فیلم های موج الیوت

ساخت وبلاگ

فیلم های موج الیوت یک منبع بسیار مفید است که توسط Elliott Wave Inteational ارائه شده و طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهد. بعضی اوقات می توان یادگیری از یک ویدیوی Elliottwave را بسیار ساده تر کرد که در آن می توانید نحوه استفاده از تکنیک ها را ببینید. یک تصویر هزاران حرف میزند.

این یک انتخاب کوچک از فیلم های Elliottwave از کتابخانه گسترده منابع آموزشی رایگان در دسترس اعضای باشگاه EWI در Elliott Wave Inteational است. مجموعه آموزش ویدیویی موج الیوت از رابرت پرچتر ، جفری کندی ، استیو هوچبرگ و شرکت است.

رالف نلسون الیوت اصل موج را در دهه 1930 کشف کرد. در طول دهه ها ، کشف او توسط تعداد معدودی از افراد زنده نگه داشته شد. تعدادی از این موارد ، مانند بولتون ، پرچتر و فراست ، سرمایه گذاران را در مورد نحوه استفاده از تجزیه و تحلیل الگوی در بازارهای مالی آموزش می دهند. برای کمک به خوانندگان Elliott Wave Inteational در یادگیری اصول روش ، ما یک آموزش آنلاین 10 درسی رایگان را در کنار هم قرار دادیم. در اینجا گزیده ای وجود دارد. بیشتر بخوانید

بازگشت از مجموعه آموزش ویدیویی موج الیوت به صفحه اصلی تئوری موج الیوت.

فیلم های موج بی انتها

فیلم های موج الیوت: چه چیزی از سپرده های شما در بانک حمایت می کند؟

آیا بانک واقعاً امن ترین مکان برای نگه داشتن پول شما است؟رابرت پرچتر به ذهن داگلاس لودمل ، میزبان Mind of Money می پیوندد تا در مورد چه چیزی از سپرده های بانکی حمایت کند و چگونه می توانید پول سخت درآمد خود را ایمن نگه دارید.

ما از شما دعوت می کنیم مصاحبه زیر را تماشا کنید. سپس گزارش رایگان رابرت پرچتر را بخوانید ، 100 بانک برتر ایالات متحده را کشف کنید.

بهترین روش عمل برای محافظت از پول شما چیست؟

گزارش 10 صفحه ای رایگان ما را بخوانید ، 100 بانک برتر ایالات متحده را برای یادگیری کشف کنید:

  • 5 شرط اصلی در بسیاری از بانکها که خطری برای پول شما دارند.
  • دو بانک برتر در ایالت شما.
  • توصیه های باب پرچتر برای یافتن یک بانک امن.
  • و بیشتر!

گزارش رایگان خود را بارگیری کنید ، در حال حاضر 100 امن ترین بانک ایالات متحده را کشف کنید.

این مقاله توسط Elliott Wave Inteational به صورت سندیکا شده است و در ابتدا تحت عنوان منتشر شده است که از سپرده های شما در بانک پشتیبانی می کند؟وادEWI بزرگترین شرکت پیش بینی بازار در جهان است. کارکنان تحلیلگران تمام وقت به رهبری تکنسین بازار منشور رابرت پرچتر ، تجزیه و تحلیل بازار 24 ساعته را برای سرمایه گذاران نهادی و خصوصی در سراسر جهان ارائه می دهد.

فیلم های موج الیوت: کار شما به روشی بسیار عملی به من کمک می کند!

Prechter با میزبان Mind of Money Doug Lodmell 09 نوامبر 2011 صحبت می کند

توسط الیوت موج بین المللی

رابرت پرچتر در این کلیپ مصاحبه با داگلاس لودمل، مجری The Mind of Money، مروری کلی از اصل موج ارائه می دهد. همانطور که باب توضیح می دهد، "کاری که ما انجام می دهیم بسیار متفاوت از کارهایی است که دیگران انجام می دهند."از گوش دادن به باب که توضیح می دهد چگونه اصل موج با تحلیل بنیادی متفاوت است و چگونه می تواند به شما در پیش بینی چرخش ها و تغییرات مهم در بازار کمک کند، لذت ببرید.

