تجارت Binance: راهنمای نهایی چگونه

ساخت وبلاگ

Mikhail Goryunov

پخش ویدئو

در این راهنما ، اطلاعات کاملی در مورد نحوه تجارت در مورد Binance ، نحوه انجام سپرده ها ، برداشت ها و موارد دیگر دریافت خواهید کرد. ما قصد داریم با ارزش ترین ویژگی های مبادله ای را فاش کنیم و حتی ابزارهایی را برای بهبود نتایج معاملات خود در اختیار شما قرار دهیم.

نحوه استفاده از binance: اصول اولیه برای مبتدیان

Binance گزینه های متنوعی را برای تجارت فراهم می کند - تعداد زیادی از رمزنگاری ، سکه ها ، آینده. لیست مبادله به طور مرتب به روز می شود و رمزنگاری ها و سکه های جدید پس از تأیید برنامه های آنها اضافه می شوند.

در کنار تجارت ، شما همچنین می توانید در وام های Staking و P2P درآمد کسب کنید. شما می توانید در چند دقیقه شروع کنید ، زیرا برای افزایش محدودیت ها و دسترسی به ویژگی های پیشرفته ، باید ثبت نام را به تجارت و تأیید ارسال کنید.

چگونه می توان در Binance ثبت نام و ورود به سیستم کرد؟

یک فرآیند ثبت نام ساده و سریع در مورد Binance وجود دارد:

 1. ثبت نام را فشار دهید یا تجارت را در صفحه اصلی شروع کنید.
 2. اگر کسی از شما دعوت کرده است ، داده های ثبت نام را پر کنید (ایمیل ، رمز عبور ، شناسه ارجاع ، اگر کسی از شما دعوت کرده است. حتما از رمزعبور پیچیده استفاده کنید-باید از 8 نماد با شماره ، بالا و پایین تشکیل شود. بهتر است از ژنراتورهای رمز عبور استفاده کنید و از آنها جلوگیری کنیدمرورگر شما از ذخیره رمز عبور.
 3. پس از پر کردن همه قسمت ها ، نامه ای را در ایمیل خود با کد تأیید دریافت خواهید کرد. به ایمیل خود بروید و نامه را مشاهده خواهید کرد (برای Gmail ، به طور پیش فرض به پوشه اعلان ها می رسد). شما نمی توانید کد را کپی کنید ، بنابراین باید آن را به صورت دستی در صفحه تأیید تایپ کنید.
 4. وارد مبادله شوید. CAPTCHA را مشاهده خواهید کرد ، که بسیار غیرمعمول به نظر می رسد - فقط با استفاده از کشویی در مکانی که متعلق به آن است ، قطعه تصویر را حرکت دهید.
 5. پس از آن ، شما در مبادله به منطقه شخصی خود هدایت خواهید شد. بلافاصله پس از بارگیری صفحه داشبورد ، پیشنهادی را برای فعال کردن تأیید اعتبار 2FA مشاهده خواهید کرد. شما می توانید یکباره این کار را انجام دهید یا بعداً این کار را انجام دهید. ما روند احراز هویت 2FA را در زیر فاش خواهیم کرد.

تأیید binance: الزامات ، فرآیند و اسناد

تأیید یک فرآیند استاندارد برای صرافی ها مانند Binance است. در اینجا می توانید دو نوع تأیید را برای افراد و شرکت ها منتقل کنید.

Binance verification

برای تکمیل تأیید ، باید 4 مرحله را پشت سر بگذارید:

