برنامه برنده جایزه ما در اطراف شما ساخته شده است

ساخت وبلاگ

برنامه پاداش ترجیحی روش ما برای پاداش دادن به شما برای آنچه شما قبلاً انجام می دهید ، خواه با بانک مرکزی آمریکا باشد یا سرمایه گذاری با مریل. 1 پس از ثبت نام ، به طور خودکار مزایای متناسب با شما و راه های بانکی ، وام و سرمایه گذاری را بدست آورید.

هنوز یک حساب بانکی در حال بررسی ندارید؟

*هزینه های دیگر ممکن است اعمال شود. فروش ETF منوط به هزینه معاملات بین 0. 01 تا 0. 03 دلار در هر 1000 دلار اصلی است. هزینه های مرتبط با داشتن ETF و صندوق های متقابل وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گذاری مریل ، به merrilledge.com/pricing مراجعه کنید.

پاداش دادن به خاطر آنچه قبلاً انجام می دهید بسیار آسان است

حساب چک بانک آمریکا

باید یک حساب فعال و واجد شرایط باشد

شامل تعادل در حسابهای سرمایه گذاری سپرده و/یا مریل در بانک آمریکا است

هنوز حساب بانکی آمریکا ندارید؟

با مریل به حداکثر برسد

سرمایه گذاری مریل و توازن سپرده بانکی آمریکا هر دو به سمت کمک به حداکثر رساندن پاداش های ترجیحی بانک مرکزی آمریکا که می توانید بدست آورید ، حساب می کنند.

هنوز حساب سرمایه گذاری مریل ندارید؟

My Rewards

 

جوایز من تمام جوایز شما را در یک مکان نشان می دهد

 

میزان پس انداز خود را با پاداش های ترجیحی ردیابی کنید

فوایدی را که از آن استفاده نمی کنید کاوش کنید و چگونه به طور بالقوه صرفه جویی کنید

در صورت واجد شرایط بودن در پاداش های ترجیحی ثبت نام کنید

جوایز و جوایز

Newsweek award

لیست بهترین برنامه های وفاداری مشتری 11

The Ascent Award

بهترین برنامه وفاداری مشتری بانک 12

صعود (یک سرویس احمقانه Motley)

سوالات متداول

برنامه Bank of America Preferred Rewards مزایا و پاداش های واقعی را در بانکداری و سرمایه گذاری روزمره شما ارائه می دهد. و به عنوان حساب های سپرده گذاری بانک واجد شرایط خود و/یا مانده سرمایه گذاری Merrill® رشد می کند ، بنابراین مزایای خود را نیز انجام دهید.

مزایای شما مبتنی بر ردیف شما است و ردیف شما بر اساس مانده های واجد شرایط در حساب های سرمایه گذاری و/یا حساب های مریل در بانک آمریکا است. هنگامی که یک عضو پاداش ترجیحی هستید ، حداقل برای یک سال کامل مزایای برنامه خود را حفظ خواهید کرد ، بنابراین نیازی به نگرانی نیست اگر مانده های شما به طور موقت فرو می روند. علاوه بر این ، مانده های شما ماهانه بررسی می شود تا ببینید که آیا شما در یک ردیف بالاتر واجد شرایط هستید یا خیر. اگر چنین است ، به طور خودکار به سطح بعدی پاداش ها حرکت خواهید کرد.

تمام آنچه شما نیاز به واجد شرایط بودن دارید یک حساب کاربری شخصی واجد شرایط Bank of America® و یک مانده متوسط روزانه سه ماهه 20،000 دلار یا بیشتر در حساب های سپرده گذاری بانک مرکزی آمریکا و/یا حساب های سرمایه گذاری Merrill® است. سپس می توانید در برنامه ثبت نام کنید.

بله ، از طریق بانکداری آنلاین ، اما ثبت نام ساده است. هیچ هزینه ای برای پیوستن یا شرکت در پاداش های ترجیحی وجود ندارد. و پس از ثبت نام ، به عنوان مانده های شما واجد شرایط برای سطح بعدی پاداش ها ، یک ارتقاء اتوماتیک ردیف دریافت خواهید کرد.

ارزش شما با تمام راه هایی که می توانید از مزایای مختلف استفاده کنید تعیین می شود. به عنوان مثال ، شما به طور بالقوه می توانید از تخفیف نرخ بهره ، پاداش پاداش کارت اعتباری ، معاملات دستگاه خودپرداز بدون هزینه و تخفیف های برنامه سرمایه گذاری مریل هدایت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، ماشین حساب پاداش های مورد نظر ما را بررسی کنید.

این بستگی به این دارد که حسابهایی که قبلاً دارید. برای تبدیل شدن به یک عضو پاداش ترجیحی ، شما باید یک حساب کاربری فعال و واجد شرایط Bank of America® داشته باشید. پس از ثبت نام در پاداش های مورد نظر ، می توانید مزایایی را در حساب های موجود در بانک های واجد شرایط بانکداری و مریل ® سرمایه گذاری دریافت کنید.

