چرا زنان باید سرمایه گذاری کنند و چگونه شروع کنند

ساخت وبلاگ

Facebook

به تازگی ، زنان در مورد شکاف ها چیزهای زیادی می شنوند: چگونه می توان با شکاف دستمزد جنسیتی مبارزه کرد ، چگونه می توانید از یک شکاف رزومه جلوگیری کنید وقتی که وقت خود را برای بزرگ کردن کودکان می گذارید ، چه شکاف ران مهم باشد یا نه). یک "شکاف" که به اندازه کافی مورد بحث قرار نمی گیرد ، شکاف سرمایه گذاری جنسیتی است.

زنان کمتر از مردان سرمایه گذاری می کنند ، و این یک مشکل است. به گفته Ellevest ، یک بستر سرمایه گذاری که توسط زنان برای زنان ایجاد شده است ، "از تمام دارایی های کنترل شده توسط زنان ، 71 ٪ به صورت نقدی است - با نام مستعار سرمایه گذاری نشده است."از نظر آماری ، زنان احتمال سرمایه گذاری کمتری دارند ، و حتی کسانی که سرمایه گذاری می کنند ، تمایل دارند که منتظر بمانند تا بزرگتر شوند.

اکثر زنان فکر نمی کنند که به اندازه کافی در مورد سرمایه گذاری برای رشد صحیح پس انداز خود می دانند. بنابراین ، آنها منتظر هستند تا سرمایه گذاری را شروع کنند تا احساس کنند که از نظر مالی پایدار هستند و معتقدند که می توانند احتمال از دست دادن پول را به خطر بیاندازند. یک تصور غلط رایج در مورد سرمایه گذاری این است که شما باید یک متخصص در صنعت باشید تا در واقعیت موفق شوید وقتی واقعیت این است که ابزارها و منابع زیادی وجود دارد که شروع به کار با کمترین تغییر جیب خود را آسان می کند.

چرا هر زن باید سرمایه گذاری کند؟

براساس مطالعه مریل لینچ ، 41 ٪ از زنان آرزو می کنند که بیشتر از پول خود سرمایه گذاری کنند. اما چرا این یک بخش ضروری از امور مالی شخصی است؟

برابری مالی

مهمتر از همه و مهمتر از همه ، مهم است که زنان بتوانند به یک حس برابری مالی و استقلال دست یابند. در مواجهه با موضوعاتی مانند شکاف پرداخت جنسیت و مالیات صورتی ، سرمایه گذاری یکی از بهترین راهها برای زنان است تا اطمینان حاصل کند که آنها می توانند همان ثروت مردان را جمع کنند.

سوزان تامپسون ، Ellevest اظهار داشت: "این مهم است که زنان بتوانند از موقعیت هایی که به آنها آسیب می رساند یا به آنها خدمت نمی کنند ، دور شوند - خواه این یک کار بد باشد یا یک رابطه بد.""شما باید بتوانید از قدرت مالی خود برای تصمیم گیری هایی استفاده کنید که به شما امکان می دهد از خود مراقبت کنید."

رسیدن به اهداف مالی

این که آیا شما به دنبال بازگشت به مدرسه هستید ، صندوق اضطراری را پس انداز کنید ، فرزندان خود را به کالج بفرستید ، برای یک هزینه بزرگ مانند یک خانه یا عروسی صرفه جویی کنید ، یا فقط ثروت کلی خود را رشد دهید ، سرمایه گذاری مطمئناً بهترین راه برای دستیابی به آن است. اهداف.

پس انداز برای بازنشستگی

زنان به طور متوسط تقریباً 83 سنت به هر دلار درآمد دارند. این بدان معناست که حتی اگر ما همان درصد از درآمد خود را به عنوان مردان پس انداز کنیم ، ما نمی خواهیم همان مبلغ را پس انداز کنیم. علاوه بر این ، زنان نیز تمایل به زندگی طولانی تر دارند. در اصل ، وقتی زنان به سادگی پول خود را بدون استراتژی سرمایه گذاری صرفه جویی می کنند ، پول کمتری باید بیشتر طول بکشد.

بسیاری از کارفرمایان با یک برنامه پس انداز بازنشستگی 401 (k) یا مشابه انجام می دهند. اگر در مورد اینکه آیا سرمایه گذاری واقعاً گزینه خوبی برای شما است ، مطمئن نیستید ، در برنامه کارفرمای خود ثبت نام کنید و با رشد پس انداز خود تماشا کنید.

چرا یک حساب پس انداز به تنهایی کافی نیست؟

نقدی که در یک حساب چک ، جعبه سپرده ایمنی یا زیر تشک قرار دارد ، در واقع به دلیل تورم در ارزش سال گذشته کاهش می یابد. این بدان معناست که وقتی به طور جدی پس انداز خود را افزایش نمی دهید ، در واقع پول خود را از دست می دهید.