 1. با اطلاعات شخصی خود (نام ، نام خانوادگی ، آدرس و غیره) زمینه ها را پر کنید. حتماً همه چیز را به درستی پر کنید.
 2. مرحله دوم در مورد بارگذاری سلفی شما با شناسه/گذرنامه/DL است. هر سندی متناسب خواهد بود ، و می توانید عکسی را که قبلاً دارید بارگذاری کنید یا در صفحه مربوطه سلفی بگیرید. همچنین باید پشت و جلوی DL/ID یا صفحات مربوط به گذرنامه را بارگذاری کنید.
 3. صبر کنید تا کیفیت تصویر برای تأیید شناسه بررسی شود. می تواند چند دقیقه طول بکشد.
 4. اسناد اثبات آدرس را بارگذاری کنید (این اسناد باید آدرس مورد نظر خود را در اولین مرحله تأیید تأیید کنند) - این می تواند یک صورت حساب بانکی یا یک لایحه ابزار در نام شما باشد.
 5. پس از تکمیل اطلاعات پر کردن و تکمیل عکس ها ، سرویس پشتیبانی برنامه تأیید شما را بررسی می کند. پس از اتمام تأیید ، به شما اطلاع داده می شود.

امنیت حساب Binance

برای تأمین امنیت حداکثر حساب خود ، مهم است که ویژگی 2FA را فعال کنید و سایر توصیه های امنیتی Binance را دنبال کنید. هنگامی که در اولین بار به حساب خود وارد می شوید ، یک پنجره پاپ آپ ارائه می شود که تأیید اعتبار 2FA را فعال می کند:

Binance 2FA Authentication

تأیید اعتبار 2FA را فعال کنید. لازم نیست ، اگرچه باید بدانید که این امر می تواند امنیت حساب شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد ، و اگر مبادله ای هک شود ، کلاهبرداران در صورت فعال بودن تأیید اعتبار 2FA قادر به دسترسی به حساب شما نخواهند بود.

در نظر بگیرید که به شما پیشنهاد می شود که 2FA را فقط در اولین ورود خود فعال کنید ، و Exchange بعداً به شما یادآوری نمی کند ، بنابراین فراموش نکنید که این کار را به سرعت انجام دهید. هر دو گزینه ارائه شده را انتخاب کنید - پیام کوتاه یا احراز هویت Google. شماره تلفن خود را وارد کنید و در صورت انتخاب گزینه SMS ، کد موجود در پیام را تایپ کنید.

چگونه می توان Binance را به Authenticator Google اضافه کرد؟

یک برنامه Google Authenticator را در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید - کد QR را اسکن کنید یا آن را به صورت دستی وارد کنید ، اگر نمی توان آن را اسکن کرد - یک کلید پشتیبان تهیه کنید و آن را روی کاغذ بنویسید - تأیید کننده Google شما فعال خواهد شد ، با استفاده از آن وارد Binance شوید.

توصیه های اضافه کردن امنیت بیشتر به حساب خود را در نظر بگیرید:

 • از یک رمز عبور ساده استفاده نکنید
 • آن را روی کاغذ ذخیره کنید ، با استفاده از مدیران رمزهای عبور
 • کد ضد فیشینگ را تنظیم کنید- در هر ایمیل از Binance به آن اشاره می شود تا بتوانید نامه های متفاوتی را از طریق ارسال کنندگان ارسال کنید

سپرده Binance: چگونه تعادل خود را پر کنیم؟

می توانید تعادل خود را در مورد Binance با تمام سکه هایی که در لیست مبادله ارائه شده است ، پر کنید. گزینه اصلی این است که کیف پول خود را با BTC واریز کنید:

Binance - deposit your wallet with BTC

در این تصویر می توانید ببینید که صفحه سپرده چگونه به نظر می رسد. در زیر عناصر موجود در آن را شرح خواهیم داد.

 1. ارز پرداخت/سکه ، به طور پیش فرض به BTC اشاره شده است
 2. Total Balance مجموع تعداد وجوه موجود است (که اکنون می توانید از آنها استفاده کنید) و تعداد وجوهی که در انتظار معامله هستند
 3. به منظور مقدار BTC در انتظار که به کیف پول Binance ارسال کرده اید
 4. تعادل موجود مقدار BTC در کیف پول binance شماست
 5. برای خرید BTC با کارت اعتباری خود ، این دکمه را فشار دهید
 6. در اینجا می توانید شبکه را برای ارسال BTC انتخاب کنید
 7. از این آدرس برای ارسال BTC به کیف پول Binance استفاده کنید
 8. به جای استفاده از آدرس می توانید از یک کد QR برای ارسال BTC با استفاده از تلفن هوشمند خود استفاده کنید

