یکنوع گلخانه ای

ساخت وبلاگ

بروزرسانی 18 نوامبر 2021: BINGX پلتفاری است که قبلاً با نام Bingbon شناخته می شد. این مجدداً در 18 نوامبر 2021 انجام شد. ما هنوز در حال به روزرسانی این بررسی با تصاویر جدید ، آرم و غیره هستیم.

بررسی یکنوع بازی شبیه لوتکس

یکنوع بازی شبیه لوتکس چیست؟

Bingx یک مبادله رمزنگاری است که در سنگاپور ثبت شده است. این کار از 18 نوامبر 2021 ، هنگامی که از یک بازپرداخت بینگبون به دنیا آمد ، فعال بوده است. بینگبون به نوبه خود از سال 2018 فعال بود.

این مبادله یک مبادله به اصطلاح مشتقات است ، به این معنی که آنها بر تجارت مشتقات تمرکز می کنند. با این حال ، این پلتفرم نیز از معاملات نقطه ای نیز پشتیبانی می کند ، بنابراین اگر این ترجیح شما باشد ، این پلتفرم هنوز هم می تواند برای شما باشد. مشتق ابزاری است که براساس ارزش دارایی دیگر (به طور معمول سهام ، اوراق قرضه ، کالاها و غیره) قیمت دارد. در دنیای cryptocurrency ، مشتقات بر این اساس مقادیر خود را از قیمت ارزهای رمزنگاری خاص استخراج می کنند.

BingX Advantages

از قراردادهای رمزنگاری پشتیبانی می کند

شما می توانید در تجارت مشتقات متصل به Aave ، سکه Binance ، بیت کوین ، Chainlink ، Chiliz ، Decentraland ، Dogecoin ، Coin Enjin ، Ethereum ، Pancakeswap ، Ripple ، Sandbox و Uniswap در اینجا شرکت کنید.

تجارت اجتماعی رمزنگاری

BINGX آنچه را که آنها به عنوان شبکه تجارت اجتماعی رمزنگاری می نامند ارائه می دهد. این در واقع نوعی شبکه اجتماعی است ، جایی که می توانید با سایر معامله گران ارتباط برقرار کنید ، معاملات آنها را دنبال کنید و حتی تجارت آنها را کپی کنید. تجارت کپی یک شکل کاملاً محبوب تجارت است که طی 2 سال گذشته محبوبیت زیادی در حال رشد بوده است.

BingX Crypto Social Trading Network

تجارت اهرم

BINGX همچنین معاملات اهرمی را به کاربران خود ارائه می دهد. آنها فقط دائمی را ارائه می دهند (یعنی آینده های آینده بدون تاریخ انقضا) و هیچ آینده ای با تاریخ انقضا. حداکثر سطح اهرم برای دائمی آنها 100 برابر است. یک کلمه احتیاط ممکن است برای کسی که در فکر تجارت اهرم است ، مفید باشد. معاملات اهرمی می تواند منجر به بازده گسترده شود اما برعکس - همچنین به ضررهای به همان اندازه.

به عنوان مثال، بیایید بگوییم که شما 100 دلار در حساب معاملاتی خود دارید و این مبلغ را روی بیت کوین شرط بندی کرده اید که طولانی مدت باشد (یعنی افزایش ارزش). اگر ارزش بیت کوین با 10 درصد افزایش یابد، 10 دلار درآمد کسب کرده اید. اگر از اهرم 100 برابری استفاده کرده باشید، موقعیت 100 دلاری اولیه شما به یک موقعیت 10000 دلاری تبدیل می شود، بنابراین در عوض 1000 دلار اضافی (990 دلار بیشتر از زمانی که معامله خود را اهرم نکرده بودید) به دست آورید. با این حال، هرچه از اهرم بیشتری استفاده کنید، فاصله تا قیمت انحلال شما کمتر می شود. این به این معنی است که اگر قیمت بیت کوین در جهت مخالف حرکت کند (برای مثال پایین بیاید)، تنها باید درصد بسیار کمی کاهش یابد تا شما کل 100 دلاری را که با آن شروع کرده اید از دست بدهید. مجدداً، هرچه از اهرم بیشتری استفاده کنید، حرکت مخالف قیمت باید کوچکتر باشد تا سرمایه گذاری خود را از دست بدهید. بنابراین، همانطور که ممکن است تصور کنید، تعادل بین ریسک و پاداش در معاملات اهرمی کاملاً تنظیم شده است (سود بدون ریسک وجود ندارد).