نمودار زیر را بررسی کنید و می بینید که یک استراتژی سرمایه گذاری محکم می تواند به شما در رشد پس انداز خود به صورت نمایی در طی 10 ، 20 و 30 سال کمک کند.

مردان پنج برابر بیشتر احتمال دارد که سرمایه گذاری را به عنوان هدف مالی شماره یک خود معرفی کنند ، به این معنی که تعداد بیشتری از مردان در طول زندگی خود به این بازده های نمایی دست می یابند. سرمایه گذاری به زنان این امکان را می دهد تا حتی با سپرده های کوچک ماهانه ، به تنهایی پول بیشتری کسب کنند.

چگونه "مثل یک زن سرمایه گذاری کنیم"

علیرغم این عقیده کلیشه ای که ما سرمایه گذار خوبی نداریم ، زنان در واقع تمایل دارند که دارای ویژگی های کاملاً کمی باشند که به ما در بازار می بخشد.

مقاله Kiplinger در مورد اسرار سرمایه گذاران زن کاملاً بیان می کند: "مطالعات نشان می دهد که مردان تمایل بیشتری به رفتار مانند لاله های بیس بال دارند ، که برای نرده ها می چرخند ، حتی اگر این به معنای اجرای خطر ابتلا به خیلی بیشتر باشد. در عوض ، زنان بیشتر شبیه هیت های تماسی هستند که از مجموعه ای از تک آهنگ ها راضی هستند. "

از آنجا که زنان به ریسک متفاوتی نزدیک می شوند ، ما کمتر شاهد نوسانات بزرگی در ارزش نمونه کارها هستیم ، به معنای رشد ثابت در طول زمان.

مطالعات همچنین نشان داده است که زنان عبارتند از:

  • سرمایه گذاری های تجاری کمتر ، که تقریباً به 1 ٪ افزایش درآمدهای سرمایه گذاری در سال نسبت به مردان (که 45 ٪ بیشتر از زنان تجارت می کنند) ترجمه می شود.
  • برنامه ریزان بلند مدت ، به این معنی که ما به جای تعقیب بازده های خطرناک که ممکن است در نهایت هزینه های ما باشد ، روی اهداف رشد خاص خود تمرکز می کنیم.
  • به احتمال زیاد درخواست کمک مالی می شود. فقط به این دلیل که 60 ٪ از مردان فکر می کنند که آنها متخصص سرمایه گذاری هستند ، به این معنی نیست که آنها می دانند که همه چیز در مورد بازار می دانند. زنانی که مایل به جستجوی مشاوره مالی قابل اعتماد از متخصصان این صنعت هستند ، فرصت های بیشتری برای رشد ثروت خود به ما می دهد.

بنابراین ، چگونه می توانید از این خصوصیات در استراتژی سرمایه گذاری خود استفاده کنید؟

استراتژی را انتخاب کنید که برای شما مفید باشد

همه استراتژی های سرمایه گذاری به طور برابر ایجاد نمی شوند و متأسفانه بیشتر ابزارهای سرمایه گذاری "بی طرفانه" در دسترس عموم مردم در نهایت مانع درآمد بالقوه زنان می شوند.

Ellevest یک مقایسه جانبی یک سناریوی بازنشستگی را منتشر کرد که در آن یک زن و یک زن هر دو در 30 سالگی پس انداز کردند و 85000 دلار درآمد کسب کردند و 10 ٪ از حقوق آنها را در طول 37 سال سرمایه گذاری کردند.

این مطالعه نشان داد که به دلیل شکاف دستمزد جنسیتی و پیشرفت طبیعی مشاغل زنان (حقوق ما در 40 سال به اوج خود می رسد در حالی که حقوق مردان در 55 سال به اوج خود می رسد و زنان بسیار بیشتر به احتمال زیاد استراحت های شغلی طولانی دارند) ، زندر زمان بازنشستگی بر اساس بازده متوسط بازار ، حدود 320،000 دلار کمتر داشته باشید. این بدان معناست که او حتی اگر احتمالاً سالهای طولانی تر از آن مرد زندگی کند ، پول کمتری برای زندگی خواهد داشت.

هنگامی که اهداف ، برنامه بازنشستگی و استراتژی های سرمایه گذاری خود را تعریف می کنید ، این اختلافات را در نظر بگیرید.

تخصیص بودجه را کشف کنید

کارشناسان هنگام تخصیص بودجه خود ، یک فلسفه 50/30/20 را پیشنهاد می کنند. شما باید تلاش کنید تا "نیازهای" خود را 50 درصد از درآمد خود نگه دارید-غذا ، اجاره/وام ، لباس ، آب و برق و غیره. سپس 30 ٪ باید به مراقبت از خود اختصاص یابد. کمی از آن لذت ببرید ، یک مانیکور بگیرید ، برای غذا خوردن با دوستان بیرون بروید. سرانجام ، 20 ٪ باید ذخیره یا سرمایه گذاری شوند.