هنگامی که می خواهید از آدرس BTC (7) مشخص شده در صفحه استفاده کنید و برای شما ایجاد شده است (از آدرس مشخص شده در تصویر استفاده نکنید). اگر رمزنگاری ندارید و هنوز هم می خواهید با این رمزنگاری واریز کنید ، می توانید BTC (5) را با کارت اعتباری خود خریداری کنید.

buying crypto on binance

این فقط پس از تکمیل تأیید در دسترس است. به هر حال ، BTC تنها ارز نیست که می توانید با کارت اعتباری خود خریداری کنید. شما همچنین می توانید یک شبکه (6) را برای ارسال BTC انتخاب کنید - می تواند BTC باشد یا می توانید BTCB را خریداری کنید ، که کاملاً توسط BTC Cryptocurrency صادر شده توسط Binance پشتیبانی می شود. برای انجام این کار ، شما فقط به یک آدرس BTC نیاز ندارید بلکه یک یادداشت نیز وجود دارد که برای شما ایجاد می شود.

Binance deposit - BTC address

در نظر بگیرید که هنگام واریز وجوه ، معامله پس از تأیید در شبکه انجام می شود. بنابراین ، زمان طول می کشد به بار شبکه بستگی دارد. در آخر ، می توانید یک کد QR را با تلفن هوشمند خود اسکن کنید تا با BTC سپرده ایجاد کنید.

همچنین بسیاری از سکه های دیگر برای سپرده وجود دارد:

coins available for deposit

لیست سکه هایی که می توانید واریز کنید به طور مرتب به روز می شود. اگر کلمه معلق در نزدیکی کد سکه را مشاهده می کنید ، روش سپرده در حال حاضر برای آن در دسترس نیست.

آیا می توانم دلار واریز کنم؟

نه نمی توانی. با این وجود ، شما می توانید از USD برای خرید Crypto (BTC ، ETH و غیره) در صفحه سپرده Binance استفاده کنید.

آیا می توانم با کارت اعتباری واریز کنم؟

شما می توانید Crypto را با کارت اعتباری در صفحه سپرده Binance خریداری کنید.

چرا سپرده Binance می تواند به حالت تعلیق درآید؟

شرایطی وجود داشته است که Binance برخی از کارهای تعمیر و نگهداری را داشته باشد ، و بنابراین سپرده ها و برداشت ها به حالت تعلیق درآمده و پس از آن وجوه هنوز به کیف پول رسید. به طور کلی ، سپرده شما فقط در صورتی که هنگام پر کردن داده های معامله اشتباه می کنید ، می تواند به حالت تعلیق درآید.

هزینه سپرده دوتایی

درست مانند بسیاری از صرافی های پیشرفته دیگر، بایننس هیچ کارمزد سپرده گذاری در وب سایت ندارد. یعنی می توانید حساب کاربری خود را به صورت رایگان پر کنید. استثنا ممکن است زمانی باشد که از یک کارت اعتباری برای خرید ارز دیجیتال برای فیات در وب سایت بایننس استفاده می کنید. قیمت USD/crypto می تواند بالاتر از صرافی باشد.

کیف پول بایننس

کیف پول بایننس ذخیره ای از تمام دارایی های شما (سکه ها، قراردادهای آتی، وام و حاشیه) است که در بایننس دارید. یک حساب با سکه به طور پیش فرض باز می شود - می توانید از آن برای تبادل، برداشت و واریز سکه استفاده کنید. با درخواست شما می توان حساب های آتی و مارجین را باز کرد. حساب وام دهی را می توان پس از اولین سپرده خود سفارشی کرد.

