مزایا و ضرر تجارت با استفاده از CFDS چیست

ساخت وبلاگ

CFD ها راهی آسان برای قرار گرفتن در معرض سرمایه گذاری در بازارهای مالی هستند اما بدون مشکلات آنها نیستند.

این مقاله با همکاری IG ، ارائه دهنده شماره 1 CFD در جهان (با درآمد به استثنای FX ، ژوئن 2020) نوشته شده است. تمام دیدگاههای بیان شده در این مقاله نظر مستقل DollarsandSense. sg بر اساس تحقیقات ما است. DollarsandSense. sg مسئولیتی در قبال ضررهای مالی که ممکن است از هرگونه معاملات ناشی شود ، مسئولیت پذیر نیست و خوانندگان تشویق می شوند که با احتیاط خود انجام دهند. شما می توانید سیاست سرمقاله کامل ما را در اینجا مشاهده کنید.

در مقاله قبلی ، ما در مورد چگونگی باز کردن حساب Contract For Forgle (CFD) در سنگاپور بصورت آنلاین با استفاده از MyInfo نوشتیم.

اگر با CFDS آشنا نیستید ، یک تلاوت سریع است. آنها نوعی مشتقات هستند که ارزش خود را از عملکرد یک دارایی اساسی مانند سهام ، فارکس ، شاخص ها ، کالاها و موارد دیگر به دست می آورند. وقتی CFD را خریداری می کنیم ، با ارائه دهندگان CFD خود قرارداد می کنیم ، جایی که ما به طور متقابل موافقت می کنیم تفاوت بین قیمت افتتاح و بسته شدن یک دارایی را تبادل کنیم.

این که آیا ما سرمایه گذاران بلند مدت هستیم یا معامله گران کوتاه مدت ، CFD ابزاری هستند که می توانند برای دستیابی به قرار گرفتن در معرض بازار در انواع مختلف دارایی استفاده شوند. در این مقاله ، برخی از مزایا و مضرات اصلی تجارت با استفاده از CFDS را در مقایسه با سرمایه گذاری مستقیم در کلاس های دارایی برجسته خواهیم کرد.

شماره 1 با CFDS ، ما می توانیم هر دو موقعیت طولانی و کوتاه را بدست آوریم

هنگام خرید CFD ، می توانیم هر دو موقعیت طولانی و کوتاه را در بازار بگیریم. برای افراد ناآگاه ، داشتن موقعیت "طولانی" به این معنی است که ما معتقدیم قیمت دارایی ها افزایش می یابد. برعکس ، داشتن یک موقعیت "کوتاه" به این معنی است که ما معتقدیم قیمت ها کاهش می یابد.

به عبارت دیگر ، CFD ها به ما این امکان را می دهند تا در هر دو جهت بازار موقعیتی بگیریم ، خواه فکر کنیم قیمت ها بالا یا پایین می روند. در مقابل ، هنگام خرید سهام ، ما معمولاً فقط موقعیت های طولانی را می گیریم ، مگر اینکه سهام خود را از کارگزار خود گرفته تا فروش کوتاه مدت وام بگیریم.

به عنوان سرمایه گذاران بلند مدت ، می توانیم از CFD برای اهداف محافظت استفاده کنیم. با گرفتن موقعیت کوتاه در CFD ، می توانیم در برابر تصحیح قیمت نزدیک مدت در سبد سرمایه گذاری بلند مدت خود محافظت کنیم. اگر قیمت سهم کاهش یابد ، ضرر در سبد سرمایه گذاری ما با یک سود مشابه در CFD ما جبران می شود. اگر اطمینان داشته باشیم که کاهش قیمت بیش از یک سقوط کوتاه مدت نیست ، حتی می توانیم از سود CFD خود برای سرمایه گذاری در سهام بیشتر برای سرمایه گذاری بلند مدت استفاده کنیم.

بر خلاف آینده و گزینه ها ، CFD ها هیچ انقضاء ثابت ندارند ، بنابراین می توانیم تا زمانی که می خواهیم به CFD خود ادامه دهیم. با این حال ، هزینه های مالی وجود دارد که ممکن است هنگام خرید و نگه داشتن CFD ها متحمل شویم.

