تخصص رباتیک

ساخت وبلاگ

Изображение преподавателя Vijay Kumar

ویجی کومار و 6 معلم دیگر

کمک های مالی در دسترس است

چه چیزی یاد خواهید گرفت

مهارت های اکتسابی

 • برنامه ریزی حرکت
 • فیلتر ذرات
 • متلب
 • رباتیک
 • کوادکوپتر
 • برنامه ریزی و زمان بندی خودکار
 • الف* الگوریتم جستجو
 • پروتکل اینترنت خط سریال (SLIP)
 • ربات
 • بینایی کامپیوتری
 • برآورد کردن
 • نمونه تصادفی اجماع (Ransac)

تخصص: اطلاعات عمومی

مقدمه ای بر تخصص رباتیک شما را با مفاهیم پرواز و حرکت ربات، نحوه درک ربات ها از محیط خود و نحوه تنظیم حرکات خود برای اجتناب از موانع، پیمایش در زمین های دشوار و انجام وظایف پیچیده مانند ساخت و ساز و بازیابی بلایا آشنا می کند. شما در معرض نمونه هایی از دنیای واقعی خواهید بود که نشان می دهد ربات ها چگونه در شرایط فاجعه به کار گرفته شده اند، چگونه در مراقبت های بهداشتی انسان پیشرفت کرده اند و قابلیت های آینده آنها چگونه خواهد بود. این دوره ها به سمت یک سنگ بنا ساخته شده اند که در آن شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک ربات را برای انجام حرکات مختلف مانند پرواز و گرفتن اشیا برنامه ریزی کنید.

زیرنویس‌ها: انگلیسی، عربی، فرانسوی، پرتغالی (اروپا)، ایتالیایی، ویتنامی، آلمانی، روسی، اسپانیایی، چینی (ساده‌شده)

آیا آموزش مهارت های مورد نیاز به کارکنان برای شرکت شما مفید خواهد بود؟

زیرنویس‌ها: انگلیسی، عربی، فرانسوی، پرتغالی (اروپا)، ایتالیایی، ویتنامی، آلمانی، روسی، اسپانیایی، چینی (ساده‌شده)

آیا آموزش مهارت های مورد نیاز به کارکنان برای شرکت شما مفید خواهد بود؟

دریابید که چگونه کارکنان شرکت های پیشرو مهارت های مورد نیاز را یاد می گیرند

در مورد تخصص

دوره ها را بگذرانید

A Coursera Specialization مجموعه ای از دوره هایی است که برای کمک به شما در تسلط بر یک مهارت خاص طراحی شده است. می توانید بلافاصله در یک تخصص ثبت نام کنید یا دوره هایی را که شامل آن می شود مرور کنید و یکی را که می خواهید شروع کنید انتخاب کنید. با عضویت در دوره ای که بخشی از یک تخصص است، به طور خودکار در کل تخصص مشترک می شوید. می توانید فقط یک دوره را تکمیل کنید و سپس اشتراک خود را در هر زمانی متوقف یا لغو کنید. دوره ها و پیشرفت خود را در داشبورد دانش آموز پیگیری کنید.

پروژه عملی

هر تخصص دارای یک پروژه عملی است که برای تکمیل تخصص و کسب گواهی باید با موفقیت انجام شود. اگر یک تخصص یک دوره جداگانه برای یک پروژه عملی داشته باشد، قبل از شروع آن باید تمام دروس دیگر تکمیل شود.

گواهینامه بگیرید

هنگامی که تمام دوره ها را می گذرانید و پروژه عملی را تکمیل می کنید ، گواهی دریافت می کنید که می تواند با کارفرمایان و همکاران بالقوه به اشتراک گذاشته شود.

تخصص شامل چندین دوره است: 6

دوره 1

روباتیک: رباتیک هوایی

نیمی از ستاره محو شده

چگونه می توانیم وسایل نقلیه میکرو هوایی چابک ایجاد کنیم که بتوانند در محیط های داخلی کلوت به طور مستقل کار کنند؟شما می توانید مقدمه ای در مورد مکانیک پرواز و طراحی روبات های پرواز چهارگانه به دست آورید و قادر خواهید بود مدلهای پویا را توسعه دهید ، کنترل کننده ها را استخراج کنید و برنامه ریزان را برای کار در محیط های سه بعدی سنتز کنید. شما در معرض چالش های استفاده از سنسورهای پر سر و صدا برای بومی سازی و مانور در محیط های پیچیده و سه بعدی قرار خواهید گرفت. سرانجام ، شما بینش هایی را از طریق افراط در دنیای واقعی از برنامه های کاربردی و چالش های ممکن برای صنعت هواپیماهای بدون سرنشین به سرعت در حال رشد کسب خواهید کرد.

پیش نیازهای ریاضی: دانش آموزانی که در این دوره شرکت می کنند ، با جبر خطی ، حساب متغیر واحد و معادلات دیفرانسیل آشنایی دارند. پیش نیازهای برنامه نویسی: برنامه نویسی Soome Experience با Matlab یا Octave دوباره مورد استفاده قرار می گیرد (ما در این دوره از Matlab استفاده خواهیم کرد.) Matlab استفاده از یک کامپوزیت 64 سرد خواهد بود.

دوره 2

روباتیک: برنامه ریزی حرکت محاسباتی

نیمی از ستاره محو شده

سیستم های رباتیک به طور معمول شامل سه مؤلفه است: مکانیسمی که قادر به اعمال نیروها و گشتاور ها بر روی محیط زیست باشد ، یک سیستم ادراک برای سنجش جهان و یک سیستم تصمیم گیری و کنترل است که رفتار ربات را برای دستیابی به اهداف مطلوب تعدیل می کند. در این هفته دوره مشکل را در نظر بگیرید که چگونه یک ربات تصمیم می گیرد برای دستیابی به اهداف خود چه کاری انجام دهد. این مشکل از آن به عنوان برنامه ریزی حرکت استفاده می شود و به روش های واریوس برای مدل سازی سایتهای مختلف تدوین شده است. شما برخی از متداول ترین روش ها را برای پرداختن به این مشکل از جمله روش های مبتنی بر نمودار ، برنامه ریزان تصادفی و زمینه های بالقوه مصنوعی یاد خواهید گرفت. در طول دوره ، ما در مورد جنبه های مسئله ای که برنامه ریزی را به چالش می کشد ، بحث خواهیم کرد.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 30 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:45