28 کلید برای ایجاد ثروت (حتی ساخت ثروت بعد از 50)

ساخت وبلاگ

برای ایجاد ثروت ، بیشتر مردم فکر می کنند شما به یک کار وال استریت ، موفق باشید یا فقط در شرایط سودمند متولد می شوید. این موارد قطعاً کمک می کند ، اما ایجاد ثروت می تواند با پیروی از چند بهترین روش و عادت به طور مداوم اتفاق بیفتد. و حتی می توانید در دهه 50 خود ثروت را شروع کنید. قطعاً خیلی دیر نیست.

آیا می خواهید بدانید که چگونه ثروت بسازید؟اطمینان حاصل کنید که حداقل برخی از این 28 نکته را دنبال می کنید:

1. اجازه ندهید پشیمان بر آینده شما حکم کند

مردم غالباً ابراز تاسف می کنند که آرزو می کنند در سنین جوانی سرمایه گذاری کرده اند ، یا آرزو می کنند در جوانی سرمایه گذاری بیشتری داشته باشند. صادقانه بگویم ، آنها آرزو می کنند که کارهای زیادی را متفاوت انجام داده اند.

یک اشتباه رایج این است که اجازه دهید این احساسات پشیمانی مانع از انجام بهترین اقدام در زمان حال شود.

همه ما این کار را در برخی از مناطق زندگی خود انجام می دهیم. بهترین راه برای مقابله با پشیمانی چیست؟امروز با آن کاری که می خواهید در گذشته انجام داده باشید شروع کنید.

اجازه ندهید که از گذشته خود پشیمان شوید.

2. ساختن ثروت هرگز دیر نیست

این غافل از این نیست که مردم پس از بازنشستگی میلیونر شوند.

و ، میانگین سنی که مردم میلیونر می شوند برای زنان 58. 5 و براساس گزارش از سرمایه گذاری های وفاداری 59. 3 است.

هرگز فکر نکنید که خیلی دیر شده است.

3. به طور منظم و مناسب سرمایه گذاری کنید

صرفه جویی در هزینه کافی نیست ، شما به پس انداز خود نیاز دارید تا با سرمایه گذاری آن وجوه برای شما کار کنید. این آمار ممکن است شما را غافلگیر کند ، اما آمریکایی ها 58 ٪ از دارایی های سرمایه گذاری خود را به صورت نقدی نگه می دارند! این بهترین ایده نیست.

بیایید بگوییم که شما 45 ساله هستید و هنوز به اندازه کافی برای بازنشستگی ذخیره نشده اید. چه کاری می توانی انجام بدهی؟

 • امروز 500 دلار سرمایه گذاری کنید.
 • 80 ٪ به صندوق شاخص S& P 500 و 20 ٪ به صندوق اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده اختصاص دهید.
 • بازده متوسط سالانه 6 ٪ را فرض کنید.
 • اگر با صفر شروع به کار کنید ، در سن 65 سالگی ، 226،719 دلار یا حدود 20،000 دلار در سال خواهید داشت تا زندگی خود را تا 85 سالگی در صورت کسب درآمد مشابه داشته باشید.

ایده آل نیست ، اما خیلی بهتر از 0 دلار در سال است.

4. بازی گرفتن

کمک های مالی روش IRS برای آسانتر کردن پس انداز 50 ساله و به اندازه کافی پس انداز بازنشستگی است.

احتمالاً از قبل می دانید که محدودیتی در میزان مجاز به صرفه جویی در حساب بازنشستگی با مالیات مانند IRAS و 401 (k) وجود دارد. خوب ، پس از رسیدن به سن 50 سالگی ، مجاز به کمک های اضافی "Cake" بیش از حد و بالاتر از آن محدوده سهم سالانه است.

5. یادگیری و یادگیری را ادامه دهید

بیل گیتس ، یکی از ثروتمندترین افراد جهان ، به دلیل حمل یک کیف دستی پر از کتاب مشهور است. او با خواندن و یادگیری وسواس دارد.

توماس کورلی ، نویسنده "عادات غنی: عادات موفقیت روزانه افراد ثروتمند" ، گزارش می دهد که 86 ٪ از افراد ثروتمند می گویند که آنها "عاشق خواندن" هستند در حالی که تنها 26 ٪ از افراد فقیر با این احساسات موافق هستند. کورلی همچنین دریافت که افراد ثروتمند ، به ویژه ، دوست دارند در مورد بهبود خود بخوانند.