برای استفاده از برخی از مزایای پاداش های ترجیحی ، حساب های موجود شما ممکن است نیاز به تبدیل حساب داشته باشد ، یا ممکن است بخواهید برای دریافت سایر مزایای برنامه یک حساب جدید باز کنید. به عنوان مثال ، برای پس انداز و مزایای کارت اعتباری ، به آنها نیاز دارید:

 • ، برای دریافت تقویت کننده نرخ بهره پس انداز ، مانند پاداش های نقدی نامحدود ، پاداش های نقدی سفارشی ، پاداش سفر یا کارت Premium Rewards® ، برای دریافت پاداش پاداش کارت اعتباری

پس از ثبت نام در جوایز مورد نظر ، می توانید با یک متخصص صحبت کنید تا حساب پس انداز موجود خود را به حساب پس انداز Bank of America Advantage تبدیل کنید یا یک حساب کارت اعتباری جدید را که واجد شرایط دریافت پاداش پاداش است ، باز کنید.

هنگامی که شما یک عضو پاداش ترجیحی هستید ، در هر خریدی که با کارتهای اعتباری واجد شرایط Bank of America® انجام می شود ، 25 ٪ تا 75 ٪ پاداش بیشتری کسب خواهید کرد. به عنوان مثال ، خریدی که به طور معمول 1. 00 دلار پاداش نقدی کسب می کند ، بسته به نوع پاداش مورد علاقه شما ، 1. 25 تا 1. 75 دلار درآمد کسب می کند. کارتهای اعتباری Bank of America مزایای مختلفی را برای ارتقاء آنچه برای شما مهم است - از پول نقد گرفته تا ناهار خوری و پاداش سفر ارائه می دهد. در مورد اینکه چگونه پاداش های ترجیحی می توانند پاداش کارت اعتباری شما را افزایش دهند ، بیشتر بدانید.

مانده حساب سرمایه گذاری Merrill® نسبت به الزامات موجود در تعادل لایه های پاداش مورد نظر حساب می شود. برای کمک به شما در استفاده بیشتر از تمام مزایای برنامه و به سطح بالاتر ، می توانید یک حساب سرمایه گذاری مریل را باز کرده و از سایر شرکتهای سرمایه گذاری مانده خود را بچرخانید.

مریل و بانک مرکزی آمریکا هر دو شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت بانک مرکزی آمریکا هستند. برنامه پاداش های Bank of America برای ارائه مزایایی بر اساس وسعت روابط مشتری با ما ، از جمله مانده های ترکیبی در حساب های سپرده گذاری بانک واجد شرایط بانک و/یا حساب های سرمایه گذاری Merrill® طراحی شده است.

هنگامی که در Bank of America و Merrill حساب دارید ، می توانید به طیف کاملی از محصولات بانکی و وام دهی از بانک مرکزی آمریکا و همچنین ابزارها و منابع سرمایه گذاری مریل برای ایجاد یک استراتژی جامع بانکی و مدیریت ثروت دسترسی پیدا کنید.

به طور معمول ، مزایای پاداش ترجیحی در مدت 30 روز از ثبت نام شما فعال می شود. برخی از مزایا به طور خودکار از تاریخ مؤثر ثبت نام شما فعال می شوند و نیازی به اقدامی از طرف شما ندارند. اگر یک حساب جدید باز کرده اید و در پاداش های ترجیحی ثبت نام کرده اید ، مزایای شما ظرف 30 روز از باز شدن حساب فعال می شود ، مگر اینکه ما در غیر این صورت نشان دهیم. توجه داشته باشید که برخی از پاداش ها ممکن است شما را ملزم به باز کردن یک حساب جدید یا اقدام دیگر برای بهره‌مندی از مزایای کامل کند.

پس از ثبت نام ، می توانید با افزایش ترازهای سرمایه گذاری و/یا مریل سرمایه گذاری ، به یک ردیف پاداش بالاتر - و از مزایا و پاداش بیشتر - از مزایا و پاداش های بیشتر نیز برخوردار شوید. هر ماه ، ما تعادل روزانه سه ماهه شما را مرور خواهیم کرد و اگر به اندازه کافی بالا باشد ، یک ارتقاء اتوماتیک ردیف دریافت خواهید کرد. برای مشاهده میانگین تعادل روزانه سه ماهه خود ، به بانکداری آنلاین وارد شوید یا از برنامه تلفن همراه ما استفاده کنید و به پاداش های من بروید.