فهمیدن اینکه چقدر باید در مقابل مجموعه در یک حساب پس انداز کوتاه مدت سرمایه گذاری کنید ، به میزان ریسکی که مایل به انجام آن هستید ، کاهش می یابد. سال گذشته ، بازار به طور پیوسته در حال افزایش است ، اما این بدان معنی نیست که بازده تضمین شده است. قانون طلایی این است که هرگز بیشتر از آنچه مایل به از دست دادن هستید سرمایه گذاری نکنید ، به خصوص اگر به دنبال بازارهای تهاجمی یا بی ثبات هستید.

پس از تصمیم گیری ، سوزان تامپسون پیشنهاد می کند هر ماه برداشت خودکار را تنظیم کنید ، حتی اگر فقط 20 دلار در ماه باشد.

تامپسون گفت: "در ذهن ما ، سرمایه گذاری باید مانند سایر مواردی که ما انجام می دهیم آیینی باشد.""عادت کنید که پول را به سمت آینده خود برگردانید ، حتی اگر این مقدار کمی باشد."

اصول را بدانید

حتی اگر لازم نیست که یک متخصص بازار سهام باشید ، دانستن اصول اولیه می تواند به شما در برقراری اهداف خود کمک کند و درک کنید که با پول خود چه اتفاقی می افتد.

برخی از انواع مختلف دارایی که می توانید در آن سرمایه گذاری کنید:

سهامآنها نماینده بخشی در یک شرکت یا شرکت هستند که به عنوان سهام تجاری نیز شناخته می شود. در اصل ، هنگامی که یک شرکت عملکرد خوبی دارد ، سهام تمایل به افزایش ارزش دارد. سهام تمایل به سرمایه گذاری های بی ثبات تر دارند ، به این معنی که آنها می توانند بازده بالایی در سرمایه گذاری خود به شما بدهند اما تمایل دارند که در کوتاه مدت نوسانات بیشتری داشته باشند.

اوراق قرضه. همچنین به عنوان سرمایه گذاری های با درآمد ثابت شناخته می شود ، اوراق قرضه یکی از محبوب ترین دارایی برای اوراق بهادار محافظه کار است. در حالی که آنها تمایل به پایدارتر از سهام یا سایر سرمایه گذاری های بی ثبات دارند ، اما از پتانسیل بازده کمتری نیز برخوردار هستند.

حساب های بازار پول. هنگام سرمایه گذاری در این نوع حساب ها ، به بانک اجازه می دهید تا سرمایه گذاری های کم خطر را در گواهینامه های سپرده (CD) یا اوراق بهادار دولتی انجام دهد. بهترین حساب های بازار پول دارایی کم و در عین حال پایدار سرمایه گذاری است.

مشاور املاک. ملک تمایل به افزایش ارزش به مرور زمان دارد و زیر مجموعه ای از سرمایه گذاران نیز وجود دارد که در تبدیل سرمایه گذاری های املاک و مستغلات به بازده بالا تخصص دارند. ارزهای رمزپایه. فن آوری های بیت کوین و blockchain در حال رشد محبوبیت هستند.

محافظه کار در مقابل استراتژی های سرمایه گذاری تهاجمی

استراتژی های سرمایه گذاری و نمونه کارها به طور معمول به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: پرخاشگر و محافظه کار. استراتژی های تهاجمی پول بیشتری را در سهام یا سایر بازارهای بی ثبات مانند ارزهای رمزنگاری می کند. استراتژی های محافظه کارانه بیشتر در حساب های اوراق قرضه و بازار پول قرار می دهند.

سرمایه گذاری های تهاجمی به طور معمول بازده بسیار بالاتری را با گذشت زمان به دست می آورند ، اما آنها نیز خطرناک هستند. در مقابل ، سرمایه گذاری های محافظه کارانه پایدارتر هستند ، اما بدون فرصت برای بازده حداکثر.

استراتژی شخصی شما می تواند ترکیبی از هر دو باشد و استراتژی شما در نهایت باید براساس اهداف مالی ، جدول زمانی و تحمل ریسک شما باشد.

اگر به دنبال اهداف مالی کوتاه مدت مانند صرفه جویی در عروسی یا به دنبال جمع کردن صندوق اضطراری هستید ، یک مسیر محافظه کارانه تر به بهترین وجه کار خواهد کرد. این خطر از دست دادن پول شما را در حالی که هنوز قول بازگشت خوب را می دهد ، محدود می کند.

با این حال ، اگر به دنبال بازنشستگی در طی 20 یا 30 سال هستید ، یک استراتژی تهاجمی قصد دارد بهترین بازده ممکن را به شما برساند. در حالی که بازارهای تهاجمی تمایل به نوسان گسترده در کوتاه مدت دارند ، روند کلی بازار به طور متوسط 10 ٪ در هر سال به سمت بالا می رود. هنگامی که شما می توانید در بازار صبور باشید (چیزی که زنان نسبت به مردان بهتر هستند) ، یک استراتژی تهاجمی قطعاً می تواند به نفع شما بپردازد.