یادگیری در مورد امور مالی شخصی - و شاید طیف گسترده ای از موضوعات دیگر - برای ایجاد ثروت مهم است.

فرصت های یادگیری با Newretirement

کلاس ها: کلاس NewRetirement بررسی های عجیب و غریب می شود. در کنار همسالان بیش از بزرگنمایی بیاموزید. در یک جلسه مقدماتی 8 هفته ثبت نام کنید. یا ، در موضوعات پیشرفته تر به عمق بروید.

 • در کلاس NewReTirement بیشتر بدانید

کتاب ها: همه متفاوت می آموزند. در اینجا طیف گسترده ای از کتاب ها در 6 دسته مختلف درباره برنامه ریزی مالی ، سرمایه گذاری ، بازنشستگی و پیری آورده شده است.

جامعه: ما در حال حاضر دو گروه بحث فعال را تعدیل می کنیم. اینها مکانهایی هستند که می توانید در مورد همه چیز در مورد برنامه ریزی برای بازنشستگی بحث کنید. افراد از همسالان و مجریان نیز پاسخ های مفیدی دریافت می کنند.

6. یک مزیت پیدا کنید ، طبق قوانین خود بازی کنید

دیدگاه ها در مورد چگونگی ساخت و دستیابی به ثروت طی چند سال گذشته تغییر کرده است.

براساس تحقیقات پیو ، اکثریت رو به رشد (65 ٪) آمریکایی ها می گویند که دلیل اصلی ثروتمند بودن یک شخص این است که آنها نسبت به افراد دیگر مزایای بیشتری دارند - نه به این دلیل که آنها سخت تر از سایر افراد کار می کنند.

بنابراین ، اگر در ثروت و فرصت متولد نشده اید ، چه کاری باید انجام دهید؟خوب ، آگاهی از مسئله مفید است. و شاید شما می توانید دوباره قاب کنید که چه مزیتی دارد. در شرایط ، مهارت ها یا نقاط قوت خود چیزی پیدا کنید و از آن بهره برداری کنید.

لازم نیست طبق تمام قوانین موجود بازی کنید. افرادی که ثروت می سازند ، اغلب از دیدگاه خارجی استفاده می کنند و آنچه را که افراد دیگر انجام نمی دهند انجام می دهند!

7. اهداف را تعیین کنید. از تعیین اهداف بزرگ نترسید. بنویسشون روی برگه!

تحقیقات نشان می دهد که تعیین اهداف اساساً ساختار مغز شما را تغییر می دهد و باعث می شود که شما به روش هایی برای دستیابی به آنچه می خواهید رفتار کنید.

اگر می خواهید ثروت بسازید ، آن را به یک هدف تبدیل کنید.

و از تعیین اهداف واقعاً بزرگ نترسید. یک مطالعه دیگر نشان داد که تعیین یک هدف به ویژه چالش برانگیز ، ساختار مغز شما را سریعتر و مؤثرتر از اهداف کوچک تغییر می دهد.

سپس ، هنگامی که اهداف خود را فهمیدید ، می خواهید آنها را بنویسید! یک مطالعه در سال 2015 توسط روانشناس گیل متیوز نشان داد که وقتی مردم اهداف خود را نوشتند ، آنها 33 درصد در دستیابی به آنها موفق تر از کسانی بودند که نتایج را در سر خود تدوین کردند.

8. تهیه و حفظ یک برنامه مالی بلند مدت

تدوین و حفظ یک برنامه مالی بلند مدت یک جنبه بسیار مهم در تعیین و دستیابی به اهداف است.

برنامه ریز NewRetirement به شما امکان می دهد یک برنامه دقیق و قابل اعتماد ایجاد کنید. این به شما کمک می کند تا آینده مورد نظر خود را تصور کنید و راه هایی برای رسیدن به اهداف خود را کشف کنید.

برنامه ریز NewRetirement یک روش رایگان برای تهیه یک برنامه کتبی در 30 دقیقه یا کمتر است.

9. به یاد داشته باشید که زمان پول است (و پول زمان است)

هر ساعتی که می توانستید برای پول درآوردن هزینه کنید. و هرچه پول بیشتری بدست آورید ، زودتر می توانید به وقت آزاد بازنشسته شوید.

برای ایجاد ثروت ، می خواهید در مورد تجارت بین زمان و درآمد خود فکر کنید. به این فکر کنید که با هر ساعت چقدر می توانید درآمد کسب کنید. چقدر هنگام انجام کارهایی که پول تولید نمی کنند ، از دست می دهید. و ، به آنچه می خواهید با وقت خود انجام دهید فکر کنید.