در اینجا یک مثال آورده شده است:

شما به مدت شش ماه یک عضو Gold Tier یک عضو Gold Rewards بوده اید ، با متوسط تعادل روزانه در بانکهای آمریکا و حساب مریل 30،000 دلار. اگر میانگین تعادل شما در ماه هفت و 90،000 دلار در ماه هشت به 60،000 دلار رسیده باشد ، شما در ردیف پلاتین واجد شرایط هستید زیرا میانگین متوسط روزانه سه ماهه شما 60،000 دلار خواهد بود.*

در کل سه ماه: 180،000 دلار تقسیم بر سه ماه = 60،000 دلار متوسط تعادل روزانه! شما برای ردیف پلاتین واجد شرایط هستید.

*اگر تغییرات دیگری در حساب شما وجود داشته باشد ، ممکن است ارتقاء ردیف شما کمی بیشتر طول بکشد.

My Rewards جایی است که می‌توانید ارزش تمام جوایز خود را در یک مکان مناسب ببینید، چه در بانکداری آنلاین یا در برنامه تلفن همراه بانک آمریکا. مزایای جوایز ترجیحی، جوایز کارت اعتباری و BankAmeriDeals شما را در یک مکان ردیابی می‌کند، بنابراین می‌توانید با یک نگاه مرور کنید و سایر مزایای موجود را که ممکن است استفاده نکنید را بررسی کنید. میانگین موجودی روزانه سه ماهه شما نیز در My Rewards نمایش داده می شود.

اگر تعادل شما به طور موقت کاهش یابد، نیازی به نگرانی نیست. وضعیت برنامه پاداش ترجیحی خود را برای یک سال کامل حفظ خواهید کرد. اگر بعد از یک سال دیگر شرایط موجودی را برآورده نکردید، سه ماه مهلت دریافت خواهید کرد. اگر بعد از این سه ماه شرایط موجودی را برآورده نکردید، اگر دیگر واجد شرایط نباشید، به سطح پایین‌تری منتقل می‌شوید یا مزایای پاداش‌های ترجیحی خود را از دست خواهید داد.

اگر ظرف ۲۴ ماه پس از از دست دادن مزایای خود، مجدداً شرایط موجودی را برآورده کنید، ما به‌طور خودکار عضویت Preferred Rewards شما را باز می‌گردانیم. اگر بعد از 24 ماه شرایط لازم را داشته باشید، باید دوباره در برنامه ثبت نام کنید.

بله، اگر در حال حاضر حساب جاری واجد شرایط بانک مرکزی آمریکا® ندارید (یا در 12 ماه یا بیشتر آن را نداشته اید، ثبت نام زودهنگام را پیشنهاد می کنیم). باید یک حساب جاری واجد شرایط باز کنید، سپس گزینه ثبت نام در Preferred Rewards را خواهید داشت.

شما باید حداقل موجودی ترکیبی 20000 دلار را در حساب های سپرده واجد شرایط بانک آمریکا و/یا حساب های سرمایه گذاری Merrill® خود ظرف 30 روز پس از افتتاح حساب جاری داشته باشید. هنگامی که نیاز موجودی 20000 دلاری را برآورده کردید، به طور خودکار در جوایز ترجیحی ثبت نام خواهید کرد.

این به این معنی است که می‌توانید زودتر در برنامه ثبت‌نام کنید، قبل از اینکه حداقل شرط حداقل تعادل روزانه ترکیبی سه ماهه 20000 دلار را برآورده کنید.

در اینجا برخی از خدمات بدون کارمزدی که اعضای Preferred Rewards بر اساس رده خود واجد شرایط هستند آورده شده است:

 • هزینه‌های نگهداری ماهانه برای حساب‌های چک و پس‌انداز، تا چهار حساب برای سطوح Gold، Platinum و Platinum Honors لغو می‌شود. تعداد نامحدود حساب برای ردیف الماس
 • کارمزدهای عجله ATM/Debit Card برای همه رده‌های Preferred Rewards لغو می‌شود
 • کارمزدهای خودپرداز غیر بانکی آمریکا برای برداشت، نقل و انتقال و استعلام موجودی در سطح پلاتینیوم و بالاتر - یک عدد در هر چرخه صورتحساب برای Platinum صرفنظر می شود. و نامحدود برای Platinum Honors و Diamond ردیف
 • کارمزد تراکنش های بین المللی ATM برای ردیف Diamond لغو می شود
 • هزینه های انتقال سیم ورودی برای ردیف پلاتین و بالاتر لغو می شود
 • هزینه های انتقال سیم خروجی (دو چرخه بیانیه) ، برای ردیف الماس از بین می رود
 • بررسی هزینه خدمات تصویر برای همه ردیف های پاداش مورد نظر خودداری می شود
 • هزینه پرداخت متوقف شده برای همه رده های پاداش مورد نظر خودداری می شود
 • جعبه سپرده ایمن کوچک برای ردیف پلاتین و بالاتر در دسترس است

تخفیف نرخ سود وام خودروهای ترجیحی فقط در مورد برنامه های جدید وام که مستقیماً به بانک آمریکا ارسال می کنید ، اعمال می شود.

