FIBO Group ، Ltd. ، بستر معاملاتی فارکس

ساخت وبلاگ

آیا به دنبال بهترین حساب کارگزاری آنلاین برای سهام معاملاتی ، ETF ها ، صندوق های متقابل و سایر وسایل نقلیه سرمایه گذاری هستید؟کارگزاری های مختلف آنلاین از نظر هزینه های مرتبط با هر حساب بسیار متفاوت است ، بنابراین NerdWallet اینترنت را برای یافتن بهترین کارگزاران آنلاین براساس دسته بندی ، خواه به دنبال یک کارگزار با تخفیف عمیق ، کمیسیون تجارت رایگان ETF یا بهترین خدمات مشتری است. بشر

بر اساس رتبه بندی متوسط از معامله گران فرد فارکس در سراسر جهان از وب سایت های بی شماری در سراسر اینترنت جمع آوری شده است.

در اینجا FIBO Group ، Ltd.

 

FIBO Group ، Ltd.

رتبه ما

این وب سایت یک وب سایت رسمی نیست و با آن همراه نیست

یومیه

la libanaise des jeux

قرعه کشی ملی لبنان

تجارت فارکس

تجارت فارکس قرعه کشی نیست ، بلکه تجارت است

معرفی سریع بازار تجارت فارکس

 

فارکس چیست؟

"فارکس" مخفف ارزی است. همچنین به عنوان FX شناخته می شود. در تجارت فارکس ، شما یکی را خریداری می کنید

واحد پول

واحد پول

برای کسی که خریداری می کنید. بازار ارزی یک بازار بدون نسخه است.

ارزها به صورت جفت ، مانند دلار یورو آمریکا (یورو/دلار) یا ین دلار آمریکا/ژاپنی (USD/JPY) تجارت می کنند. بر خلاف سهام یا آینده ، هیچ مبادله متمرکز برای فارکس وجود ندارد. همه معاملات از طریق تلفن یا شبکه الکترونیکی اتفاق می افتد.

 

بازار تجارت فارکس چیست؟

این بزرگترین بازار مالی جهان با بیش از 4 تریلیون دلار در هر روز در سراسر جهان معامله می شود. از آنجا که این بزرگترین بازار با معاملات زیاد است ، نقدینگی بالایی را برای معامله گران موجود در آن فراهم می کند. آنها به راحتی می توانند وارد و از تجارت خارج شوند. اگرچه ارزهای زیادی در جهان وجود دارد ، هشت ارز عمده ، یورو ، GBP ، JPY ، CHF ، CAD ، AUD و NZD وجود دارد. بیشتر حجم معاملات در بازار فارکس به دلیل معاملات جفت های متعلق به این ارزهای اصلی صورت می گیرد.

 

در سهام و سهام ، هزاران انتخاب ممکن برای انتخاب وجود دارد اما در خارجی

واحد پول

واحد پول

جفت هایی برای انتخاب که باعث می شود تجارت فارکس نسبت به سایر روشهای تجارت آنلاین پیچیده تر شود.

 

چه کسی ارزها را معامله می کند؟

گردش روزانه در ارزهای جهان از دو منبع حاصل می شود:

 

تجارت خارجی (5 ٪). شرکت ها محصولات را در کشورهای خارجی خریداری و می فروشند ، به علاوه سود از فروش خارجی را به داخلی تبدیل می کنند

واحد پول

حدس و گمان برای سود (95 ٪).

بیشتر معامله گران روی بزرگترین و مایع ترین تمرکز می کنند

واحد پول

دلار آمریکا

ین ژاپن

پوند

فرانک سوئیس

دلار کانادایی

دلار استرالیا

واحد پول

تجارت فارکس

تجارت فارکس

 

تجارت فارکس چگونه کار می کند؟

تجارت فارکس معمولاً از طریق کارگزار یا سازنده بازار انجام می شود. به عنوان یک معامله گر فارکس می توانید یک را انتخاب کنید

واحد پول

جفتی که انتظار دارید در ارزش تغییر کنید و بر این اساس تجارت کنید.

 

چرا تجارت فارکس؟

با میانگین گردش روزانه 4 تریلیون دلار آمریکا ، فارکس بیشترین بازار مالی در جهان است.

