بررسی وام های Binance

ساخت وبلاگ

گرفتن وام از بانکهای معمولی این روزها می تواند یک روند وقت گیر و دشوار باشد. شرایطی که برای کاربران تنظیم شده است سخت تر می شوند و حتی اگر وام از یک بانک دریافت کنید ، هزینه های مختلفی و هزینه های پنهان نیز وجود دارد که در پایان بسیار گران خواهد بود. فقط به ذکر ، طبق گزارش فدرال رزرو ، میانگین نرخ بهره کارت های اعتباری حدود 16 ٪ و میانگین نرخ وام در نهایت 5 ٪ برای BTC بود. وام های رمزنگاری در مقایسه با بانک ها شاید در اینجا راحت تر باشند زیرا مقرون به صرفه تر ، مقرون به صرفه تر هستند و از نظر مدت زمان وام زمان زیادی نمی گیرند. در این مقاله ، شما در مورد وام های رمزنگاری به عنوان خدمتی که توسط Binance ، یکی از بزرگترین و بزرگترین مبادلات جهان ارائه می شود ، خواهید خواند.

وامهای دوقطبی

وام های رمزنگاری چیست؟

وام های رمزنگاری نوعی وام است که فرصتی برای قرار دادن مقدار مشخصی از رمزنگاری که شما به عنوان وثیقه هنگام وام گرفتن پول در اختیار دارید قرار دهید. ارزهای دیجیتالی وثیقه در آن دوره از نظر معاملات ، برداشت ها و معاملات قابل استفاده نیستند. آنها پس از آن ، به اصطلاح ، محفوظ هستند و اگر وام بازپرداخت نشود ، دیگر در اموال شما نیستند.

چه کسی می تواند وام های دوتایی را وام بگیرد؟

این بسیار ساده استهرکسی که یک حساب کاربری در مورد Binance داشته باشد و در نتیجه بودجه کافی برای وثیقه داشته باشد ، این فرصت را دارد که وام رمزنگاری شود. در صفحه اصلی سایت Binance یک بخش "مالی" وجود دارد و با کلیک بر روی آن ، 3 گزینه از جمله "وام های رمزنگاری" ظاهر می شود. پس از کلیک بر روی آن ، مبلغ و ارز مورد نظر برای وام گرفتن و همچنین دوره وثیقه و بازپرداخت را وارد می کنید. پس از تأیید اطلاعات ، باید روی "شروع وام در حال حاضر" کلیک کنید ، و این همان است.

چه رمزنگاری را می توانم وام های Binance وام بگیرم؟

با توجه به اینکه Binance مبادله پیشرو در جهان است ، جای تعجب ندارد که بیش از 60 ارز رمزنگاری وجود دارد که می توانید وام بگیرید ، و در میان آنها BTC ، BUSD ، USDT ، USDC ، ADA ، DOGE ، ETH ، LTC ، SOL ، SOL ،ذن ، و غیره

از چه رمزنگاری می توانم به عنوان وثیقه استفاده کنم؟

بیش از 30 رمزنگاری وجود دارد که می توانند به منظور وثیقه مورد استفاده قرار گیرند و برخی از آنها ETH ، XRP ، DODO ، CHR و غیره هستند.

مدت وام چقدر است؟

5 گزینه شرایط وام در پیشنهاد وجود دارد - 7 روز ، 14 روز ، 30 روز ، 90 روز و 180 روز. بسته به انتخاب دوره زمانی ، نرخ بهره و مبلغ بازپرداخت متفاوت است. هرچه مدت بازپرداخت طولانی تر باشد ، نرخ بهره بالاتر می رود.

علاقه چگونه محاسبه می شود؟

علاقه در هر ساعت محاسبه می شود و اگر مدت زمان کوتاهتر از یک ساعت باشد ، به عنوان یک ساعت کامل محاسبه می شود.

نرخ بهره مطابق با مدت وام انتخاب شده تعیین می شود.

چگونه می توانم علاقه و مدیر را بازپرداخت کنم؟

هنگام بازپرداخت ، ابتدا علاقه بازگردانده می شود و سپس اصلی.

آیا می توانم قبل از موعد مقرر بازپرداخت کامل انجام دهم؟

البته که می توانی. وام رمزنگاری را می توان قبل از انقضا دوره بازپرداخت و همچنین پس از انقضا این دوره بازپرداخت کرد ، اما این توصیه نمی شود. اگر قبل از مهلت بازپرداخت شود ، سود با توجه به ساعات وام محاسبه می شود.

نحوه بازپرداخت وام های رمزنگاری در Binance

"سفارشات خروجی" در حساب وجود دارد که همه وام ها در آن ظاهر می شوند. با کلیک بر روی آن ، یک دکمه "بازپرداخت" وجود دارد که می توانید درصد بدهی را برای بازپرداخت انتخاب کنید یا فقط مبلغی را که می خواهید بازپرداخت کنید وارد کنید. پس از آن ، روی "تأیید بازپرداخت" کلیک کنید و مبلغ وارد شده از کیف پول شما کسر می شود. از طرف دیگر ، می توانید وام را با انتخاب گزینه "بازپرداخت با وثیقه" بازپرداخت کنید و پس از تأیید ، مبلغ از وثیقه کسر می شود و بقیه به کیف پول شما باز می گردند.

وام های رمزنگاری بدون وثیقه - آیا این امکان پذیر است؟

یکی از بزرگترین کاستی های DEFI وام بدون وثیقه در نظر گرفته می شود زیرا وثیقه بیش از حد بزرگترین مانع برای کسانی است که مایل به ورود به این محدوده هستند و سرمایه اولیه برای وثیقه را برای گرفتن وام ندارند. کارشناسان می گویند با وجود امکانات نامحدود Blockchain ETH ، همه چیز با موفقیت تحقق می یابد زیرا این شبکه برای فناوری های نوآورانه و امکانات وام جایگزین مناسب است. Goldfinch یک سکوی غیر متمرکز است که وام های رمزنگاری را فراهم می کند که در آن وثیقه لازم نیست. اگرچه توضیحات مفصلی وجود دارد ، به طور خلاصه ، وام گیرندگان با حامیان مالی که در آن وثیقه می دهند که رمزنگاری نیست ، وارد توافق می شوند. پروتکل Goldfinch به جای وثیقه مکانیسمی به نام "اعتماد با اجماع" دارد. علاوه بر این ، AAVE سکویی است که خدمات وام نیمه تمام جانبه را ارائه می دهد. اصل کار به گونه ای است که یک کاربر می تواند وثیقه خود را به دیگری واگذار کند ، به این معنی که کاربر می تواند بیشتر از مبلغی که وثیقه خود را تحمل کند وام بگیرد. همه اینها هنوز در این روند کار می کنند ، اما شکی نیست که به زودی راه حلی پیدا می شود. در غیر این صورت ، با ظهور پروتکل های ناامن ، اقدامات وام محکم تر می شوند ، که مطمئناً به وام گیرندگان بالقوه آسیب می رساند.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 35 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 1:07