بله ، برای ثبت نام در پاداش های ترجیحی ، به یک حساب کاربری شخصی واجد شرایط Bank of America® و یک میانگین مانده روزانه سه ماهه 20،000 دلار یا بیشتر در حساب های سپرده گذاری بانک واجد شرایط و/یا حساب های سرمایه گذاری Merrill® نیاز دارید.

برای برآورده کردن حداقل 20،000 دلار نیاز به مانده ترازو ، می توانید پول را از حساب های سایر بانک ها یا بنگاه های سرمایه گذاری مانند حساب های 401 (k) یا IRA یا شاید یک صندوق تعطیلات یا روز بارانی منتقل کنید.

اعضای الماس ردیف به مجموعه ای از مزایای لوکس و تجربیات خارق العاده در طول ناهار خوری ، مسافرت ، فرهنگ و موارد دیگر دسترسی دارند. برای اطلاعات بیشتر ، مزایای انحصاری موجود برای اعضای الماس را مرور کنید.

با استفاده از پاداش های ترجیحی برای برنامه تجاری ، می توانید مزایا و پاداش های ارزشمندی را در بانکداری روزمره خود کسب کنید. به عنوان حساب های سپرده گذاری تجاری بانک واجد شرایط خود و/یا مانده سرمایه گذاری تجاری Merrill® رشد می کند ، بنابراین مزایای خود را نیز انجام دهید.

در برنامه های تجاری سه لایه در پاداش های ارجح وجود دارد: افتخارات طلا ، پلاتین و پلاتین. اگر واجد شرایط بودن یکی از این ردیف ها بر اساس مانده های ترکیبی در حساب سپرده های تجاری بانک مرکزی آمریکا و/یا حساب های سرمایه گذاری تجاری مریل باشد ، ممکن است مشاغل شما واجد شرایط ثبت نام باشد. پاداش و مزایا را برای تجارت مقایسه کنید

به خاطر داشته باشید که حساب های شخصی بانک مرکزی آمریکا واجد شرایط دریافت جوایز ترجیحی برای مزایای تجاری نیست.

افشای مهم و اطلاعات

واجد شرایط بودن برنامه پاداش. برای ثبت نام در برنامه پاداش های ترجیحی بانکی آمریکا ، باید یک حساب کاربری شخصی فعال و واجد شرایط با Bank of America® داشته باشید و مانده موجود برای یکی از ردیف های موجود در حساب های واجد شرایط بودن بانک مرکزی آمریکا را حفظ کنید (مانند بررسی ،پس انداز ، گواهی سپرده) و/یا حساب های سرمایه گذاری مریل شما (مانند حساب های مدیریت نقدی ، 529 برنامه). شما می توانید نیاز به تعادل ترکیبی را برای ثبت نام با هر یک برآورده کنید:

 1. یک تعادل روزانه سه ماهه سه ماهه در حسابهای سپرده گذاری و سرمایه گذاری واجد شرایط یا
 2. یک تعادل ترکیبی فعلی ، مشروط بر اینکه در زمان باز کردن اولین حساب کاربری شخصی واجد شرایط خود ثبت نام کنید و در پایان حداقل یک روز در مدت 30 روز از زمان افتتاح آن حساب ، نیاز به تعادل را برآورده کنید.

شما باید برای ردیف طلای حداقل 20،000 دلار ، 50،000 دلار برای ردیف پلاتین ، 100،000 دلار برای ردیف افتخارات پلاتین ، 1،000،000 دلار برای ردیف الماس و 10،000،000 دلار برای الماس افتخارات داشته باشید. مشتریان بانک خصوصی Bank of America واجد شرایط ثبت نام در ردیف الماس هستند و ممکن است بر اساس واجد شرایط بودن بانک ، مریل و مانده بانکی خصوصی ، در ردیف افتخارات الماس واجد شرایط باشند. برای جزئیات بیشتر در مورد حساب هایی که واجد شرایط محاسبه مانده مانده و دریافت مزایای برنامه هستند ، به برنامه شخصی خود مراجعه کنید. صلاحیت ثبت نام به طور کلی سه یا چند روز کاری پس از پایان ماه تقویم که در آن شرایط را برآورده می کنید ، در دسترس است. مزایا در مدت 30 روز از ثبت نام شما یا برای حساب های جدید در مدت 30 روز از زمان باز شدن حساب مؤثر می شود ، مگر اینکه ما در غیر این صورت نشان دهیم. در صورت برآورده کردن تعادل و سایر الزامات ، مزایای خاصی نیز بدون ثبت نام در پاداش های ترجیحی در دسترس است. برای جزئیات بیشتر در مورد شرایط لازم برای صلاحیت کارمندان ، لطفاً به سایت اینترانت خدمات مالی کارمندان مراجعه کنید. کارمندان شرکت های شرکت کننده در برنامه بانکداری و سرمایه گذاری کارمندان بانک آمریکا ممکن است واجد شرایط ثبت نام در شرایط سفارشی باشند. لطفاً به https://promo. bankofamerica.com/cebi-disclosures مراجعه کنید.

