پیش بینی قیمت غیر متمرکز

ساخت وبلاگ

مانا رمزنگاری در Decentraland است-اولین متاور جهان که بر روی اتریوم ساخته شده است. این یک واقعیت مجازی است که در آن می توانید ظاهر خود را سفارشی ، کاوش و ایجاد ، خرید ملک و املاک و مستغلات. همچنین پلازا ها ، موزه های هنری و زمین های بی شماری برای کشف ساعت ها در پایان وجود دارد. این رابط نیز کاملاً بصری است ، بنابراین حتی کودکان نیز می توانند این کار را انجام دهند. این شبیه به یک بازی ویدیویی است به استثنا که از پول واقعی استفاده می کند و برای اهرم DAPP های مبتنی بر ETH به یک کیف پول رمزنگاری سازگار نیاز دارد. ارائه سکه اولیه Decentraland در تنها یک ساعت به هدف خود رسید و نزدیک به 22 میلیون یورو افزایش یافت. امروزه از مانا در بستر واحدهای قابل تنظیم مانند پوشیدنی ، ماسک یا نام سفارشی استفاده می شود که همه در بازار وب سایت موجود است. سکه مانا در صرافی هایی مانند Binance ، Okex و Huobi Global نشان داده شده است. واقعیت مجازی هنوز یک فناوری در حال توسعه است و اگر تصمیم بگیرد که با فناوری blockchain همراه باشد ، فکر کردن در مورد پتانسیل رشد آن هیجان انگیز است. تیم مانا بسیار صالح است و تمایل روشنی به محیط های غیرمتمرکز نشان می دهد ، که بدون شک نکته مهمی برای ارزیابی توسعه آن است. مانا ، و همچنین Decentraland در دنیای جدید رمزنگاری مجازی ، دنباله دار و پیشگامان هستند. این ایده در آن زمان کاملاً جدید بود که باعث می شود MANA Developers Trendsters در این زمینه باشد. به نظر می رسد که چیزهای خوب همیشه از اتریوم ناشی می شود ، که باعث اعتماد به نفس در آینده مانا می شود. همچنین این یک نقطه شروع خوب برای افراد تازه کار در زمینه ارزهای رمزنگاری و همچنین برای سازندگان دیجیتال و سرمایه گذاران در محتوای دیجیتال است.

نمودار قیمت زنده Decentraland

تجزیه و تحلیل فنی غیر متمرکز

علیرغم این واقعیت که تجزیه و تحلیل فنی 100 ٪ دقیق برای cryptocurrency decentraland به سختی امکان پذیر است ، در این ابزار تجزیه و تحلیل فنی پیشرفته توسط TradingView می توانید رتبه خرید و فروش مانا در زمان واقعی را برای بازه زمانی انتخاب شده مشاهده کنید. خلاصه ای برای MANA/USD بر اساس محبوب ترین شاخص های فنی - میانگین حرکت ، نوسان سازها و محورها است.

پیش بینی قیمت غیر متمرکز

در زیر ما قابل اطمینان ترین پیش بینی قیمت را برای Decentraland (MANA) از سیستم عامل های پیش بینی محبوب جمع آوری کرده ایم.

پیش بینی قیمت غیر متمرکز برای 2022

از پایان سال 2022 ، پیش بینی قیمت های غیر متمرکز همچنان مثبت باقی مانده است ، در حالی که برخی از تجزیه و تحلیل ها قول قیمت را در حدود 0. 30368 دلار می دهند ، در حالی که TradingBeast حتی احتمال رسیدن قیمت به 0. 42924 دلار را تا پایان سال ذکر می کند.

پیش بینی قیمت غیر متمرکز برای 2023

در پیش بینی قیمت های غیر متمرکز خود برای سال 2023 ، پیش بینی TradingBeast قیمت سکه تا ماه دسامبر از 0. 309053 $ بالاتر می رود. پیش بینی آینده Decentraland ، WalletInvestor نیز انتظار دارد رشد بیشتری داشته باشد ، و می گوید قیمت غیرمتمرکز و به دست خواهد رسید~0. 327974 دلار در آن زمان. در مقابل ، PricePrediction. net پیش بینی کاهش قیمت های غیرمتمرکز را با قیمت های اطراف خود ادامه می دهد~0. 02044 دلار در سال 2023.