شماره 2 CFD به ما اجازه می دهد طیف گسترده ای از دارایی ها را تجارت کنیم

هنگام تجارت از طریق ارائه دهنده CFD مانند IG ، ما به طیف گسترده ای از کلاس های دارایی دسترسی پیدا می کنیم که می توانیم تجارت کنیم. به عنوان مثال ، IG به ما اجازه می دهد تا به بیش از 17،000 بازار در بین سهام ، فارکس ، شاخص ها ، کالاها و موارد دیگر دسترسی پیدا کنیم.

این امر برای سرمایه گذاران و معامله گران که می خواهند در کلاس های دارایی های متعدد موقعیت هایی را به دست آورند ، بدون نیاز به مدیریت یک حساب اختصاصی برای هر نوع دارایی ، بسیار راحت می شود. به عنوان مثال ، از طریق CFDS ، می توانیم در کالاهایی مانند طلا ، نقره ، مس ، سرب و آهن موقعیت هایی را به دست آوریم. این امر منطقی است ، به خصوص اگر بخواهیم در مقادیر اندکی قرار گرفتن در معرض بازار این کلاس های دارایی را شروع کنیم ، بدون اینکه لزوماً بخواهیم آنها را در مدت زمان طولانی نگه داریم.

شماره 3 می توانید از اهرم با CFD استفاده کنید

از طریق اهرم ، بازرگانان CFD می توانند نسبت به سرمایه ای که در آن قرار داده اند ، در بازار مالی بیشتری در معرض دید خود قرار دهند. بگویید ، اگر ما از طریق IG شاخص های تجاری را انجام می دهیم ، به حاشیه 5 ٪ نیاز داریم که معادل یک اهرم 1:20 را به ما می دهد. هرچه دارایی بی ثبات تر به نظر می رسد ، نیاز حاشیه ای بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال ، IG به طور کلی نیاز به حاشیه 10 ٪ برای سهام ، 20 ٪ برای کالاها و 5 ٪ برای شاخص ها دارد.

ما با قرار گرفتن در معرض بزرگتر از طریق اعمال ، ما به طور بالقوه بازده بالاتری در سرمایه خود در ازای ریسک بالاتر کسب می کنیم. این می تواند برای برخی از معامله گران که به دنبال بازده بالاتری در بازارهای مالی هستند ، به ویژه برای کوتاه مدت جذاب باشد.

شماره 4 استفاده از اهرم یک شمشیر دو لبه است

در حالی که اهرم می تواند اندازه سرمایه گذاری ما را افزایش دهد - بنابراین ، بازده بالقوه بالاتر - برعکس نیز صادق است. اگر قیمت ها در مقابل موقعیتی که ما به دست می آوریم حرکت کند ، ضرر و زیان ما بزرگ می شود. نه تنها می تواند ضرر و زیان قابل توجه باشد ، بلکه ممکن است که اگر قیمت ها به سرعت علیه ما حرکت کنند ، بیشتر از سرمایه اولیه خود را از دست بدهیم.

از این رو ، اگر ما در حال تجارت CFDS هستیم ، مهم است که باید عادات مناسب مدیریت ریسک را اتخاذ کنیم. به عنوان مثال ، ما ممکن است بخواهیم هرگونه تجارت را که انجام می دهیم متوقف کنیم ، به گونه ای که اگر قیمت ها به یک سطح ضرر از پیش تعیین شده خاص که ما تعیین کرده ایم ، فروش اتوماتیک را تحریک می کند. این امر به اطمینان از اینكه حساب تجارت ما به دلیل یك تجارت بد منفجر نشود ، كمك می كند.

این واقعیت که ما دارایی زیربنایی را نداریم نیز به این معنی است که اگر بخواهیم در طی یک دوره طولانی دارای یک دارایی باشیم ، ممکن است CFD ها ایده آل نباشند. علاوه بر این ، در صورت استفاده از اهرم برای CFD خود ، هزینه های تأمین مالی را متحمل می شویم ، و این باعث می شود که در دراز مدت صاحب CFD گران تر شود.