10. زود بیدار شوید

شادتر ، سالم تر و ثروتمندتر. اینها همه فواید اثبات شده از خواب زودتر است.

پرنده اولیه واقعاً کرم را بدست می آورد.

زیست شناس کریستوف راندلر دریافت که افرادی که اوج عملکرد آنها در صبح برای موفقیت شغلی بهتر است.

11. پاداش خود را سرمایه گذاری کنید

این یک جایزه است. این بدان معناست که اگر یکی را دریافت کنید ، ظاهراً انتظار نمی رفت. اگر انتظار نمی رفت ، نیازی به خرج کردن آن پول نیست.

خب چکاری باید انجام بدی؟آن را به پس انداز بازنشستگی خود بپردازید!(و ، آن را سرمایه گذاری کنید.)

12. از 401 (k) خود وام نگیرید

درست همانطور که می خواهید هرچه بیشتر پول در حساب های بازنشستگی خود پس انداز کنید ، نمی خواهید از آن حساب ها وام بگیرید.

ایجاد ثروت به این معنی است که شما باید اجازه دهید پس انداز خود بازده و رشد کند. از آن پول وام نگیرید. منابع دیگر بودجه اضطراری را کاوش کنید.

13. مخارج کالج را تماشا کنید

این که آیا شما هنوز وام های دانشجویی خود را پرداخت می کنید یا می دانید که چگونه می توانید هزینه تحصیلات دانشگاهی فرزندان خود را بپردازید ، هزینه های آموزش و پرورش مشکل است.

گفتن نه به فرزندان خود دشوار است و شما نمی خواهید آنها را با بدهی وام دانشجویی زین کنید. با این حال ، شما باید پس انداز بازنشستگی را در اولویت قرار دهید.

در مورد چگونگی تأمین بودجه تحصیلات دانشگاهی هنگام تلاش برای ایجاد ثروت و بازنشستگی بیشتر بدانید.

14. مراقبت دقیق از والدین خود

مراقبت از والدین پیری می تواند افراد را به بازنشستگی زودرس و در مراقبت از تمام وقت یا صرفه جویی در بازنشستگی خود برای کمک به کمک مالی به کمک های استخدام شده سوق دهد.

اگر در حال بررسی هر یک از این گزینه ها هستید ، در مورد نیازهای خود برای امنیت بازنشستگی و ثروت کلی نسل با دقت فکر کنید.

15. صاحب یک خانه و در صورت امکان ، خانه شخص دیگری را داشته باشید

احتمالاً می دانید که داشتن خانه شما بهترین راه برای ایجاد ثروت بلند مدت است.

اگر قبلاً این هدف را انجام داده اید ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که خانه شخص دیگری را در اختیار داشته باشید. داشتن دارایی سرمایه گذاری می تواند ثروت ایجاد کند (و درآمد کسب کند).

16. کار روزانه خود را ترک کنید: به تنهایی بیرون بروید

ایجاد ثروت نیاز به کار سخت دارد ، اما این بدان معنا نیست که شما باید بینی خود را به سنگ سنگ نگه دارید ، و هر کاری را که انجام می دهید ، از بین می برید.

بسته به تجربیات خود و تحمل ریسک ، ممکن است بتوانید شغل خود را ترک کنید و کار خود را شروع کنید - و امیدوارم ثروت خود را در این روند افزایش دهید.

این حقایق شگفت آور در مورد کارآفرینی و موفقیت را در زندگی بعداً بررسی کنید!(در اینجا یکی از شما برای شروع کار است: بیشتر کارآفرینان در سراسر جهان بیش از 55 سال دارند!) و ، در اینجا 12 ایده تجاری برای بیش از 50 سالگی وجود دارد.

17. هزینه های سرمایه گذاری را به حداقل برسانید

ما نمی توانیم نحوه عملکرد بازار را کنترل کنیم ، اما می توانیم هزینه های سرمایه گذاری خود را کنترل کنیم. صندوق های فهرست و صندوق های مبادله ای مبادله ای را امکان پذیر می کند که هنگام مدیریت سرمایه گذاری های خود به صورت آنلاین ، تقریباً هیچ چیزی را پرداخت کنید.

حتی در بین بودجه ذاتاً کم هزینه ، می توانید با انتخاب کارگزاری مناسب برای سرمایه گذاری ، هزینه های خود را به حداقل برسانید. نسبت متوسط هزینه صندوق شاخص Vanguard در مقایسه با میانگین صنعت 0. 23 ٪ فقط 0. 07 ٪ است.

