گپ GPT و اهمیت آن برای سئو

ساخت وبلاگ

chat gpt for seo

در دو ماه گذشته قابل جستجو ترین ابزار AI چیست؟چت GPT چیست و چرا همه در مورد آن صحبت می کنند؟آیا این به روند بعدی AdTech تبدیل می شود و چگونه به سئو و نوشتن محتوا شما کمک می کند؟

در این پست وبلاگ ، ما شما را با ژنراتور متن انقلابی آشنا خواهیم کرد و به این و بسیاری از سؤالات دیگر پاسخ خواهیم داد.

ما اطمینان داریم که شما نمی توانید وزوز اطراف چت GPT را از دست دهید ، اما اگر این کار را کردید ، بگذارید دریابیم که چیست.

فهرست مطالب:

GPT چت چیست؟

CHAT GPT-کوتاه برای ترانسفورماتور پیش آموزش از پیش آموزش مبتنی بر چت ، توسط Open AI به پایان نوامبر 2022 معرفی شد. این مبتنی بر مدل معماری GPT-3 است که در ماه مه 2020 به عنوان پیش بینی زبان نسل سوم معرفی شده استمدل در سری GPT-N.

CHAT GPT یک چت بابات است که قادر به شرکت فعال در بحث و ایجاد پاسخ های مرتبط با سوالات به روشی شبیه به انسان است. با تشکر از یادگیری نظارت شده ، chatbot می تواند مقادیر زیادی از داده ها را تجزیه و تحلیل کرده و تا آنجا که پیش بینی ها را پیشنهاد می کند ، پیش برود.

این chatbot محبوبیت زیادی کسب کرده است زیرا از تمام محدودیت هایی که فناوری های مبتنی بر هوش مصنوعی از آن زمان تاکنون داشته اند ، پیشی می گیرد. واقعیت این است که گپ GPT می تواند جایگزین هوش انسانی شود زیرا نه تنها پاسخ های خودکار به سؤالات می دهد بلکه با توجه به مکالمات قبلی پاسخ ها را پاسخ می دهد.

مهمتر از آن ، می تواند داستان و شعر بنویسد ، تحقیق و تحلیل را انجام دهد ، نکاتی را در مورد نحوه رانندگی ترافیک ، ایجاد توضیحات متا و نسخه های تبلیغاتی و حتی کد برنامه نویسی واقعی به اشتراک بگذارد. Chatbot ذهن آور است و مطمئناً ناشران و سازندگان محتوا می توانند از آن برای نوشتن محتوای جذاب یا ارائه استراتژی های بازاریابی استفاده کنند.

chat gpt ad copy

چگونه می توانید از گپ GTP برای سئو و نوشتن محتوا استفاده کنید؟

1. کلمات کلیدی مربوطه را شناسایی و ارائه دهید

می توانید تحقیقات کلمات کلیدی را با استفاده از CHAT GPT بدون زحمت و سریع انجام دهید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که Chatbot را باز کنید ، چند کلمه کلیدی هدف را که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید بنویسید و صبر کنید تا لیستی از کلمات کلیدی مرتبط را بارگیری کند. مزیت این است که لیستی از کلمات کلیدی را بر اساس آخرین نتایج جستجو نشان می دهد و رقابت سالم را تضمین می کند.

chat gpt keyword research

2. گرامر و املا را بررسی کنید

با تشکر از برنامه رایانه ای GPT-3 ، گپ GPT می تواند دستیار نوشتن روزانه شما شود. اگر از پیشنهادات و بازخورد داده شده توسط chatbot استفاده می کنید ، می توانید کیفیت و سبک نوشتن خود را بهبود بخشید. علاوه بر این ، گپ اشتباهات املایی و دستور زبان شما را به صورت خودکار اصلاح می کند.

chat gpt

3. پشتیبانی از مشتری با قدرت AI را بسازید

بدون شک ، خدمات مؤثر مشتری ، انگیزه اصلی برای رشد تجارت و رضایت مشتری است ، به خصوص هنگامی که 24/7 در دسترس باشد. علاوه بر ایجاد محتوا ، chatbot همچنین ممکن است وظایف زبانی مانند پاراگراف ، خلاصه ، ترجمه و پاسخ دادن به سؤالات را انجام دهد.

مزیت اساسی این است که پاسخ های فردی را به هر مشتری ارائه می دهد ، و اطمینان حاصل می کند که مصرف کنندگان اطلاعات مورد نیاز خود را به موقع به دست می آورند.

از پیام های قبلی ، مشاغل می توانند اطلاعات قابل اعتماد در مورد نیازها و ترجیحات مشتریان دریافت کرده و تبلیغات تبلیغاتی خود را بر این اساس تنظیم کنند. استفاده از اطلاعات به روز و پرداختن به سؤالات مشتریان فوراً باعث افزایش رضایت مشتری می شود و به بازاریابان این امکان را می دهد تا بیشتر روی کارهای استراتژیک تمرکز کنند.

4. تولید محتوای خلاق

جای تعجب نیست که CHAT GPT مبتنی بر هوش مصنوعی می تواند سئو و بازاریابی را تغییر دهد و فرصت ها و شانس های جدیدی را به وجود آورد. به لطف الگوی زبان Autoregressive GPT-3 ، Chatbot می تواند متنی را تولید کند که به سختی از مواد نوشته شده انسان قابل تشخیص نیست.

یکی از اصلی ترین استراتژی های سئو برای افزایش ترافیک ارگانیک و به دست آوردن اعتماد به Google و خوانندگان ، داشتن محتوای عالی است. در اینجا وقتی گپ GPT وارد می شود ، ایجاد محتوا را ارائه می دهد که شامل بیشترین کلمات کلیدی و عبارات است. اجرای با کیفیت بالا و حرفه ای Chatbot باعث می شود ناشران ساعت ها ایجاد محتوای سفارشی ، رضایت از هدف کاربر ، جمع آوری ابرداده و بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجو را نجات دهند.