همچنین ، به یاد داشته باشید که استراتژی سرمایه گذاری شما در سنگ تنظیم نشده است. با تغییر اهداف مالی خود و با نزدیک شدن به وقتی که قصد دارید پول را از حساب های سرمایه گذاری خود بیرون بکشید ، مهم است که اولویت های خود را اصلاح کنید و تحمل ریسک خود را تنظیم کنید.

بستر سرمایه گذاری مناسب را انتخاب کنید

اگر خود را یک متخصص سرمایه گذاری نمی دانید (و صریحاً ، حتی اگر این کار را انجام دهید) ، دریافت کمک حرفه ای ایده خوبی است. گزینه های زیادی برای DIY-er و شخصی که به دنبال کمک یک به یک است ، وجود دارد. با این حال ، مراقب باشید که چه کسی را انتخاب می کنید با پول خود اعتماد کنید.

  1. یک وفاداری را انتخاب کنید.

وفاداری یک شرکت یا سازمانی است که از نظر قانونی موظف است کارهای درست را توسط مشتریان خود انجام دهد. همه کارگزاران یا شرکت های سرمایه گذاری به عنوان یک وفاداری طبقه بندی نمی شوند ، بنابراین قبل از امضای رسمی با هر کسی ، حتماً از آنها سؤال کنید. اگر یک شرکت عالی پیدا کردید که یک وفاداری نیست ، فقط مطمئن شوید که آنها امنیت و رفاه مشتری را بالاتر از سود شخصی قرار می دهند.

  1. استراتژی آنها را بدانید.

با هر شرکت بالقوه در مورد استراتژی خود برای سرمایه گذاری صحبت کنید. برخی از بنگاهها اوراق بهادار شخصی سازی شده را تهیه می کنند که در انتخاب شما دست سنگینی دارند. برخی دیگر برای انتخاب سرمایه گذاری شما از فرمول و سیستم خودکار استفاده می کنند. هر بنگاه و پلتفرم متفاوت است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که بنگاهی که شما انتخاب می کنید از استراتژی استفاده می کند که برای شما بهتر کار خواهد کرد.

به عنوان مثال ، اکثر سیستم عامل های سرمایه گذاری روبو از یک الگوریتم سرمایه گذاری استفاده می کنند که مبتنی بر پیش بینی حقوق یک مرد و طول عمر شغلی است ، بنابراین آنها همیشه بهترین انتخاب برای یک رویکرد شخصی نیستند تا متناسب با اهداف مالی یک زن برای بلند مدت باشند.

  1. بودجه خود را در نظر بگیرید.

نگاهی جدی به حداقل الزامات و هزینه های تعادل برای هر سیستم عامل یا بنگاه مورد نظر خود بیندازید. اگر بودجه محکم تری دارید ، ارزش آن را دارد که یک بستر یا شرکت ساختاری مانند Ellevest پیدا کنید ، جایی که می توانید یک حساب کاربری انتخاب کنید

اگر احساس "خاموش" در مورد یک شرکت یا سکویی را که در نظر دارید به دست می آورید ، به آن اعتماد کنید. شما به یک شرکت با آینده مالی خود اعتماد دارید و برای انجام این کار ، باید اعتماد کنید که آنها به نفع شما عمل می کنند. وقت خود را پیدا کنید تا یک بستر یا بنگاه پیدا کنید که به شما و اهداف مالی شما خدمت کند.

  1. به دنبال بنگاه هایی باشید که از زنان حمایت می کنند.

در حالی که سرمایه گذاران زن در حال افزایش هستند ، هنوز هم شکافی بین تعداد زن و مرد در بازار سرمایه گذاری وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که شما یک شرکت را انتخاب می کنید که از اهداف مالی شما پشتیبانی کند و چالش های منحصر به فردی را که زنان در صنعت با آن روبرو هستند درک کنید. همچنین به شرکت هایی که این شرکت ها و سیستم عامل ها در آن سرمایه گذاری می کنند نگاهی بیندازید. آیا هرکدام از آنها توسط زنان هدایت می شوند؟آیا آنها از زنان حمایت می کنند؟در حالی که ممکن است بلافاصله بر بازگشت شما تأثیر نگذارد ، انتخاب یک شرکت یا بستر با یک ذهنیت طرفدار زن به ما کمک می کند تا برابری مالی را در دراز مدت بدست آوریم.

برای مقاله کامل به دلار ساده ادامه دهید

Facebook

Twitter

LinkedIn

Google+

four professional woman on a panel board with woman photographer

شروع ابتکارات آموزش و پرورش را در اوایل شروع می کند تا زنان را برای موفقیت در مکانهای کاری آینده خود تنظیم کنند ، تغییر باید در مدارس شروع شود - و نه فقط از نظر برنامه درسی.