این تفاوت ممکن است ناچیز به نظر برسد. این نیستبگویید که شما با هیچ چیز شروع نمی کنید و سالانه 10،000 دلار در بیش از 25 سال سرمایه گذاری می کنید و میانگین بازده سالانه 6 ٪ را کسب می کنید. نسبت هزینه 0. 23 ٪ برای شما 12،068 دلار هزینه اضافی خواهد داشت.

مطمئن نیستید که دانش خود را برای سرمایه گذاری پول خود دارید؟در نظر بگیرید که با یک مشاور فقط هزینه کار کنید که می تواند استراتژی ها و سرمایه گذاری هایی را که به تنهایی اداره می کنید پیشنهاد دهید. صدا قانع کننده؟یک جلسه کشف رایگان را با یک مشاوران NewRetirement CFP® رزرو کنید.

18. سعی نکنید بازار را به پایان برسانید

همیشه افرادی وجود خواهند داشت که مانند نبوغ برای خرید یا فروش سرمایه گذاری در آنچه بعداً به نظر می رسد یک لحظه مهم است. اما این افراد فقط وقتی این انتخاب ها را انجام می دادند حدس می زدند و بعد خوش شانس شدند.

در اینجا اتفاق می افتد که آنها بدشانس می شوند.

بیایید بگوییم که شما در تاریخ 31 دسامبر با قیمت 11،200 دلار ، 100 سهام صندوق شاخص S& P 500 (به طور خاص FXAIX) خریداری کرده اید. در 11 مارس ، هنگامی که WHO یک بیماری همه گیر جهانی را اعلام کرد ، شما 100 سهم را با قیمت 9،541 دلار فروختید و 1،659 دلار از دست داد.

حدود دو هفته بعد ، در 23 مارس ، احساس راحتی می کنید که ضررهای خود را به حداقل رسانده اید. سهام بیشتر کاهش یافته است. اگر هنوز آن را داشتید ، سرمایه گذاری شما فقط 7،793 دلار ارزش خواهد داشت.

تا 23 ژوئن ، شما آماده بودید تا به عقب برگردید. شما مجبور بودید برای 100 سهم 10،900 دلار بپردازید.

اکنون به جایی بازگشتید که از نظر دارایی سرمایه گذاری خود شروع کرده اید ، اما 1،659 دلار فقیرتر هستید. این مثال نشان می دهد که چرا اجتناب از زمان بندی بازار بسیار مهم است.

کارشناسان توصیه می کنند که شما یک بیانیه سیاست سرمایه گذاری داشته باشید ، زندگی کنید و به شما کمک کند تا در مورد سرمایه گذاری های خود تصمیمات بهتری بگیرید.

19. در وسایل خود زندگی کنید و از بدهی خودداری کنید

پیگیری هزینه های خود برای یک ماه و مقایسه آن با درآمد خود یک روش مناسب برای اطمینان از زندگی در وسایل خود است. ردیابی هزینه های شما در طول سال ایده بهتری به شما می دهد ، به خصوص اگر هزینه ها و درآمد شما در نوسان باشد. هنگامی که برای بیش از حد بدهی می گیرید ، سود خود را پرداخت می کنید-برعکس کاری که باید برای امنیت مالی بلند مدت انجام دهید ، که سود کسب می کند.

20. هزینه های کاهش چشمگیر را امتحان کنید

برای ایجاد ثروت ، کاهش چشمگیر هزینه های شما می تواند یک ایده عالی باشد. کاهش خانه شما می تواند بهترین راه برای ایجاد یک دندان بزرگ در آنچه خرج می کنید باشد.

21. مالیات ها را به حداقل برسانید (از نظر قانونی)

اگر کارفرمای شما پول را از چک خود بازپرداخت می کند ، ممکن است مالیات را به عنوان هزینه ماهانه فکر نکنید و هرگز آن را نمی بینید. اما آنها هستند و حفظ آنچه شما کسب می کنید برای ایجاد ثروت ضروری است. یادگیری در مورد اینکه کدام یک از معافیت های مالیاتی برای شما اعمال می شود و نحوه ادعای آنها و همچنین راهکارهایی برای واجد شرایط بودن خود برای آنها ، عادت ثروتمندی است که همه ما می توانیم از آنها پیروی کنیم.