چرایی، چیستی و چگونگی تحلیل امواج الیوت را بیاموزید

رسانه های مالی از اخبار و رویدادهای اقتصادی برای توضیح حرکت بازار استفاده می کنند. از این رویکرد نادرست خودداری کنید. با «دوره تصادف امواج الیوت» بدانید چه چیزی واقعاً بازارها را به حرکت در می آورد.

در این سری از سه ویدیوی رایگان، وین گورمن، مربی ارشد آموزش، این مفهوم را که اخبار بازارها را هدایت می‌کند، از بین می‌برد. هر ویدیو مبنایی برای استفاده از تحلیل موج الیوت در تصمیمات تجاری و سرمایه گذاری شما فراهم می کند.

این مقاله توسط Elliott Wave Inteational تهیه شده و در ابتدا با عنوان "کار شما به روشی بسیار کاربردی به من کمک می کند" منتشر شده است. EWI بزرگترین شرکت پیش بینی بازار در جهان است. کارکنان آن متشکل از تحلیلگران تمام وقت به رهبری تکنسین بازار خبره، رابرت پرچتر، تحلیل بازار 24 ساعته را به سرمایه گذاران نهادی و خصوصی در سراسر جهان ارائه می دهند.

ویدئوهای موج الیوت: تحلیل حرکت با استفاده از MACD

در این ویدیو توسط بیل فاکس، تحلیلگر نرخ بهره EWI اروپا، درباره استفاده از تحلیل مومنتوم برای تصمیم گیری معاملات موج الیوت بیشتر بدانید. در جدیدترین گزارش رایگان EWI درس های بیشتری در مورد شاخص های فنی بیابید. اطلاعات زیر را ببینید.

بهترین شاخص های فنی برای تجارت موفق را بیاموزید

در این گزارش رایگان، ابزارهای تجارت را مستقیماً از تحلیلگران Elliott Wave Inteational یاد خواهید گرفت. اینرایگانگزارش هم از درس‌های ویدیویی و هم از گزارش‌ها استفاده می‌کند تا به شما بیاموزد که چگونه شاخص‌های فنی را در تجزیه و تحلیل خود بگنجانید تا تصمیمات تجاری خود را بهبود ببخشید. گزارش شاخصهای تکنیکی خود را همین الان بگیرید .

تنها شاخص ترین قابل اعتماد

در این گزیده ویدئو، ویرایشگر پیش بینی مالی الیوت موج، استیو هوچبرگ، یکی از مهم ترین چیزهایی را که باید در هنگام ارزیابی یک بازار در نظر داشت، توضیح می دهد: "نظرات افراطی که به طور گسترده به اشتراک گذاشته می شوند، تنها قابل اعتمادترین شاخص تغییر جهت قریب الوقوع یک بازار را تشکیل می دهند."از گزیده ویدیو خود لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اصل موج ، حتماً سری ویدیویی EWI Club را تماشا کنید: بدانید که چرا ، چه و چگونه تجزیه و تحلیل موج الیوت. این سری 3-Video یک راه عالی برای شروع با اصل موج است.

شخصیت امواج بازار سهام

امواج الیوت صرفاً منعکس کننده قیمت های ترسیم شده با گذشت زمان نیستند. هر موج "شخصیت" خاص خود را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روانشناسی پشت امواج و چگونگی تأثیر آن بر تصمیمات سرمایه گذاری شما ، به این ویدیو توسط EWI وین گورمن گوش دهید.

این ویدئو از سری ویدیوی رایگان EWI Club Club گرفته شده است: یاد بگیرید که چرا ، چه چیزی و چگونه تجزیه و تحلیل موج الیوت. این سری 3-Video یک راه عالی برای شروع با اصل موج است. می توانید این فیلم ها را با عضویت در باشگاه EWI رایگان دریافت کنید.

فیلم های رایگان Elliott Wave خود را که اکنون عضو باشگاه EWI هستید ، تماشا کنید؟دسترسی به سری ویدیوها را بدانید که چرا ، چه و چگونه از تجزیه و تحلیل موج الیوت در اینجا استفاده می کنید.