در اینجا می‌توانید نرخ بهره، میزان وجوهی که می‌توان وام داد و غیره را مشخص کرد. وقتی صحبت از امنیت به میان می‌آید کیف پول Binance یکی از امن‌ترین کیف پول‌ها در میان همه است. علاوه بر این، با تمام آن اقدامات ایمنی مانند 2FA، لیست سفید برداشت و کدهای ضد فیشینگ، می توانید امنیت کیف پول خود را به طور چشمگیری افزایش دهید.

تجارت بایننس: راهنمای نحوه کار برای مبتدیان

برای شروع معامله، باید وارد حساب Binance شوید و Exchange را انتخاب کنید. برای مبتدیان بهتر است رابط مبادله پایه را انتخاب کنید:

choose basic Binance exchange interface

در این اسکرین شات می توانید قسمت جستجو را ببینید که در آن باید کد سکه ای را که می خواهید معامله کنید تایپ کنید. یا می توانید یکی از موارد پیش فرض را انتخاب کنید:

Search field

در این اسکرین شات مشخص کرده ایم که قصد خرید و فروش بیت کوین را داریم و برای این منظور از USDT استفاده می کنیم. اگر به پایین پیمایش کنید، خواهید دید که کجا می توان سفارشات را سفارشی و فعال کرد:

buy sell BTC with USDT

این یکی از عناصر اصلی رابط است که در زیر به تفصیل آن را افشا می کنیم.

در اسکرین شات های زیر، می توانید رابط تجاری Basic Binance و روشی که می توانید از آن برای فعالیت تجاری خود استفاده کنید، مشاهده کنید:

Basic Binance trading interface

همانطور که می بینید، یک نمودار قابل تنظیم وجود دارد که در آن می توانید تغییر قیمت، جدولی با سفارشات اجرا شده و قیمت دارایی که برای معامله با آن در مقایسه با سایر دارایی ها انتخاب کرده اید، تجزیه و تحلیل کنید.

هنگامی که تجارت را شروع می کنید، باید سکه ای را که می خواهید خرید/فروش کنید و سکه ای را که برای عملیات معاملاتی استفاده خواهید کرد، انتخاب کنید.

1. نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال در بایننس

دو حالت برای تجارت در بایننس وجود دارد - Basic و Advanced. رابط کاربری پلتفرم ها تقریباً یکسان به نظر می رسد و تنها تفاوت این است که در رابط پیشرفته می توانید از شاخص های فنی مختلف برای تجزیه و تحلیل عمیق تر استفاده کنید. به عنوان مثال، در رابط پیشرفته می توانید از نشانگرهای فنی مانند تصویر زیر استفاده کنید:

Technical indicators in Advanced interface

تمام ویژگی های دیگر موجود برای معامله گران بدون توجه به نوع رابط کاربری شما یکسان است. بنابراین ، بهتر است تا زمانی که به تجزیه و تحلیل فنی عمیق تر نشوید ، از رابط اصلی استفاده کنید.

هنگامی که رابط کاربری اصلی را وارد می کنید و جفت معاملات را انتخاب می کنید ، باید نوع سفارش را انتخاب کنید.

سه نوع سفارش در Binance وجود دارد:

 • سفارشات بازار
 • سفارشات را محدود کنید
 • سفارشات محدود

سفارش بازار با توجه به اینکه مبلغ مشخصی از سکه ها را خریداری می کنید ، ساده ترین عملیات است. سفارش بازار را انتخاب کنید و میزان سکه هایی را که می خواهید در قیمت بازار خریداری کنید مشخص کنید.

Market order example

در زیر انواع سفارشات پیشرفته تری را برای تجارت فاش خواهیم کرد.

2. سفارشات را محدود کنید

با یک سفارش محدود ، می توانید قیمتی را که در آن سکه خریداری کرده یا می فروشید تنظیم کنید. مقدار را می توان در قسمتهای مربوطه مشخص کرد.

Limit Orders - Amount fields

در نمودار زیر می توانید آخرین مرتبه ساخته شده برای BTC را مشاهده کنید.

the last order made for BTC

همانطور که می بینید برای 7341. 82 USDT معامله شد. اکنون می توانیم مبلغی را که در آن آماده خرید یا فروش سکه هستید (در صورت داشتن) مشخص کنیم.

the sum to purchase or sell the coin

این بدان معناست که سفارش بر اساس شرایطی که مشخص می کنید اجرا می شود. همچنین باید مبلغ دارایی را که خریداری و می فروشید تنظیم کنید.