22. ایجاد و حفظ روابط

روابطی که ما از طریق باشگاه های اجتماعی ، گروه های ملاقات ، کار و اجتماع ایجاد می کنیم ، ذاتاً ارزشمند هستند. آنها سرگرم کننده هستند ، آنها به ما کمک می کنند احساس ارتباط برقرار کنیم و حتی سلامت روحی و جسمی ما را تقویت می کنند.

سلامتی بهتر به معنای کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی است. و هنگامی که شما دوستی واقعی ایجاد می کنید ، شبکه ای از افرادی خواهید داشت که اگر در اوقات سخت سقوط کنید ، می خواهند به شما کمک کنند. شما زندگی خود را غنی می کنید.

علاوه بر این ، شبکه شما می تواند به شما در ساخت ثروت کمک کند. نویسنده کورلی دریافت که 79 ٪ از افراد ثروتمند هر ماه حداقل پنج ساعت شبکه را صرف می کنند ، در حالی که تنها 16 ٪ از افراد فقیر وقت خود را به این نوع ارتباطات اجتماعی اختصاص می دهند.

23. خوش بینی را تمرین کنید ، اما از تعصب خوش بینی مراقب باشید

دانشکده پزشکی هاروارد می گوید که چشم انداز خوش بینانه باعث بهبود سلامت کلی و طول عمر می شود. طول عمر همیشه برای امور مالی شما مناسب نیست ، اما مطمئناً سلامتی است.

گفته می شود ، خوش بینی می تواند سرمایه گذاران را به سمت بیش از حد دانش خود و تصمیم گیری های احمقانه سوق دهد. ما نباید خودمان را به عنوان افراد بالاتر از حد متوسط فکر کنیم که بتوانند از بازار خارج شوند یا از آن زمان بمانند.

16 درس دیگر را از امور مالی رفتاری کاوش کنید که می تواند به شما در آینده ایمن تر کمک کند.

24. به اندازه کافی بخوابید

وقتی هر شب به اندازه کافی بخوابید ، خواهید کرد ...

 • تصمیمات بهتری بگیرید
 • از سلامتی بهتر لذت ببرید
 • کمتر در معرض تصادفات قرار بگیرید
 • کارآمدتر

هنگامی که به خوبی استراحت می کنید ، به احتمال زیاد در هر جنبه ای از زندگی خود بهترین های خود را انجام می دهید. بهبود عملکرد وسیله ای برای درآمد بیشتر و هزینه کمتر است.

25. صندوق اضطراری را حفظ کنید

طبق گفته Bankrate ، 53 ٪ از آمریکایی ها کمتر از 3 ماه پس انداز اضطراری با 28 ٪ ندارند. و این قبل از همه گیر بود.

بنابراین ، وقتی غیر منتظره اتفاق می افتد ، پول از کجا می آید؟بیش از حد احتمالی ، از صندوق بازنشستگی ناشی می شود. و این یک بازی خطرناک برای بازی است. بهره برداری از پس انداز بازنشستگی می تواند توانایی شما در ساخت ثروت را مختل کند. برای کسب درآمد برای آینده خود به این پول نیاز دارید!

بیشتر کارشناسان مالی صرفه جویی در 6 تا 9 ماه هزینه های زندگی را توصیه می کنند.

26. امنیت اجتماعی را به تأخیر بیندازید

هرچه بیشتر منتظر شروع امنیت اجتماعی باشید ، در طول زندگی خود پول بیشتری کسب خواهید کرد.

به عنوان یک قاعده کلی:

 • در سن 62 سالگی تأمین اجتماعی نکنید ، مگر اینکه به دلیل بیماری امید به زندگی بسیار کوتاه داشته باشید.
 • اگر فکر می کنید قبل از 80 درگذشت (بمیرید) پس از آن شروع به گرفتن آن در سن بازنشستگی کامل خود کنید~65-67.
 • اگر فکر می کنید که فراتر از 85 زندگی خواهید کرد ، پس از 70 صبر کنید.

برای آزمایش استراتژی های مختلف ادعای تأمین اجتماعی از برنامه ریز NewReTirement استفاده کنید.

27. کمک بگیرید (کمک هزینه ثابت)

براساس بررسی وفاداری ، دو سوم از کل میلیونرها با یک مشاور مالی کار می کنند. گرفتن نظر دوم و مشاوره در خارج از کشور ثابت شده است که به شما در ایجاد ثروت کمک می کند.

با این حال ، شما احتمالاً می خواهید هزینه آن کمک را بپردازید. استفاده از یک مشاور هزینه ثابت ، به جای کسی که در کمیسیون ها کار می کند ، ایده خوبی است.