آندره ناوارو ، نیوز ، معاون رئیس دفتر مکزیکو سیتی و داوطلب کارگاه سواد مالی ما با همکاری با همکاری گفت: "ما باید در محل کار به سکسیسم بپردازیم که باعث می شود دختران و زنان احساس کنند که متعلق به آنها نیستند یا به اندازه کافی خوب نیستند."موزه تعاملی غیر انتفاعی مکزیک (MIDE). سال گذشته ، ما یک برنامه سالانه سوادآموزی مالی را برای حمایت از زنان جوان علاقه مند به یادگیری در مورد امور مالی شخصی و اقتصاد راه اندازی کردیم. امسال بیش از 150 زن جوان شرکت کردند.

ناوارو افزود: "اغلب گفته می شود که مردان برای مشاغل مالی و STEM مناسب تر هستند.""این گفتمان به شدت نیاز به تغییر دارد و ما باید کمک های تاریخی زنان موفق را برجسته کنیم تا افراد جوانتر بتوانند برای خودشان ببینند که چه چیزی ممکن است."

در نیمه راه در سراسر جهان ، روایات جنسیتی مشابهی مشابه می تواند دختران را از در نظر گرفتن مطالعات در زمینه فناوری و دارایی باز دارد.

نوریکو سوزومورا ، فروش ، توکیو ، داوطلب با شریک بشردوستانه شرکت ، یک صلح نوبل گفت: "در ژاپن ، برخی از والدین هنوز می گویند ،" شما یک دختر هستید ، بنابراین نیازی نیست که در ریاضیات یا علوم خوب باشید. "برنامه نامزد جوایز که درس در سواد مالی ، کار و آمادگی شغلی و کارآفرینی ارائه می دهد. نشان داده شده است که فارغ التحصیلان برنامه دستیابی به جوانان بیشتر از مدرک دانشگاهی برخوردار هستند ، در مورد مدیریت پول ، داشتن مشاغل موفق ، اعتماد به نفس دارند و به عنوان یک بزرگسال تجارت را آغاز کرده اند.

سوزومورا افزود: "دانشجویان در ژاپن موظفند مسیر" علم "یا مسیر" هنرهای لیبرال "را در سن 15 سالگی انتخاب کنند و پس از انتخاب" هنرهای لیبرال "، تغییر مسیرها دشوار است."وی گفت: "اگر بزرگسالان بتوانند مدل های نقش و نمونه های واقعی زنان موفق در امور مالی را نشان دهند ، می تواند در خانه در بین خانواده ها اتفاق بیفتد. تغییرات همچنین می تواند در مدرسه و البته در سطح دولت برای اجرای سیستمی برای ترغیب دختران بیشتر به سمت چنین زمینه هایی اتفاق بیفتد. همه ما می توانیم با صحبت و کار با آنها از طریق داوطلبانه ، دختران و زنان را توانمند و تشویق کنیم. "

در Next-Gen Connect ، دانشجویان زن دانشگاه Junior Achievement در سراسر آسیا ، اروپا و خاورمیانه با متخصصان مالی از شبکه خرید زنان بلومبرگ و مربیان بلومبرگ برای یک تجربه شبکه ای منحصر به فرد که بینش در مورد مسیرهای موجود در امور مالی از پیشرو را ارائه می دهد ، در ارتباط بودند. استعداد در صنعت.

در اوایل ماه مارس ، بلومبرگ با هفت شرکت مالی از جمله BlackRock ، Credit Suisse ، HSBC ، Macquarie ، Morgan Stanley ، Nomura و Royal Bank of Canada به همراه 6 شریک سازمان غیردولتی برای سازماندهی آینده خود در ابتکار مالی با هدف تهیه 5 هفته همکاری کرد. برنامه آموزش و مربیگری برای 50 دانشجوی زن دانشگاه/کالج از جوامع کم درآمد و پیشینه اقلیت های قومی در هنگ کنگ.

برای خواندن مقاله کامل در مورد بلومبرگ اینجا را کلیک کنید.

Facebook

Twitter

LinkedIn

Google+

woman seated at kitchen table reviewing financial documents

اشتباهات مالی یا پول خاص جنسیتی نیست: آنها می توانند برای هر کسی اتفاق بیفتند. و اگر نتوانید آن را در نظر بگیرید ، مشکلات مالی بلند مدت می تواند به وجود بیاید. اگر شما یک زن جاه طلب هستید و نمی خواهید با امور مالی خود مبارزه کنید ، در اینجا برخی از اشتباهات پول برای جلوگیری از آن وجود دارد.

در نظر گرفتن بازنشستگی

اگر کار پایدار داشته باشید ، بازنشستگی ممکن است چیزی دور به نظر برسد ، اما هرچه زودتر شروع کنید ، بهتر می شود. شروع زود هنگام به شما کمک می کند تا در مسیر خود قرار بگیرید و آینده مالی خود را تضمین کنید. با این حال ، واقعیت این است که بسیاری از زنان آنقدر مشغول انجام مسئولیت های مختلف هستند که صرفه جویی در بازنشستگی آخرین چیزی است که در ذهن آنها وجود دارد.