3. سفارشات محدودیت را متوقف کنید

برای مشخص کردن شرایطی که باید سفارشات خرید/فروش در آن اجرا شود و شرایط در صورت متوقف کردن این موارد ، سفارش محدودیت متوقف شود. هم اکنون به چگونگی کارکرد آن می پردازیم:

Stop Limit Orders

در تصویر بالا ، ما مشخص می کنیم که در حال حاضر قیمت BTC به 6500 USDT می رسد ، ما شروع به خرید BTC می کنیم تا اینکه قیمت سکه به حد 6700 USDT برسد. ما همچنین مشخص کرده ایم که حداکثر 3 BTC خریداری می کنیم.

4 سفارش از دست دادن را متوقف کنید

ترتیب توقف از دست دادن را می توان دقیقاً مانند سفارش محدودیت در رابط Binance مشخص کرد.

Stop Loss Orders

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، ما قیمتی را که BTC در آن فروخته می شود تعیین می کنیم ، مبلغ را تعیین می کنیم ، اما حد را تعیین نمی کنیم. اگر به تعطیلات بروید یا می خواهید از ضرر و زیان جلوگیری کنید ، در صورت عدم امکان سفارشات دستی ، این عملکرد بسیار ارزشمند است.

صادقانه بگویم ، وقتی صحبت از ضرر می شود ، Binance حداکثر گزینه ها را در اختیار کاربران قرار نمی دهد. به عنوان مثال ، شما نمی توانید از دست دادن توقف دنباله دار تنظیم کنید. Trailing Stop Loss به شما امکان می دهد شرایط خرید/فروش را تعیین کنید که درصد تغییر قیمت را تنظیم کنید ، نه خود قیمت. اگرچه ، اگر از Bot Trading 3Commas استفاده می کنید ، می توانید در اینجا ویژگی های پیشرفته ای را برای سفارشی کردن سفارشات متوقف کردن از جمله از دست دادن توقف ، محدودیت توقف یا سفارش محدود پیدا کنید.

5 نحوه خرید و فروش بیت کوین (BTC)

اگر می خواهید BTC را بخرید و بفروشید ، باید چندین قدم ساده را در مورد Binance بگذرانید:

خرید BTC

 1. رابط اصلی تبادل را وارد کنید
 2. BTC و سکه ای را که می خواهید آن را در گوشه سمت راست سمت راست رابط خریداری کنید ، انتخاب کنید.
 3. اکنون به بخش سفارشات بروید و از آنها همانطور که در بخش بالا نشان داده شده است استفاده کنید. یا اگر فقط می خواهید BTC را بخرید ، از گزینه سفارش بازار استفاده کنید و در مقدار مربوطه BTC که می خواهید خریداری کنید ، مشخص کنید.
 4. این سفارش بر روی قیمت بازار اجرا می شود. اطمینان حاصل کنید که برای تکمیل آن وجوه کافی در مبلغ خود دارید.
 5. سپس دکمه خرید BTC را فشار داده و سفارش را تأیید کنید.

فروش BTC

 1. مراحل تقریباً یکسان است. تنها تفاوت این است که اگر شما نیاز به فروش BTC در Binance دارید ، با BTC سپرده دهید که می خواهید روی کیف پول Binance بفروشید.
 2. پس از اتمام معامله (بدون هزینه Binance اجرا نمی شود) ، وارد مبادله شوید.
 3. BTC را به عنوان دارایی معامله شده و سکه مورد نیاز برای دریافت در ازای آن انتخاب کنید (در مثال USDT).
 4. به بخش سفارش بازار بروید و میزان BTC را که می خواهید با قیمت بازار بفروشید مشخص کنید.
 5. سپس دکمه Sell BTC را فشار داده و سفارش را تأیید کنید.