کارت اعتباری پاداش پاداش ترجیح می دهد. برخی از کارت های اعتباری واجد شرایط دریافت پاداش پاداش ترجیحی هستند. ثبت نام اعضای پاداش های ترجیحی با کارتهای اعتباری واجد شرایط Bank of America® می توانند پاداش ترجیحی 25 ٪ برای لایه طلا ، 50 ٪ برای لایه پلاتین یا 75 ٪ برای افتخارات پلاتین ، الماس یا الماس افتخارات در هر خرید دریافت کنند. اگر کارت شما پاداش مشتری 10 ٪ را دریافت کند ، پاداش پاداش ترجیحی 10 ٪ پاداش مشتری را جایگزین می کند. هنگامی که پاداش یا امتیاز نقدی خود را بازخرید می کنید ، پاداش پاداش مورد نظر خود را دریافت نخواهید کرد. پاداش پاداش ترجیحی برای کارتهای اعتباری واجد شرایط پاداش نقدی پس از محاسبه کلیه پاداش های پایه و پاداش در خرید ، اعمال می شود. به عنوان مثال ، یک خرید 100 دلاری که 3 ٪ (3. 00 دلار) درآمد کسب می کند ، در واقع 3. 75 دلار ، 4. 50 دلار یا 5. 25 دلار بر اساس ردیف شما هنگام خرید به حساب شما درآمد کسب می کند. برای سایر انواع کارتهای واجد شرایط ، خریدی که 100 امتیاز پایه کسب می کند ، در واقع 125 ، 150 یا 175 امتیاز را بر اساس ردیف شما در هنگام خرید به حساب شما کسب می کند. پاداش پاداش ترجیحی در صورت وجود برای هیچ پاداش باز کردن حساب اعمال نمی شود. پاداش پاداش ترجیحی نیز در مورد کسب جایزه برای برنامه های خاص صدق نمی کند. این اطلاعات را می توان در قوانین برنامه مرتبط با آن کارت های اعتباری یافت. شرایط و ضوابط دیگر اعمال می شود. لطفاً برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه دریافت پاداش پاداش مورد نظر ، به قوانین برنامه کارت خود مراجعه کنید. قوانین برنامه پس از افتتاح حساب از طریق ارسال نامه ارسال می شود و از طریق سایت بازخرید پاداش از طریق بانکداری آنلاین یا با تماس با شماره در پشت کارت شما قابل دسترسی است.لیست کاملی از کارتهای غیر واجد شرایط را مشاهده کنید.

شما باید در سطح افتخارات الماس یا الماس پاداش های ترجیحی ثبت نام کنید تا واجد شرایط این مزایا یا رویدادها باشید. با توجه به در دسترس بودن محدود ، برخی از پیشنهادات فقط برای تعداد محدودی از اعضای پاداش ترجیحی باز است. مزایای شیوه زندگی توسط فروشندگان شخص ثالث وابسته به بانک مرکزی آمریکا ارائه می شود. شرایط و تحقق پیشنهادات بر عهده فروشنده شخص ثالث است و نه بانک مرکزی آمریکا. Bank of America اطلاعات مشتری شما را به فروشنده شخص ثالث ارائه نمی دهد ، اما با تماس با آنها برای استفاده از یک پیشنهاد ، خود را به عنوان مشتری بانک آمریکا شناسایی خواهید کرد.