به عنوان یک زن ، شروع به پس انداز بازنشستگی یا برنامه ریزی به اندازه کافی زودتر از بزرگترین اشتباهات مالی است که می توانید انجام دهید. صرف نظر از اینکه شما بچه دارید یا نه ، خود را مستقل از نظر مالی بسیار مهم است. شما می توانید با تهیه یک برنامه بازنشستگی برای کنترل کارها و به دست آوردن ثبات مالی این کار را انجام دهید.

اگر قبلاً برنامه ای دارید اما هرگز آن را دنبال نکنید ، زمان آن رسیده است که شروع کنید. برای یک برنامه کامل ، باید ارزیابی کنید که چه زمانی بازنشسته می شوید. این به معنای محاسبه چند سال قبل از استراحت دائمی است.

سپس هزینه های فعلی خود را اضافه کنید تا تعیین کنید که چقدر پول برای زندگی راحت نیاز دارید. دانستن اینکه پس از بازنشستگی چه نوع سبک زندگی را زندگی خواهید کرد و چقدر به مراقبت های بهداشتی نیاز خواهید داشت ، بسیار مهم است. البته اگر در محاسبه هزینه ها مشکل دارید ، انتخاب کمک های شخص ثالث همیشه برای به حداکثر رساندن پس انداز مفید است.

براساس گزارش اخیر Moingstar ، افرادی که راهنمایی های متخصص در مدیریت امور مالی خود را دریافت می کنند می توانند هنگام بازنشستگی 40 درصد درآمد بیشتری داشته باشند.

انتظار طولانی برای به روزرسانی سبک زندگی خود پس از جدایی

اگر اخیراً تصمیم به طلاق گرفتید ، ممکن است مجبور شوید از یک خانواده با درآمد دوتایی به سمت یک خانواده تک درآمد حرکت کنید. در نتیجه تغییرات عمده شیوه زندگی ممکن است رخ دهد. بهترین راه برای مقابله با این سناریو ارزیابی نیازهای مالی خود در هنگام طی کردن یک فرآیند طلاق است.

این به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا درآمد شما برای حمایت از سبک زندگی شما کافی است یا خیر. ممکن است متوجه شوید که بسیاری از هزینه های شما فراتر از نیازها یا بودجه فعلی شما است. بهتر است آنها را با توجه به درآمد مالی یا نیازهای خود تنظیم کنید.

صرفه جویی در تسویه بدهی وام روز پرداخت

تسویه بدهی وام پرداخت روز گزینه ای است که به افراد کمک می کند بدهی را از طریق مذاکره با وام دهندگان خود کاهش دهند. اگر از مزایای این گزینه غافل شوید ، می تواند یک اشتباه بزرگ پول باشد که بر ذخایر مالی شما تأثیر می گذارد. اگر نمی خواهید خودتان مذاکره کنید ، با متخصصان مشورت کنید تا از طرف خود درباره آن بحث کنید. این رویکرد به شما و وام دهنده شما در مورد مبلغ بازپرداخت کمک می کند تا پرداخت کامل را در نظر بگیرید.

بدهی

بخش مهمی از ثبات مالی زندگی با توجه به وسایل خود است. بنابراین اگر فاقد پول نقد برای تهیه نسخه پشتیبان از کارت اعتباری هستید ، از استفاده از آن خودداری کنید ، مگر اینکه اضطراری داشته باشید. به علاوه ، اطمینان حاصل کنید که هزینه های دیررس ندارید که می تواند نمرات کارت اعتباری شما را کاهش دهد یا کاهش دهد. اگر پرداخت به موقع امکان پذیر نیست ، با طلبکاران خود تماس بگیرید تا وضعیت خود را توضیح دهید. آنها ممکن است از پرداخت هزینه شما در نظر بگیرند و یک برنامه پرداخت جدید به شما ارائه دهند.

عدم مشارکت در امور مالی خانواده

اگر در برنامه ریزی یا مدیریت امور مالی خانواده خود درگیر نیستید ، اشتباه بزرگی می کنید. شما و شریک زندگی تان باید با هم تصمیمات مالی بگیرید. ندانستن پول خانواده شما به کجا می رود و چه مقدار به پس انداز و صندوق های بازنشستگی می رود می تواند برای ثبات مالی بلند مدت شما مضر باشد.

در حالی که بسیاری از زنان امور مالی روزانه خانواده را مدیریت می کنند ، مانند پرداخت صورتحساب ، نقش آنها در برنامه ریزی مالی دورتر از این نیست. آنها بر روی برنامه های سرمایه گذاری و بازنشستگی تمرکز نمی کنند و این تصمیمات را به همسر خود واگذار می کنند. این یک اشتباه بزرگ است. با پیگیری امور مالی و هزینه های ماهانه ، مسئولیت های مالی خود را گسترش دهید.