28. بازنشسته نشوید

به گفته گالوپ ، میانگین سنی بازنشستگی 61 سال است. با این حال ، افراد ثروتمند قصد ندارند حداقل 70 سالگی بازنشسته شوند. کار

و شاید لذت بردن از کار خود راز واقعی ثروتمند شدن باشد!

برنامه ریزی بازنشستگی را خودتان انجام دهید: آسان، جامع، قابل اعتماد

برنامه ریز بازنشستگی جدید

سلامت مالی را در دستان خود بگیرید و خودتان آن را برنامه ریزی بازنشستگی انجام دهید: آسان، جامع، قابل اعتماد.

این اعلان را به اشتراک گذارید:

به خواندن ادامه دهید

امور مالی رفتاری: 16 راه آسان برای پیشی گرفتن از مغز برای ثروت بیشتر و بازنشستگی بهتر

امور مالی رفتاری می تواند به شما نشان دهد که چگونه شادتر، ثروتمندتر باشید و به دوران بازنشستگی بهتری برسید. 16 قانون سرانگشتی را برای آینده ای بهتر کاوش کنید.

6 هدف رقابتی سرمایه گذاری بازنشستگی و نحوه طبقه بندی آنها برای ثروت بلند مدت

پس انداز برای بازنشستگی سخت است. با این حال، زمانی که هنوز مشغول به کار هستید، ایجاد یک برنامه سرمایه گذاری بازنشستگی می تواند نسبتاً ساده باشد. هدف این است که به سادگی پول را افزایش دهید. اما، زمانی که بازنشسته می شوید، اهداف سرمایه گذاری شما چند وجهی، لایه ای و کاملاً پیچیده می شود. شما هنوز هم می‌خواهید پولتان رشد کند، اما خیلی چیزهای دیگر دارید…

1 سپتامبر 2021

آیا شما ثروتمند هستید؟19 راه برای تعریف ثروت

آیا شما ثروتمند هستید؟آیا ثروت را درست تعریف می کنید؟ببینید مردم چگونه در مورد ثروت فکر می کنند و رفاه مالی خود را با دیگران مقایسه کنید.

برنامه ریز ما

ماشین حساب ها

خدمات

در باره

شرکت، پروژه

خبرنامه ما

خبرنامه هفتگی ما پر از الهام، پادکست ها، روندها و اخبار است.

ما را دنبال کنید

© 2022 NewRetirement, Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

سلب مسئولیت: محتوا، ماشین حساب ها و ابزارهای NewRetirement.com فقط برای مقاصد اطلاعاتی و آموزشی هستند و توصیه سرمایه گذاری نیستند. آنها مفاهیم مالی را به صورت کلی به کار می برند و بر اساس اطلاعاتی که شما ارائه می دهید، فرضیاتی را شامل می شوند. برای برنامه ریزی بازنشستگی، علاوه بر پس انداز بازنشستگی خود در IRA یا طرح واجد شرایط مانند 401(k) باید دارایی ها، درآمدها و سرمایه گذاری های دیگری مانند سهام در خانه یا حساب های پس انداز را نیز در نظر بگیرید. از جمله موارد دیگر، NewRetirement راهی برای برآورد نیازهای درآمد بازنشستگی آینده خود و ارزیابی تأثیر سناریوهای مختلف بر درآمد بازنشستگی در اختیار شما قرار می دهد. NewRetirement Planner و PlannerPlus ابزارهایی هستند که افراد می توانند از طرف خود برای کمک به برنامه های آینده خود استفاده کنند، اما نباید به عنوان یک برنامه مالی کامل عمل کنند. ما قویاً توصیه می کنیم قبل از هر نوع سرمایه گذاری یا تصمیم گیری مالی مهم، از یک متخصص خدمات مالی که با شما رابطه امانتداری دارد، مشاوره بگیرید. NewRetirement تلاش می کند اطلاعات و ابزارهای خود را دقیق و به روز نگه دارد. اطلاعات ارائه شده بر اساس تجزیه و تحلیل عینی است، اما ممکن است همان چیزی نباشد که در یک موسسه مالی خاص، ارائه دهنده خدمات یا سایت محصول خاص پیدا می کنید. کلیه محتوا، ابزار، محصولات مالی، محاسبات، برآوردها، پیش بینی ها، مقایسه محصولات و خدمات خرید بدون گارانتی ارائه می شود.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 32 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 22:56