوی چیست؟

  در بسیاری از آموزه‌های سنتی، ممکن است به این موارد، دو بالا و پایین دوتایی گفته شود که الگوهای معکوس هستند. با این حال، در معاملات پول هوشمند، اینها مناطقی هستند که ما به دنبال قیمت به هدف هستیم، زیرا قیمت تمایل دارد به این مناطق کشیده شود. آنها به عنوان یک نجیب برای قیمت عمل می کنند زیرا نقدینگی در بالا یا پایین این مناطق وجود دارد.

  نقدینگی چیست؟

  وقتی به نقدینگی در معاملات پول هوشمند اشاره می کنیم، به تقاطع سفارش ها اشاره می کنیم. استخرهای نقدینگی را می‌توان در مناطق نزدیک به نوسان قیمت پیدا کرد، جایی که بسیاری از توقف‌ها و توقف ضررها انجام می‌شوند.

  Inside Day چیست؟

  به یک کندل روزانه با بالا و پایین بیشتر از کندل روزانه قبلی اشاره دارد و معمولاً نشان دهنده ادامه روند است.

  جفت های همبسته چیست؟

  جفت های همبسته 2 جفت ارز هستند که تمایل به حرکت با هم دارند. به عنوان مثال، EUR/USD و GBP/SSD معمولا پشت سر هم حرکت می کنند، همانطور که NZD/USD و AUD/USD حرکت می کنند.

  جهت گیری سوگیری چیست؟

  به جهت گیری جهت فعلی پرایس اکشن در بازه زمانی بالاتر در طول نمایه بازار روند و قابل معامله اشاره دارد.

  Swing High و Swing Low چیست؟

  ما به یک تاب بلند به عنوان ارتفاع سه میله اشاره می کنیم که در آن شمع وسط یک نقطه اوج ایجاد می کند و 2 شمع همسایه با ارتفاع پایین تر بسته می شود. نوسان پایین برعکس است.

  تجارت روزانه چیست؟

  به معامله ای اطلاق می شود که در همان روز معاملاتی وارد و خارج می شود.

  شمع آپ چیست؟

  این اصطلاح دیگری برای شمع صعودی است.

  داون کندل چیست؟

  این اصطلاح دیگری برای شمع نزولی است.

  «روی دستت بنشین» یعنی چه؟

  این عبارتی است که معامله‌گر ما در شرایطی که شرایط بازار برای معامله ایده‌آل نیست استفاده می‌کند و صرفاً به این معنی است که در حاشیه بازار بمانید، روی دستان خود بنشینید و فقط تماشا کنید.

  اختصارات

  AMD چیست؟

  این مخفف عبارت Accumulation، Manipulation و Distribution است.

  HTF و LTF چیست؟

  بازه زمانی بالاتر و بازه زمانی پایین. HTF معمولاً به بازه های زمانی بالاتر از 1 ساعت اشاره دارد. 4 ساعته (H4) ، روزانه (D1) ، هفتگی (W1) و ماهانه (MN). LTF معمولاً به بازه های زمانی پایین تر از 4 ساعت اشاره دارد. 1 ساعت (H1) ، 15 دقیقه (M15) و 5 دقیقه (M5).

  HH ، HL ، LH ، LL چیست؟

  بالاتر ، بالاتر ، پایین تر ، پایین و پایین پایین. اینها به نوسانات قیمت اشاره دارد و به تعیین اینکه آیا ساختار بازار صعودی است یا نزولی کمک می کند.

  اتحادیه اروپا ، GU ، UJ چیست؟

  این برای EUR/USD ، GBP/USD و USD/JPY کوتاه است. همین مورد در مورد هر جفت دیگر با این نوع اختصارات (UC = USD/CAD ، AN = AUD/NZD و غیره)

  Xau چیست؟

  این نماد تیک به طلا اشاره دارد: Xau/USD.

  WTI چیست؟

  این نماد تیک به روغن میانی یا نفت خام غرب تگزاس اشاره دارد.

  US30 یا DJ30 چیست؟

  این نمادهای تیک به داو جونز اشاره دارد.

  FOMO چیست؟

  ترس از دست رفتناین یکی از دشمنان بزرگ برای معامله گران بی تجربه است.

  RR چیست؟

  کوتاه برای ریسک/پاداش.

  NFP چیست؟

  FOMC چیست؟

  کمیته بازار آزاد فدرال.

  برجسته در Siriusxm

  یادگیری ، تجارت ، سود

  لنز فارکس راه حل های معاملاتی با کیفیت را برای معامله گران در سراسر جهان ارائه می دهد و به معامله گران کمک می کند تا رویکرد حرفه ای را به بازارها بپردازند. به همین دلیل است که معامله گران ما برنده می شوند در حالی که 95 ٪ از معامله گران خرده فروشی شکست می خورند.