در نظر بگیرید که مهم نیست که خرید یا فروش داشته باشید ، حداقل اندازه سفارش تجارت وجود دارد. برای مشخص کردن آن برای BTC در صفحه Exchange ، ماوس را روی دکمه قوانین معاملات حرکت دهید و اطلاعات کامل مانند تصویر را مشاهده خواهید کرد:

full info

6. نحوه خرید اتریوم (ETH)

خرید ETH همان خرید BTC است. تفاوت فقط از لحظه ورود به رابط Exchange شروع می شود.

Search Ethereum

 1. در گوشه سمت راست صفحه ، ETH را به قسمت جستجو وارد کنید.
 2. به بخش سفارشات بروید و میزان اخلاقی را که می خواهید خریداری کنید مشخص کنید.
 3. سپس خرید ETH را فشار داده و سفارش را تأیید کنید.

7 نحوه خرید Litecoin (LTC)

بعد از ورود به رابط Exchange:

 1. LTC را در قسمت جستجو در گوشه سمت راست سمت راست صفحه وارد کنید:
 2. سکه مورد نظر خود را برای خرید LTC مشخص کنید (در مثال ما BTC است).
 3. به بخش سفارشات بروید و سفارش را تنظیم کنید.
 4. خرید LTC را فشار داده و سفارش را تأیید کنید.

8 ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده

در حال حاضر ، 180 سکه توسط Binance پشتیبانی می شود. می توانید لیست کامل سکه ها و بازارهای پشتیبانی شده توسط مبادله در صفحه بازارها را مشاهده کنید. می توانید اخبار مربوط به سکه های جدید اضافه شده به Binance در بخش لیست های جدید را پیدا کنید.

9 تجارت حاشیه Binance

معاملات حاشیه ای به کاربران امکان می دهد با مبلغ بیشتری نسبت به حساب خود کار کنند. به عنوان مثال ، شما 10 دلار در حساب خود دارید ، اما با فعال کردن معاملات حاشیه ، می توانید با 10 دلار مانند 50 دلار یا 100 دلار یا حتی بیشتر فعالیت کنید.

به تازگی ، Binance این ویژگی را برای معامله گران فعال کرده است و اکنون می توانید از آن برای خیر خود استفاده کنید. اگرچه ، لازم به ذکر است که معاملات حاشیه نسبتاً خطرناک است. نکته این است که در اینجا تغییرات در قیمت دارایی می تواند منجر به سود بیشتر یا ضررهای بیشتر شود. بنابراین ، اگر قیمت دارایی ها در چندین درصد کاهش یابد ، می توانید کل سپرده خود را یکباره با معاملات حاشیه ای از دست دهید.

این ویژگی می تواند یک ارزشمند برای معامله گران اختصاصی باشد و می تواند منجر به خسارات بزرگی برای مبتدیان شود. بنابراین ، قبل از شروع استفاده از معاملات حاشیه ، بهتر است تجربه و دانش کسب کنید.

پخش ویدئو

10. Binance & Metatrader (MT4 / MT5)

تجارت Binance می تواند با استفاده از MT 4/MT 5 به صورت خودکار انجام شود. با این حال ، این کار از مهارت های برنامه نویسی پیشرفته شما خواسته می شود ، و هیچ راه حل ساده ای در مورد نحوه ادغام معاملات Binance در پلت فرم Metatrader وجود ندارد. از طرف دیگر ، راه حل هایی مانند سیستم عامل های معاملاتی 3Commas وجود دارد که به راحتی می توانند برای تجارت خودکار حتی توسط مبتدیان و بدون هیچ برنامه نویسی تنظیم شوند.

11. برنامه Binance: نحوه استفاده و تجارت

تجارت موبایل نیز برای کاربران Binance در دسترس است. برنامه را در فروشگاه پیدا کنید یا پیوند را از صفحه اصلی وب سایت Binance دریافت کنید.