پشتیبانی موبایل

اکثر معامله گران ارزهای دیجیتال احساس می کنند که دسکتاپ بهترین شرایط را برای تجارت آنها فراهم می کند. رایانه صفحه نمایش بزرگتری دارد و در صفحه های بزرگتر، اطلاعات حیاتی بیشتری که اکثر معامله گران تصمیمات معاملاتی خود را بر اساس آن قرار می دهند را می توان همزمان مشاهده کرد. نمودار معاملاتی نیز برای نمایش آسان تر خواهد بود. با این حال، همه سرمایه گذاران کریپتو برای تجارت خود به دسکتاپ نیاز ندارند. برخی ترجیح می دهند معاملات ارزهای دیجیتال خود را از طریق تلفن همراه خود انجام دهند. اگر شما یکی از این معامله‌گران هستید، خوشحال می‌شوید که بدانید پلتفرم معاملاتی BingX به عنوان یک برنامه برای کاربران آیفون و اندروید نیز در دسترس است.

BingX Mobile Support

سرمایه گذاران آمریکایی

چرا بسیاری از صرافی ها به شهروندان ایالات متحده اجازه نمی دهند با آنها حساب باز کنند؟پاسخ فقط سه حرف دارد. S، E و C (کمیسیون بورس اوراق بهادار). دلیل ترسناک بودن SEC این است که ایالات متحده به شرکت های خارجی اجازه نمی دهد از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند، مگر اینکه آن شرکت های خارجی نیز در ایالات متحده (در SEC) ثبت شده باشند. اگر شرکت های خارجی به هر حال از سرمایه گذاران آمریکایی درخواست کنند، SEC می تواند از آنها شکایت کند. نمونه‌های زیادی وجود دارد که SEC از صرافی‌های رمزنگاری شکایت کرده است، یکی از آنها شکایت آنها از EtherDelta برای راه اندازی یک صرافی ثبت نشده است. مثال دیگر زمانی بود که آنها از Bitfinex شکایت کردند و ادعا کردند که استیبل کوین تتر (USDT) سرمایه گذاران را گمراه می کند. به احتمال زیاد موارد بیشتری در پی خواهد داشت.

BINGX اجازه نمی دهد که سرمایه گذاران ایالات متحده در مبادله خود باشند. بنابراین اگر اهل ایالات متحده هستید و دوست دارید در تجارت رمزنگاری شرکت کنید ، باید به جای دیگری نگاه کنید. خوشبختانه برای شما ، اگر به لیست مبادله بروید و از فیلترهای مبادله ما استفاده کنید ، می توانید مبادلات را بر اساس اینکه آیا آنها سرمایه گذاران ایالات متحده را قبول می کنند یا نه ، مرتب کنید.

نمای تجارت BINGX

هر بستر معاملاتی دارای نمای معاملاتی است. نمای تجارت بخشی از وب سایت Exchange است که در آن می توانید نمودار قیمت یک رمزنگاری خاص و قیمت فعلی آن را ببینید. به طور معمول جعبه های خرید و فروش نیز وجود دارد ، که در آن می توانید سفارشات را با توجه به رمزنگاری مربوطه قرار دهید ، و در اکثر سیستم عامل ها ، شما همچنین می توانید تاریخچه سفارش را مشاهده کنید (یعنی معاملات قبلی مربوط به رمزنگاری مربوطه). همه چیز در همان نمای دسک تاپ شما. البته در مورد آنچه اکنون توضیح داده ایم نیز تغییراتی وجود دارد.