فیلم های موج الیوت: چگونه می توان اصل موج را برای کار قرار داد

DJIA Priced in Gold: What It Means for the Long-Term Trend Timeless Trading Lesson>

از بین بسیاری از شاخص های بازار آینده نگر که ما در EWI به کار می بریم ، یکی از جالب ترین ابزارها (و حداقل در رسانه های مالی مورد بحث قرار می گیرد) DJIA با قیمت طلا-"پول واقعی" است ، همانطور که رئیس جمهور EWI رابرت پرچتر آن را می نامد. چه پیامدهایی ممکن است موقعیت فعلی Dow/Gold برای روند طولانی مدت DOW اسمی داشته باشد؟در این ویدئو ، استیون هوچبرگ ، الیوت موج بین المللی ، چندین نمودار آشکار را به شما نشان می دهد که به این سوال پاسخ می دهند.

اکنون کتاب الکترونیکی تورم رایگان خود را بارگیری کنید. کتاب الکترونیکی 90 صفحه ای Prechter که به تازگی به روز شده است ، نشان می دهد که چرا در حال حاضر بزرگترین تهدید برای پول شما است. شما یاد خواهید گرفت که چگونه برای کاهش قیمت ، زنده بمانید ، و حتی ممکن است در طول آن موفق شوید ، بنابراین در هنگام پایان کار برای خرید بعدی یک زندگی آماده خواهید بود. اکنون کتاب الکترونیکی تورم رایگان خود را بارگیری کنید.

ویدیوی موج الیوت: تطبیق پذیری اصل موج درس بی انتها

در ویدیوی زیر ، جفری کندی ، تحلیلگر ارشد EWI و مربی بازرگانی نشان می دهد که چگونه اصل موج می تواند به شما کمک کند بدون توجه به جهت روند بزرگتر ، یک تجارت با قابلیت بالا را شناسایی کنید.

این فیلم آموزشی بی انتها از سری کلاسهای مشهور جفری گرفته شده است و به دلیل درس ارزشمند آن دوباره منتشر می شود. اگر چند دقیقه کافی نیست ، در آخرین کتاب الکترونیکی خود از جفری کندی درس های تجاری رایگان بیشتری دریافت کنید.

فیلم های موج الیوت: قدرت واقعی تجزیه و تحلیل موج الیوت

تحلیلگران مالی جریان اصلی همیشه به دنبال راه هایی برای توضیح اقدامات بازار از طریق اخبار و رویدادها هستند. خرد متعارف بیان می کند که اخبار و همبستگی های بین بازار باعث رونق و شلوغی در بازار می شوند ، اما چنین توضیحی به ارائه انتخابی داده ها متکی است. در این ویدئو ، ویرایشگر پیش بینی مالی آسیایی و اقیانوسیه الیوت موج بین المللی ، مارک گالاسیسکی به شما نشان می دهد که چگونه تجزیه و تحلیل موج الیوت توانست شیدایی اواخر دهه 90 هنگ کنگ و پیامدهای آن را در زمان واقعی پیش بینی کند-بدون اینکه به اخبار یا اصول بازار "نگاه کند."

بیشتر در مورد قدرت تجزیه و تحلیل موج الیوت در این ویدیوی رایگان تماشا کنید ، کشف کنید که چگونه تجزیه و تحلیل موج الیوت به شما توضیحی مداوم منطقی می دهد - و یکی از اسطوره های اصلی آنچه باعث بحران مالی آسیا شده است - در فیلم رایگان "، واقعی است.-زمان قدرت تجزیه و تحلیل موج الیوت: دفع اسطوره های بحران مالی آسیا. "اکنون به ویدیوی رایگان موج الیوت خود دسترسی پیدا کنید.

تورم در همه جا است: برای شما چه معنی دارد

رسانه های اصلی نمی توانند بزرگترین بازار خرس را در 100 سال پیش بینی کنند. چگونه انتظار دارید که آنها پیش بینی کنند که چه چیزی در مرحله بعدی رخ خواهد داد؟این کلیپ ویدیویی سریع را از تحلیلگر مالی تماشا کنید و به دنبال سخنران استیون هوچبرگ در مورد اینکه چرا باید دیدگاه اجماع را برای تورم به چالش بکشید. سپس به ویدیوی کامل 20 دقیقه ای ، رایگان دسترسی پیدا کنید.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 25 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:46