Binance Applications

پس از بارگیری برنامه ، اگر قبلاً یک حساب کاربری دارید ، باید وارد سیستم شوید. برای وارد کردن داشبورد از داده های حساب فعلی خود استفاده کنید. فرآیند معاملاتی و سایر ویژگی های دیگر دقیقاً برای برنامه Binance در مورد نسخه وب مبادله به نظر می رسد.

پس از بارگیری یک برنامه ، به حساب binance خود وارد شوید:

Login Binance App

بازارهای پایین صفحه را انتخاب کنید:

Choose Markets

جفت معاملات مورد نظر خود را از لیست انتخاب کنید یا روی دکمه جستجو ضربه بزنید و سکه مورد نظر خود را وارد کنید:

Choose the trading pair

روی خرید یا فروش ضربه بزنید:

Tap Buy or Sell

نوع سفارش را انتخاب کنید:

Choose the order type

مبلغ را مشخص کنید و خرید را فشار دهید:

Specify the sum

12. هزینه معاملات Binance

هزینه معاملاتی در مورد Binance بیشتر به فعالیت شما و مانده BNB بستگی دارد (میزان سکه های دوتایی موجود در مانده شما). حجم معاملات شما بالاتر است. پایین تر هزینه است. از ابتدا ، هزینه معاملات شما 0،075 ٪ می شود و می تواند به 0. 015 ٪ یا 0. 075 ٪ کاهش یابد. هزینه معاملات بر اساس فعالیت شما در 30 روز گذشته محاسبه و تغییر می کند ، بنابراین می تواند بر اساس فعالیت شما از ماه به ماه متفاوت باشد. یک مورد دیگر در مورد هزینه معاملات وجود دارد - در صورت استفاده از سکه های دوتایی در عملیات ، می توانید 25 ٪ تخفیف دریافت کنید. بنابراین ، اگر هزینه 0. 05 ٪ داشته باشید و از BNB استفاده می کنید ، هزینه شما 0. 025 ٪ خواهد بود.

13. عقب نشینی Binance

عقب نشینی Binance می تواند در چند مرحله انجام شود.

 1. در Binance به حساب خود وارد شوید.
 2. وارد کیف پول خود شوید.
 3. سکه مورد نظر خود را از لیست انتخاب کنید.
 4. آدرس کیف پول گیرنده را تنظیم کرده و مبلغ را در قسمت مربوطه مشخص کنید. همچنین می توانید هزینه برداشت و حداقل مبلغ برداشت را نیز مشاهده کنید.
 5. ارسال را فشار دهید.
 6. زمان برداشت بستگی به بار شبکه سکه انتخابی دارد ، بنابراین بسته به سکه ای که شما برداشت می کنید ، می تواند چند دقیقه یا ساعت طول بکشد. با توجه به نظرات کاربران در مورد برداشت Reddit می تواند 1 یا بیشتر از بار شبکه زیاد طول بکشد.
 7. می توانید وضعیت برداشت را در صفحه تاریخچه سپرده و برداشت ردیابی کنید.

14. هزینه برداشت

هیچ هزینه سپرده گذاری برای ارزهای رمزنگاری وجود ندارد ، اگرچه هزینه برداشت برای هر رمزنگاری وجود دارد که می تواند با Binance معامله شود. در نظر بگیرید که هزینه ها می توانند تغییر کنند ، زیرا آنها به شبکه بستگی دارند. هرچه بالاتر باشد ، هزینه بالاتر است. همچنین باید در نظر بگیرید که برای برخی از سکه ها ، برداشت به دلیل مشکلات فنی می تواند محدود شود.

خلاصه

Binance یکی از پیشرفته ترین و کاربر پسند ترین مبادلات برای مبتدیان و معامله گران حرفه ای است. در اینجا می توانید یکی از وسیع ترین گزینه های جفت معاملات و دو رابط تجاری را پیدا کنید. آنچه در مورد Binance نیز مفید است این است که در اینجا شما گزینه های زیادی برای واریز و برداشت وجوه از جمله تهیه سپرده با کارت اعتباری دارید. هزینه های معاملاتی در اینجا نیز بسیار پایین است و در صورت نشان دادن فعالیت تجاری بالا ، می تواند به پایین ترین تبدیل شود.