پیش بینی قیمت غیر متمرکز برای 2024

کارشناسان در پیش بینی قیمت های غیر متمرکز خود برای سال 2024 متفق القول هستند - همه انتظار دارند که قیمت Decentraland تا پایان آن سال رشد کند. TradingBeast رشد قیمت را به 0. 364682 دلار پیش بینی می کند. طبق تحقیقات Walletinvestor ، قیمت Decentraland می تواند تا 0. 560836 دلار افزایش یابد. پیش بینی PricePrediction. net نیز مثبت است: تحلیلگران آن این نظر را دارند که تا سال 2024 قیمت Decentraland حدود 0. 47596 دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت غیر متمرکز برای 2025

TradingBeast فقط برای پیش بینی قیمت 2025 غیرمتعارف در فروشگاه است ، و در پایان سال 2025 با ارزش 0. 196928 دلار ارزش گذاری می کند. PricePrediction. net با یک پیش بینی منفی موافق است و به نوبه خود برای مدت مشابه 0. 11096 دلار پیش بینی می کند. از طرف دیگر ، تیم WalletInvestor خوشبین تر است - پیش بینی قیمت غیرمتمرکز آنها برای دسامبر سال جاری فقط 0. 515969 دلار است.

پیش بینی قیمت غیر متمرکز برای 2030

صحبت از پیش بینی قیمت های غیر متمرکز طولانی مدت برای سال 2030 ، کارشناسان دو نظر قطبی ارائه می دهند. PricePrediction. net این دیدگاه را بیان می کند که قیمت غیرمتمرکز و در نهایت تا پایان دهه به 0. 30952 دلار می رسد. پیش بینی قیمت WalletInvestor برای مداحی های غیر متمرکز با پیش بینی صعود به 0. 773954 دلار. با وجود این ، دیدگاه TradingBeast چندان مثبت نیست و نوید سقوط به 0. 100434 دلار می دهد.

خلاصه

از آنجا که می توان از تجزیه و تحلیل ذکر شده در بالا مشخص شد ، پیش بینی های Decentraland (MANA) نسبتاً متناقض هستند. هیچ اجماع جهانی در مورد حرکات قیمت مانا مثبت یا منفی آینده وجود ندارد. در واقع ، رشد احتمالی آینده به عوامل مختلفی بستگی دارد: اطلاعیه ها ، راه حل های جدید فناوری پروژه های غیر متمرکز ، محیط رمزنگاری به طور کلی ، موقعیت قانونی و غیره. ما با مهربانی به شما یادآوری می کنیم که قبل از سرمایه گذاری در هرگونه رمزنگاری ، انجام تحقیقات خود (DYOR) ضروری است.

سلب مسئولیت: این مقاله نباید به عنوان ارائه توصیه های تجاری در نظر گرفته شود. بازار cryptocurrency از نوسانات بالا و حرکات دلخواه گاه به گاه رنج می برد. هر سرمایه گذار باید قبل از ارتکاب سرمایه گذاری با کلیه مقررات محلی آشنا شود.

در مورد swappspace

Swapspace یک جمع کننده تبادل رمزنگاری است که به شما امکان می دهد بیش از 2100 رمزنگاری را با نرخ ثابت و شناور مبادله کنید. ما نرخ مبادلات اصلی رمزنگاری را در صفحه نمایش در بازار جمع می کنیم و به کاربران خود اجازه می دهیم گزینه های مورد نظر خود را با یکدیگر مقایسه و انتخاب کنند. ما هیچ هزینه ای را نسبت به نرخ شرکا اضافه نمی کنیم ، که باعث می شود مبادلات از طریق Swappspace سودآور باشد. زمان مبادله بیشتر از هیچ یک از خدمات یکپارچه ما از 10 دقیقه نیست. پشتیبانی SwapsPace 24/7 کار می کند.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 34 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:24