  ساعات کار

  MO-FR: 9: 00-17: 00 (EST) SA: SU بسته: بسته

  DBA: لنزهای فارکس

  CF Toronto Eaton Center ، خیابان 250 Yonge 2201 ، تورنتو ، در M5G 1B1

  توجه داشته باشید که تجارت و تجارت فارکس در هر بازاری از جمله Crypto پتانسیل ضرر مالی و همچنین سود را دارد. با پولی که نمی توانید از پس آن برآیید ، تجارت نکنید. می توان تمام پول خود را هنگام تجارت از دست داد زیرا عوامل زیادی وجود دارد که در کنترل شما یا ما نیستند. برخی از کارگزاران فارکس ممکن است شما را مسئول سرمایه گذاری سرمایه ای که از تعادل شما فراتر رفته و به حاشیه می رود ، بر عهده بگیرند. آگاه باشید که این مسئولیت شماست. لنزهای فارکس هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که ممکن است در نتیجه خدمات ما ، سیگنال های فارکس ، سیگنال های رمزنگاری ، حساب های مدیریت شده یا هر سیگنال بازار دیگری که ممکن است هر از گاهی ارائه دهیم ، بر عهده نمی گیرد. لنزهای فارکس به عنوان ابزاری آموزشی برای کمک به شما در دیدن چگونگی عملکرد معامله گران روز حرفه ای و معامله گران نوسان از روز به روز و هفته به هفته به شما کمک می کنند. با ثبت نام به عنوان مشترک ، شما موافقت می کنید که لنزهای فارکس مشاوره مالی ارائه نمی دهند بلکه چشم انداز آموزشی در مورد بازارها را ارائه می دهند. ما هیچ مسئولیتی در مورد سود یا ضرر در حساب شما در نتیجه سیگنال ها و/یا خدمات یا هر محصول مرتبط با فارکس در هر یک از وب سایت های ما از جمله این مورد بر عهده نداریم.

  این سایت از کوکی ها استفاده می کند. با ادامه مرور سایت ، شما با استفاده ما از کوکی ها موافقت می کنید.

  تنظیمات کوکی و حریم خصوصی

  ما ممکن است درخواست کوکی ها را در دستگاه شما تنظیم کنیم. ما از کوکی ها استفاده می کنیم تا هنگام بازدید از وب سایت های ما ، نحوه تعامل با ما ، غنی سازی تجربه کاربری و سفارشی کردن رابطه خود با وب سایت ما ، به ما اطلاع دهند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر ، روی عناوین دسته های مختلف کلیک کنید. همچنین می توانید برخی از ترجیحات خود را تغییر دهید. توجه داشته باشید که مسدود کردن برخی از انواع کوکی ها ممکن است بر تجربه شما در وب سایت های ما و خدماتی که ما قادر به ارائه هستیم تأثیر بگذارد.

  این کوکی ها کاملاً ضروری هستند تا از طریق وب سایت ما خدمات موجود را در اختیار شما قرار دهند و از برخی از ویژگی های آن استفاده کنند.

  از آنجا که این کوکی ها برای ارائه وب سایت کاملاً ضروری هستند ، شما نمی توانید بدون تأثیر عملکرد سایت ما از آنها امتناع ورزید. می توانید با تغییر تنظیمات مرورگر خود ، آنها را مسدود یا حذف کنید و تمام کوکی ها را در این وب سایت مسدود کنید.

  این کوکی ها اطلاعاتی را جمع آوری می کنند که یا به صورت کل مورد استفاده قرار می گیرند تا به ما در درک چگونگی استفاده از وب سایت ما یا اینکه کمپین های بازاریابی ما چقدر مؤثر هستند ، یا به ما کمک کنند تا وب سایت و برنامه خود را برای شما به منظور ارتقاء تجربه خود به ما کمک کند.

  اگر نمی خواهید که ما ویستای شما را به سایت خود ردیابی کنیم ، می توانید ردیابی را در مرورگر خود در اینجا غیرفعال کنید:

  ما همچنین از خدمات خارجی مختلف مانند Google WebFonts ، Google Maps و ارائه دهندگان فیلم های خارجی استفاده می کنیم. از آنجا که این ارائه دهندگان ممکن است داده های شخصی مانند آدرس IP شما را جمع آوری کنند ، ما به شما امکان می دهیم آنها را در اینجا مسدود کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این ممکن است عملکرد و ظاهر سایت ما را به شدت کاهش دهد. پس از بارگیری مجدد صفحه ، تغییرات اعمال می شود.

  تنظیمات Google WebFont:

  تنظیمات نقشه Google:

  فیلم های Vimeo و YouTube جاسازی شده:

  شما می توانید در مورد کوکی ها و تنظیمات حریم خصوصی ما با جزئیات در صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی ما بخوانید.< Span> ما همچنین از خدمات خارجی مختلف مانند Google WebFonts ، Google Maps و ارائه دهندگان فیلم های خارجی استفاده می کنیم. از آنجا که این ارائه دهندگان ممکن است داده های شخصی مانند آدرس IP شما را جمع آوری کنند ، ما به شما امکان می دهیم آنها را در اینجا مسدود کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این ممکن است عملکرد و ظاهر سایت ما را به شدت کاهش دهد. پس از بارگیری مجدد صفحه ، تغییرات اعمال می شود.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 26 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 22:55