با این حال ، حتی با تمام مواردی که Binance برای آسان کردن تجارت انجام می شود ، در صورت استفاده از سیستم عامل های تجاری مانند 3Commas ، هنوز هم می توانید از تجربه کاربر خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. سه دلیل اصلی برای انجام این کار وجود دارد:

 • می توانید BOT معاملاتی را برای معاملات خودکار تنظیم و فعال کنید
 • بسیاری از ویژگی ها که به شما امکان می دهد تلفات را کاهش داده و سود را افزایش دهید
 • این سیستم عامل از سفارشات و سودهای شما هزینه ای نمی گیرد

جوانب مثبت و منفی

 • بیش از 180 سکه پشتیبانی شده و سکه های جدید به طور دائم اضافه می شوند
 • می توانید کمترین هزینه معاملات را در بازار دریافت کنید
 • Exchange Cross-Platform (برنامه های دسک تاپ و موبایل یا سرویس وب موجود)
 • در سراسر جهان موجود است
 • پشتیبانی چند زبانی
 • فعالیت زیاد در مبادله
 • پشتیبانی چت زنده موجود است
 • مبادله رمزنگاری تنظیم نشده است
 • برای دریافت تخفیف هزینه معاملات باید BNB بخرید

سؤالات متداول تجارت Binance

در اینجا می توانید در مورد شایع ترین سؤالاتی که درباره Binance پرسیده می شود ، پاسخ دهید.

چگونه می توان از Binance پول نقد کرد؟

شما نمی توانید فیات را از Binance خارج کنید. شما فقط می توانید سکه ها را پس بگیرید.

چگونه می توان BINANCE را کوتاه کرد؟

در صورت فعال کردن معاملات حاشیه [پیوند] ، کوتاه در دسترس است. می توانید از این ویژگی در Binance Exchange استفاده کنید. با این حال ، بهترین راه برای بهره مندی از کوتاه کردن Binance استفاده از پلت فرم تجارت 3Commas است. استراتژی کوتاه را تنظیم کنید ، و ربات معاملات به طور خودکار سفارشات مشخصی را انجام می دهد.

چگونه روز تجارت در Binance؟

شما می توانید روز تجارت را به صورت دستی بر روی binance انجام دهید. خوشبختانه ، رابط تجارت در بورس پس از فهمیدن کاربر پسند و روشن است. با این حال ، این می تواند یک کار خواستار باشد ، به خصوص اگر با چندین دارایی تجارت کنید. بنابراین ، می توانید معاملات روز را با ربات های تجاری مانند 3Commas خودکار کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که استراتژی خود را سفارشی کرده و ربات را راه اندازی کنید.

چگونه تخفیف BNB را فعال کنیم؟

تخفیف BNB را می توان در داشبورد Binance فعال کرد. برای فعال کردن/غیرفعال کردن تخفیف Binance ، کشویی را روی تصویر حرکت دهید.

How to Activate BNB Discount

اندازه حداقل سفارش تجارت چیست؟

حداقل اندازه سفارش تجارت در صفحه قوانین معاملات مشخص شده است.

Binance Minimum Trade Order Size

در اینجا می توانید حداقل اندازه معاملات را برای هر سکه در بورس پیدا کنید.

محدودیت عقب نشینی در Binance چیست؟

سه سطح تأیید در مورد Binance وجود دارد که بر محدودیت های خروج شما تأثیر می گذارد. بر اساس تأیید شما که محدودیت های خود را تصویب کرده اید:

 • حداکثر 2 BTC در روز
 • حداکثر 100 BTC در روز
 • بیش از 100 BTC در روز

Mikhail Goryunov

یک رهبر اثبات شده ، موفق در ایجاد برتری عملیاتی و ایجاد تیم های با کارایی بالا با تمرکز شدید بر ایجاد ارزش و موفقیت مشتری.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 33 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 1:03