ساختن این عادت ها می تواند چشم انداز به آنچه در آینده مالی شما می تواند به نظر برسد.

خلاصه کردن

در کل ، زنان باید در کلیه تصمیمات سرمایه گذاری و همچنین برنامه های بازنشستگی شرکت کنند تا برای آینده آماده شوند. زنانی که امور مالی خود را مدیریت می کنند مستقل تر و با اعتماد به نفس هستند ، که هر دو برای آینده ای امن ضروری هستند.

BIO نویسنده:

کاترین بورک نویسنده مالی برای ادغام وام پرداخت آنلاین است. وی اطلاعاتی را در مورد وام های نقدی موفق و ادغام وام پرداخت روز ارائه می دهد تا به مردم کمک کند تا از یک وصله دشوار استفاده کنند. او در کانزاس زندگی می کند و در مورد وام های روز پرداخت یک قاب به دست آورده است.

Facebook

Twitter

LinkedIn

Google+

Businesswoman analyzing finances

دومین قسمت از سری قدرت تفاوت بلومبرگ در ثروت سیاه ، شیرجه عمیق را به موضوعاتی ارائه می دهد که بر انتقال ثروت سیاه بین نسلی تأثیر می گذارد. این سری سه قسمت ، به میزبانی Bloomberg LP و Bloomberg Philanthropies ، به دنبال برجسته سازی و تشویق گفتگو در مورد ساختارهایی است که به تجمع و استخراج ثروت سیاه کمک می کنند.

سخنرانان بحث كردند كه چرا انتقال ثروت برای ایجاد ثروت در ایالات متحده بسیار مهم است و توضیح دادند كه چگونه فقدان تاریخی فرصت برای خانواده های سیاه پوست برای حفظ و عبور از ثروت به شیوع نابرابری ثروت نژادی امروز کمک کرده است.

ثروت وراثت نقش مهمی در پیشبرد نقطه پرتاب اقتصادی برای نسل های آینده ایفا می کند. علیرغم فراگیر بودن دستمال های آمریکایی به داستان Riches ، ثروتمندترین خانواده ها مطمئناً از این قدرت تزریق سرمایه بهره مند شده اند - حدود 30 ٪ از Forbes 400 که حداقل 50 میلیون دلار به ارث رسیده اند. خانواده های طبقه متوسط و کارگر می توانند از سرمایه و دارایی های منتقل شده برای افزایش پس انداز اضطراری ، پرداخت هزینه های خانه ها ، پرداخت شهریه برای مدارس خصوصی و آموزش عالی استفاده کنند و در بازارهای مالی یا کارآفرینی جدید سرمایه گذاری کنند.

با این حال ، خانواده های سیاه پوست پنج برابر کمتر از خانواده های سفید پوست هستند که میراث قابل توجهی دریافت می کنند. هنگامی که آنها این کار را انجام می دهند ، این مقدار هنوز هم به طور متوسط سه برابر کمتر از آنچه خانواده های سفید پوست دریافت می کنند ، است. این اختلاف باعث شده است که آمریکایی های سیاه پوست در جمع آوری ثروت عقب نشینی کنند ، در حالی که همسالان نسلی سفید قدرت دارند تا به سمت ثبات اقتصادی و پیشرفت بیشتر حرکت کنند. خانواده های سیاه پوست مطمئناً قادر به رشد دارایی حتی در سایه جیم کرو و سایر اشکال نژادپرستی سیستمی هستند که تا به امروز ادامه دارد. بنابراین چرا آنها نتوانسته اند این ثروت را حفظ کنند و آن را به وراث خود منتقل کنند؟

قبل از قتل عام مسابقه سال 1921 ، منطقه گرین وود در تولسا ، اوکلاهما ، جامعه ای پر جنب و جوش و پر رونق ساکنان سیاه پوست بود ، مانند بسیاری از شهرهای "آزادگان ، و" مستعمرات آزادی که پس از جنگ داخلی تأسیس شدند. خانواده های آنجا متعلق به زمین ، مشاغل اداره شده و مؤسسات پایدار جامعه برای ایجاد ثروت املاک با ارزش تقریبی بیش از 200 میلیون دلار به دلار امروز بودند و گرین وود را به عنوان "بلک وال استریت" بدست آوردند. هنگامی که محله گرین وود در طی یک حمله نژادی خشونت آمیز به خاکستر سوزانده شد ، صدها نفر از ساکنان جان و مشاغل خود را از دست دادند ، هزاران نفر از بازماندگان بی خانمان و فقیر مانده بودند و بسیاری از آنها شکار ، اعدام یا زندانی شدند. قوانینی توسط شهر تولسا تصویب شد تا مانع بازسازی گرین وود توسط بازماندگان و خانواده های آنها شود. ناامید کننده ترین بخش داستان گرین وود: این یک اتفاق غیر معمول نبود.