کاهش کارمزد مبدا و/یا کاهش نرخ بهره به مشتریانی ارائه می‌شود که ثبت‌نام کرده‌اند یا واجد شرایط ثبت‌نام در پاداش‌های ترجیحی هستند، بر اساس ردیف پاداش‌هایشان در هنگام ارسال درخواست وام برای خرید جدید یا وام‌های جدید (برای وام‌گیرندگان مشترک).، حداقل یک متقاضی باید ثبت نام کرده یا واجد شرایط ثبت نام باشد). بعد از ارسال درخواست، ردیف مورد تعدیل قرار نمی گیرد. کاهش هزینه مبدا (200 دلار برای ردیف طلا، 400 دلار برای ردیف پلاتینیوم و 600 دلار برای ردیف پلاتینیوم افتخار) از مبلغ کارمزد مبدأ وام دهنده تجاوز نخواهد کرد. برای دریافت کامل کاهش نرخ بهره در ردیف Diamond and Diamond Honors (0. 250٪ برای Diamond Tier و 0. 375٪ برای Diamond Honors)، باید وام واجد شرایط (بیشترین وام های منطبق و غیر منطبق) داشته باشید و در PayPlan، سرویس پرداخت خودکار ما ثبت نام کنید.، تعیین یک حساب چک یا پس انداز واجد شرایط بانک آمریکا حداقل 10 روز قبل از بسته شدن وام. اگر ثبت نام PayPlan 10 روز قبل از بسته شدن وام تکمیل نشود، یا اگر وام محصولی است که برای PayPlan واجد شرایط نیست (مانند محصولات وام FHA)، ردیف های Diamond و Diamond Honors سود کاهش نرخ بهره 0. 125٪ دریافت می کنند. برای وام‌های با نرخ قابل تنظیم (به جز PrimeFirst ®)، تخفیف‌ها فقط در طول دوره با نرخ ثابت اولیه اعمال می‌شوند. برای وام‌های با نرخ قابل تنظیم PrimeFirst ®، تخفیف روی حاشیه اعمال می‌شود و نمی‌تواند حاشیه را زیر 0 درصد کاهش دهد. واجد شرایط بودن سه یا بیشتر روز کاری پس از روز برآورده شدن شرایط تعیین می شود. برخی از مزایای پاداش را نمی توان با سایر پیشنهادات ترکیب کرد. همه پیشنهادات کاهش نرخ بهره وام مسکن مشمول محدودیت حداکثر کاهش نرخ بهره هستند. برای جزئیات در مورد الزامات، از بخش پاداش های ترجیحی در برنامه شخصی هزینه ها دیدن کنید. سود غیر قابل انتقال است. مزایای پاداش ترجیحی با تامین مالی سفارشی املاک مسکونی در دسترس نیست.

برای دریافت لیستی از خدمات بانکی بدون کارمزد، از صفحه جوایز ترجیحی در bankofamerica.com دیدن کنید و برای اطلاعات بیشتر به جدول شخصی کارمزدها مراجعه کنید.

Bank of America Advantage Bearings نرخ سود پس انداز فقط برای ثبت نام اعضای پاداش ترجیحی در دسترس است. ثبت نام شما در پاداش های ترجیحی به طور خودکار هیچ حساب پس انداز موجود را به حساب پس انداز Bank of America Advantage بدون درخواست شما تبدیل نمی کند. اگر ثبت نام شما در برنامه پاداش های ترجیحی قطع شود ، ممکن است تقویت کننده نرخ بهره قطع شود. برای نرخ های فعلی به Bankofamerica.com/savings مراجعه کنید.

تخفیف نرخ بهره در خانه اعتبار (HELOC) تخفیف نرخ بهره به مشتریانی که ثبت نام کرده اند یا واجد شرایط ثبت نام در پاداش های ترجیحی هستند ، بر اساس رتبه پاداش های خود در ارسال درخواست سهام خانه (برای وام گیرندگان ، حداقل یک متقاضی باید ثبت نام کنند. ثبت نام یا واجد شرایط ثبت نام). مبلغ تخفیف (0. 125 ٪ برای لایه طلا ، 0. 250 ٪ برای ردیف پلاتین ، 0. 375 ٪ برای افتخارات پلاتین ، 0. 625 ٪ برای ردیف الماس و 0. 750 ٪ برای افتخارات الماس) بر اساس پاداش در بخش کاربردی سهام و خانه است. پس از ارسال درخواست ، در معرض تعدیل قرار نمی گیرد. واجد شرایط بودن سه یا چند روز کاری پس از برآورده شدن الزامات تعیین می شود. برای جزئیات بیشتر در مورد الزامات ، به بخش پاداش های ترجیحی برنامه شخصی هزینه ها مراجعه کنید. سود غیر قابل انتقال است. پاداش های ترجیحی سود سهام خانه را می توان با برخی دیگر از تخفیف های نرخ بهره سهام دیگر در خانه ترکیب کرد.

وام خودرو تخفیف نرخ بهره ترجیح داده شده از 0. 25 ٪ تا 0. 50 ٪ بر اساس رتبه پاداش است و فقط برای اعضای پاداش های ارجح ثبت نام شده در زمان درخواست وام خودرو که یک بانک خرید اتومبیل یا وام بازپرداخت دریافت می کنند ، معتبر است. حداکثر تخفیف نرخ بهره ترجیحی در وام خودرو بانک آمریکا 0. 50 ٪ است. این تخفیف نرخ بهره ترجیحی در نرخ های منتشر شده ما در وب سایت ما منعکس نمی شود بلکه در نرخ بهره به نقل از تصویب وام منعکس می شود. تخفیف ها فقط در برنامه های وام خودرو ارائه شده توسط شما مستقیماً از طریق وب سایت ، مراکز مالی یا مراکز تماس بانکی توسط شما به بانک آمریکا ارائه می شود. تخفیف برای اجاره وسایل نقلیه موتوری یا برنامه هایی که از نمایندگی های اتومبیل ، تولید کنندگان خودرو یا روابط مارک دار/مارک دار شخص ثالث تهیه شده است ، در دسترس نیست. سود غیر قابل انتقال است. منوط به تأیید اعتبار. دستورالعمل های استاندارد نوشتن و سیاست های اعتباری اعمال می شود.