ما دارایی زیربنایی را نداریم

هنگامی که ما CFDS را تجارت می کنیم ، مهم است که به یاد داشته باشید که ما دارایی های اساسی را که خریداری می کنیم ، نداریم. به عنوان مثال ، اگر سهام DBS را از طریق CFD ارائه شده توسط IG تجارت کنیم ، به جای خرید سهام DBS به طور مستقیم از بورس ، یک قرارداد CFD با IG وارد می کنیم. ما سود و ضرر و زیان CFD را به جای خود دارایی ها داریم. بنابراین اگر ما موقعیت طولانی را بدست آوریم ، اگر ارزش سهام ما تجارت می کنیم ، IG تفاوت قیمت بین موقعیت دهانه و بسته شدن را به ما می پردازد.

این بدان معنی است که اعتبار کارگزاری که ما از آن استفاده می کنیم بسیار مهم است. در حالت ایده آل ، ما فقط باید با یک کارگزار که توسط اقتدار پولی سنگاپور (MAS) تنظیم می شود - مانند IG - به جای کارگزاران غیرقانونی در خارج از کشور که فاقد شهرت مستقر هستند ، تجارت کنیم.

از طریق IG به CFD دسترسی پیدا کنید

اگر ما مایل به کشف تجارت از طریق CFD هستیم ، می توانیم یک حساب کاربری را با IG - ارائه دهنده شماره 1 CFD در جهان (با درآمد به استثنای FX ، ژوئن 2020) باز کنیم. ما می توانیم یک حساب IG را بصورت آنلاین از طریق MyInfo باز کنیم ، یا به دفتر سنگاپور آنها واقع در 9 باتری جاده برای انجام آن بصورت حضوری برویم.

علاوه بر این که به ما به بیش از 17،000 بازار مختلف دسترسی پیدا می کند ، IG همچنین محتوای آموزشی ارزشمندی را در آکادمی IG ، مانند دوره های آنلاین ، وبینارها و جلسات زنده در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که به ما امکان می دهد تا با مالی بهتر درک کنیم و به روز باشیم. بازارهاما همچنین می توانیم به جامعه IG بپیوندیم تا ایده های تجارت با معامله گران همفکر را به اشتراک بگذاریم و بحث کنیم.

برای کسانی که تازه وارد تجارت هستند ، یا کلاسهای دارایی خاص که قبلاً هرگز معامله نکرده ایم ، توصیه می شود با یک حساب تجارت نمایشی شروع کنید که به شما امکان می دهد تجارت CFD را با 200000 دلار اعتبار مجازی انجام دهید. این به ما فرصتی می دهد تا استراتژی های مختلف معاملاتی را امتحان کنیم ، با دارایی ها و سیستم عامل هایی که از آن استفاده می کنیم آشنا شویم و به ما این امکان را می دهیم که بدون ارتکاب پول از قبل از اشتباهات یاد بگیریم.

سلب مسئولیت

IG یک سرویس فقط اعدام ارائه می دهد. اطلاعات موجود در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی و آموزشی است و هیچ نوع مشاوره مالی یا سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری یا پیشنهاد یا درخواست یا درخواست برای سرمایه گذاری یا معامله در هر ابزار مالی را نباید (و نباید به عنوان حاوی) تفسیر کرد. بشرهمچنین این اطلاعات هدف سرمایه گذاری ، وضعیت مالی یا نیاز خاص به هر شخص را در نظر نمی گیرد. در جایی که شک دارید ، باید از یک مشاور مالی مستقل در مورد مناسب بودن سرمایه گذاری خود ، تحت یک چیدمان جداگانه ، همانطور که مناسب هستید ، مشاوره بگیرید.

هیچ مسئولیتی توسط IG برای هرگونه ضرر یا خسارت ناشی از هرگونه خسارت (از جمله به دلیل سهل انگاری) از طرف هر کسی که عمل می کند یا از عمل در نتیجه اطلاعات خودداری می کند ، پذیرفته نمی شود. همه اشکال سرمایه گذاری خطرات دارد. تجارت در محصولات اهرمی مانند CFDS خطرات دارد و ممکن است برای همه مناسب نباشد. ضرر و زیان می تواند از سپرده ها فراتر رود.

این تبلیغات توسط مقامات پولی سنگاپور بررسی نشده است.

فارکس کاران ایران...
ما را در سایت فارکس کاران ایران دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ديناروند فهيمه بازدید : 28 تاريخ : شنبه 20 خرداد 1402 ساعت: 0:59