این نمای تجارت در BINGX است:

BingX Trading View

این وظیفه شماست - و فقط شما - تصمیم بگیرید که آیا نمای تجارت فوق برای شما مناسب است یا خیر. سرانجام ، معمولاً روشهای مختلفی وجود دارد که می توانید تنظیمات را برای تنظیم نمای تجارت پس از ترجیحات بسیار شخصی خود تغییر دهید.

هزینه های یکنوع بازی شبیه لوتکس

هزینه های معاملاتی BINGX

هر بار که سفارش می دهید ، مبادله هزینه معاملات را به شما پرداخت می کند. هزینه معاملات معمولاً درصدی از ارزش سفارش تجارت است. بسیاری از مبادلات بین متقاضیان و سازندگان تقسیم می شوند. متقاضیان کسی هستند که یک دستور موجود را از کتاب سفارش "می گیرند". سازندگان کسانی هستند که به کتاب سفارش سفارش می دهند و از این طریق نقدینگی را در سکو ایجاد می کنند.

در BINGX ، در هر سفارش 0. 05 ٪ شارژ می شود. وقتی صحبت از سازندگان می شود ، هزینه آنها 0. 02 ٪ است. براساس گسترده ترین گزارش صنعت که تاکنون در هزینه های متوسط معاملات قرارداد تهیه شده است ، میانگین جهانی قراردادهای معامله گر و هزینه سازنده برای سازندگان 0. 0591 ٪ و برای سازندگان 0. 0215 ٪ بود. بر این اساس ، نرخ هزینه بینگکس به طور قابل توجهی پایین تر از میانگین صنعت برای سازندگان و بالاتر از میانگین صنعت برای افراد است.

در کل ، هزینه های اینجا جذاب است.

هزینه های برداشت یکنوع BINGX

هزینه های برداشت معمولاً ثابت است و از رمزنگاری به کریپتو متفاوت است. اگر BTC را پس بگیرید ، مقدار کمی BTC را برای برداشت پرداخت می کنید. اگر ETH را پس بگیرید ، ETH را پرداخت می کنید. آخرین باری که ما یک مطالعه تجربی از هزینه های برداشت BTC در بازار مبادله رمزنگاری انجام دادیم ، دریافتیم که میانگین هزینه برداشت BTC 0. 0006 BTC در هر BTC-Witheral است.

بینگکس 0. 0005 BTC در هر BTC-WITHARAL را شارژ می کند ، که زیر میانگین صنعت جهانی است (با توجه به این گزارش 0. 00053 BTC در هر BTC-WITHALAL) و هزینه کاملاً رقابتی است.

روش های سپرده گذاری

برای تجارت در اینجا ، برای شروع باید Cryptocurrency داشته باشید. تنها کلاس دارایی که می توانید به BINGX واریز کنید Cryptocurrency است. با این حال ، اگر واقعاً بینگکس را دوست دارید اما هنوز هیچ رمزنگاری ندارید ، می توانید به راحتی با یک مبادله ای که دارای "فیات روی رمپ" است (مبادله ای که می توانید پول نقد منظم را واریز کنید) به راحتی حساب کنید ، رمزنگاری را در آنجا بخرید ، وسپس آن را از چنین مبادله ای به این مبادله منتقل کنید. از فیلترهای Exchange ما استفاده کنید تا به راحتی ببینید که کدام سیستم عامل هایی که اجازه انتقال سیم یا سپرده کارت اعتباری را می دهند.< SPAN> BINGX 0. 0005 BTC در هر BTC-WITHRALAL ، که پایین تر از میانگین صنعت جهانی است (با توجه به این گزارش 0. 00053 BTC در هر BTC-WITHALAL) و هزینه کاملاً رقابتی است.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 28 تاريخ : جمعه 19 خرداد 1402 ساعت: 23:07