لطفاً برای اطلاعاتی از جمله هزینه برنامه ، بازپرداخت و جزئیات برنامه مشاوره سرمایه گذاری ، بروشور برنامه سرمایه گذاری با هدایت مریل (PDF) یا سرمایه گذاری مریل را با بروشور برنامه Advisor (PDF) مرور کنید. استراتژی سرمایه گذاری پیشنهادی شما صرفاً براساس اطلاعاتی که برای این هدف سرمایه گذاری خاص به ما ارائه می دهید ، مبتنی است و جدا از هر برنامه مشاوره دیگری است که با ما ارائه می شود. اگر در این حساب چندین صاحب وجود داشته باشد ، اطلاعاتی که شما ارائه می دهید باید نظرات و شرایط همه صاحبان حساب را منعکس کند. اگر شما به نفع صاحب حساب یا دارنده حساب (به عنوان مثال ، متولی اعتماد یا متولی برای UTMA) معتبر این حساب هستید ، لطفاً بخاطر داشته باشید که این دارایی ها به نفع صاحب حساب سرمایه گذاری می شوند یاصاحب حساب. سرمایه گذاری راهنمایی مریل با و بدون مشاور ارائه می شود. برنامه های مشاوره سرمایه گذاری مریل ، پیرس ، فنر و اسمیت گنجانیده شده ("MLPF & S") و مشاوره حساب مدیریت شده LLC ("MAA") وابسته از MLPF & S توسط Merrill ، Merrill Lynch ، و/یا Merrill Edge Edge ارائه شده است. MLPF & S و MAA مشاوران سرمایه گذاری ثبت شده هستند. ثبت نام مشاور سرمایه گذاری به معنای خاصی از مهارت یا آموزش نیست.

مشتریانی که در پاداش های ترجیحی ثبت نام می کنند ، تخفیف پاداش های ترجیحی از هزینه سالانه دارایی مبتنی بر برنامه سرمایه گذاری مریل 0. 45 ٪ دریافت می کنند ، و سرمایه گذاری مریل با مشاور و برنامه های مشورتی مشاوره مریل Edge هزینه سالانه 85 ٪ برای هر یکحساب های آنها در برنامه های مشاوره مربوطه ثبت نام کرده است. جوایز ترجیحی که مشتری های ثبت نام شده تخفیف 0. 05 ٪ تخفیف از نرخ سالانه برای لایه طلا ، 0. 10 ٪ برای سطح پلاتین ، یا 0. 15 ٪ برای افتخارات پلاتین ، الماس و الماس را بر اساس پاداش های مورد نظر خود در آن زمان مؤثر می دانند. هزینه برنامه مشاوره قابل اجرا محاسبه می شود. ممکن است تا 30 روز تقویم طول بکشد تا تغییر در وضعیت پاداش های مورد نظر شما یا ردیف مورد نظر برای حساب های شما در برنامه های مشاوره در ارتباط باشد و موثر باشد. این هزینه از قبل ماهانه شارژ می شود. علاوه بر هزینه برنامه سالانه ، هزینه های سرمایه گذاری بر اساس وجوه خاص در هر نمونه کارها متفاوت خواهد بود. هزینه های واقعی صندوق متفاوت خواهد بود ، لطفاً به دفترچه هر صندوق مراجعه کنید.

پاداش های ترجیحی اعضای سطح پلاتین با استفاده از کارت بدهی بانک آمریکا یا کارت خودپرداز هزینه خودپرداز غیر بانکی آمریکا را برای یک چرخه برداشت ، انتقال و تعادل در هر چرخه بیانیه از دستگاه خودپرداز غیر بانکی آمریکا در ایالات متحده دریافت می کنند و دریافت می کنند و دریافت می کنند. بازپرداخت هزینه اپراتور دستگاه خودپرداز برای یک چرخه خروج ، انتقال و تعادل در هر چرخه بیانیه از دستگاه خودپرداز غیر بانکی آمریکا در ایالات متحده ، جوایز پلاتین را ترجیح می دهد ، اعضای درجه الماس و الماس را با استفاده از یک بانک بدهی بانک آمریکا یا کارت دستگاه خودپرداز دارند. هزینه خودپردازان غیر بانکی آمریکا را برای برداشت ، انتقال و سوالات تعادل از دستگاههای خودپرداز غیر بانکی آمریکا در سرزمین های ایالات متحده و ایالات متحده شارژ نمی کند.-نمان در آمریکا دستگاههای خودپرداز در ایالات متحده آمریکا