تنها در شیکاگو ، تقریباً 1000 خانه سیاه و مشاغل در تابستان سرخ سال 1919 سوزانده شدند ، فصلی از نژادپرستی که در جوامع سیاه در سراسر کشور سوخت. به ویژه ، تفکیک و خشونت جیم کرو ، به این نظریه پردازی شده است که تأثیر گسترده ای داشته است ، نوآوری سیاه و کارآفرینی را با تهدید انتقام جویی خشونت آمیز برای ساخت ثروت سیاه ، خفه کرده است.

در آخرین رویداد قدرت تفاوت ، سخنرانان بحث کردند که چگونه خشونت نژادی نسبت به سیاهپوستان مانند تولسا ، شیکاگو و جاهای دیگر - به ویژه در طی چند دهه پس از لغو برده داری - برای سرقت افراد سیاه پوست ، از بین بردن اموال آنها و ارعاب آنها مورد استفاده قرار گرفت. از ساخت ثروت. سیاست های دولت ، محلی و فدرال ، که اغلب برای محافظت از جوامع سیاه پوست از این تهدید مداوم غفلت می شوند ، و در عوض بسیاری از سیاست های تبعیض آمیز نژادی مانند بازگرداندن ، تشنج دولت تحت حوزه برجسته و محرومیت را رمزگذاری کرده اند. به نوبه خود ، چنین شیوه هایی به طور سیستماتیک از زمان بازسازی ، با تأثیراتی که تا به امروز احساس می شود ، ارزش ثروت سیاه را نابود و از بین می برد.

مسیرهای بهبودی و مقاومت

با وجود موانع اقتصادی و سیاست های تبعیض آمیز ، گزینه های استراتژیک و وسایل نقلیه برای تأمین دارایی می تواند به خانواده های سیاه پوست بیشتر کمک کند تا تحرک اقتصادی نسل های آینده را تقویت کنند. بلندگوهای جلسه تصویری دقیق از نحوه رسیدگی به این بی عدالتی های سیستمیک را نقاشی کردند: نقاط ضعف در قوانین وراثت املاک دولتی قابل بسته شدن است. شیوه های نهادی تبعیض آمیز و احکام محلی ، مانند مواردی که ممکن است با توجه به اینکه چه کسی صاحب آن است ، ارزش بیشتری به زمین اختصاص دهند ، می توانند ابطال شوند. و غلظت ثروت در جوامع سیاه ، مانند موارد ایجاد شده در گرین وود می تواند به طور سیستماتیک از طریق ابتکاراتی که می توانند در سطح فردی شروع شوند ، تشویق شوند.

شان اندرسون ، متصدی از موزه هنرهای مدرن ، در مورد نمایشگاه بازسازی ، معماری و سیاهی در آمریکا که او با دانشمند و معمار مابل ویلسون و 11 معمار سیاه ، طراحان و هنرمندان ایجاد کرد ، بحث کرد. این پروژه با پشتیبانی از بشردوستانه بلومبرگ ، هدف تشویق تأمل در مورد چگونگی تلاش جوامع سیاه برای ساخت و بازسازی در مواجهه با چالش های اقتصادی و اجتماعی است ، و "... چگونه می توان تاریخ را قابل رویت کرد و عدالت ایجاد کرد". این نمایشگاه سؤالاتی راجع به مباحثی از قبیل "اگر ملت ما امروز به نظر می رسد اگر شهرهای تمام سیاه گذشته اجازه رشد داشته باشند ، برانگیخته است؟"و "چگونه می توان از فضاهای جامعه سیاه برای آماده سازی برای تهدیدهای تحمیل شده توسط تغییرات آب و هوا استفاده کرد؟"

رجی لی ، شریک و مدیر ارشد تحول در گروه Carlyle ، سفر ده ساله ای را که وی برای پس گرفتن سرزمین خانوادگی انجام داد ، توصیف کرد که مادربزرگ بزرگش ، یک شخص که قبلاً بردگی بود ، در دوره بازسازی خریداری کرده بود. داستان او به عنوان یک مطالعه موردی برای بازپرداخت و حفظ دارایی های متعلق به خانواده است. به عنوان مثال ، برای حفظ املاک تازه بازیابی شده برای نسل های آینده ، با استفاده از اعتماد برای اطمینان از میراث.

پانل پرسش و پاسخ به دلایل مداوم از دست دادن دارایی های سیاه و روش های مختلف قوانین ، سیاست ها و شیوه های فردی می تواند به معکوس این روند کمک کند. به عنوان مثال ، عدم اراده و وسایل نقلیه مانند اعتماد ، می تواند زمین خانوادگی و سایر ادعاهای دارایی را در معرض نقاط ضعف در سیاستها ، مانند قوانین املاک وراث (مالکیت مستعار مشترک) یا مالیات بر ارث قرار دهد. با این حال ، تخمین زده می شود که 70 ٪ از آمریکایی های سیاه پوست اراده یا برنامه املاک ندارند.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 33 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:13