گپ GPT چه مضراتی دارد؟

اگرچه به راحتی می توان از چت GPT و برنامه های چشمگیر آن بسیار مشتاق شد ، ناشران نیز باید به نقاط ضعف آن توجه کنند. با تکیه بر این فناوری برای سئو ممکن است خطرناک باشد و در صورت سوء استفاده از مجازات ها منجر شود.

1. وقایع جاری ناشناخته است

یکی از معایب اصلی چت GPT این است که داده های آن بر اساس وقایع قبل از سال 2021 است و فاقد به روزرسانی روزانه است. بنابراین ، اگر می خواهید از یک چت بابات برای ایجاد محتوای واقعی در مورد آخرین رویدادها استفاده کنید ، باید از یک راه حل جایگزین مانند Chatsonic Writesonic استفاده کنید. این ابزار همان قابلیت های مشابه Chat GPT را تقویت می کند ، می تواند تصاویر (AI ART) ایجاد کند و حتی از دستورات صوتی نیز پشتیبانی می کند.

writesonic gpt

2. می تواند نادرست و مغرضانه باشد

ما نباید فراموش کنیم که گپ GPT نمی تواند هوش انسانی را به طور کامل جایگزین کند و همیشه 100 ٪ دقیق نیست. در حال حاضر ، جلوگیری از ارائه اطلاعات نادرست یا نادرست ، غیرممکن است ، بنابراین باید توجه بیشتری داشته باشید.

نقطه ضعف دیگر این است که تعصبات را به نمایش می گذارد زیرا در ابتدا بر اساس یک مجموعه داده آموزش داده می شد که به ندرت می تواند از تعصب مجموعه داده ها مشخص شود. اگر افراد این تعصبات و اطلاعات نادرست را به صورت صحیح دریافت کنند ، می تواند به طور خودکار به منبع سردرگمی تبدیل شود.

اگرچه محتوای هوش مصنوعی بیشتر اوقات آموزنده و خوب است ، اما فاقد عمق و چشم انداز کافی برای ایجاد آن با کیفیت بالا و بی نظیر است.

3. محتوای ایجاد شده توسط گپ GPT قابل شناسایی است

الگوریتم های گوگل تا آنجا پیش رفته اند که اکنون می توان محتوای تولید شده توسط AI را تشخیص داد. این فناوری بر اساس مقالات ، وب سایت ها و کتاب های مختلف آموزش دیده است ، بنابراین آنچه را که قبلاً در دسترس عموم بوده است ، بازآفرینی و بیان می کند.

مسئله این است که استفاده از محتوای تولید شده توسط AI ، مخالف دستورالعمل های Google است که با استفاده از به روزرسانی مفید محتوای مفید ، از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. اگر الگوریتم ها شما را با استفاده از محتوای تولید شده خودکار تشخیص دهند ، SEO شما قطعاً عواقب آن را متحمل می شود.

برای جلوگیری از چالش های ذکر شده در بالا و استفاده از CHAT GPT با کارآمدتر ، مهم است که درک کنیم که chatbot انسانی نیست و نمی تواند با هوش انسان سازگار باشد. این و سایر فن آوری های مبتنی بر هوش مصنوعی باید به عنوان دستیار و تسهیل کننده تلقی شوند و نه به عنوان جایگزین برای انسان.

ویژگی های ذهن آور CHAT GPT می تواند به طور مؤثر با انسان ترکیب شود تا در وقت خود صرفه جویی شود و اثربخشی را افزایش دهد.

افکار نهایی

به طور خلاصه ، CHAT GPT یک مدل زبان قدرتمند است که توسط AI Open برای تولید زبان مانند انسان ایجاد شده است. بر اساس مقادیر زیادی از داده های آموزش دیده ، می تواند به طور تعاملی به سؤالات پاسخ دهد و اطلاعات مفیدی را به سرعت ارائه دهد.

CHAT GPT با ارائه روشهای جدید برای افزایش اثربخشی از جمله سئو و بازاریابی به سرعت بسیاری از صنایع را تغییر داده است. به عنوان مثال ، این می تواند ضمن پاسخ دادن به سؤالات ، افراد را درگیر مکالمه کند ، محتوای سئو را در ژانرها و سبک های مختلف تولید کند و ابرداده ایجاد کند.

با این حال ، وقتی صحبت از ایجاد محتوای با کیفیت بالا و معتبر می شود ، CHAT GPT بهترین نیست زیرا هنوز هم می تواند پاسخ های مغرضانه یا تبعیض آمیز را ارائه دهد یا منجر به اطلاعات غلط شود. لازم به ذکر است که داده های آن فقط به وقایع قبل از سال 2021 محدود است ، بنابراین نمی تواند محتوای به روز تولید کند. علاوه بر این ، محتوای Chatbot به راحتی توسط الگوریتم های Google قابل تشخیص است و در عین حال مانع سئو می شود.

اگرچه این فناوری چشمگیر برای کارهای مختلف غیر شناختی مناسب است ، اما محدودیت های چت GPT باید وسیله ای برای قدردانی از انسان و فناوری نوآورانه باشد و سعی کنید هر دو را برای نتایج حتی بهتر ترکیب کنید.

Alise یک مدیر بازاریابی محتوا در SETUPAD است. او علاقه مند به محتوا است و به ناشران کمک می کند تا از طریق استراتژی های قدرتمند بازاریابی دیجیتال ، مشاغل خود را مقیاس کنند. در اوقات فراغت ، دانش خود را در مورد فناوری گسترش می دهد.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 32 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 23:01