پاداش های ترجیحی الماس و الماس افتخارات اعضای سطح با استفاده از بدهی بانکی آمریکا یا کارت خودپرداز هزینه خودپرداز غیر بانکی آمریکا را دریافت نمی کنند. صورت حساب سپرده گذاری شما معادل دلار آمریکا از برداشت بین المللی دستگاه خودپرداز شما را نشان می دهد. هزینه های شخص ثالث ممکن است توسط اپراتور یا شبکه ATM در دستگاههای خودپرداز بین المللی ارزیابی شود. برای جوایز ترجیحی اعضاء الماس و الماس افتخارات Tier ، هزینه معاملات خارجی هنگام استفاده از کارت بدهی خود برای خرید کالا یا خدمات به ارز خارجی یا به دلارهای ایالات متحده با یک بازرگان خارجی ("معامله خارجی") از بین می رود. معاملات اینترنتی انجام شده در ایالات متحده اما با یک بازرگان که معامله را در یک کشور خارجی پردازش می کند. اگر از کارت خود برای به دست آوردن ارز خارجی از دستگاه خودپرداز استفاده کنید ، هزینه آن نیز از بین می رود. هزینه معامله برای مبلغ دلار تبدیل شده ایالات متحده اعمال می شود.

این جایزه معتبر توسط Newsweek و Statista ، Inc ارائه شده است. رتبه بندی 2022 بهترین برنامه های وفاداری آمریکا بر اساس نتایج یک بررسی مستقل از بیش از 4000 مشتری آمریکایی که عضو برنامه های وفاداری خرده فروشان یا ارائه دهندگان خدمات در متحد هستند ، گردآوری شده است. ایالت ها. به مشتریان این فرصت داده شد تا برنامه های مختلف وفاداری را ارزیابی کنند: در کل حدود 20،000 ارزیابی جمع آوری شد. برنامه های وفاداری به عنوان کلیه برنامه های پاداش که هنگام خرید یا استفاده از محصولات یا خدمات مارک های مرتبط ، به مشتری سود می داد ، تعریف می شد.

این نظرسنجی در مورد خرده فروشان و ارائه دهندگان خدمات از 36 دسته انجام شده است و نتیجه ای را برای طیف گسترده ای از برنامه های وفاداری در بخش های خرده فروشی ، خرده فروشی آنلاین و خدمات ارائه می دهد. برنامه های وفاداری اعطا شده هر یک از نمره کلی بالاتر از میانگین دریافت می کردند. درباره روش شناسی در نیوزویک بیشتر بدانید. رتبه بندی و به رسمیت شناختن از نیوزویک هیچ تضمینی برای موفقیت سرمایه گذاری در آینده نیست و اطمینان نمی دهد که یک مشتری فعلی یا آینده نگر سطح بالاتری از نتایج عملکرد را تجربه کند و چنین رتبه بندی ها نباید به عنوان یک تأیید تفسیر شود.

Bank of America Preferred Rewards توسط The Ascent (یک سرویس احمقانه Motley) ، بهترین برنامه وفاداری مشتری بانک شناخته شد. برندگان توسط اعضای تیم تحریریه Ascent ، متشکل از 25 متخصص امور مالی شخصی تعیین شدند. نامزدها برای اولین بار با استفاده از مدلهای رتبه بندی اختصاصی Ascent انتخاب شدند که صدها محصول مالی موجود در بازار را بر اساس مجموعه ویژگی های آنها و همچنین برخی از موارد مورد علاقه بازار مورد تجزیه و تحلیل و نمره کسب می کنند. سپس هیئت متخصصان صعود به شناسایی هر برنده رای دادند. در مورد روش در صعود بیشتر بدانید. رتبه بندی و شناخت از صعود هیچ تضمینی برای موفقیت در آینده سرمایه گذاری نیست و اطمینان نمی دهد که یک مشتری فعلی یا آینده نگر سطح بالاتری از نتایج عملکرد را تجربه کند و چنین رتبه بندی ها نباید به عنوان یک تأیید تفسیر شوند.

مریل لینچ ، پیرس ، فننر و اسمیت گنجانیده شده ("MLPF & S" یا "مریل") برخی از محصولات سرمایه گذاری خاص را در دسترس شرکت هایی قرار می دهد که توسط شرکت هایی که وابسته به شرکت Bank of America هستند (BOFA Corp) پشتیبانی ، مدیریت ، توزیع شده یا تهیه شده اند. MLPF & S یک کارگزار ثبت نام شده ، مشاور سرمایه گذاری ثبت شده ، عضو SIPC و یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به BOFA Corp است.

برنامه های کارت اعتباری توسط Bank of America ، N. A.

محصولات بانکی ، وام مسکن و سهام در خانه توسط Bank of America ، N. A. و بانک های وابسته ، اعضای FDIC و شرکت های تابعه کاملاً متعلق به شرکت Bank of America تهیه شده است. بانک آمریکا ، N. A. وام دهنده مساوی مسکن. اعتبار و وثیقه منوط به تصویب است. شرایط و ضوابط اعمال می شود. این تعهد به قرض دادن نیست. برنامه ها ، نرخ ها ، شرایط و ضوابط بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر است.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 33 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:14