اخبار یاهو

ساخت وبلاگ

برخی از قسمت های این صفحه در نسخه مرورگر فعلی شما پشتیبانی نمی شوند. لطفاً به یک نسخه مرورگر جدیدتر ارتقا دهید.

برگه تقلب Pivot Point

محورهای کاماریلا خطوط پشتیبانی و مقاومت روزانه را ایجاد می کنند

دامنه محوری بین محوری R3-S3 یافت می شود

معامله گران روند می توانند قبل از تجارت ابتدا تعصب ایجاد کنند

تجارت چالش های منحصر به فردی را ایجاد می کند و معامله گران فنی می توانند انواع شاخص ها را برای کمک به آنها در این راه به کار گیرند. معامله گران روز اغلب برای کمک به تجزیه و تحلیل پشتیبانی و مقاومت ، نقاط محوری مانند محورهای کاماریلا را انتخاب می کردند. پس از افزودن به نمودار ، این مقادیر می توانند با ایجاد نقاط کلیدی قیمت گذاری برای نظارت و کمک به تأیید تصمیمات تجاری ، به معامله گران کمک کنند. برای اینکه شما را با محورهای کاماریلا سرعت بخشید ، با بررسی سه روش از شاخص می توان در معاملات روز شما استفاده کرد. بیا شروع کنیم!

به دنبال معکوس های بیشتر FX هستید؟s برای لیست ایمیل من در اینجا: اینجا ثبت نام کنید

دامنه ای به عنوان یک بازار جانبی با تجارت قیمت بین خطوط پشتیبانی و مقاومت شناخته می شود. معامله گران دامنه می توانند از محورهای کاماریلا بهره مند شوند ، زیرا هر روز این نشانگر دامنه جدیدی را برای تجارت ارائه می دهد. همانطور که در زیر مشاهده می شود که معامله گران به دنبال معکوس های کوتاه مدت هستند ، باید در درجه اول روی حرکت قیمت بین محورهای S3 و R3 متمرکز شوند. این منطقه به عنوان محدوده معاملاتی روزانه شناخته می شود و می تواند به معامله گران دامنه اجازه دهد مناطق پاک را برای برنامه ریزی ورودی های بازار خود برنامه ریزی کنند.

به طور سنتی ، بازرگانان معکوس دامنه به دنبال قیمت خواهند بود تا به سمت یک نقطه پشتیبانی یا مقاومت حرکت کنند. اگر مقاومت در برابر بازرگانان به دنبال شروع موقعیت های مبتنی بر فروش در نزدیکی محوری R3 باشد ، با هدف حرکت قیمت به سمت پشتیبانی. برعکس ، اگر قیمت بالاتر از S3 Camarilla Pivot پشتیبانی شود ، معامله گران دامنه به دنبال شروع موقعیت های مبتنی بر خرید در نزدیکی محوری S3 با هدف حرکت به سمت محوری مقاومت R3 هستند. با این حال ، لازم به ذکر است که قیمت می تواند در طول روز محدود شود.

The Pivot Point Cheat Sheet

(ایجاد شده با استفاده از نمودارهای Marketscope 2. 0 FXCM)

یک شکست یک حرکت جهت دار قوی است که قیمت را از طریق یک خط اصلی مقاومت یا یک نقطه خاص از پشتیبانی از قیمت سوق می دهد. این مناطق موجود در نمودار را می توان با یافتن محوری R4 یا S4 روی نمودار خود به راحتی شناسایی کرد. اگر هر یک از این نکات رعایت شود ، نمادی از قیمت در قیمت است. این امر به بازرگانان این امکان را می دهد تا موقعیت های جدیدی را آغاز کنند که پیش بینی می کنند قیمت در جهت شکستن قیمت مشخص شده ادامه یابد.

معاملات انحصاری همه چیز در مورد شتاب است زیرا پس از شروع یک سفارش ورود، بازار باید در یک جهت منحصر به فرد ادامه یابد. در زیر نمونه‌ای از یک معامله شکست نمونه وجود دارد، که در آن یک سفارش می‌تواند پس از بالا رفتن قیمت و خارج شدن از محور R4 آغاز شود. با حرکت قیمت به بالاترین سطح، معامله گران می توانند بر اساس افزایش دامنه معاملات روزانه، دستورات سود را برای خروج از موقعیت ها تنظیم کنند. علاوه بر این، توقف ها باید در زیر ورودی های این مثال قرار داده شوند تا برای احتمال شکست نادرست آماده شوند.

The Pivot Point Cheat Sheet

(ایجاد شده با استفاده از نمودارهای Marketscope 2. 0 FXCM)

Camarilla Pivots همچنین می تواند به معامله گران اجازه دهد تا معاملات را در جهت یک روند قوی بازار آغاز کنند. پس از ایجاد یک سوگیری جهت دار، معامله گران می توانند به دنبال فروش یک جفت ارز در یک روند نزولی یا خرید به عنوان افزایش قیمت در یک روند صعودی باشند. این رویه با محدوده یا سناریوی شکست که قبلا ذکر شد متفاوت است، زیرا معامله‌گران باید ابتدا جهت بازار را قبل از جستجوی اصلاح یا شکست برای ورودی‌های خود در نظر بگیرند.

اصلاحی یک عقب نشینی در روند است و به طور معمول اولین راه برای معامله در بازار جهت دار در نظر گرفته می شود. در مثال زیر، توجه کنید که چگونه معامله گران تنها به دنبال فروش EURNZD در داخل محدوده معاملاتی با عقب نشینی به محور R3 camarilla هستند. تنها با شروع موقعیت‌های فروش، معامله‌گران در صورتی که قیمت‌ها در جهت روند حرکت کنند، سود خواهند برد. همچنین، معامله‌گران می‌توانند به دنبال شروع یک معامله جهت‌دار دیگر پس از شکست S4 باشند. در این مرحله، معامله گران همچنین می توانند فروش بازار را مانند یک معامله گر سنتی شکسته در نظر بگیرند. تنها اخطار این است که در یک روند نزولی، هیچ موقعیت مبتنی بر خرید نباید در نظر گرفته شود!

The Pivot Point Cheat Sheet

(ایجاد شده با استفاده از نمودارهای Marketscope 2. 0 FXCM)

شروع با Pivots

همانطور که اکنون می بینید، Camarilla Pivots می تواند برای انواع معامله گران روزانه در شرایط مختلف بازار مفید باشد. نکته کلیدی این است که ایده ای از آنچه در برنامه معاملاتی خود به دنبال آن هستید داشته باشید و سپس نقاط محوری خود را به درستی اعمال کنید. به منظور تمرین آنچه امروز در اینجا آموخته اید، می توانید با درخواست برای یک نسخه نمایشی رایگان با FXCM شروع کنید. به این ترتیب می توانید نقاط محوری را در نمودارهای خود اعمال کنید، در حالی که استراتژی معاملات روزانه خود را در زمان واقعی تمرین می کنید.

--- نوشته شده توسط Walker England، مربی تجارت

برای تماس با واکر، به [email protected] ایمیل بزنید. من را در توییتر در @WEnglandFX دنبال کنید.

برای اضافه شدن به لیست توزیع ایمیل Walker، اینجا را کلیک کنید و اطلاعات ایمیل خود را وارد کنید

DailyFX اخبار فارکس و تجزیه و تحلیل فنی را در مورد روندهایی که بر بازارهای ارز جهانی تأثیر می گذارد ارائه می دهد. تجارت فارکس را با یک حساب تمرینی رایگان و نمودارهای معاملاتی از FXCM بیاموزید.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 34 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 23:42