 

یک بازار 24 ساعته واقعی از یکشنبه 5 بعد از ظهر ET تا جمعه 5 بعد از ظهر ET ، تجارت فارکس در سیدنی آغاز می شود و با شروع روز کاری ، در سراسر جهان حرکت می کند ، ابتدا به توکیو ، لندن و نیویورک می رسد.

برخلاف سایر بازارهای مالی ، سرمایه گذاران می توانند بلافاصله به آنها پاسخ دهند

واحد پول

نوسانات ، هر زمان که اتفاق می افتد - روز یا شب.

 

مزایای مرتبط با تجارت Forex به صورت آنلاین چیست؟

بازار فارکس بزرگترین بازار مالی در جهان است و بنابراین نقدینگی بالایی را برای معامله گران تجارت در زمینه فارکس فراهم می کند. مزایای بسیاری در رابطه با این شکل از تجارت مالی وجود دارد. در اینجا این موارد وجود دارد:

 

ورود به خارجی آسان است

واحد پول

زمینه تجارت به دلیل کمترین سرمایه اولیه مورد نیاز است. این می تواند تا چند صد دلار باشد

تجارت فارکس به شما امکان می دهد با مبلغ تجارت بالایی با مبلغ سپرده کمتر که به عنوان حاشیه شناخته می شود ، تجارت کنید. حدود هفت تا هشت ارز عمده وجود دارد و بنابراین تعداد کمتری از آن وجود دارد

واحد پول

جفت برای مقابله با. این تعداد پایین تر از گزینه ها باعث سردرگمی کمتری در مقایسه با سهام و سهام که هزار گزینه برای تجارت دارند.

تجارت فارکس

تجارت فارکس

 

چرا با ارزها تجارت می کنید؟

10 دلیل اصلی وجود دارد که بازار ارز مکان خوبی برای تجارت است: 1. شما می توانید با هر سبکی تجارت کنید - استراتژی ها را می توان در نمودارهای پنج دقیقه ای ، نمودارهای ساعتی ، نمودارهای روزانه یا حتی نمودارهای هفتگی ساخته کرد. 2. اطلاعات گسترده ای وجود دارد - نمودارها ، اخبار در زمان واقعی ، تحقیقات سطح بالا - همه به صورت رایگان در دسترس هستند. 3. تمام اطلاعات کلیدی عمومی است و فوراً منتشر می شود. 4- می توانید به صورت روزانه یا حتی ساعتی بهره را در معاملات جمع کنید. 5- اندازه های زیادی را می توان سفارشی کرد ، به این معنی که می توانید با همان هزینه های اجرای یکسان با همان هزینه های اعدام با حساب هایی که 500 میلیون دلار تجارت می کنند ، با حداقل 500 دلار تجارت کنید. 6. اهرم قابل تنظیم به شما امکان می دهد به همان اندازه محافظه کار یا پرخاشگرانه باشید که دوست دارید (پول نقد یا حاشیه 100: 1). 7. هیچ کمیسیون به این معنی است که هر پیروزی یا باخت به طور پاک در P& L به حساب می آید. 8- شما می توانید 24 ساعت در روز با نقدینگی کافی (20 میلیون دلار به بالا) تجارت کنید. 10. شما نمی توانید سرمایه بیشتری از آنچه در آن قرار داده اید از دست بدهید (تماس با حاشیه اتوماتیک)

 

 

واقعاً در بازار ارز چه چیزی را می فروشید یا خریداری می کنید؟

پاسخ کوتاه "هیچ چیز" است. بازار خرده فروشی FX صرفاً یک بازار سوداگرانه است. هیچ مبادله فیزیکی ارز هرگز صورت نمی گیرد. تمام معاملات به سادگی به عنوان ورودی های رایانه ای وجود دارد و بسته به قیمت بازار بسته بندی می شوند. برای حسابهای با ارزش دلار ، تمام سود یا ضرر به دلار محاسبه می شود و به همین ترتیب در حساب معامله گر ثبت می شود.

 

دلیل اصلی وجود بازار FX ، تسهیل مبادله یک ارز به شرکت های چند ملیتی است که نیاز به تجارت ارز به طور مداوم دارند (به عنوان مثال ، برای حقوق و دستمزد ، پرداخت هزینه های کالا و خدمات از فروشندگان خارجی و فعالیت ادغام و خرید)بشربا این حال ، این نیازهای روزانه شرکت ها فقط حدود 20 ٪ از حجم بازار را تشکیل می دهد. 80 ٪ از معاملات موجود در بازار ارز از نظر ماهیت سوداگرانه است ، که توسط موسسات بزرگ مالی ، صندوق های محافظت چند میلیارد دلاری و حتی افرادی که می خواهند نظرات خود را در مورد وقایع اقتصادی و ژئوپلیتیکی روز بیان کنند.

از آنجا که ارزها همیشه به صورت جفت تجارت می کنند ، وقتی یک معامله گر تجارت می کند ، همیشه یک ارز طولانی و کوتاه دیگر است. به عنوان مثال ، اگر یک معامله گر یک قطعه استاندارد (معادل 100000 واحد) یورو/دلار را بفروشد ، در اصل او یورو را به دلار مبادله می کند و اکنون دلار "یورو کوتاه" و "طولانی" خواهد بود. برای درک بهتر این پویا ، بیایید از یک مثال مشخص استفاده کنیم. اگر وارد یک فروشگاه الکترونیکی شده اید و یک کامپیوتر را با قیمت 1000 دلار خریداری کرده اید ، چه کاری انجام می دهید؟شما می توانید دلار خود را برای رایانه مبادله کنید. شما اساساً یک رایانه "کوتاه" و "طولانی" یک رایانه خواهید بود. این فروشگاه "1000 دلار طولانی" خواهد بود اما اکنون یک رایانه در موجودی خود "کوتاه" است. دقیقاً همان اصل در مورد بازار FX اعمال می شود ، به جز این که هیچ مبادله ای فیزیکی صورت نمی گیرد. در حالی که همه معاملات به سادگی ورودی های رایانه ای هستند ، اما عواقب آن کمتر واقعی نیست.

 

تجارت حمل ارز چیست؟

Carry محبوب ترین تجارت در بازار ارز است که توسط بزرگترین صندوق های تامینی و کوچکترین دلالان خرده فروشی انجام می شود. تجارت حمل و نقل بر این واقعیت است که هر ارز در جهان دارای نرخ بهره ای است که به آن متصل است. این نرخ بهره کوتاه مدت توسط بانکهای مرکزی این کشورها تعیین شده است: فدرال رزرو در ایالات متحده ، بانک ژاپن در ژاپن و بانک انگلیس در ایالات متحده.

 

ایده پشت حمل کاملاً ساده است. معامله گر با نرخ بهره بالا و مالی که با ارز با نرخ بهره پایین خریداری می کند ، ارز را طولانی می کند. به عنوان مثال ، در سال 2005 ، یکی از بهترین جفت ها ، صلیب NZD/JPY بود. اقتصاد نیوزیلند ، که با تقاضای کالاهای عظیم از چین و یک بازار مسکن گرم ، باعث افزایش نرخ آن به 7. 25 ٪ و در آنجا می ماند ، در حالی که نرخ ژاپن در 0 ٪ باقی مانده است. یک معامله گر که طولانی می شود NZD/JPY می توانست 725 امتیاز پایه را به تنهایی برداشت کند. بر اساس اهرم 10: 1 ، تجارت حمل و نقل در NZD/JPY می توانست 72. 5 ٪ بازده سالانه از دیفرانسیل نرخ بهره ، بدون هیچ گونه سهم از افزایش سرمایه ایجاد کند. اکنون می توانید درک کنید که چرا تجارت حمل بسیار محبوب است!

اما قبل از عجله و خرید جفت با بازده بعدی ، توجه داشته باشید که وقتی تجارت حمل و نقل ناخوشایند است ، کاهش می تواند سریع و شدید باشد. این فرایند به عنوان حمل و نقل حمل و نقل شناخته می شود و هنگامی اتفاق می افتد که اکثر دلالان تصمیم بگیرند که تجارت حمل ممکن است از پتانسیل آینده برخوردار نباشد. با هر معامله گر که به دنبال خروج از موقعیت خود است ، پیشنهادات ناپدید می شوند و سود حاصل از دیفرانسیل نرخ بهره تقریباً برای جبران خسارات سرمایه کافی نیست. پیش بینی کلید موفقیت است: بهترین زمان برای قرار گرفتن در حمل در ابتدای چرخه سرعت بخشیدن است و به معامله گر اجازه می دهد تا با افزایش اختلاف نرخ بهره ، حرکت را انجام دهد.

تجارت فارکس

تجارت فارکس

 

چگونه یک نقل قول را می خوانید؟

از آنجا که شما همیشه یک ارز را با دیگری مقایسه می کنید ، فارکس به صورت جفت نقل می شود. این ممکن است در ابتدا گیج کننده به نظر برسد ، اما در واقع بسیار ساده است. به عنوان مثال ، EUR/USD در 1. 4022 نشان می دهد که یک یورو (یورو) به دلار آمریکا (دلار) چقدر ارزش دارد.

 

 

چه چیز زیادی است؟

کوچکترین اندازه تجارت موجود است. حساب های FXCM دارای اندازه استاندارد 1000 واحد ارز است. دارندگان حساب می توانند معاملات در اندازه های مختلف را قرار دهند ، تا زمانی که 1000 واحد مانند ، 2000 ، 3،000 ، 15،000 ، 112،000 و غیره افزایش یابد.

 

 

پیپ چیست؟

PIP واحدی است که شما سود یا ضرر را در آن حساب می کنید. بیشتر جفت های ارزی ، به جز جفت ین ژاپنی ، به چهار مکان اعشاری نقل شده اند. این نقطه چهارم بعد از نقطه اعشاری (در یک 100 درصد) به طور معمول چیزی است که یک نفر برای شمارش "پیپ ها" تماشا می کند. هر نقطه ای که در حرکات نقل قول حرکت می کند 1 پیپ حرکت است. به عنوان مثال ، اگر EUR/USD از 1. 4022 به 1. 4027 افزایش یابد ، EUR/USD 5 پیپ افزایش یافته است.

 

 

اهرم/حاشیه چیست؟

همانطور که قبلاً ذکر شد ، تمام معاملات با استفاده از پول وام گرفته شده اجرا می شوند. این به شما امکان می دهد از اهرم استفاده کنید. اهرم 400: 1 به شما امکان می دهد با استفاده از تنها 2. 50 دلار به عنوان سپرده امنیتی ، با 1000 دلار در بازار تجارت کنید. این بدان معنی است که شما می توانید با کنترل پول بیشتر در بازار نسبت به حساب خود ، حتی از کوچکترین حرکات موجود در ارز استفاده کنید. از طرف دیگر ، اهرم می تواند ضررهای شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. تجارت ارزی با هر سطح اهرم ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد.

 

 

کمیسیون در تجارت فارکس کجاست؟

سرمایه گذاران که سهام ، معاملات آتی یا گزینه ها را تجارت می کنند ، معمولاً از یک کارگزار استفاده می کنند که به عنوان نماینده در معامله عمل می کند. کارگزار دستور را به مبادله می برد و سعی می کند مطابق دستورالعمل مشتری آن را اجرا کند. برای ارائه این سرویس ، کارگزار هنگام خرید مشتری و فروش ابزار قابل معامله ، کمیسیون پرداخت می شود.

 

بازار FX کمیسیون ندارد. بر خلاف بازارهای مبتنی بر مبادله ، FX یک بازار فقط اصلی است. شرکت های FX نمایندگی هستند ، نه کارگزاران. این یک تمایز اساسی است که همه سرمایه گذاران باید درک کنند. بر خلاف کارگزاران ، فروشندگان با خدمت به عنوان همتای تجارت سرمایه گذار ، ریسک بازار را بر عهده دارند. آنها کمیسیون را متهم نمی کنند. درعوض ، آنها از طریق گسترش پیشنهاد ، پول خود را می گیرند.

در FX ، سرمایه گذار نمی تواند تلاش کند تا پیشنهاد را خریداری کند یا در پیشنهادهایی مانند بازارهای مبتنی بر مبادله بفروشد. از طرف دیگر ، هنگامی که قیمت هزینه گسترش را پاک کند ، هیچ هزینه اضافی یا کمیسیون وجود ندارد. هر سود پنی سود خالص برای سرمایه گذار است. با این وجود ، این واقعیت که معامله گران همیشه باید بر روی پیشنهادات/گسترش سؤال غلبه کنند ، باعث می شود که مقیاس بندی در FX بسیار دشوارتر شود.

 

در تجارت فارکس انجام ندهید و انجام ندهید

تجارت فارکس به طور کلی به عنوان مبادله ارز یا آنچه معمولاً به عنوان ارز خارجی شناخته می شود ، گفته می شود. این یک بازی شرط بندی مانند بازی Balls Gaming یا Racing Pony نیست. این یک تجارت پاداش دهنده است که 24/5 آنلاین باز است و روشی برجسته برای ساخت سریع پول نقد است. در هیچ زمان معامله گران نمی توانند با زمان بندی تجارت خود با عاقلانه ، میوه های تجارت خوب را به دست آورند. درست مانند سایر مشاغل ، یک معامله گر جدید فارکس نیز باید برای موفقیت در تجارت خود پیروی کند.

 

کارها: 1. یک معامله گر جدید فارکس که آماده است تا در بازار شروع به معامله کند، باید با یک برنامه معاملاتی آماده باشد. ستون‌های فارکس موفق، دانش و درک کامل از کل چرخه حیات تجارت ارز است. 2. برای شروع آرام تجارت خود، باید سناریوی بازار پولی موجود را در نظر داشت و پویایی آن را مطالعه کرد و تحقیقات اساسی مربوط به تجارت فارکس را انجام داد. 3. یک معامله گر جدید همیشه باید تجارت خود را در زمانی شروع کند که بازار رشد یا کاهش تدریجی داشته باشد. 4. قبل از شروع معامله ارز، همیشه باید نسبت سود و زیان را در نظر داشته باشد. 5. داشتن دانش کامل در مورد تجزیه و تحلیل فیبوناچی به معامله گر کمک می کند تا بهترین زمان ورود یا خروج خود را برای شروع معامله انتخاب کند، زیرا آنها را قادر می سازد نوسانات بازار را پیش بینی کنند. 6. مطالعه دقیق فنی و بنیادی الگوهای معاملاتی فعلی با استفاده از نمودارها، الگوهای ادامه یا معکوس روند برای یک معامله گر فارکس جدید سودمند خواهد بود.

Don't's: 1. یک معامله گر باید صبور باشد و از تصمیم گیری های تکانشی اجتناب کند. 2. برای کسب سود نباید عجولانه تصمیم بگیرند، بلکه باید به تدریج ترفند معامله گری را بیاموزند. یک معامله گر فارکس که از روند بازار مطمئن نیست نباید سرمایه فعلی خود را به خطر بیندازد. 4. برای یک معامله گر جدید عاقلانه نیست که با تمام سپرده خود معامله کند، به ویژه زمانی که درک درستی از تجارت فارکس نداشته باشد. حتی یک حرکت کوچک در بازار باعث می شود که او تمام پول سپرده خود را از دست بدهد. شما باید با مقادیر کافی پول معامله کنید تا خطرات را به حداقل برسانید. 5. حریص بودن در این شکل از تجارت یک نه بزرگ است. عواطف و احساسات باید از هم جدا شوند. انجام تجارت تجاری اساساً بر اساس احساسات بازار عمل عاقلانه ای در نظر گرفته نمی شود. 6. برای یک معامله قابل اعتماد، معامله گران باید از ورود به تجارت ارز خودداری کنند، به ویژه زمانی که میله های نشان داده شده در نمودارها ناپایدار به نظر می رسند یا در حال کاهش هستند. شما باید با دقت وارد بازار شوید و به اقدامات خود پی ببرید

یک استراتژی موثر فارکس برای تقویت تجارت یک معامله گر ضروری است. هیچ تجارتی بدون کمک استراتژی های معاملاتی مناسب نمی تواند شکوفا شود. انتخاب یک سیاست تجاری نامناسب می تواند یک اشتباه فاجعه بار باشد. بنابراین انتخاب استراتژی معاملاتی مناسب و پیش بینی بهترین ها برای یک معامله گر فارکس جدید از اهمیت بالایی برخوردار است. تجارت در این عرصه مملو از پاداش خواهد بود، اما این احتمال وجود دارد که فرد تمام سرمایه‌گذاری‌های خود را از دست بدهد. دانستن اینکه فرد باید چه کارهایی را انجام دهد و از چه چیزهایی باید اجتناب کند، قطعاً کارها را قبل از ورود به بازار ارز ساده تر می کند. همیشه به یاد داشته باشید که بازار تجارت فارکس یک قرعه کشی یا طرح ثروتمند شدن سریع نیست. در اینجا فرد باید راه های معامله در فارکس و همچنین نحوه ایمن نگه داشتن خود را از ضررهایی که در بازار فارکس رایج است بیاموزد.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 35 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 1:26